לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ברוכים הבאים לפורום תנועות נוער והדרכה! לחצו כאן לפני שאתם מתחילים לכתוב! -- -- מה הפעילות הכי ישראלית בעיניכם? בואו לבחור! -- -- עיינו במאגר המאגרים, אולי תמצאו משהו שימושי -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תנועות נוער והדרכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2007, 13:50
  tol_tol tol_tol אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.07
זה כבר לא צרה, זה שיגרה

היי לכולם=] שוב אני,
לא ידעתי אם לפתוח את זה כאן או במה שבלב אז החלטתי בסוף שכאן יותר מתאים, הקיצר..
יש לי חניכה בקבוצה היא ממש מתוקה וקצת שמנמונת היא לא סיפרה לי ישר אלה לשתי המדריכות האחרות (שליוו אותה אני הייתי צריכה ללכת ) יום למחרת אחת המדריכות מספרת לי שבזמן שהן ליוו אותה היא סיפרה להם (איזה טלנובלה) שאין לה ממש חברות שכל הכיתה לא מדברת איתה חוץ מילדה אחת.. ממש שובר לשמוע על דבר כזה מפה של ילדה בת 10 (מזל שלא הייתי שם הייתי בוכה ממולה) היא סיפרה גם שתמיד נגיד בשיעורי ספורט מעודדים את כולם ואז שמגיע תורה מפסיקים ואחריה ממשיכים שוב או מה שהכי שבר אותי זה שהיא אמרה (למרות שאני לא שמעתי את זה אלה סיפרו לי) שתמיד כשהיא עושה מסיבות רק ילדה אחת מגיעה.
אין לה עם מי לדבר כי אימא שלה כל הזמן בעבודה (אבא אני לא יודעת) והיא תמיד אצל האומנת שלה, אז אני משערת שאין לה עם מי לדבר וחברה שלי גם אמרה כשהיא סיפרה את זה לא בתור משהו שמפריע לה אלה משהו שהיא כבר התרגלה אליו.
אני ממש יכולה להבין מה היא מרגישה וגם את הסיבה שהיא לא אוהבת ללכת לבית הספר, אין לה עם מי לדבר לא אימא ולא חברות. היא ילדה ממש נחמדה ואני בטוחה שאף אחד בכיתה שלה לא מכיר אותה וזה סתם סטיגמה בגלל מראה חיצוני והיא נראית אחת שאמור להיות לה ביטחון עצמי אבל כנראה בגלל הכיתה שלה הביטחון הזה אבד איפה שהוא בדרך..
איך מחזירים לה את הבטחון? מה לעשות בקשר למצב שלה בכיתה? כי אני בהחלט לא מוכנה להתעלם מזה..
סליחה על החפירה
ותודה על התשובות!
טל=]

נערך לאחרונה ע"י tol_tol בתאריך 25-10-2007 בשעה 13:58.
חזרה לפורום
ישן 25-10-2007, 20:16
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי NORE שמתחילה ב "אל תפני למורה שלה כי הילדה..."

מורים?
מי צריך אותם!
את מדריכה! יש לך את הכח!
יש לך השפעה ענקית על המון מחברי הקבוצה, בנות לא?
תראי שאת נותנת לה יחס מיוחד, ואוהב, ותחבקי אותה, ותאהבי אותה, לנו המדריכים יש נטיה תמיד להתחבר ולהתקרב ל"בולטים יותר" אך אנו חייבים להיות בדיוק ההפך גם אם זה נורא קשה, הקנאה מצד אחרים עושה את שלו, בנות יתחברו איתה כי יחשבו שאם את מדברת איתה והכל למה שהן לא? ולאט לאט יראו שהיא גם חמודה ויתאהבו.
לי יש המון חניכים עם בעיות ובשביל ההרגשה הטובה אני מזמינה אותם למשחק באולינג, לפעמים כוס שוקו( ) בבית קפה, לפעמים לישון אצלי ולראות סרטים בלילה,
מלא דברים שבעצם אומרים להם:"כן אתם יכולים לסמוך עלי אני תמיד לצידכם גם בתור חברה."
TOL TOL אני סומכת עליך! אני הספקתי להכיר אותך ואת ילדה מדהימה, יש לך את הכח! אל תוותרי,
ותתני מדי פעם דוגמאות ליד כל הקבוצה גביה למשל משהו שאת רוצה להגיד נגיד: ולצייר ציור יפה כמו למשל של ___" ככה... באמת שהקנאה עושה את שלה(מניסיון ולא חד פעמי!)

בהצלחה.

חזרה לפורום
ישן 25-10-2007, 23:25

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "מורים? מי צריך אותם! את..."

באמת נהדר מה שרשמת לי.. אבל את הבנות בקצ"ב היא לא מכירה.. הן אפילו לא באותו בית ספר.. הבעיה היא איך לפתור לה את הבעיה בכיתה..
אני אקשיב למה שאמרת ואנסה את זה (למרות שאין יותר מידי חניכות אבל אם תיהיה לה עוד חברה אחת ממש טובה אני ארגיש טוב עם עצמי) אני אתחיל כבר מהפעולה הקרובה.. אבל אני לא יכולה לצאת עם חניכים לבלות מכיוון שזה מנגד את הדיסטנס של בין מדריך לחבר ואנחנו צריכים לשמור על זה כמובן שאמרנו להם כל פעם ביחד עם מספרי הטלפון שלנו שבכל צרה\בעיה\פניה\עזרה וכדומה הם יכולים להתקשר וכמובן שבכל שעה.
אני באמת אתחיל לנסות את מה שרשמת פה.. ברגע שיהיו לי מספיק חניכות! (יש לי רק 6=( אני אתחיל לעבוד על זה יותר ואראה איך אפשר להתקדם!
באמת תודה רבה לכל המגיבים
אוהבת
טל=]
עריכה: בהקשר לשאר ההודעות.. אז מה לא לדבר עם אימא שלה? שלא מודעת בכלל מצב שלה?
איך סוללים לה את הדרך הנכונה? איך משפרים לה את ה"מעמד הכיתתי"?
ובנוגע לסקר.. זה ממש נכון.. אנשים נרתעים משומן למרות שהיום כזכור לי כל ילד שלישי שמן. אז איך גורמים לה ולכיתה לחשוב שיש משהו מעבר לסתם שומן?
אולי אני צריכה להפנות אותה לפסיכולוג או משהו? או פשוט להושיב אותה לשיחה? או מה? אני ממש חושבת שעם קצת עזרה הילדה הזו יכולה להגיע לדברים גדולים אז בואו נסגור בנימה אופטימית זו תעזרו לי לעזור לה בדרך הנכונה
תודה=]

נערך לאחרונה ע"י tol_tol בתאריך 25-10-2007 בשעה 23:29.
חזרה לפורום
ישן 26-10-2007, 10:08
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי tol_tol שמתחילה ב "באמת נהדר מה שרשמת לי.. אבל..."

היא בכיתה ו' לא?
לנפח לה את האגו ולהסביר לה ששנה הבאה היא עולה ל-ז' ושאם אנלא טועה מערבבים כיתות?
ושזה הזמן לבוא עם ביטחון ולעשות רושם שהיא הכי הכי ושכולם מתחתיה.. אבל שלא תפסיק להיות נחמדה!!
זאת השנה שהיא צריכה ללמוד מאנשים מה לקחת מהם ומה לא לקחת ולבנות לעצמה את האופי שהיא רוצה,
ושנה הבאה לבוא עם המון ביטחון ועם אופי בנוי שהרבה ירצו להיות איתה.
עצם זה שהיא טיפה מלאה לא אומר כלום,
אני לא חושבת שבגלל זה אין לה חברים.
את צריכה לחזק אותה מהצד ולעבור איתה את השנה הזאת, לנסות לצרף לה טיפה חברים אבל העיקר בהודעה שלי שאני רוצה שתגידי לה ששנה הבאה זוהי ההזדמנות שלה.

חזרה לפורום
ישן 26-10-2007, 13:14

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "היא בכיתה ו' לא? לנפח לה את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ~ים~ כחול עמוק
היא בכיתה ו' לא?
לנפח לה את האגו ולהסביר לה ששנה הבאה היא עולה ל-ז' ושאם אנלא טועה מערבבים כיתות?
ושזה הזמן לבוא עם ביטחון ולעשות רושם שהיא הכי הכי ושכולם מתחתיה.. אבל שלא תפסיק להיות נחמדה!!
זאת השנה שהיא צריכה ללמוד מאנשים מה לקחת מהם ומה לא לקחת ולבנות לעצמה את האופי שהיא רוצה,
ושנה הבאה לבוא עם המון ביטחון ועם אופי בנוי שהרבה ירצו להיות איתה.
עצם זה שהיא טיפה מלאה לא אומר כלום,
אני לא חושבת שבגלל זה אין לה חברים.
את צריכה לחזק אותה מהצד ולעבור איתה את השנה הזאת, לנסות לצרף לה טיפה חברים אבל העיקר בהודעה שלי שאני רוצה שתגידי לה ששנה הבאה זוהי ההזדמנות שלה.

אבל זה לא שנה הבאה.. היא בכיתה ה'
יש לה עוד שנתיים.. וזה די הרבה זמן..

חזרה לפורום
ישן 30-01-2008, 19:18
  נוש_נוש נוש_נוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.07
שלח הודעה דרך ICQ אל נוש_נוש
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי NORE שמתחילה ב "אל תפני למורה שלה כי הילדה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NORE
אל תפני למורה שלה כי הילדה תיפגע,
את רוצה לשפר לה את הביטחון העצמי ואת רוצה להוציא אותה מהתדמית שיצרו לה בבי"ס הראי לה את הכיוון את הדרך, בתור המדריכה שלה תתחילי לסלול לה את הדרך לעתיד,
מציקים לה בגלל שהיא שמנה, לא משנה אם היא תהייה שמנה מגניבה, ילדים בכיתתה ימשיכו, הבעיה לא של הילדה היא של הילדים בכיתה, עזרי לה להתאים את עצמה לילדי הכיתה בהתאם לרקע שלהם.
הראי לה איך לרדת במשקל אבל לא בתור עצה את צריכה לעשות סיבוב הליכה כל יום לא, חברי אותה עם חברים שעושים פעילויות ספורטיביות אשר יובילו אותה אחריה.

באמת ניראה לך הגיוני שהיא צריכה להראות לה איך להוריד במשקל?מה היא מאמנת כושר שלה?
לפי דעתי זה רק יפגע בה יותר אם המדריכה שלה תגיד לה שאסור לה לאכול חטיף כי היא צריכה לשמור על המשקל שלה כדי שיהיו לה חברים..
ולפי דעתי טל,לעלות דבר כזה לאינטרנט זה לא רעיון כ"כ טוב..נכון שאולי הפורום יכול לעזור לך לפתור את הבעיה ואולי קצת..
אבל לא יותר עדיף לך לדבר עם דריה ואניטה?כי הן המדריכות שלה,והן השותפות להדרכה שלך..אז אני מציעה לך לדבר איתן ולהחליט מה לעשות..
ואפילו לסגור את האשכול הזה כי זה קצת חושפני מידי...כי לכי תדעי,אולי בטעות הילדה תיכנס לאתר הזה באופן ארקראי ותיראה את האשכול הזה,ואת התגובות האלו..היא בטוח תחשוד במשהו..אבל אולי לא..
אבל מה שבטוח,לדבר עם המדריכות שאיתך זה הדבר הראשון שהית צריכה לעשות..וגם אולי להתייעץ איתן לפני שאת פתחת את האשכול הזה..
מקווה שתביני שאני לטובתך ולטובת החניכה.
יום שוקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק
חזרה לפורום
ישן 26-10-2007, 16:01
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
עם כל הכבוד...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tol_tol שמתחילה ב "זה כבר לא צרה, זה שיגרה"

בהחלט לפנות לאמא שלה, ובהחלט, אם האם מעוניינת, לפנות למחנכ/ת שלה. הילדה עשויה להיות במצב שבאמת מצריך עזרה חיצונית משמעותית, וחובה, לא אפשרות אלא חובה, כמדריך אחראי, לידע את ההורים במצב.

יש הרבה מאוד שאת יכולה, כמדריכה, לתת לילדה במסגרת הקבוצה (וזה כולל את כל מה שהזכירו בהודעות שלפני), אבל שום דבר מזה לא בא על חשבון לידע את ההורים והמחנכ/ת ובכך לתת לילדה את מירב העזרה שהיא יכולה לקבל מכל הכיוונים. גם להורים וגם למחנכ/ת (שלא כדאי לזלזל בכוחה. מחנכ/ת טוב/ה יכול/ה לחולל נפלאות) עשויים להיות הכוח והכלים לעזור, ויחד איתך, לשפר את מצב הילדה. מגיעה לה כל העזרה שהיא יכולה לקבל.

כל הכבוד על האחריות שאת מגלה. כן ירבו כמוך.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:53

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר