לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2007, 17:49
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי orib שמתחילה ב "עבודה בבית"

גם לי יש את הקטע של להרביץ לעמודים עצים קירות ודלתות של מעליות (ואתה צודק, באמת מחלה),
בחוץ רק שתבינו את הבקשה אני מתאמן על גמישות טכניקות טיפוס על עצים על עמודים על בתים וכו',
די דומה למתח אבל קצת שונה כשנגמר הכח, קודם לכן התאמנתי בחוץ במתח בהתחלה בעליות וירידות מלאות ואח"כ הבנתי שלטיפוס על בתים ממש לא חשוב לעשות מתח מלא אז התחלתי לפמפם רק חצאים ונתתי לעצמי מטרות, למשל לא בבת אחת אלא יש לך שעה אתה צריך בסך הכל לעשות 100 מתח, לעיתים גם מקבילים ואימוני אגרופים עם משקולות בידיים ואימוני חרב עם משקולות ארוכות,
כדי להגביר את המוטיבציה של עצמי אני נשאר במצב 2 על האגרופים מחזק את מפרק שורש כף היד ובונה את המכות, אני מתאמן גם לפעמים בבעיטה על חפצים (מסוכן), פעם אחת הייתי עצבני ובעטתי בספה שהשכבה שמתחת לבד היתה עשויה מברזל עיקמתי את הברזל והתעקמה לי גם קצת הרגל
(מאוד כואב),(לא מומלץ!!!), בחוץ יצא לי להתאמן על גמישות כגון שכיבות סמיכה בגשר, הליכת עכביש, שפגטים וכו', בזחילות אני נוהג לעשות זחילה אינדיאנית (זחילה רגילה על הבטן), זחילת נינג'ה (זחילה על האמות כשהברכיים באוויר ונעים על קצות האצבעות (הזחילה הכי מהירה שאני מכיר), זחילת נחש
(זחילה רק עם הידיים), זחילה על הגב, זריקת עגן ועוד... אבל במקום פתוח שבו אני לא יכול לעשות את כל הזחילות כי אני אראה חשוד אני מתרגל בעיקר את הגמישות, לפעמים אני עושה כפיפות בטן מלאות ולפעמים עם רגליים למעלה ורגליים 90 מעלות וכדומה אבל הכי קשה לעשות כפיפות בטן בתלייה על עץ,
חבר שלי מהשיטה סיפר לי שהוא עשה והוא היה בתוך ועברו אנשים וכשהם עברו הוא היה בתוך העץ והוא פתאום עשה ירידה והם נבהלו נורא, אני מנסה לתרגל בריצות ריצות ארוכות, ריצות מהירות, ריצות זריזות (ההבדל בין מהירות לזריזות הוא שזריזות נקבעת במכשולים), ריצות צידיות, עם ברכיים למעלה, עקבים לישבן, אחורה, במצבי חיות (קוף,נמלה, סרטן, צפרדע, ארנב וכו'), ריצה שפופה,
ועוד המון אימונים טיפוס על חומות הליכה על חומות לפיתוח שיווי המשקל, פארקור (עבירת מכשולים), הליכה על גדרות, מעבר בין עצים, התגנבויות (השלכת עקרונות התגנבות על ההליכות), תליות חומה, כפיפות בטן עם כדור מדיסון, התמסרויות עם כדור מדיסון, שחייה אבל אני לא יודע ממש לשחות אז צלילה או כמו שאני קורא לזה "טביעה", אקרובטיקה, חישולים (עצמיים ובזוגות)
ועוד ועוד...

אודה לכם על המשכת שליחה אני רוצה למצוא תרגילים שאני יכול לבצע בחוץ ואני לא עושה עדין.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 20-10-2007 בשעה 18:02.
חזרה לפורום
ישן 23-10-2007, 10:26
צלמית המשתמש של רוכליצון
  רוכליצון רוכליצון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.07
שלח הודעה דרך ICQ אל רוכליצון
אני מראשון...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי NORE שמתחילה ב "בבקשה לפרט... תרגילים..."

ועוד מעט אני אעשה יומיות אז איהיה לי יותר קל להקדיש זמן לאימונים...בגלל שאני בבסיס סגור בצפון...הייתי מתאמן לבד בחודר כושר וIASI באופן עצמאי...הבנתי שאתה עובד על חישולים...התאמנת גם במצבים שמפוצצים אותך מכות או ששבורים עליך דברים?...אצלי לא היה חסר מטורפים שלוקחים את כל מה שבא ליד ופשוט נכנסים בי...(גם ככה יודעים שלא הכי יזיז לי, או שפשוט זה גימלים אז לא כל כך אכפת לי)...

להתאמן לבד זה טוב אבל מבחינה של אומנויות לחימה יש כמה חיסרון...כמו ליטוש תנועה שהמאסטר בדרך עובד על זה...וקרבות!!!...לפני כמה חודשים הייתי מתאמן באופן מסיבי...יום כן יום לא...ביום שכן בערך 3 שעות חדר כושר שכולל פקלים ריצות ומשקלים די כבדים...ועוד שעתיים ISAI שזה משולשים חישולים שבירות ובעיקר טכניקה...היה לי שיפור רציני אחרי חודש אימונים לבד...

https://2007-uploaded.fresh.co.il/2...23/28453915.jpg

מה שאימונים עושים לגוף שלך...

הבעיה שחזרתי למכון ועשיתי אימון עם שילוב קרבות...ופה ראיתי את הבעיה...חוזר עבודה על קרבות ואתה מאבד את הרגישות... הייתי חזק יותר מהיר יותר ובלי כוונה פגעתי שם בכמה די רציני וזה השבית אותם לאותו אימון והייתי ממש מאוכזב מעצמי...וגם המאסטר...הוא אמר לי שאם היה ראוה שזה היה בכוונה הוא היה מעיף אותי..אבל כמובן זה היה בלי כוונה....

לסיכום אימון לבד זה מועיל אבל זה כתוספת...אין כמו במכון...ו"לוחם הסערה" זה אחד הסרטים שם רואים שעודף אימון עשו אותו למפלצת והוא השמיד כל מי שעמד בדרכו...

נערך לאחרונה ע"י רוכליצון בתאריך 23-10-2007 בשעה 10:31.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:39

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר