לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2007, 14:30
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "אז בעצם מה שאתה אומר זה שנוקיה הרבה יותר טוב?"

ציטוט:
כי גם האריקסון נראה לא רע, הרמקולים של האריקסון יותר טובים לא?
האם יש את כל העניין של ערכות נושא וכל המולטימדיה באריקסון?
והאם יש מקש מיוחד למצלמה ולMP3 באריקסון?

סוני אריקסון יפה מאוד.
דרך אגב אני רוצה לתקן את עצמי. הנדסת האנוש במכשירים היא פחות או יותר אותו הדבר. זה תלוי באיך לך יותר נוח. לי אישית יותר נוח עם הסליידר.
בסוני אריקסון יש ועוד איך את כל העניין של ערכות נושא ומולטימדיה. לסוני אריקסון הזה יש את הערכות נושא הכי יפות שיש מכל המכשירים (זו דעתי).
כשראיתי איזה ערכות נושא יש לחברים שלי ממש התלהבתי. המסך שלו כל הזמן נקי וחלק ובהיר ויפה.
לא יודע איך אתה מגדיר מולטימדיה, אלבום תמונות זה מולטימדיה? ככה זה בכל מכשיר. אלא אם אתה רוצה מכשיר מולטימדיה של ממש... הייתי ממליץ על Iphone או על N73 או על N95...
יש לסוני אריקסון מקש מיוחד למצלמה כמו בנוקיה. יש גם מקש מיוחד למוסיקה, בנוקיה אין. למרות שבנוקיה אפשר להגדיר קיצורים במקשים הקיימים.

תראה, בעיקרון שני המכשירים האלה מדהימים.. באיכותם וביופיים... אם לי הייתה אפשרות בחירה בין שניהם, סביר להניח שהייתי הולך על הנוקיה כי אני לא רוצה לצאת מהסדר שלי. כל החיים היה לי נוקיה, ואני מאוד מרוצה מנוקיה. ראיתי את המכשיר, הכרתי אותו. הוא מאוד נוח וכיפי. כך גם הסוני אריקסון. אני ישבתי שעות על המשחק טניס של הסוני אריקסון.
באמת שניהם מעולים. זה הכול תלוי עכשיו במה אתה מעדיף. שיהיה לך מכשיר שלא לכולם יש? או שיהיה לך מכשיר שלכולם יש? או אם יותר נוח לך סליידר או רגיל?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2007, 23:00

תקשיב...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "זאתאומרת"

זה לא בדיוק אותו הדבר. הממש של נוקיה הרבה יותר נוח ולדעתי המכשיר עצמו יותר נוח.
לגבי הרמקולים אין פה מה להתווכח. לשני המכשירים יש רק רמקול אחד (mono) שזה איכות גרועה בשניהם לכן זה לא משנה. הווליום לפי דעתי בנוקיה יותר חזק אבל האיכות בשניהם היא מעפנה. אני לא הייתי שומע יותר מידי מוסיקה במכשירים האלה. אולי קצת אבל בלי להגזים.
לגבי הזום. גם הזום, כמו הרמקולים, אותו הדבר. בשניהם זה זום דיגיטלי לכן בשניהם זה מגעיל ולא משנה. גם ככה בזום דיגיטלי לא משתמשים כי זה הורס את האיכות. אני לא יודע בדיוק כמה זום יש במכשירים אבל אני חושב (אני לא בטוח) שיש בנוקיה יותר זום.
ומצלמת הוידאו של הנוקיה יותר איכותית.
ישן 20-10-2007, 09:47

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "הגזמת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי deltaforce
ידוע שהרמקול של ה610I חזק מאוד(חוץ מזה התמשתי בו והוא חזק)
מה שכן יש לי שאלות לגבי הבלוטות':
מניסיון עם נוקיה אני מפעיל ויכול לשלוח קבצים איך שאני רוצה ממכשיר למכשיר-רק עושה חיפוש,מוצא ושולח(הכל-מוסיקה וכו') עז האם אותו דבר אפשרי בסוני הנ"ל והאם זה לכל הסוגים(נוקיה מוטורולה וכו') או רק למכשירי סוני אחרים?

אוקיי סליחה, טעיתי, אני אומר לך שוב, בנוגע לרמקולים אני לא מתעסק. אני לא יודע להגדיר מה זה חזק, מה זה חלש. מה זה איכות ומה זה לא. אני יודע שאם יש רמקול אחד אני לא שומע. זה סתם מוריד מהאיכות וזה מגעיל לשמוע ככה ולא כיף.
בקשר לבלוטות'. בנוקיה כן זה ככה, וגם בסוני אריקסון זה ככה.
היום כל מייצרת שמכבדת את עצמה עושה את האפשרות הזו. אני חושב שזה בכל המכשירים ככה.

עוד הערה ששכחתי להגיד מקודם:
בקשר לכרטיס זיכרון, הכרטיס זיכרון של בנוקיה הרבה יותר זול ולנוקיה אפשר להכניס עד 2GB. לסוני אריקסון יש כרטיס מאוד יקר שאפשר להכניס עד 1GB.
עוד נקודה למחשבה.
ישן 20-10-2007, 16:07

...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "בדקתי באינטרנט(חיפוש בגוגל פאנל לk610i)"

כרטיס פנימי זה לא בדיוק כרטיס פנימי.
זה סוג של "הארדיסק" למכשיר רק שאת לא יכול להוציא אותו או לגעת בו. אלא אם אתה טכנאי או משהו כזה.
כרטיס חיצוני זה כמו הארדיסק חיצוני למחשב שאתה יכול לחבר למכשיר ולנתק כאוות נפשך.
אתה יכול לבחור איפה התמונות והסרטים שאתה מצלם יישמרו. אני למשל הגדרתי שכל התמונות יישמרו על הכרטיס ואני יכול עכשיו לצלם 6000 תמונות אבל אם זה היה שומר בטלפון הייתי יכול לצלם 20 תמונות.

חנות במחיר הוגן אפשר Super link-
זו חנות פרטית אבל היא משתפת פעולה עם ORANGE ואפשר שמה לעשות עסקאות ולקנות מכשירים.

אתה יכול בכל עמדת שירות של Orange/סלקום.

אתה יכול בסופר-פארם יש שם עמדת שירות של אורנג' אז יש שם פאנלים ומטענים ואוזניות ומה שאתה רוצה למכירה. אפשר גם לקנות שם מכשירים.

אתה יכול גם בשוק. איפה אתה גר? בדרך כלל בימי שישי יש שוק בכל מיני מקומות מוכרים שם דברים מאוד בזול.
ישן 20-10-2007, 14:26

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי RDj111 שמתחילה ב "אפשרי 2 GB"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RDj111
עוד הערה ששכחתי להגיד מקודם:
בקשר לכרטיס זיכרון, הכרטיס זיכרון של בנוקיה הרבה יותר זול ולנוקיה אפשר להכניס עד 2GB. לסוני אריקסון יש כרטיס מאוד יקר שאפשר להכניס עד 1GB.
עוד נקודה למחשבה.

__________________________________________________ ___________
גבר בסוני אריקסון k610i אפשרי להכניס גם 2 GB , אין על מה להתווכח בכלל..

וההבדל בין הכרטיסים הוא שנוקיה 6280 זה כרטיס Mini SD
וסוני אריקסון זה Memory Stick M2

הגזמת, ההבדל לא משמועתי כמו שאמרת הבדל של 50-60 ש"ח לכרטיס זיכרון .. אפילו פחות..

דרך אגב הרמקול של ה - k610i חזק יותר משל ה 6280 ..[/QUOTE]

רגע... איך אתה כל כך בטוח שאפשר 2 GB?
אני הלכתי לחנות BUG כדי לקנות למכשיר שלי (nokia 6230i) כרטיס זיכרון. באה עוד מישהי כדי לקנות לסוני אריקסון שלה (K610I) כרטיס זיכרון והיא שאלה אם אפשר של 2GB. המוכר אמר שהמכשיר לא יכול לשאת יותר מ-1GB. והיא קנתה 1GB.
בנוסף, במכירה במיוחדת שסלקום עשתה לכרטיסי זיכרון האלה, פעם. היא מכרה רק 1GB. אם אפשר להכניס למכשיר 2GB אז למה שהיא לא תמכור 2GB ללקוחות במכיר מוזל?

ובנוגע למכיר, באותה תקופה שקניתי ת'כרטיס הכרטיס שלי עלה 80 ש"ח (חצי ג'יגה) וכרטיס של ג'יגה לסוני אריקסון עלה 200. בזמן שכרטיס של 1GB לנוקיה שלי עלה 120 ש"ח.
וגם אם זה רק 50-60 ש"ח. זה עדיין הרבה כסף הפרש.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:20

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר