לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2007, 14:02
צלמית המשתמש של noola
  noola noola אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Eyalco88 שמתחילה ב "אחח אוהדי הפועל בכיינים..."

אני בכיין מתוסכל?
אתה היית מסוגל לאהוד הפועל ירושלים בכדורגל ולבוא לכל משחק שלה? (עכשיו בקטמון)
לא בכינו פה ולא כלום
אם בוכים, יש סיבה.
אתה קל לך מאוד להגיד "הם בכיינים", כי הרי כולם לטובתך. אם לא "נבכה" , הרי שזה ישאר ככה לתמיד. אם כן "נבכה" וננסה לשנות, אתם תגידו שאנחנו בכיינים.
אתה ואני יודעים טוב מאוד שסמי בכר הוא הסיבה ששנה שעברה הפועל לא לקחה דאבל.
ואל תגיד לי עכשיו שאני בכיין שוב, אתה יודע יפה מאוד שאני צודק.

עשיתם מפניני כאילו הוא מינימום אנס את אליהו, אליהו אפילו לא נפל.
פניני הראה נשמה במהלך הזה, שאכפתץ לו מהמשחק, ושהוא רוצה למנוע השפלה מהקהל.
איזה יופי שכל הקהל עודד אותו אחרי זה...
אתה בכלל היית במשחק? היו בדיוק 100 אוהדי מכבי, וזה היה משחק שמכבי יכלו למלות גם את כל האולם, כי למשחק הזה מכרו כרטיסים ואין קשר בכלל למנויים של הפועל....

אתה רואה מה ההבדל בינינו? אתה מוכן לאהוד קבוצה שמורכבת רק מזרים,אבל העיקר שתהיה האליפות בכיס ותארים...
אצלנו יותר חשובה הדרך, אני מעדיף לאהוד קבוצה עם שחקני נשמה כמו חג'ג', פניני, קוז'י ומתנאור, מאשר לשיחליפו אותם זרים שמעניין אותם רק הכסף ושנזכה באליפות...
אצלכם, כל מה שיש לך להזדהות איתו זה הצבע השחור של השחקנים שלך
אז אתה יודע מה, אני מודה לאלוהים שלא יצאת אוהד מכבי, שיצאתי אוהד הפועל ירושלים, קבוצה עם נשמה, שתמיד היו חשובים לה הסמלים, הצבע, הישראלים והזהות...
ולא איזה קבוצה שכל היום מחפשת רק לשמור על התואר בארון, ואם לא מגיעים לחצי גמר היורוליג שורקים בוז.. קבוצה כוחנית שהיו"ר שלה הוא סגן יו"ר האיגוד, שהשופטים תמיד היו בעדה וכל אוהד שהוא לא אוהד מכבי יכול להגיד את זה בפה מלא.

http://eliashar.myphotoalbum.com

נערך לאחרונה ע"י noola בתאריך 20-10-2007 בשעה 14:06.
חזרה לפורום
ישן 21-10-2007, 14:34
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
אתה באמת לא חושב לפני שאתה כותב נכון?
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי noola שמתחילה ב "אה טפירו לא ישראלי ולא עשה..."

הישראלים של הפועל בעונה הקודמת, תרמו לקבוצה בדיוק כמו שתרמו הישראלים של מכבי.
אתה חושב שלזריקת שמות באוויר יש משמעות? גם במכבי היו שחקנים ישראלים תורמים: בורשטיין, הלפרין, ששון, גרין ועוד.
העובדה היא שהפועל הנהיגה את המאבק לצמצום הזרים בליגה ולהעמדת החוק הרוסי שבפועל פגע בקבוצה שהייתה צריכה לעשות רוטאציה כפויה עם שני שחקנים ישראלים על המגרש מתוך המעט שהיו לה. הזרים בהפועל י-ם בעונה שעברה לא היו יותר דומיננטים מהזרים במכבי, ההפך הוא הנכון.
אבל כמובן שעובדות לא מדברות עבור אוהדי הפועל. כל מה שמעניין אתכם זה איך לבקר את מנהלת הליגה ולהתבכיין על כך שמכבי שולטים בכדורסל. יפה מאוד, נראה לאן תגיעו עם הגישה הבכיינית והתבוסתנית הזו.

אין מה לעשות, כל מה שאוהדי הפועל אומרים לאחר הפסד למכבי ת"א תמיד ישמע כמו "אוי אוי אוי".

הירוק בכל זאת עולה

נערך לאחרונה ע"י Shay3434 בתאריך 21-10-2007 בשעה 15:00.
חזרה לפורום
ישן 22-10-2007, 14:36

כן, ובלב שלם.
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי noola שמתחילה ב "אתה אומר שהישראלים של הפועל..."

הלפרין, בורשטיין, אליהו... כולם ברגים משמעותיים במכבי.
בעונה שעברה, עם כל הכבוד להפועל י-ם , היא לא יכלה להלין על כמות הזרים של מכבי זאת בעקבות החוק הרוסי ובעקבות כמות הזרים הגדולה שהייתה גם להם.
כל ניסיון "להקטין" את הניצחון של מכבי בשל הטענה שיש בה "יותר מידי זרים ופחות מידי ישראלים" מקבלת ממד של התבכיינות ולוזריות ענקית נוכח העובדה שהחוק הרוסי נכנס לתוקף בעונה הקודמת וחייב את מכבי לשחק עם שני ישראלים על המגרש בכל רגע נתון.
אין בכלל על מה להתווכח. הישראלים של מכבי קיבלו את אותן הדקות של הישראלים של הפועל ושל כל קבוצה אחרת בליגה ואתה יכול להמשיך ולברבר על כמה שהפועל מסכנה ומקופחת.

הירוק בכל זאת עולה

חזרה לפורום
ישן 22-10-2007, 22:13

אוהו.. הפועל הגדולה- רק הדרך חשובה לה...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי noola שמתחילה ב "אוקיי אני חולק עלייך, אבל זה..."

הפועל ירושלים הייתה עושה הכל בכדי לנצח את מכבי. ראינו את הדרך הטהורה שלכם עם העבירה המכוערת של פניני. מה נגיד, קבוצה ערכית ממדרגה ראשונה.
שנה שעברה רצתם עם 5\6 זרים בשביל להוריד את מכבי אז אל תדבר שטויות בנוגע לדרך או ל"מה מסמלת הקבוצה" כי אתה יודע בדיוק כמוני שאתה מדבר שטויות.

בכלל, מהרגע שנכנס החוק הרוסי אין הגבלה על מס' הזרים הרשומים בקבוצה אלא על מס' הזרים המשחקים על המגרש בכל זמן נתון. מה אכפת לך כמה זרים רשומים במכבי אם בכל מקרה צריכים להיות 2 ישראלים על המגרש??
במקום להתעסק במכבי תתעסק בקבוצה שלך. אולי ככה תתחילו להראות כמו קבוצה פחות תבוסתנית ובכיינית.

הירוק בכל זאת עולה

חזרה לפורום
ישן 24-10-2007, 17:47
צלמית המשתמש של noola
  noola noola אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Shay3434 שמתחילה ב "אוהו.. הפועל הגדולה- רק הדרך חשובה לה..."

הפועל רצה עם 6 זרים? אתה יודע לספור?גולמץ מוריס אוסטין ובאוורס סיימו את העונה...ג'נקינס הצטרף על חשבון קוטה שלא שיחק...
אז כן, הפועל הייתה כמו רוב הקבוצות האחרות עם 4 זרים ובסוף העונה עם 5
מה אכפת לי כמה זרים רשומים אצל מכבי אם צריכים להיות 2 במגרש? אה...בלוטנתאל הוא ישראלי לכל דבר!!! אתה יודע מה, מילא הוא היה הולך לנבחרת אבל גם זה לא, שמעון אזרח אותו כדי שיהיה למכבי עוד "ישראלי" בזמנו...
כולנו יודעים ששמעון מקושר לאנשים ומאזרח את שחקניו שמשחקים עונה ראשונה בארץ אחיר שקורי קאר מחכה 7 שנים כבר...כמו שאמר פוגל: "הכל כשר!"
אצלנו יש ישראלים אמיתיים
וזה משנה כי אתה משחק בליגה ישראלית ואמור להיות לך אכפת שלקבוצה שלך יהיה צביון ישראלי
אבל אין לכם וכנראה שלא מפריע לכם כי אתם מחפשים רק עוד קצת פריטי כסף לארון הגביעים
בסופו של דבר זה מה שזוכרים, אבל לי ולעוד הרבה אחרים חשובה יותר הדרך

אנחנו לוזרים? הקבוצה שירדה לליגה ארצית בכדורגל והקימה קבוצה חדשה משלה, לוזרים?

http://eliashar.myphotoalbum.com

חזרה לפורום
ישן 24-10-2007, 18:41

שוב פעם דמגוגיה תוצרת הפועל מה?
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי noola שמתחילה ב "הפועל רצה עם 6 זרים? אתה יודע..."

נכון, שמעון מזרחי מאזרח שחקנים מתוקף היותו שר הפנים במדינת ישראל.
"שמעון אזרח אותו" ?!? באמת שלא שמעתי דמגוגיה זולה יותר מזו. דיוויד בלות'נטאל הוא יהודי, ומתוקף היותו יהודי- העניקה לו מדינת ישראל אזרחות כיוצא מחוק השבות.

מי אתה בכלל שתגיד מה זה ישראלי "אמיתי"?! גם הפועל רכשו העונה מתאזרח משלהם- למה אתה לא הולך להנהלת המועדון ומפגין נגד הכנסתם של "ישראלים לא אמיתיים" לקבוצה הלאומנית שלך?

כל דיבורי החול של אוהדי הפועל כבר נהיו משעממים. כל הנסיונות להחליש את מכבי ולגנוב איזו אליפות או שתיים (שיטת פיינל פור, החוק הרוסי וכו'...) נהיו בנאלים. כל הניסיונות להשמיץ את מועדון הכדורסל שסיפק הכי הרבה כבוד לישראל נהיו מגוחכים יותר ויותר.
יאללה, במקום להתעסק במכבי תתעסק עם הקבוצה שלך. אולי גם הפעם תצליחו לגנוב תואר בעזרת הדרך הטהורה והנאורה שלכם.

הירוק בכל זאת עולה

חזרה לפורום
ישן 21-10-2007, 00:10
  Sonny Sonny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי adian שמתחילה ב "מכבי ת"א זכתה בגביע ווינר"

רק אני לא הבנתי את הזרים שדן שמיר הביא להופעל ירושלים?
הבאת רכז זר, כי אין בארץ רכז ישראלי ברמה גבוהה ועוד פנוי, וגם כי טפירו ברח לבני השרון
אבל בשביל מה להביא את ראמל קארי?
ולהביא גבוה זר אחד?
אין לך בכלל עמדה מספר 4
ששון ופניני לא יכולים לשחק 4
וקארי ובאוורס שחקנים מאוד דומים, לא סתם באוורס סיים בראש טבלת הקלעים לפני שבא לירושלים...

בקשר למכבי, באמת גועל נפש, 7 זרים, 2 מתאזרחים
ואליהו כספי והלפרין ואם אתם רוצים אפשר להחשיב את בורשטיין, מה עם קצת ישראלים בסגל?
אפילו חמישיה ישראלית נורמלית אי אפשר לעשות, רגב פנאן וסקוורר הם קונוסים באימונים...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:31

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר