לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2004, 15:43
  MatKalisT MatKalisT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
בעיה וזקוק לעזרה ממכם..

ב24.11 יש לי יום מיון לחובלים/צוללות.
הבעיה היא שיש לי יום סיירות ביולי ב"ה. אני אמור לעבור ניתוח לייזר ולהיות זכאי ליום סיירות ב"ה.(לקחתי בחשבון את החצי שנה הורדת פרופיל,אל תדאגו).
במדור סיירות אמרו לי שאם אני הולך ליום מיון חובלים/צוללות אני לא אהיה זכאי ליום סיירות..האם זה נכון.? אם כן אז אני לא אלך..
עוד שאלה שמציקה...בבר אור האחרון עשיתי שכיבות סמיכה בסביבות 90.
אני מתקדם בקצב מהיר ואני חושש שאני אגיע ליום סיירות(ביולי) עם 150 שכיבות סמיכה ודבר זה יוציא אותי שקרן בעיני המדריכים כי לא הם סופרים לי וזה ממש הרבה ולא הרבה עושים כמות כזו.. מה אתם אומרים..? מקווה שהבנתם.
עוד משהו חשוב לכולם..כותבים "שכיבות סמיכה" ולא "שכיבות שמיכה"..סמיכה מלשון ס-מ-כ , סמוך לרצפה..
אני שלדגיסט לשעבר...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-11-2004, 01:55
  סגול סגול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
לפי נסיוני....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MatKalisT שמתחילה ב "בעיה וזקוק לעזרה ממכם.."

שמע גם אני פסול יום סיירות בגלל משקפיים וגם אותי הזמינו ליום מיון חובלים/צוללות.
העיקרון הוא שאם אתה מגיע ליום הזה אז אתה מסומן כפסול יום סיירות, ואם אתה עובר שם למשהו אז בכלל אתה כבר מתחיל בתהליך המיון, אז אני לא יודע אם כדאי לך ללכת לזה.
עדיף שתבדוק קודם במאה אחוז שאתה יכול להגיע ליום סיירות ואז להחליט, כי זה מיון ממש טוב ואם אתה מצליח בו, ולא קשה להצליח, אתה מגיע ישר לגיבוש חובלים או צוללות, בלי יום סיירות ובלי כלום, ולפי הכושר שאתה אומר שאתה נמצא בו אין שום סיבה שלא תעבור
החלטה שלך לאן אתה רוצה ללכת, כי אם אתה בכלל לא בקטע של חייל הים אז יש לך את צנחנים-דובדבן-פלס"ר צנחנים ועוד מלא מלא יחידות חי"ר מדהימות חוץ מהיחידות של יום סיירות(שייטת מטכ"ל שלד"ג 669 וחובלים)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר