לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2007, 00:55
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי matto שמתחילה ב "לבד....."

הסיפור מאוד דומה לסיפור שלי,
אני חשבתי והרהרתי והגעתי למסקנה,
עשה מה שאתה רוצה לך למקומות שטוב לך להיות שם ולאנשים שטוב לך לשמוע אותם מדברים ולהיות בחברתם נסה להכיר אותם טוב יותר ולהתחבר איתם קח מהם את מספרי הפלאפון שלהם ואל תתן להם בחיים אבל בחיים את המספר שלך לפני שהם נתנו לך את שלהם,
אתה מרגיש שאתה רוצה, נסה להגיע אבל העיקר הניסיונות ולא התוצאה,
בזמן ששואפים למטרה לא מרגישים את הדרך שעוברים שהיא החשובה מכל ולמידה של הדרך תוביל אותך הישר למטרה אז ניסיון ועוד ניסיון זהו אופיו של לוחם אמיתי, נמאס לי לספר לכם סיפורים בפורום
כי אני רוצה לחיות בעצמי ולא לספר את סיפורי חיי עד שיגמרו אלא להוסיף סיפורים לארכיון,
צא החוצה תגיע אל מי שאתה חושק בה או אוהב אותה ואל תתחיל איתה, לך אליה דבר איתה איך שיצא ,
ולא משנה כמה אידיוט תצא, אם יהיה רע המשך לנסות ולהכיר אותה ולתקן טעויות בשאיפה לטוב
(מקווה שיהיו לך מספיק הזדמנויות כורח הנסיבות) , אם היא דוחה אותך ואתה "עמוק בבוץ" ועניינים מסתבכים עזוב אותה ונסה בפעם אחרת, תשאף לא להשאיר רושם רע כי אנשים זוכרים את ההתחלה וקשה לשנות את המחשבה שלהם, וגם אחרי ששינית כל פעם שמשהו יצוץ היא תזכר במה שחשבה עליך בהתחלה, אל תתן לאחרים להוליך אותך אחריהם קח את מה שהם אומרים תחשוב עליו נסה שלא לבצע אותו ורק אחרי המון זמן שהם כבר שכחו ממה שביקשו תראה להם שאתה מבצע ותמיד נסה להפתיע אותם במשהו שלא חשבו עליו, בקשר לחברה אל תרעיף עליה מחמאות ישר בהתחלה שאתה ניגש אליה ואל תזמין אותה לצאת ישר בהתחלה כשאתה ניגש אליה, נסה להיות קשוב אליה ולעשות מה שהיא מבקשת ממך וגם להפתיע אותה מידי פעם, אל תתן לה לשלוט בך לדוגמא אם אתה רוצה לצאת ואתה מתקשר אליה ושואל אותה אם היא רוצה לצאת והיא אומרת לך לא תן לה להרהר מה כוונותיך ואמור לה טוב אז אני אצא אני אחזור בעשר ואני אתקשר אליך, תן לה לחשוב שהיא לא מנהלת לך את החיים ואתם חיים חיי שיתוף שימשכו לעד, והכי חשוב, בהצלחה!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר