לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-10-2007, 12:02
  אבירם89 אבירם89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MALSHAB123 שמתחילה ב "מהיום עד לדצמבר - ניתן להיכנס לכושר צנחנים?"

כל אלו שחושבים שבגלל שצנחנים זה חטיבה אז עושים בגיבוש שם בטן גב אתם טועים בענק!

זה שעוברים הרבה אנשים (נגיד 400 בערך סה"כ ב7 ימים) זה אולי נכון (אני לא יודע בוודאות). אבל זה רק בגלל שזו היחידה ההתנדבותית עם הכי הרבה ביקוש מכל מיני סיבות. בגיבוש שהייתי התחילו בערך 400 וסיימו פחות מ200 ככה שרוב האנשים בכלל לא מסיימים את הגיבוש הזה.

ומי שרוצה דובדבן אז זה בכלל קשה להשיג בערך 1 או 2 מכל צוות של 30.

בגלל שהוא רק יומיים כל העומס מתרכז לשעתיים מטורפות של השקים ועוד שעתיים קשות של זחילות+מסע.

בהצלחה..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-10-2007, 17:13
צלמית המשתמש של nivlevy89
  nivlevy89 nivlevy89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.07
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי MALSHAB123 שמתחילה ב "בקטע של הראש ,אני חושב שאני..."

שמע אחי... בעיקרון הגיבוש עצמו ברמה של יום סיירות אולי.. אבל אולי יותר קשה במקצת... הדבר לדעתי הכי חשוב בגיבוש הוא הראיון שחשוב לא לפשל בו. למשל אני פישלתי בו ובגיבוש הייתי טוב מאוד ולא עברתי.. בגדול אין הבדלים בין צנחנים לגולני ולשאר חוץ מהמסורת הכנפ"צ והעובדה שבגיבוש יחטיות אתה יכול להתמיין לשתי יחידות מצויינות- מגלן ודובדבן... שלא קשורות לצנחנים.. זה הכל.. אל תיקח תגיבוש הזה בכזאת רצינות כי תתאכזה עם לא תעבור.. תיהיה טוב ואל תפשל בראיון.. זה הכל אחי..

ישן 23-10-2007, 23:22
  אהוד ג. אהוד ג. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי MALSHAB123 שמתחילה ב "חח.. טוב:) יש מצב אתה עוזר..."

מי שאמר לך שריצה מרזה, אני לא יודע מאיפה הוא מביא את השטויות האלה אבל כנראה שעדיף שלא תקשיב לו בכלל. אם תוכל יותר ממה שאתה מבזבז שום דבר לא ירזה אותך.
אם אתה רוצה ככה משהו כללי בקשר לזה- אל תוכל פחות מ2000 קלוריות ביום, ביום של אימון רצוי אפילו להגיע ל2500 (אני מדבר עליך בהתחשב במשקל שלך שלא תחשבו שאני מדבר על כולם)
אני גם רזה מאוד ואני ממליץ לך מאוד להתחיל לדאוג לאוכל מעכשיו, אני מתגייס בנובמבר ואני מצטער שלא הייתי רציני כבר לפני שנה, עשיתי לי תפריט של אוכל שהייתי במכון אבל זה נמאס לי מהר מאוד כמו שאתה מתאר לעצמך, אבל עזוב תפריט, תתדחוף אוכל מתי שאתה יכול, לאפה מקדונלדס זה לא משנה רק תתדחוף, לכולסטרול תדאג אחר כך

אם אתה דואג בקשר לשקים, היה מישהו בצוות שלי שהיה נמוך ממני לפחות בחצי ראש(אני 1.80 בערך) , ממש ילד צנום, הוא לא שוקל יותר מ55, הייתי בהלם איך הוא יכול בכלל לסחוב שק ששוקל חצי ממנו(והוא היה בין הראשונים כל הגיבוש)

בקשר לכושר ולגיבוש, יש לך חודש וחצי אפילו חודשיים, זה מספיק זמן להכנס לכושר בשביל גיבוש צנחנים.
קודם כל תרוץ רק בים ולא על כביש או מדרכה, כי מספיק שאתה מכניס את כל המאמץ מאפס על חודש חודשיים לא צריך לגרום נזק לרגליים יותר מהנחוץ.
תתחיל מ1000 קילומטר בלי סטופר רק בשביל הריצה(אם אתה אומר שאתה לא בכושר בכלל)
ותעלה בהדרגתיות מתי שאתה מרגיש שאתה יכול עם 3 אימונים בשבוע ואתה יכול להגיע בסוף לכושר מספיק.
חשוב גם לעשות אימוני אינטרבלים מדי פעם(נגיד 500X4) , כלומר ריצה בקצב מהיר ומנוחה בערך 2 דקות בין המיקצים (בעקרון המטרה היא לנוח עד שהדופק מגיע ל120 בערך ואז להתחיל, 2 דקות זה בערך הזמן תלוי כמובן בכושר).
אינטרבלים הם חשובים לגיבושים כי הגוף מסתגל להתאושש מהר אחרי מאמץ גדול ורוב מה שעושים בגיבושים זה ספירנטים, ספירנטים עם שקים וזחילות

אני לא מתיימר לבנות לך תוכנית אימונים כי אני לא מתמחה בזה, אני אומר לך פה רק מה שאני למדתי
אם יש לך עוד שאלות תשאל בכיף !
ישן 26-10-2007, 01:03
  אהוד ג. אהוד ג. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי MALSHAB123 שמתחילה ב "אהוד נתת רק תרגילים של ריצות..."

אין תרגילים לשק ולאלונקה, התרגילים האלה נמצאים רק בראש(אם תתאמן עם שק ואלונקה (נגיד ויש לך עוד 3 אנשים), יש יותר סיכוי שזה יזיק מאשר יעזור. אני התאמנתי בקבוצה שלא עשינו את כל הדברים האלה ורציתי לפני הגיבוש להרגיש מה זה שק על העורף למשך שעה(כמוך חשבתי שאני לא מסוגל), אז עשיתי אימון אחד עם שק, אני חושב שזה עזר לי בשוק של השקים ששם הרוב פורשים

אבל תסתכל שוב בהודעה שלי, בנוסף לריצות אמרתי שרצוי לעשות גם מתח,כפיפות בטן,שכיבות שמיכה,מקבילים(יד אחורית)
התרגילים האלה חשובים לגיוס בכללי, וגם לגיבוש שהשרירים שלך לא יקבלו שוק ויתפסו מהר מדי, ספציפית איך זה עוזר בגיבוש אני לא יודע , אבל כדאי לבוא לגיבוש עם קצת מסה בשביל לא להתפרק.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:28

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר