לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2007, 08:22
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
גדליה בן אחיקם ורצח רבין - המשוואה וההבדלים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב ""מיוחד: סרטון רצח רבין כפי שטרם נראה""

גדליה בן אחיקם היה סוכן של מלך בבל שהחריב את ירושלים רחמנא ליצלן
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92...%99%D7%A7%D7%9D

בשנת 586 לפני הספירה עלה נבוכדנאצר מלך בבל על ירושלים ולאחר מצור ממושך נפרצה חומת העיר וכעבור שבועות אחדים נכנעה העיר ובית המקדש הראשון נחרב ונשרף.

אחרון מלכי יהודה, צדקיהו המלך ניסה להמלט לערבות יריחו, נתפש על ידי הבבלים והוגלה. הבבלים החריבו כליל את ירושלים והגלו את רוב העם לבבל (תאוריה מקובלת אחרת סוברת שרק האצולה הוגלתה עקב הקושי להעביר המוני אדם למרחק כה רב), והשאירו ביהודה את עובדי האדמה ואת דלת העם, על מנת לספק מזון לאנשי הצבא המועטים שהשאירו ביהודה. מלך בבל מינה לאוכלוסייה זו נציב יהודי והוא גדליהו בן אחיקם.
------------------------------------------------------------------
סוכנים כאלו ואחרים היו לנו במשך 2000 שנות גלות. הסוף היה מאוד עגום. הנאצים ימח שמם וזכרם העמידו עלינו סוכנים בדמות היודנראט.

התנועה הציונית נועדה להוציא את עם ישראל ממצב הזה. אין בתוכנו עוד סוכנים של עמים אחרים, טובים או רעים. יש לנו עצמאות. מדינה עצמאית שנלחמת על קיומה וקיומו של עם ישראל.

היו לנו הרבה מניעות ועיקובים בדרך. בעייה מאוד מרכזית הייתה שמדינת ברית המועצות הקומוניסטית ששלטה בחצי כדור הארץ תמכה בערבים שנלחמו בנו. זה היה נס עצום איך למרות כל התמיכה שלהם במדינות ערב, הצלחנו בחסדי ה' להמשיך את קיומנו.

והנה קרה נס עצום ביותר: מדינת ברית המועצות התפרקה. אפשר היה לנשום לרווחה. ארה"ב שהייתה ידידתנו פחות או יותר שהיא שהכתיבה את מהלך הדברים.

אבל, כנראה שלמישהו היה מגרד משהו. והם החליטו להביא מחבל שכבר הרבה שנים היה בטוניסה הרחוקה, להביא אותו למרכז הזירה, להעניק לו כבוד בינלאומי, לתת לו נשק ואלפי מחבלים מסוכנים ישירות מהכלא.

ואת יצחק רבין - שהיה אמור להיות ראש הממשלה של מדינת ישראל שיוביל אותה מחיל אל חיל להיות עוד יותר עצמאית ועוד יותר עצמאית, הם הפכו אותו לגדליה בן אחיכם. (זוכרים את המשפט אנחנו נמריץ את רבין? http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...9947#post735206)

שאלה: למה אם כן צמים היהודים ביום של רצח גדליה?

1. עם ישראל לא בחר אז להכנע למלך בבל. זה היה בלית ברירה אחרי שממלכת בבל ניצחו אותנו, ולא היה שום סיכוי להלחם נגדם.

להשוות את המצב למצבנו אנו לפני הסכמי אוסלו, זה כמו להגיד שאם אנו רואים קברנים שקוברים בן אדם שנפטר, שנעשה אותו דבר ונקבור בן אדם חי. רחמנא ליצלן. המצב לפני הסכמי אוסלו היה שהיהודים ניצחו בכל המלחמות. לא היה שום טעם להכנע למחבלים הרוצחים, ולמנות עלינו אדם עושה דבריהם.

2. הצום הוא על הגלות שמלך בבל גלה אותנו בעקבות הרצח שרצחנו את הסוכן שלהם.

שאלה: איך אתה מעיז להשוות את ראש הממשלה הנבחר שלנו לגדליה בן אחיקם שמונה על ידי בבל?

תשובה: את המשוואה עשו מחנה השמאל עצמו.

עד כמה שזה אבסורד שהם עצמם יודו שהם הסוכנים של האויב, וראש הממשלה שהם בחרו אותו ומירצו אותו הוא כמו גדליה בן אחיקם, אבל עובדה שהם עצמם הודו בזה. זה אות מן השמים.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 24-10-2007 בשעה 08:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-10-2007, 08:55
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב ""מיוחד: סרטון רצח רבין כפי שטרם נראה""

אלייך יש לי תגובה אחת - אתה אידיוט. אני לא מתכוון לפתוח איתך דיון, אני רק ממליץ לך לחזור לבית הספר כי מן הסתם הפסדת הרבה שיעורים וזהו, כל תגובה ממך תזכה להתעלמות.

התגובה מופנת לכל מי שרואה את הסרט החשוב הזה (זאת ההיסטוריה של העם שלנו, צריך לעשות את זה לעוד סרטים היסטוריים כמו זה) ואיך שהוא המשתמש מלמעלה גרם לאיזה שהם תהיות.

דבר ראשון נבין איך עובדים קונספירטורים, לא ננסה להבין למה כי זה כבר מחקר פסיכולוגי, אלא פשוט איך - קונספירטורים אוהבים להשתמש במוסגים שהציבור הרחב לא מבין בו כדי, לעוות אותם לחלוטין, ולהציג אותו כאמת אחת ויחידה שלא ניתן לערער עליה (הקונסיפרטור יציג בדרך כלל שלל מומחים ותארים שבדקו את הסרט שלו בצורה מדוקדקת, כמובן שמדובר בגיבובי שטויות)

את האמת המשתמש הזה קצת מפתיע אותי - רוב הקונספירטורים שכותבים היום באינטרנט (ואל תדאגו, מדובר ב3,4 אנשים שפותחים משתמשים שונים כדי להיראות יותר) הבינו שהציבור כן מכיר מוסגים פיסיקליים פשוטים, וכך ביום אחד בהיר כל תורת הקונספירציה הפכה להרבה יותר "עמוקה" עברו למוסגים רפואיים כי בזה יש פחות אנשים שמבינים, למרות שכבר כמה פעמים אנשים פסלו את התיאוריות הרפואיות הקונספירטרים ממשיכים להציג אותם, כי אין להם משהו יותר טוב.

אבל טוב שהוא חזר למבנה הישן של הקונספירציה כי קל הרבה יותר להפריח אותו ולהסביר ככה למה קונספירציה זה שטויות.

ועכשיו להסבר:
ציטוט:
רואים 2 יריות אבל שומעים 3.

אקדח יכול לירות בערך 3 כדורים בשניה, אני לא נותן פה מהירות ודאית אבל אפשר לראות את זה מהסרט גם ולהסיק את זה לבד.
מהירות ממוצעת של כדור אקדח היא 330 מטר לשניה, זה גם פחות או יותר הזמן שהרשף של האקדח מופיע (זאת אומרת שהרשף מופיע רק לשבריר של שניה)
מצלמת וידאו ביתית מצלמת 24 פריימים לשניה, תעשו את החישוב לבד ותבינו שמצלמת וידאו ביתית לא יכולה לצלם ברציפות 3 יריות, יש בשוק מצלמות שמצלמות 1000 פריימים בשניה, אך מצלמות אלו עולות הרבה מאוד כסף והן גם גדולות מאוד. כנראה שכותב הקונספירציה ראה יותר מידי סרטים הוליוודים

ציטוט:
רואים אדם שחוטף (?) 3 יריות אבל גופו אבל גופו לא זז. חוקי האינרציה כנראה הפסיקו לפעול באותו רגע.

גם פה אותו ההסבר הוא אותו הסבר, רק שעולה גם תהיה, רואים בבירור שהגוף של רבין אכן זז מיד לאחר הירי, הכתף שלו נשלחת קדימה - כמובן שלקונספירטור מספיקה העובדה שזה לא נראה כמו פגיעת כדור אקדח בסרט הוליוודי כדי לנסות לשכנע את הקוראים שמדובר בזיוף. אבל במגבלות הצילום ניתן ליראות בודאות שרבין נפגע וחלק מהגוף שלו עף קדימה כתוצאה מההדף.

ישן 24-10-2007, 09:42

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "..."

שכחתי לציין משהו, או יותר נכון לא הבהרתי את זה, אבל הבחור מלמעלה הראה את זה טוב מאוד.

ברגע שמוכיחים לקונספירטורים שהם טועים, אז הם יוצאים מנקודת הנחה שאם הם נפלו במשהו אחד אז כנראה האדם שמתווכח איתם יודע כמה דברים בנושא הזה, "הוא מבין בפיסיקה? אז נפסיק לדבר על זה. יכול להיות שהוא לא מבין שום דבר בפלילים, נשלוף חומר שקשור לזה" וכן הלאה.

אל תדאגו, עוד מעט הוא גם יביא צילום רנטגן, כי בזה בטוח רובנו לא מכיר סך הכל יש הרבה פחות רופאים מאנשים שלמדו פיסיקה בתיכון, והוא גם יביא עדויות מאנשים שנחקרו בשב"כ, כי אנחנו אנשים שומרי חוק, אנחנו לא יודעים מה קורה שם אז אפשר למכור לנו הכל.

ישן 24-10-2007, 16:46
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
אם אתה רוצה לקבל את השקרים שמכרו לך...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אלייך יש לי תגובה אחת - אתה..."

בתור תורה מסיני (למרות שכל קשר בינם לבין המציאות הוא מקרי בהחלט), זכותך.
יש הרבה שאלות שנותרו פתוחות מליל ה-4.11.95, כולן מציבות סימן שאלה גדול על הסיפור שמכרו לנו מאז.
היתה עדות ראייה לכך שרבין נכנס בכוחות עצמו לרכב. היתה עדות שמיעה ל"סרק, סרק".
מדוע לקח כ"כ הרבה זמן להביא את רבין מכיכר מלכי ישראל לבי"ח איכילוב?
מדוע נאמר ללאה רבין ש"ירו ביצחק, אבל זה בסדר, זה לא אמיתי"?
מדוע דף השיר, שהיה בכיסו של רבין, מקופל ל-4, מנוקב רק באחד הקיפולים? (האם נייר יכול לעצור כדור אקדח?)
מדוע בליל הרצח, איתן הבר מדבר על ה"כדורים שפילחו את חזך"?
מדוע בדו"ח הרפואי מצויינת פגיעה מלפנים?
ואלה רק חלק מהשאלות על אירועי 4.11 ועל האירועים שהובילו לאותו לילה, אירועים שבחלקם הגדול נותבו ע"י השב"כ.
אם אתה מעדיף לעצום עיניים ולהאמין לסיפורי אגדות, זכותך. אל תזלזל במי שמעדיפים לחשוב עצמאית.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 24-10-2007, 17:30

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "אם אתה רוצה לקבל את השקרים שמכרו לך..."

ושוב אנחנו חוזרים לאותה נקודה

פותח האשכול כתב שטויות, במקום להתמודד עם השטויות שהוא כתב, להתנצל, להודות שעל אף שהוא ניסה להציג את עצמו כמומחה דבריו הופרחו תוך שניות, פשוט עוברים הלאה - "אז לא קנית את זה? אל תדאג, יש לנו עוד אוסף של קונספירציות, אולי בסוף תאמין למשהו"

היו הרבה כשלים ביום שבת הזה, ההוכחה הכי גדולה לזה היא העובדה שמתנקש הצליח לירות ברבין, בנוסף לזה היו עוד כשלים, חלקם חמורים ביותר וחלקם כשלים שנבעו מהעובדה שאף אחד לא באמת היה מוכן לכזה אירוע.

מאוד קל ליצור קונספירציות, הרי מה הבעיה להפוך כל טעות קטנה למחדל? כל רשלנות למעשה מכוון?

אני לא יומיים באינטרנט, אני מכיר את הקונספירציות על רצח רבין עוד מהיום הראשון שהם הופיעו בכל מיני פורומים, המשותף לאז ולעכשיו זה שהקונספירטורים (שזה תמיד אותם אנשים) הציגו את הגירסה שלהם תמיד כאמת האמיתית שלא ניתן לערער עליה (וכל מי שמערער הוא שמאלני יפה נפש עיוור שלא מוכן לראות את האמת) אבל איך שהוא כל תקופה מסויימת האמת האחת והיחידה משתנה, הופכת את עורה. בהתחלה יגאל עמיר בכלל לא רצח רבין, אחרי זה הוא רצח אבל חשב שהוא ירה סרק, ואז הוא ירה אבל לא פגע ממש אז עזרו לו, וכמובן יש את העדה שאמרה שבכלל לא ירו בו, שברור שהיא היחידה שיודעת משהו וכל יתר מאות העדים לא ראו כלום. - בקיצור הכל בילבולי שכל, לא סתם תופסים את הקונספירטורים כאנשים הזויים, הם פשוט זוכים בזכות להיקרא כאלו כל פעם שהם הוגים קונספירציה חדשה.

ישן 24-10-2007, 17:53

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "אבישי רביב זה גם פיקציה לדעתך?"

אז תענה לי על השאלות הבאות:

למה אף אחד לא מודה שפיות גודלות בתוך פרחים?
למה חייזרים נובחים?
למה קרטון של חלב תנובה רודף אחרי כל בוקר ללימודים?

למה אתה לא נותן תשובות לשאלות האלו.

אני חוזר על מה שכתבתי בהודעה הראשונה, אני כותב את זה בגדול כי לפי תורת הקונספירציה כמה שהכתב יותר גדול הוא יותר נכון.
אני לא מתכוון לרדת לרמה של לנהל דיון על כל איזה "עובדה" חדשה שמישהו כותב פה - ומה עם זה ומה עם זה.
אני לא רושם דברים שאני לא מבין בהם (בניגוד לכל הקונספירטורים פה) מישהו ממכם העלה "עובדות" פסלתי אותם על הסף וכולכם הגבתם ב"עובדות" אחרות - מסקנה: אתם יודעים לכתוב "עובדות" אבל אין לכם שום יכולת לתמוך ב"עובדות" שלכם אלא רק להביא "עובדות" אחרות שכאילו אמורות לחזק את זה שאתם כותבים שטויות.
והפעם אני אדגיש כי זה בכלל אומר שמה שאני כותב נכון - אני לא מתכוון להתייחס לכל פלוץ שמישהו פה מפריח - זה לא באמת מעניין אותי, אם אתם רוצים להתייחס תתייחסו למה שרשם פותח האשכול ומה שהגבתי לו.

ישן 24-10-2007, 21:11
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
אל תכליל
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אז תענה לי על השאלות..."

באשכול הזה התייחסתי לסרט המובא בו והצבעתי גם על עובדה ברורה ביותר גם למי שאיננו מומחה צילום.
לשב"כ היו חודשיים וחצי לערוך את הסרט של רוני קמפלר ועדיין הם פיספסו בעריכה.
להאשים אותי בקונספירציה זו האשמה פרועה.
כל מה שהבאתי כאן הן עובדות שאין עליהן חולק (אולי חוץ ממך):
1. אבישי רביב היה סוכן שב"כ מטעם "המחלקה היהודית" שנחשף .

2. רביב היה חבר בארגון אי"ל (ארגון יהודי לוחם), ארגון פיקטיבי שהוקם על ידו בהנחיית השב"כ.
להלן קישור להוכחת 23. http://news.walla.co.il/?w=/103/805274

3. צולמה כתבה ע"י הערוץ הראשון

רביב שלח דקות לאחר הרצח ביפר לעיתונאים 'הפעם פיספסנו - בפעם הבאה נדייק'

נערך לאחרונה ע"י ck5760 בתאריך 24-10-2007 בשעה 21:13.
ישן 24-10-2007, 21:27

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "אל תכליל"

אבל למה זה אמור לעניין אותי??? אני מתייחס לתוכן הכותב הראשי בלבד למה אתה מבלבל לי את השכל עם כל מיני דברים אחרים במקום להתייחס לאשכול הזה? כתבתי ואני אכתוב שוב - אני לא מתכוון לתת יד לניסיון הפתטי לסטות מנושא האשכול רק כי הוא לא נוח.

חוץ מזה אתה נותן יותר מידיי קרדיט ליכולות עריכת הוידאו ב95', הסרטים ההוליוודים הכי יקרים באותה שנה עדיין ראו בעין בלתי מזויינת כל הדבקה הכי קטנה (גם היום עוד לא הגענו למצב שניתן לבצע עריכה שתראה אמינה)
בגירסה החדשה של ynet רואים בברור שהרשף נמצא צמוד לאקדח ויגאל עמיר באמת התקרב מאוד לרבין - ואתה צודק שמהוידאו זה באמת נראה כאילו יש לו יד ארוכה מאוד, אבל אפשר ליראות מהצורת גוף שלו שכל הגוף שלו מאוד מתוח. אני לא יודע לפי מה הגעת למסקנה של "עריכה ברורה וזולה".

ישן 25-10-2007, 14:21

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "לא הסברת דבר"

אני מבקש ממך לבטל את הטייס האוטומטי שלך והתייחס באופן עצמי לתגובות ולא לעשות את ההעתק-הדבק שאתה בדרך כלל עושה

איזה בחור פה פתח אשכול, הוא העלה סירטון וטען בו טענות פיסיקליות, רפואיות, ושקשורות לצילום וידאו, כאילו הוא מציג את עצמו כמומחה

אני ועוד כמה חברים הסברנו למה הדברים שהוא כתב הם שטויות מוחלטות, ואתה וחבריך החלטתם להתייחס לנקודות אחרות לגמרי, למה? מה הבעיה להתייחס לנושא האשכול??

אני בניגוד אליך לא מתיימר להבין בנושאים שאין לי מושג בהם, בגלל זה אני לא זורק מילים לא קשורות כמו שאתה עושה כדי להימנע מהתייחסות לעובדות שנכתבו פה.

אם אתה מתכוון להתייחס להודעה הראשונה אז תתייחס, אם אתה מתכוון להתייחס לדברים אחרים אז אין לך מה להגיב לי, אני לא מתכוון להתייחס לדברים שלא קשורים לתחומי עיניין שלי.

ישן 26-10-2007, 22:58
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
אתה מנסה לצאת מהעניין...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אני מבקש ממך לבטל את הטייס..."

ע"י היצמדות לפרטים טכניים משניים - שבהם, אני מודה, איני מתמצא.
יכול להיות שאתה צודק בקשר למהירות הלוע של אקדח ולמהירות הצמצם של מצלמת וידאו - כמו שאמרתי, איני מומחה בתחום - אבל אלה נקודות משניות, בכלל לא חשובות, במכלול האירועים של אותו ערב.
אז אולי כדאי שתוריד את רמת ההיסטריה שלך, ותתייחס עניינית למי ששואל שאלות, ואל תעשה לעצמך הנחות ע"י כך שתכנה אותי "קונספירטור" או "סהרורי" ותפטור את עצמך מלהתייחס לשאלות הקשות שהעליתי.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 25-10-2007, 08:28
  עלה של זית עלה של זית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.07
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "אם אתה רוצה לקבל את השקרים שמכרו לך..."

כן, אנחנו יודעים...

- הארון קבורה שנתניהו הולך לפניו זה של הציונות.
- התמונה של הגסטפו זה של השב"כ.
- האנשים ששמעתם צועקים "בדם ואש את רבין נגרש" זה בעצם "הלוואי שאוסלו יתממש" שצעקו נוער העבודה ובגלל שהקליטו את זה מרחוק אז לא שומעים טוב.
- ההשוואה של נתניהו "רבין וערפאת - שני תאומי סיאם" בכיכר ציון זה פרס צעק את זה מאחוריו.
- אנשי הימין הקיצוני שעמדו מחוץ לבית רוה"מ וקראו דין רודף זה לא נכון. הם פשוט באו לקרוא תפילה למען בריאותו של ראש הממשלה.
- והכי חשוב, רבין בכלל לא נרצח. הוא ביים את הרצח בשביל שהוא יוכל להתחפש לעמיר פרץ ולהיות שר ביטחון בממשלת אולמרט.
ישן 25-10-2007, 08:32
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי עלה של זית שמתחילה ב "כן, אנחנו יודעים... - הארון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עלה של זית
כן, אנחנו יודעים...

- הארון קבורה שנתניהו הולך לפניו זה של הציונות.
- התמונה של הגסטפו זה של השב"כ.
- האנשים ששמעתם צועקים "בדם ואש את רבין נגרש" זה בעצם "הלוואי שאוסלו יתממש" שצעקו נוער העבודה ובגלל שהקליטו את זה מרחוק אז לא שומעים טוב.
- ההשוואה של נתניהו "רבין וערפאת - שני תאומי סיאם" בכיכר ציון זה פרס צעק את זה מאחוריו.
- אנשי הימין הקיצוני שעמדו מחוץ לבית רוה"מ וקראו דין רודף זה לא נכון. הם פשוט באו לקרוא תפילה למען בריאותו של ראש הממשלה.
- והכי חשוב, רבין בכלל לא נרצח. הוא ביים את הרצח בשביל שהוא יוכל להתחפש לעמיר פרץ ולהיות שר ביטחון בממשלת אולמרט.

ואף מילה על אבישי רביב, אה?

מי הקים את ארגון אי"ל במימון השב"כ? נתניהו?

כמה שקוף שאתה טוקבקיסט בתשלום, עלוב נפש ודמגוג שכמוך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:10

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר