לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2007, 11:58
  דודינקה83 דודינקה83 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.10.07
האפנה האחרונה של יוצרי האוס ישראלים

אני היחיד שנשבר לו כבר מכל המוזיקה הזו שנשמעת כבר יותר משנה אותו דבר?

זה התחיל עם DJ עופר ניסים, חידוש מרענן כשלעצמו, שגייס את מאיה המוכשרת ועשה דברים מאד מאד יפים שהקפיצו הרבה אנשים גם בישראל וגם בחו"ל.

אבל בזמן האחרון- וזאת "בזכות" המיני מהפכה הטכנולוגית המאפשרת לכל אחד ליצור טראקים מה"אולפן הביתי" במחשבו האישי- צצים להם 2000 DJ'S ישראלים שכל אחד בטוח שהוא יהיה העופר ניסים הבא... ומה יותר פשוט מלקחת איזו זמרת שאך אחד לא שמע עליה כדי לעשות את "הפריצה הגדולה"?

לא נמאס לכם לשמוע את אותם החומרים, שוב ושוב ושוב?

כל טראק נשמע בדיוק כמו הקודם, באותה מתכונת, ממש כאילו מישהו כתב נוסחא וכולם מצייתים.

אני היחיד שמרגיש שהמוזיקה האלקטרונית- ממוסחרת גם ככה- נהייתה, לפחות בארץ, מסחרית עוד יותר?

ואם בזמנו בא עופר ניסים והוכיח שמוזיקה ישראלית יכולה להיות באותה רמה כמו אמני האלקטרו מחו"ל, באו כל אותם חובבים והחזירו אותנו 10 שנים אחורה.
חזרה לפורום
ישן 19-10-2007, 23:36
  okrup okrup אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי chaosboy שמתחילה ב "וואלה סופסוף מישהו שמבין"

אתה צודק 100%
אבל תנסה לראות את הצד היפה שבעניין היום כל ילד יכול ליצור משהו במחשב האישי שלו (סיפוק אדיר לאותם ילדים, ותעסוקה שמוציאה אותם מהרחוב והפשיעה) ,אך מכיוון שהדימיון שלו לא פורה הוא מעתיק תבניות קיימות.
אך גם פה יש סנוניות שונות ששמעתי לאחרונה כגון Yaron Knochen שנחספתי אליו לאחרונה וגם יוצר דברים מקוריים וחדשים, כמו TOMER G שמחדש בריבוע שירים קיימים, אך אני רוצה להאמין שכמוך גם האמנים שמים לב לתבניתיות הזאת ומנסים לצאת מחוץ למסגרת ואולי בקרוב יביאו לנו עוד חומר טוב ומעניין.

אני בעצמי לא DJ ולא מתיימר להיות אחד, אני מדריך ספינינג שלשם כך אני כל הזמן מחדש מוזיקה לכן אני בחיפוש מתמיד אחרי חומרים חדשים, לאחרונה אני עובד קצת עם פסיכוטראנס שמהווה שינוי קל אך עדיין רוב החומר הוא הרמיקסים הפשוטים שמכינים הילדים בתחום.

הצמאון לחומר חדש לא נגמר, זה חצי מהעניין במה שאני עושה, כמוך כמוני, מחכה לדברים מרעננים.
מאמין שמתישהו מישהו ירים את הכפפה...
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:00

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר