לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2007, 18:06
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
הבהרה קלה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי DonJenove שמתחילה ב "בנוסף למה ש-NORE אמר, אני לא..."

אם היריב משתולל פשוטו כמשמעו, עדיף להתרחק ולא לנסות להגיע למגע (הוא כבר יבוא אליכם).
כמובן שיהיה מגע מתישהו בזמן "ההשתוללות" ולכן ברגע שהדיסטנס מצטמצם לעניות דעתי הכי טוב זה לבעוט ולהתרחק (אני מדבר על מצב אידיאלי).

מכיר גם את אסטרטגיית "החתירה למגע", כלומר לעצור את היריב ולהפריע לו לעבוד (הגנה אקטיבית).
אפשרי ופועל לא מעט פעמים אבל לטעמי זה מכניס אותך לסיכון מיותר שאפשר ורצוי למנוע. זו לפחות נקו' המבט שלי בענין (אם אתה לא מהיר אבל חזק אסטרטגיה זו תהיה מועדפת).

לגבי יריב שמתפרע בקרב ולא מתעייף, לא ראיתי כזה דבר בחיים שלי! אם יש למישהו סרטון שמראה עבודה רצופה של לוחם (5 דקו' לצורך הענין) בלי לנוח (לנוח = לקחת אויר) אני אשמח לראות ולהתרשם.

חזרה לפורום
ישן 21-10-2007, 23:18
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי misho16 שמתחילה ב "לזה אני מתכוון:"

ראיתי, באמת מפחיד רצף של מכות, הרצף שלו שהוא ביצע במשך 20 שניות לערך,
היה לי קרב שהשני ביצע יותר מ-5 דקות, בקרבות של אגרוף תאילנדי כשהיריב פותח ברצפים והנתקף לא יותר חזק ממנו ומיומן ברמתו אפשר להתחמק, אבל גם להתחמק מעייף,
כשטווח בין היריב לנתקף מסוכן צריך להשתמש בטאי-סבאקי ובהטעיות, לנסות לאו קיקים חזקים,
יוקו גרי בגלישה ואושורו גרי כשמזהים הזדמנות, במקרה והטאי-סאבאקי לא פועל
(לביצוע טאי-סאבאקי מוצלח צריך ראיית קרב), ממליץ לעקב עם בעיטות נמוכות
(מסוכן לבעוט בעיטות גבוהות בעמדת הגנה) מידי פעם להכניס רצפים ולנסות לפתוח את ההגנה שלו ולפגוע בנקודות תורפה אבל לא אחת כל פעם לפחות 5 , לנסות "נקמה" להיות האיש שיכה את המכה האחרונה בכל פעם (מעייף את היריב פסיכולוגית) וגם כל פעם אחרי הכניסה ברצף אגרופים לדוגמה
לסיים עם בעיטה,
פגיעה בנקודות תורפה מאוד מעייפת את היריב (מניסיון), מהכרות עם אנשים קשוחים בקרבות
יריב מנוסה לא יראה לך סימני חולשה אלא ישחק את עצמו ויסמן לך לבוא לקבל מנה שנייה גם כשהוא עייף מאוד, לא חשוב כמה חזק מרביצים לך נסה להגביר את העוצמה ואת המהירות ולסיים הכי מהר במקום להישאר בקרב ולבזבז את כוחותיך לחינם,
לסיום ממליץ לתקוף עם מה שנשאר ברצף כדי להרחיק אותו ואז בעיטה לראש או לנקודת תורפה אחרת,
את רצף הסיום ההמלצה היא לקיים רק כשאתה מרגיש שאתה מוכן להזדמנות,
בקרב אשר מגיע לסיומו ללא הכרעה ברורה אני ממליץ לנסות ולא לשלוח כל פעם מכה 2.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 21-10-2007 בשעה 23:31.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:48

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר