לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2007, 05:58
  ld190 ld190 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mannster שמתחילה ב "איפה יש סיפורים אישיים על קרבות ברחוב"

כול מי שלמד אומנות לחימה ברוב האומיניות יודע שאסור לו להתשמש רק אם הוא מגן על עצמו
....יש לי חבר שלומד קונג פו..זה הרים לו תביטחון בצורה לא נורמלית וגם מבחינה בריאותית
הוא יכול לרוץ נהיה לו גוף לא מזמן הוא רב אם מישו שהוא חזר מהמכון והוא השתמש כמה מהלכים של הקונג פו שלו אבל בגלל שהוא לומד קצת זמן הוא לא שילב ממש קומבינציות רציניות וגם כי אין לו ניסיון בקרב שנראה כמו קונג פו
אבא שלי למד שוטו קאן בתור ילד מהדור היותר ישן זה עזר לו מאוד למרות שהוא היה בן אדם חזק חגורה חומה
בלי שום קשר אבל שהוא קיבל כלים ....זה מאוד עזר...לו....אז נהנה לסיפור:\זה אמיתי
אני לא יודע בדיוק באיזה גיל אבל בערך 37 שזה היה מזמן......הוא היה בעיר מישהו מכר אבטיחים והוא היה מכיר את אבא שלי אחד משחק אותה כזה משכונה אתם יודעים אז אבא שלי היה אם 2 פועלים שלו
וההוא בא לאבא שלי התחיל לדבר לא יפה יענו מתפלצץ היה לו סכין ביד של האבטיחים יענו אז הוא התחיל לדבר וזה
עכשיו אבא שלי היה ליד הפועלים שלו....לא רצה להיות מושפל..הבן אדם היה גדול ממנו למרות שאבא שלי גדול יחסית 1.80+ וכל זה...ברגע זה נהיה רציני אבא שלי שם לו רגל בין הרגליים הפך אותו בשניה ....הבעיה שהיו זכוכיות שבורות על הכביש והבן אדם היה אם גופיה וקרה מקרה.......וזהו זה רק דוגמא קטנה...שבת שלום
חזרה לפורום
ישן 26-10-2007, 08:32
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
סיפור עצוב שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mannster שמתחילה ב "איפה יש סיפורים אישיים על קרבות ברחוב"

בגלל הסביבה שגדלתי ולמדתי , תמיד היה את האיום של המכות מרחף מעל הראש , אבל משום מה המזל שלי היה שאף פעם לא הגעתי לאחד על אחד (היה פעם אחת כשהייתי בן איזה 12 , התנפלו עלי שני גרוזינים . רבתי איתם מכות , אחרי זה הלכתי הביתה אבל באמצע ההליכה עלה לי הדם לראש , אמרתי לעצמי "יהיה מה שיהיה , את זה אני לא מעביר ככה" , עשיתי סיבוב , חזרתי לאותו מקום , והתחלנו עוד פעם מכות . התוצאות היו טובות , רק שאין שום קשר לאומנויות לחימה , לא השתמשתי בשום תרגיל אלא סתם נפנוף ידיים כמו שכולם עושים ברחוב) .
בקיצר , אצלנו בבית ספר היו תמיד את הדיבורים הקשוחים , שליפות סכינים , ניפוח חזה , זריקות סלעים ואפילו מכות של המון אנשים על המון אנשים (זה דווקא הרבה הרבה יותר קל מאחד על אחד) ,אבל משום מה לא יצא לי אף פעם אחד על אחד . עד ש...
באותה תקופה למדתי קרב מגע , לא משהו מיוחד ואינטנסיבי , פעם פעמיים בשבוע (עד שלמורה נמאס והוא פרש ללמד במקום אחר) .נסענו לטיול שנתי באילת ,ערב אחד אני ועוד מישהו הלכנו ברחוב , ואז נפלנו על חבורה של שלושה רוסיים שיכורים לגמרי (חוץ מאחד פחות שיכור) . כנראה רצו לעשות רוח על החברות המטומטמות שלהם , התחילו דיבורים , איומים (בגלל שהיה לי עגיל באוזן) . הלכנו מהם , ואז הם התחילו לרדוף אחרינו . לבושתי הרבה ,הם תפסו קודם את מי שהלך איתי ,ואני פשוט קפאתי . הפחד שיתק לי את כל הגוף . איזה שניים באו עלי , עשו קצת פוזות , ואז הביא לי מכה לביצים והתחיל להרביץ לי על הרצפה . השני , זה שהיה פחות שיכור משך אותו מאיתנו . כל הקרב מגע לא עזר לי כלום , הפחד הקפיא אותי לגמרי , פשוט לא יכולתי לזוז , לא הלכתי לעזור לחבר שלי , פשוט חיכיתי שהם יבואו עלי ולא עשיתי כלום .

זה רודף אותי המון זמן הדבר הזה .... אחרי זמן מה התחלתי ללמוד אומנויות לחימה באינטנסיביות , והתחלתי ללמוד אומנויות לחימה רק שיש בהם ספארינגים במגע מלא (טאקוונדו - לא דוגמא הכי טובה , אגרוף , אגרוף תאילנדי ) ,וכל פעם שיצאתי לספארינג היה להוכיח לעצמי שאני לא מפחד . הזמן עבר וקיבלתי את הבטחון שלי בחזרה , וכשהייתי במקרים דומים כבר לא היה לי שום פחד , זאת אומרת היה פחד , אבל שלטתי בו לגמרי ולא נתתי לו לעשות את מה שהוא רוצה בגופי שלי .לצערי הרב , לא קיבלתי "סגירה" (חייל שהיה בקרב למשל וחטף שוק , שולחים אותו במהרה עוד פעם לאקשן , אחרת זה הולך לרדוף אותו כל הזמן) , והנושא עדיין רודף אותי אחרי כל כך המון זמן (ועבר המון המון זמן) . עם הייתי תופס אותם במקרה עכשיו , לא אחראי למעשי , הייתי באמת משתולל עד שמישהו היה נכנס לבית חולים במצב אנוש .

בגלל זה אני יורד על קראטה , קונג פו ואומנויות לחימה כאלו ואחרות שאין בהם את המרכיב של מגע מלא . כל הקרב מגע שלמדתי , וכלום , פשוט המוח שלי סירב לעשות משהו (איזה הרגשה מגעילה , כאילו שריפה משתוללת בראש) . רק באגרוף ואגרוף תאילנדי לאט לאט קיבלתי בחזרה את הבטחון שלי ,ועכשיו אני כבר בטוח שאם יקרה לי משהו ברחוב ,אני אוכל לעמוד על שלי (ולפעמים אני אפילו רוצה שיקרה משהו , ולפעמים אני אפילו מחפש את זה) .
בגלל זה , בשבילי רק מגע מלא , וכמה שיותר חזק יותר טוב !!
חזרה לפורום
ישן 26-10-2007, 08:51
  רועי*שחק רועי*שחק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.07.07
תגובה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי JAVEHN שמתחילה ב "סיפור עצוב שלי"

ציטוטך:"בגלל זה אני יורד על קראטה , קונג פו ואומנויות לחימה כאלו ואחרות שאין בהם את המרכיב של מגע מלא "
לא ידעתי שאין מגע מלא באמנות הקונג פו /קארטה...
".רק באגרוף ואגרוף תאילנדי לאט לאט קיבלתי בחזרה את הבטחון שלי "
רמת הביטחון שלך אינה קשורה לאיגרוף תיאלנדי וכו'.. ביטחון אישי/עצמי הינו פסיכולוגי ותו לא.
אין לי שמץ של מושג הייכן למדת ומדברייך אני מסיק שחטפת סוג של "עיורון" ברגע אמת,מה שקורה שתלמיד "חושב " שיש לו ביטחון עקב לימוד ותירגול בחברת חבריו לקבוצה ,מה שבעולם האמיתי אינו דומה כלל וכלל ...
הרבה תלמידים שלי הגיעו מעולם האיגרוף התיאלנדי ומוצאים באמנות הקונג פו את כל הדברים שאינם נימצאים באיגרוף התיאלנדי.: בריחים טכניקות עבודה מהירה ועוצמה שהיא גבוהה בכמה מונים על האיגרוף התיאלנדי.
בכדי להפוך את אמנות הקונג פו לפרקטית על התלמיד לחדד ולהתאמן בצורה רצינית ובונה לאורכה של תקופה לא קצרה...אך תרומתה בצידה!!
עבודה חוזרת ונשנה על הטכניקות ,ביצוע אימוני קרבות מרובים ,שמירה על כושר גופני גבוה והדרכה נכונה היו פותרים לך את אותו בלק אווט שחוית.
"ועכשיו אני כבר בטוח שאם יקרה לי משהו ברחוב ,אני אוכל לעמוד על שלי (ולפעמים אני אפילו רוצה שיקרה משהו "
המלצתי: אל תרצה ! מאחר ועודף ביטחון יוביל אותך לאסון!....נקודה למחשבה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.enter-system.com/image/users/51634/ftp/my_files/logoquartu_medio.gif]
ביה"ס לאמנויות הלחימה הסיניות קונג פו דרקון: סניף ת"א :נחלת יצחק 27 ת"א ,סניף ר"ג :הרוא'"ה 35 פינת בן גוריון.טל :054-8120818

נערך לאחרונה ע"י רועי*שחק בתאריך 26-10-2007 בשעה 08:53.
חזרה לפורום
ישן 27-10-2007, 15:12
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
סיפור מהיום בבוקר.

אני לפעמים עם חבורה,
אחד החליט שהוא שומר על אחד חדש ואף אחד לא נוגע בו,
אז אחד נגע בו אז ה"שומר" הרביץ לו ואז שני נגע והלאה וה"שומר" שמר עליו,
עד שאחד וה"נשמר" שיתפו פעולה אז ה"שומר" לקח גומי הצלפה,
קודם הוא איים אחרי הוא הצליף (סאדו-מאזו) אז ההוא קיבל הצלפה 2,
בעט בעיטה בקפיצה לבטן של ה"שומר" (ששתה קודם לכן), ה"שומר" נפל על הרצפה והם הופרדו,
טיילנו בשכונה ב"בנדה" וההחלטה של ה"נשמר" היתה שהשכונה שלנו,
הפחדנו חבורת ילדים ואז הגענו לחבורה הבאה שאיתם החבורה שלי מקושרת,
ה"נשמר" הציק לאחד מהחבורה השנייה והאחד נגע בו ה"שומר" ששתה קודם הרביץ להוא בלי שהוא הכיר אותו בכלל אז ההוא לא הבין והתחיל להרביץ ל"שומר" החברים שלו באו והרביצו גם ל"שומר" והחבורה שלי לא פעלה, אני התחלתי להתקרב למוקד רק כשראיתי אחד ששם את היד בכיס האחורי
(איום, היד בכיס למחשבה - נשק) התקרבתי עוד ואז לחבורה שלי נמאס והם הפרידו ביניהם,
החבורה שהיתה איתי "פותחת" את החבורה שלהם ואת כל החבורות שהיו בשכונה ההיא אז גם יחד,
לא התערבתי כי הם לא חברים שלי (אני הייתי איתם כי שיעמם לי),
בסוף הגיע הערס והרוסי מהחבורה שהייתי איתה הערס אמר לאחד שהרביץ לו שלא נחמד לנקוט במעשה והאחד שיחק את עצמו "קול" והביע צער וחרטה אז סלחנו לו,
חבל שה"שומר" איפשר להם את התחושה שהוא "סמרטוט" (האנשים האלו מבינים רק כח וגסות),
החברים מהחבורה שהייתי איתה לקחו מטף מבניין והפעילו,
וילדה עברה אז אני ועוד אחד אמרנו לה שזרקו רימון (היא האמינה),
נפרדנו מהבנות וחזרנו לשכונת מגורינו,
הסוף.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 27-10-2007 בשעה 15:41.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר