לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2007, 18:51
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
רק קבלתי את הרשיון וכבר כמעט ראיתי את המוות בעיניים

חזרתי עכשיו מב"ש עם אבא שלי... נסעתי בנתיב בכביש של נתיב אחד לכל כוון.... היה חשוך... ראיתי מכוניות שמתקרבות מהצד השני אז הורדתי את האור הגבוהה... נכנסתי לסיבוב חד הפס הפרדה היה רציף...
ברגע אחד אני קולט משהו על מהירות אדירה עם אור גבוהה עוקף איפה שאסור ומסוכן לעקוף במהירות אדירה עם אור גבוהה... תוך חצי שנייה הוא היה מולי.... רק שמעתי את אבא שלי צועק "תזהר"
לחצתי על הברקס והזזתי את ההגה ימינה ירדתי לשוליים באופן קצוני...
היה ממש ממש מפחיד... הוא היה מולי לא היה לו לאן לחזור כי היו מכוניות בנתיב שלו...
לא חשבתי שבפעם השנייה שאני אנהג מב"ש הביתה בלי נסיון בכלל אני אצטרך להתמודד עם כזה מצב...
מה שהציל אותי תחלס זה העובדה שנסעתי 80 קמ"ש בדרך שכתוב שמותר לסוע 90... אני מאמין שאם הייתי נוסע 90 לא הייתי מצליח לחמוק מהמכה... פחד אלוהיייייםםם אני עדיין כולי רועד מזה... כמובן שעצרתי את המכונית והתחלפתי עם אבא שלי לכמה דקות עד שנרגעתי ואז התחלפנו שוב והמשכתי לנהוג....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-10-2007, 04:41
  משתמש זכר NeVeRCLeaR NeVeRCLeaR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי V.G שמתחילה ב "רק קבלתי את הרשיון וכבר כמעט ראיתי את המוות בעיניים"

סבבה אחי זה טוב שחזרתה לנהוג אחרי שנרגעתה..

אני גם נהג חדש אחרי המלווה אני כל יום נוסע את הכביש הזה פעמיים לפחות.

קרו לי מלא מקרים של כמעט תאונה ...
יש מלא נהגים צעירים שלא נוהגים בבקרה בלילה ובדואים, אל תתגרה בבדואים רייסים וכאלה כי הם יעקפו אותך מהשוליים מימין ויחתכו אותך לשמאל יפחידו אותך. ( מנסיון, והבדואים רודפים אחריך גם.. )

בלילה סע מהר אם באלך כי הכביש ריק ואתה לא תיסע על 100 ולא על 120 גם.
אבל תיסע עם בקרה שני ידיים על ההגה ואורות גבוהים תמיד שים זיין על כל הנתיב הנגדי יש שמה את הפניה של אבו כף חייב אורות גבוהים זה צומת מסוכנת רצח מלא בדואים.
תיזהר יש סמוי של המשטרה הונדה אקורד מספר 50-51 ככה בסוף.
אבל יש מלא סמויים יכול להיות היום כל דבר.. ראיתי סמוי קרקשה אפילו.

זהו בעיקרון עדיף לנסוע על 130 זה לא לאט ולא מהר..

אבל אל תיהיה דפוק אם אתה נוסע מהר תתרכז אל תשחק אותה אני נוסע מהר אני גבר.. שים שני ידיים על ההגה אורות גבוהים ועם ביטחון.
חוץ מזה ברמזורים שמה צומת גורל מסוכן שמה רצח כמעט עשיתי תאונה איזה צעיר מזויין לקח שמאלה איפה שאסור לו חתך אותי כמעט נכנסתי ברמזור ממול היה לי מזל רצח שנסעתי על 90 רק...

לילה טוב ...תנהג הרבה צבור ניסיון תיהיה עירני הכי חשוב. תאותת תמיד זה מעצבן שלא מאותתים חחח

ישן 22-10-2007, 11:16
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
טעות נפוצה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Lycans שמתחילה ב "לא יודע מה אתכם אבל"

לחשוב שבגרמניה אין הגבלת מהירות כמו בהרבה מדינות אחרות אבל האמת היא שכיום כמעט בכל מקרום קיים הגבלת מהירות גם אם היא גבוהה ובגרמניה אפרופו יש רק בקטע מסוים בכביש המהיר שלהם (שברח לי השם שלו) אפשרות לנסוע כמה שאתה רוצה אך ברוב הכביש הזה ובהמון כבישים שפעם היו פתוחים למהירות חופשית יש הגבלה גם אם היא דיי גבוהה כמו 130 ואולי יותר, זה לא אומר שכמו בארץ אנשים לא נוסעים על 200 ויותר אבל זה לא אומר שמותר

וVG אנחנו מאוד שמחים שאתה עדיין איתנו לא צריך חס וחלילה להספיד אותך ולצערנו מופרעים לא חסרים כמו שקראתי את מה שכתבת ישר נזכרתי בתוכנית של חיים הכט ששודרה שבוע שעבר שהיה אפשר לראות כמה משוגעים יש ולצערנו כמה בגללם יש תאונות ושם עוד התמקדו רק על האור האדום ולא על שאר הדברים
לכולנו (כל מי שנוהג וגם מי שנסע מספיק ברכב) יש את הסיפורי זוועה איך היה בתאונה או כמעט בתאונה ואפשר נראה לי למלא כמה אשכולות טובים בסיפורים כאלו אך אני בספק אם זה יעזור או יזיז למישהו אלא יהיה רק חוויה לשתף

אכן צודקים מי שאומרים שבחול כמו גרמניה בלגיה ומדינות נוספות יש תרבות נהיגה שבעזרתה יש פחות תאונות ומה שלצערי אין בארץ ולכן אחד הדברים המבאסים בלחזור מחופשה בחול ששם נהגתה זה לחזור לנהוג בארץ כשבקושי מתחלף הרמזור וכבר צופרים ומקללים לך את האמא על זה שלא המראת כבר |כועס|

אני גם משבח אותך על שחזרת על הסוס מהר והמקרה לא הביא לך טראומה קשה ואם נסתכל בצד החיובי של הענין למרות שזה אולי קשה דברים כאלו מוסיפים לניסיון שלך ומחדדים לך את החושים כך שבהמשך אתה לומד לזהות אותם מיידית

נסיעה בטוחה ושוב טוב שאתה עוד איתנו

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 22-10-2007, 11:59
  thelord23 thelord23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי V.G שמתחילה ב "רק קבלתי את הרשיון וכבר כמעט ראיתי את המוות בעיניים"

בכבישים שלנו ואם הנהגים של היום יש המון כמעטים... ולכן כל אחד צריך להיות זהיר פי מיליון!!

90% מהאנשים לא מסתכלים על צומת כאשר יש לך רמזור ירוק.. בגלל שאני עושה את זה תמיד לא התנגש בי אידיוט שעבר באדום...

וגם כבר יצא לי להתחמק מהתנגשות חזיתית בעבר ומעוד מישהו שלא שמר זכות קדימה..

בכל מקרה הדברים האלו בארץ שלנו קוראים הרבה.. אם תנהג טוב ותיסתכל לכל מקום כל הזמן גם כשנוסעים ישר בכביש מהיר, ותיתן מבט מידי פעם למראות תוכל למנוע תאונות אפילו שלא אתה הוא הגורם לתאונה.
גם הכמעט הראשון שלי הלחיץ אותי בטירוף וממש פחדתי להמשיך לנהוג.. אבל אתה יודע מה כמו שאומרים בצבא = מה שלא הורג מחשל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:14

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר