לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2007, 14:31
צלמית המשתמש של קרמריקה
  קרמריקה קרמריקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 301289 שמתחילה ב "שאלה..PVR 150"

אם השלט שלך שחור, אז אתה יכול להשתמש בו רק בויסטה.

"המרובע הקטן" זה המקלט לשלט שאליו מתחבר כבל הIR. את הצד של העינית של אותו כבל אתה מדביק על הממיר שלך ואז הוא מעביר לך ערוצים אוטומטית.

לגבי האיכות. קודם כל, אם אתה צופה על מסך LCD, אז האיכות תהיה לא משהו בלי קשר בכלל לכרטיס. שידורי טלוויזיה (למעט HD כמובן) הם באיכות נמוכה. מסך LCD הוא בעל רזולוציה גבוהה ש"חושפת" את האיכות הנמוכה. במסך טלוויזיה רגיל (CRT) לא רואים את האיכות הנמוכה, ולכן בפועל בשידורי טלוויזיה התמונה תהיה טובה יותר.

גם הכרטיס, טוב ככל שיהיה מבצע המרה מאות אנלוגי לאות דיגיטלי. בהמרה כזו תמיד תהיה פגיעה כלשהי באיכות. מהניסיון שלי אין פגיעה גדולה באיכות בכרטיס הזה, אבל היא קיימת. כמובן שהאיכות תלוייה בהגדרות ובתוכנה בה אתה משתמש. אני משתמש בVista Media Center, מוגדרת על איכות הקלטה הכי גבוהה, והאיכות טובה מאוד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-10-2007, 15:17
  301289 301289 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קרמריקה שמתחילה ב "אם השלט שלך שחור, אז אתה יכול..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קרמריקה
אם השלט שלך שחור, אז אתה יכול להשתמש בו רק בויסטה.

"המרובע הקטן" זה המקלט לשלט שאליו מתחבר כבל הIR. את הצד של העינית של אותו כבל אתה מדביק על הממיר שלך ואז הוא מעביר לך ערוצים אוטומטית.

לגבי האיכות. קודם כל, אם אתה צופה על מסך LCD, אז האיכות תהיה לא משהו בלי קשר בכלל לכרטיס. שידורי טלוויזיה (למעט HD כמובן) הם באיכות נמוכה. מסך LCD הוא בעל רזולוציה גבוהה ש"חושפת" את האיכות הנמוכה. במסך טלוויזיה רגיל (CRT) לא רואים את האיכות הנמוכה, ולכן בפועל בשידורי טלוויזיה התמונה תהיה טובה יותר.

גם הכרטיס, טוב ככל שיהיה מבצע המרה מאות אנלוגי לאות דיגיטלי. בהמרה כזו תמיד תהיה פגיעה כלשהי באיכות. מהניסיון שלי אין פגיעה גדולה באיכות בכרטיס הזה, אבל היא קיימת. כמובן שהאיכות תלוייה בהגדרות ובתוכנה בה אתה משתמש. אני משתמש בVista Media Center, מוגדרת על איכות הקלטה הכי גבוהה, והאיכות טובה מאוד.

בקשר למרובע הקטן...אמרת שאני מדביר אותו לממיר....מאיפה אני יודע איפה העינית?
בממיר של יס..ומה זאת אומרת מעביר ערוצים אוטו'? יענו דרך השלט שהביאו לי?..(ויש לי שלט כסוף אם זה משנה)

ובקשר לאיכות אני משתמש בוינדוס XP...ככה שאני משתמש עם התוכנה שהביאו לי עם הדיסק...ולא רואים כל כך טוב...ויש לי מסך CRT....
ישן 20-10-2007, 15:30
צלמית המשתמש של קרמריקה

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי 301289 שמתחילה ב "[QUOTE=קרמריקה]אם השלט שלך..."

לדעתי, עדיף לך לעבור לויסטה (אם המחשב שלך מאפשר את זה) בעיקר בשביל המדיה סנטר ובמיוחד אם יש לך YES.
שם תקבל תוכנה טובה עם הגדרות הקלטה (Vista Media Center) ומדריך שידורים אוטומטי.

אם אתה לא רוצה לעבור לויסטה, אתה יכול לנסות את SageTV שהיא לא רעה בכלל, אבל יותר קשה לשימוש מאשר המדיה סנטר.

אמורים להיות לך מלבד הכרטיס עוד ארבעה דברים:
1. שלט.
2. מקלט (מרובע קטן אפור שחזיתו שחורה).
3. כבל USB - משמש לחיבור המקלט למחשב.
4. כבל IR שצידו האחד מתחבר למקלט ואת צידו האחר יש להדביק על עינית הממיר. העינית נמצאת בריבוע הימני ביותר של שורת הנוריות. ריבוע אחד מימין לנורית המעטפה ושלושה ריבועים מימין לנורית ההדלקה.
ישן 20-10-2007, 15:20
  301289 301289 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Alexjj שמתחילה ב "תתחדש"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Alexjj
1- כן אתה יכול להשתמש בו בוינדוס ועם יש לך את גרסת MCE אז עוד יותר טוב יש שם איכות יותר טובה
2-IR את יכול לחבר לממיר YES\HOT ולשלוט בו עם השלט שלך
3-אתה מדבר על המרובע עם חיבור USB?
4-בקשר לאיכות תמונה אתה חיברתה אותו לממיר או רק כבל של כבלים? אם חיברתה עם כבלים אז אתה יכול ידנית לחפש את הערוץ ולהגעיה לאיכות טובה.
5-זה טלוי מה שנוח לך אני אישת ניסיתי את ויסתה והמדיה סנטור שם ממש נוח ואיכות מאוד טובה יש מצא לי את הכרטיס ואת כל התכנות.

1.לא הבנתי אותך..אני יכול לבתשמש עם השלט בוינדוס XP?
3. כן
4. חיברתי אותו עם כבלים כמו שמחברים יס לטלויזיה רגילה..אותם כבלים
5. אם אתה מכיר תוכנות טובות עם אפשריות כיוונים של איכות אתה יכול להביא לי...

שאלה לשניכם.....מאיפה אני משיג דריבר של השלט ל XP...

נערך לאחרונה ע"י 301289 בתאריך 20-10-2007 בשעה 15:23.
ישן 21-10-2007, 19:57
צלמית המשתמש של קרמריקה

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי 301289 שמתחילה ב "לא הבנתי מה אני אומר..."

אני אתרגם:

קודם כל תנתק את המקלט מהמחשב.

1.תיצור ספרייה חדשה בכונן C ותקרא לה REMOTE

2. תכניס דיסק התקנה של ווינדוס XP.

3. תפעיל את ה Command Prompt (אין לי מושג איך זה נקרא בגרסא העברית של ווינדוס). פשוט תלחץ התחל -> הפעל -> תרשום cmd ותלחץ enter

4. עכשיו תרשום את שתי הפקודות אחת אחרי השנייה:
expand X:\I386\IRBUS.IN_ C:\TEMP\Remote\irbus.inf
expand X:\I386\IRBUS.SY_ C:\TEMP\Remote\irbus.sys
כאשר במקום X תרשום את אות הכונן אליו הכנסת את הדיסק של ווינדוס.

5. פעם הבאה שתכניס את המקלט אמור להיות לך אשף של גילוי חומרה חדשה. אני לא ממש זוכר את השלבים בדיוק, אבל אמור להיות שלב שאתה יכול לבחור מיקום של הקבצים, ואז תרשום C:\Remote.
אם לא מופיע לך אשף, אז אחרי שאתה מכניס את המקלט, לחץ כפתור ימני על המחשב שלי - > מאפיינים -> חומרה -> מנהל ההתקנים.
חפש שם את המקלט, הוא בטח יופיע עם סימן צהוב. לחץ כפתור ימני עליו -> מאפיינים -> עדכון (או משהו בסגנון) -> ואז תבחר את המיקום.

כל מה שאני אומר זה מזיכרון לגבי ווינדוס XP בעברית. לא עבדתי עם מערכת כזו כמעט אף פעם ועם ווינדוס XP בכלל כבר קרוב לשנה.. יש סיכוי שאני מתבלבל במיקום התפריטים ובכינויי הלחצנים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:50

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר