לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2007, 21:00
  avi455 avi455 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.06
מקופחי צנחנים - מחזור נוב' 07 לשעבר

היום בצהריים בזמן שאני מחכה בשלווה לאוטובוס , מתקשרים אליי משלכת הגיוס ובחורה נורא נחמדה אומרת לי שהגיוס שלי נדחה למרץ 07 (!!!), כלומר עוד חצי שנה, כשאני הייתי בטוח שאני מתגייס בנוב'...
מסתבר שבגלל שנגמרו המכסות לצנחנים (מזל שעלו על זה עכשיו.. ולא בדרך לבקום :|), הרבה חברה (לא יודע אם כולם) שעברו ראיון צנחנים דרך יום סיירות, קיבלו דחייה של ההגיוס למרץ...

שאלתי אם יש אפשרות להתגייס לחטיבת חיר רגילה ולא לצנחנים במקום, מסתבר שגם זה לא ניתן לביצוע..

קיצר לא יודע מה איתכם, אבל בשבילי זה לא ממש טוב, למרות שאני לא יושב כל היום בבית ומגרבץ, ואני עובד וכו'... כל החברים הטובים שלי כמעט התגייסו כבר ביולי ואלא שנשארו, מתגייסים בנוב'-דצמבר... אז זה באסה.

קיצר זה דיון מחאה על כך שכניראה בגלל בעיות תאום בין מדור סיירות ללשכת גיוס אנחנו משלמים את המחיר... אני גם רציתי לדעת עוד כמה יש בפורום שגם דחו להם את הגיוס... אולי נקים קבוצת תמיכה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2007, 17:04
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "לא נורא אחינו :)"

רואה את ההר הזה? זה הרחוק? זה שקוראים לו הר תבור? יש לך 4 שעות - זוז!

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 20-10-2007, 12:12
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "מרץ זה זמן מעולה לטירונות +..."

ממש לא. אתה עושה אימון מתקדם בחום המטורף של הקיץ. אם כבר, עדיף להתגייס בנובמבר, אבל הכי טוב - באוגוסט.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 22-10-2007, 10:14
  gza gza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.06
למה?
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי nivlevy89 שמתחילה ב "אשכול מפגר!! להתגייס במרץ זה..."

אני רואה בזה רק יתרונות :

א) עוד זמן להנות בתור אזרח
ב)לבלות עם חברים לפני צבא
ג)להרוויח מלא כסף
ד)להספיק עוד איזו גיחה לחול לפני הצבא

מה קרה כולה חצי שנה...כשתתגייס יהיו איתך אנשים שיהיו בני 20...23...וגם 25...אז חצי שנה כזאת לא משנה כלום..במיוחד שלעוד מלא אנשים דחו את הגיוס אז תתגייסו כולכם פחות או יותר באותו גיל(אניי מדבר על פותח האשכול..)

גם אני הייתי אמור להתגייס במרץ , ותאריך הגיוס שלי הוקדם בחודשיים וזה קצת באסה..אני הייתי מעדיף להתגייס במרץ..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:09

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר