לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2007, 01:28
  רעות שלום רעות שלום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.07
את פוחדת מהלא יידוע ולא מהאייומים שלו.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pipilota שמתחילה ב "לא יודעת מה לעשות מרוב בלבול"

מאמי אין לך ממה לפחד זה דבר שעוד לא חווית ויש מצב שדווקא תהי מאושרת בלעדיו והפחד שלך פשוט נובע מהלוא יידוע שצופן לך , וחוצמזה אם את כבר במצב שאת היחידה שמפרנסת שזה ה- דבר הקשה בד"כ אחריי שמתגרשים, אז בקיצור מה שיש לי לומר לך זה שאת בעצם כבר לבד ורק הדמות שלו היא זו שנותנת לך לחיות באשליה שאת לא (לבד) .
לדעתי הוא עדיין איתך בגלל הנוחות שאת משרה לו עצם זה שאת זו שיוצאת לעבוד כדיי לכלכל את הבית ואת זו שמנקה אחריו זה נותן לו את כל הסבבה שבעולם להמשיך ולאיים עלייך כדיי שאת זו שתמשיכי תמיד לפחד ממנו בזה שהוא ייעזוב אותך , מה שאמור ליהיות ההיפך הגמור !!! (הוא מצליח לעבוד עלייך פסיכולוגית וריגשית וזה שואב ממך הרבה מכוחות הנפש שיש בך).
לפי התיאור שלך הוא מבסוט מהחיים, "מתעלל" בך באיומים שלו ובשורה התחתונה לא עושה דבר בשבילך ובשביל הבית ואת זו שיש לה את כל הכלים כדיי לעזוב אותו ולהתמודד אז תכניסי לעצמך טוב טוב לראש שמי שצריך לפחד ממי בעזיבה זה הוא ממך כי את בעצם עשית פה רושם במה שכתבת שאת עצמאית לחלוטין ויודעת לדאוג לעצמך ולמסביב שלך אז יאללה שתחררי מהפחד הממש מיותר הזה ושחררי גם את האיש הפחדן הזה שמעז עוד לאיים עלייך ...
אני מקווה שלא פגעתי בך בצורה הבוטא שבה כתבתי את דבריי אבל הייתי חייבת ליהיות ישירה ועניינית כדיי שתביני (אוליי) את מה שאני מנסה להעביר לך...
ותשימי לב טוב טוב גם למה שרשמו לך פה לגביי תוקפו של הגט בגלל העובדה שאתם גרים עדיין יחד!!!
שיהיה לך בהצלחה בהמשך וחשוב שתהי שלמה עם כל צעד שתעשי !

נערך לאחרונה ע"י רעות שלום בתאריך 24-10-2007 בשעה 01:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר