לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2007, 14:41
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי TalG שמתחילה ב "[QUOTE=Humbug]ההנחה היחידה..."

את המניפולציות הילדותיות שאתה עושה על אנשים בפורום "בניית אתרים" אתה יכול לחסוך מאיתנו כאן..

אם בחרת לתקוף גולשים אחרים באתר הזה על הבנת הנקרא, כנראה שגם לך יש משהו ללמוד בנושא.
הפתרון שאתה נתת לו הוא לקישור Windows Application עם Console Application, בעוד השאלה שלו
בכלל הייתה (ואני אשתמש ביכולות הציטוט המופלאות שכבר הפגנת בפרש בעבר):
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Yonti
איך אני יכול לקשר בין windows form ל console..

ולגבי ההתממות שלך והנסיון להצביע עלי כעל אחד ש:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TalG
משום מה אינך מעודד תרומה לפורום והעלאת רעיונות חדשים

אם תוכל להסביר לי איך התגובה שלך כאן הציעה רעיון כלשהו כל שכן רעיון חדש, אודה לך:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TalG
זה לא נושא מורכב למי שמכיר .NET Remoting

כל מה שאני רואה בתגובה שלך זה "אני יודע משהו שהוא לא יודע". לא הצעת כיוון לפתרון, לא הצעת כלום. זרקת מונח לאוויר שאפילו לא קשור לשאלה שלו, ויכול בעקיפין לעזור לו אם הוא ילמד את כל הנושא הזה.

אם הוא שאל איך לבנות מדף, אתה ענית לו "זה לא נושא מורכב למי שמבין במקדחות". קאפיש?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-12-2007, 18:24
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי TalG שמתחילה ב "דורון, הרשתי לעצמי לקרוא רק..."

טל יקירי, אתה בוחר לקחת את הדיון כל הזמן לפן האישי היות ואתה לא מצליח להתמודד עם הטיעונים.
אתה בחרת לתת לקוראי האשכול להחליט אם תרמת או לא. קל לך להתפס לגורם ספורדי שסביר שלא יגיב
לך ולא יתן את דעתו בנושא, ולו מהסיבה שזה לא מעניין אותם.
שכחת שאת הפורום הזה אני מנהל. ובתור מנהל הפורום, חלה עלי החובה לדאוג לאיכות התכנים בפורום
הזה, ולכן - אני הוא זה שיקבע האם מה שכתבת תרם לדיון או לא. הקביעה שלי הייתה חד משמעית. לא רק
שלא תרמת, אלא שאף הסבת נזק לגולשים ששאלו בזה שהפנית אותם ללמוד תחום שלם שלא קשור לעיסוק
שלהם - בלי להסביר להם מדוע אתה עושה זאת.

כאן, בשביל לא למשוך את זה רק לפסים אישיים, נחלצתי לעזרתך וכן ניסיתי לבאר את התגובה שלך בפני מי
שבכל זאת לא הבינו מה רצית. במקום להודות לי על כך ולתת דוגמא למימוש כמו שנתבקשת - בחרת
להמשיך להתווכח והמשכת לגרור את הדיון הזה לפסים אישיים - תוך שאתה ממשיך להתעלם מהתוכן
ומסלק את הטענות שלי כלפי התוכן שלך בטענות אישיות שלך כלפיי וכלפי האגו שלי, וכל זאת בלי
שאתה בכלל מכיר אותי או את האגו שלי.

היות והתרומה העצומה שלך לפורום הזה מתבטאת בהודעה אחת בת 8 מילים בה זרקת לאוויר מושג
שככל הנראה אינך יודע מה עומד מאחוריו (אחרת אין סיבה הגיונית שתציע להשתמש בAPI כ"כ חמדן
בשביל פעולה כ"כ פשוטה, כל שכן כזו שמבוצעת בתוך תהליך אחד על מכונה אחת..), אני מרשה לעצמי
לתעל את האנרגיות שלי גם לא לפי הדוקטרינה שלך, ולתקוף אותך כאשר אתה ראוי לכך - בדיוק כמו
שאני יודע להוקיר ולהכיר כשיש צורך.

אתה מוזמן להמשיך לכתוב בפורום הזה, אבל אך ורק בתנאי שהתרומה שלך תהיה ממשית ולא בדמות
עצות אחיטופל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר