לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2007, 22:57
  dragon0512 dragon0512 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.06.06
למבוגרים בלבד תגידו, מה הקטע?

אני לא מבין למה נועלים לי את האשכול אחרי 10 דק'???
נכנסתי אליו אחרי שהקטנתי את התמונות ל 250 , העלתי תמונות לאשכול והתחלתי לסדר את הקישורים, ואז מה אני רואה שכתוב?????? האשכול נעול. כנראה שהמנהל או מי שנעל מאוד נהנה מהרשאות הניהול אז הוא יושב ומחכה שמישהו יפר את הכללים כדי לדפוק אותו. זו הסיבה שאני לא מבקר פה לעיתים קרובות.. כל ההתנהלות המטרידה הזו. ובכל זאת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/scripts/exif.php?file=2007/10/26/58196668.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/scripts/exif.php?file=2007/10/25/52843208.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/scripts/exif.php?file=2007/10/25/37871999.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/scripts/exif.php?file=2007/10/25/50181759.jpg]

תשמע עמרי , באמת שלא האמנתי אחרי שראיתי שהתמונה הראשונה הייתה גדולה באורך ב 8 פיקסלים שמישהו יכנס למאפיינים ויגיב לי על זה חוץ מאולי המנהל.. אני מקווה שהבאתי אותך לידי סיפוק (הקטנתי את שמונת הפיקסלים!)

נערך לאחרונה ע"י שחף דרור בתאריך 25-10-2007 בשעה 23:40. סיבה: אייקון אין כניסה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2007, 23:13
צלמית המשתמש של petia
  משתמש זכר petia petia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל petia שלח הודעה דרך MSN אל petia Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dragon0512 שמתחילה ב "תגידו, מה הקטע?"

נתחיל בכך שהערתי לך לשנות את ההודעה כל עוד אפשר וכאשר תם הזמן (אחרי חצי שעה אתה כבר לא יכול לשנות), האשכול ננעל כפי שהובהר לך. טוב שערכת וכך יכלת לפתוח אשכול מחדש.
שנית, התמונה הראשונה שוב חורגת מהחוקים למרות ששחף כתבה לך בבירור מה הם החוקים.
שלישית, חוקים שקיימים באתר זה לא קיימים רק כאן וישנם הרבה אתרי אחרים כמו D-spot או shlomi-group אשר מגבילים את גודל התמונה ומספר תמונות אפילו באופן נוקשה יותר.
אם לא הבנת עד עכשיו למה קיימים החוקים, אז אולי תבין סוף סוף שזה רק בשבילך ובשביל החברים האחרים בקהילה שרוצים לעזור לך? בשביל להתייחס לתמונות שלך ברצינות ולתת לך ביקורת והכוונה לצילומיך.

רכשת ציוד צילום ורוצה לשתף אותנו בחווית הקנייה? לחץ כאן!

ישן 25-10-2007, 23:17

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי petia שמתחילה ב "נתחיל בכך שהערתי לך לשנות את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי petia
נתחיל בכך שהערתי לך לשנות את ההודעה כל עוד אפשר וכאשר תם הזמן (אחרי חצי שעה אתה כבר לא יכול לשנות), האשכול ננעל כפי שהובהר לך. טוב שערכת וכך יכלת לפתוח אשכול מחדש.
שנית, התמונה הראשונה שוב חורגת מהחוקים למרות ששחף כתבה לך בבירור מה הם החוקים.
שלישית, חוקים שקיימים באתר זה לא קיימים רק כאן וישנם הרבה אתרי אחרים כמו D-spot או shlomi-group אשר מגבילים את גודל התמונה ומספר תמונות אפילו באופן נוקשה יותר.
אם לא הבנת עד עכשיו למה קיימים החוקים, אז אולי תבין סוף סוף שזה רק בשבילך ובשביל החברים האחרים בקהילה שרוצים לעזור לך? בשביל להתייחס לתמונות שלך ברצינות ולתת לך ביקורת והכוונה לצילומיך.

שמע, תאכלס אתה צודק אבל רבאק פעם אחת עשיתי את זה, 12 בלילה אין לי עצבים ללמוד עכשיו את החוקים, לפעם הבאה אני אדע, ישר לנעול את האשכול? להתנפל על העכבר כשהסטופר מצפצף לסיום הזמן המותר לשינויים?

נ.ב, שים לב שעיקר ההתעסקות פה היא בחוקי הפורום, אף אחד לא טרח להגיב על התמונות כי כל כך מעניין להתנצח עם מישהו שעבר על החוקים

נערך לאחרונה ע"י dragon0512 בתאריך 25-10-2007 בשעה 23:20.
ישן 26-10-2007, 01:43
  Scorpion-X Scorpion-X אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Scorpion-X
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "[b]ראבאק שמאראבאק יש חוקים..."

משה תוריד פרופיל הגזמת לחלוטין אתה לא מעיר לו אתה יורד עליו
זה ממש מוגזם
הוא פה לא ארבע דקות ולא חמש הוא פה בערך כמוני כמעט שנה שלמה הבן אדם מנסה להתחיל לצלם ואתם מתנהגים כמו ילדים קטנים וקטנוניים אתם מדברים נטו על חוקים והוא צריך להצטער כאילו שהתגובות שלכם זה הדבר היחיד שבשבילם הוא מצלם
זאת הסיבה היחידה שעד היום הוא בעיקר קרא וצפה בתכנים ולא יותר אתם מתעסקים בתפל ולא מגיבים אפילו לרגע על התמונות אתם מוציאים לבן אדם את החשק לפרסם תמונות וזו הסיבה שכבר משהו כמו שלושה חודשים לא פירסמתי כלום וגם בקושי כתבתי
אתם יכולים להעיר כמה פעמים ובכל אשכול להעיר עוד קצת עד שהוא יגזים ואז תתחילו לנעול ורק אז תתחילו עם "ההתקפה" הטיפשית הזו אני לא מגן עליו כי הוא חבר שלי, אני סך הכל מרגיש אותו דבר וכותב גם בעיקר בשמי.
תרגעו קחו דברים באיזי הבן אדם בקושי מפרסם תנו לו הזדמנות ללמוד לאט לאט את החוקים זה לא שהוא עושה בכוונה וכולכם יודעים את זה טוב מאוד, אתם לא מעסיקים אותו אתם סך הכל מגיבים לו...

ישן 26-10-2007, 03:42

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "[b]חמודי תוריד פרופיל אומרים..."

כולם ידעו להגיב יפה יחסית ושחף עם כל התפקיד הניהולי שקיבלה לא מרימה את עצמה גבוה כמו שאתה הרמת כשאני אומר שהגזמת אז אני מתכוון שממש הגזמת
ירדת כל כך נמוך שאפילו התגובה הזו לא אמורה להיכתב אתה לא חייב להגיב לזה חבל על הזמן שלך אתה אדם עסוק נכון ?
עוד משהו יש לי להגיד לך
אחרי יחס כזה לחבר בפורום לא הייתי יורק לכיוון התגובות שלך אתה יכול אוטמטית לא להגיב לי כשאני מעלה תמונות ואני לא אגיב לך זה יהיה הדדי והוגן התגובות שלך מבחינתי לא שוות את המאמץ שאני מפעיל באצבע כדי להמשיך לרדת לתגובה מתחתיך אז מראש תוותר גם אם התמונה הכי מחורבנת בעולם וגם אם עדיין לא ראית תמונה טובה יותר
אני אגיד את זה בעוד דרך
אומרים שקודם אדם צריך להתייחס להתנהגות שלו שבין אדם לחברו ורק לאחר מכן בין אדם למקום
אני אומר את זה כי הסיטואציה כאן מזכירה לי את העובדה הזו אתה מתנהג על הפנים כשבן אדם סך הכל מנסה להשתלב קצת בפורום אבל העיקר שאתה לא עובר על החוקים נכון ???
קודם תשנה את היחס הכללי שלך כלפי אנשים ואת הגישה ורק אז תסתכל אם יש איזו עבירה שעשית לגבי אחד החוקים

ישן 25-10-2007, 23:34
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור

תוספת על אדי:
אני יודעת שלפעמים זה מרגיז שאפילו חריגה קטנה מהחוקים נחשבת לעבירה עליהם, אבל במערכות גדולות אין ברירה אלא לקבוע סף ולפעול על פיו בכל מחיר. כמו כשאני אגיש תרגילים במדעי המחשב באוניברסיטה שלי: ביום הדד ליין, המערכת תיסגר בדיוק בשעה 23:00, ודקה אח"כ לא יהיה אפשר להגיש תרגילים. אפילו חצי דקה אח"כ! [אגב, שים לב שהתמונה שלך לא חרגה ב-8 פיקסלים מהמותר, אלא ב-4800 (8*600) .]
כזה הוא העולם, ואין ברירה אלא להתיישר לפי התקנון. ועדיף לעשות את זה בלי יותר מדי הטחת כעסים במנהלים.

שים לב, כמו כן, שדי מרגיז להיתקל בגולשים שמודעים לקיומם של חוקי הפורום אך מתעצלים לקרוא אותם, ובכך מעיקים על כולנו (ונחש מה? אתה לא היחיד, וזה קצת נמאס).
העלית אשכול אחד שעבר על החוקים, אדי העיר לך ולא תיקנת, אני הערתי ונעלתי (שים לב שנעלתי שלוש דקות אחרי כתיבת ההודעה שלי, שזה אומר 31 דקות אחרי שפתחת את האשכול, שזה בדיוק כשכבר לא יכולת לערוך את ההודעה. אם לא הייתי נועלת היית מקבל הודעה שעברו יותר מ30 דקות ואתה כבר לא יכול לערוך) והצעתי שתפתח אשכול חדש וחוקי (לא כזה מסובך). אז פתחת - ושוב עברת על החוקים. זו רצינות? באמת.
לכן עמרי העיר לך, ואין צורך לתקוף אותו על זה. (החוק על הגבלת גודל תמונה נועד כדי לאפשר לצופים לצפות בה בלי להצטרך לגלול את המסך. אני מניחה שהוא בדק את גודל התמונות כי הן היו נראות גדולות מדי במסך שלו, ולא מתוך קטנוניות.)

כמו כן, שים לב שחוקי הפורום דורשים אייקון אין כניסה בכותרת אשכולות שבהם ישנם תכנים לא צנועים (למשל: בחורות בבגדי ים). ערוך את האשכול והוסף אייקון (אם יעבור לך זמן העריכה אני אוסיף לך, על זה לא ננעל את האשכול ).

בהצלחה בהמשך דרכך בפורום.
ישן 26-10-2007, 05:41
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile

ולך אני אומר כמה מילים.
אני בטוח שאפילו אתה לא לקחת קשה את התגובה שלי כמו מר בחור שם שלא יודע אפילו את שמו.
העלתה עד היום 6 אשכולות בדיוק לפורום צילום ומתוכם שניים ננעלו והאשכול הזה אמור גם לקבל מנעול.
מה, צריך לפנק אותך באיזה פקס עם החוקים? אתה עוד מעלה אשכול ששואל מה הקטע?

כולם נהיו לי פה מפונקים שמבקשים הסברים על החוקים כאילו זה הצעות חוק ממשלתית.
כנסו לפורומים אחרים, לא רק בעברית ותראו מה זה נעילה וחסימה בלי לדבר אפילו. אז יופי, שנה אתה פה, מעלה ומגיב קצת ואחרי שנה עדיין צריך להסביר לך ואתה עדיין אז גם לא מבין?

אז תגיד לעו"ד שלך מר בחור שם למעלה שתיפגשו איזה אחרי צהריים אחד אחרי שהוא מסיים שעורי בית ותשבו ביחד על החוקים.
נו מה, היסתלבטות יותר טובה מנעילות?
קח דברים בפרופורציות ותבבגר לפני שאתה בא ב"אבל מה עשיתי".

ישן 26-10-2007, 10:29

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "[b]ולך אני אומר כמה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי carish1
ולך אני אומר כמה מילים.
אני בטוח שאפילו אתה לא לקחת קשה את התגובה שלי כמו מר בחור שם שלא יודע אפילו את שמו.
העלתה עד היום 6 אשכולות בדיוק לפורום צילום ומתוכם שניים ננעלו והאשכול הזה אמור גם לקבל מנעול.
מה, צריך לפנק אותך באיזה פקס עם החוקים? אתה עוד מעלה אשכול ששואל מה הקטע?

כולם נהיו לי פה מפונקים שמבקשים הסברים על החוקים כאילו זה הצעות חוק ממשלתית.
כנסו לפורומים אחרים, לא רק בעברית ותראו מה זה נעילה וחסימה בלי לדבר אפילו. אז יופי, שנה אתה פה, מעלה ומגיב קצת ואחרי שנה עדיין צריך להסביר לך ואתה עדיין אז גם לא מבין?

אז תגיד לעו"ד שלך מר בחור שם למעלה שתיפגשו איזה אחרי צהריים אחד אחרי שהוא מסיים שעורי בית ותשבו ביחד על החוקים.
נו מה, היסתלבטות יותר טובה מנעילות?
קח דברים בפרופורציות ותבבגר לפני שאתה בא ב"אבל מה עשיתי".

תשמע, מר מנהל בדימוס.. אני ממש לא לוקח את הדברים קשה.. בגלל זה גם הפסקתי להגיב, אין לי כוח להתנצחויות האלה זה לטחון מים, חסר טעם.. עברתי להגיב למי שהגיב על התמונות.. (תודה למי שהגיב..). תאמין או לא האשכול הזה הוא לא עיקר ההתעסקות שלי.. אז מספיק כבר עם הפגנת השרירים , תתבגר, העורך דין שלך, שיעורי בית.. חלאס הבנו נמאס כבר
ישן 26-10-2007, 20:47
צלמית המשתמש של carish1

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Scorpion-X שמתחילה ב "לא! אבל אני יודע לכבד בן אדם..."

עכשיו אתה ממש ממש לא מבין אותי
לא, לא שמרתי שינאה וכל זה. רק התאפקתי מלהגיב בצורה שאנשים עדינים עלולים להיפגע.
מכיר את המצב שבא לך לומר למישהו "בחיאת דינק מה ניסיתה לצלם פה" או "תגיד על מה פיקסתה, על המיכסה של העדשה" אבל במקום זה רשמתה "לדעתי הנושא בתמונה לא ברור" ו "הפוקוס קצת ברח לדעתי"?
אז בתור מנהל אתה מחוייב לשמור על נימוס בעוד שלפעמים אתה מוצא את עצמך מת לומר משהו קצת יותר ישיר ולא בשביל לפגוע. בשביל לנער לפעמים...
אל תדאג, אתה תיתקל בזה בעתיד. בינתיים, תענה לי. אתה בלונדיני ושופע או מה?

ישן 26-10-2007, 21:00

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "[b]עכשיו אתה ממש ממש לא מבין..."

אתה מדבר איתי על נימוס שאתה חייב לשמור עליו כשאתה מנהל והרי כתבת בעצמך הרגע שקורא לך הרגע שאתה רוצה לדבר לא מנומס
תגיד לי זה שאתה לא מנהל נותן לך את הזכות לרדת פה על אנשים או לדבר פחות מנומס ?
תראה, אני לא אחנך אותך אני גם לא אשנה אותך בשום דרך אבל אתה תבין לבד עם הזמן שלהיות טוב בצילום או לדעת לשמור על חוקים לא הופכים אותך ל"כריש" אלא האדם האמיתי שאתה ועכשיו הראת לכולנו את אותו אדם
לכל אחד מתחשק להגיד דברים לא מנומסים לפעמים אבל היפה הוא שכולנו יודעים לשמור על זה גם בלי להיות מנהלים
זה ההבדל בינך לבין רוב החברים פה
ומצחיק שאתה בעצמך כתבת לי הודעה פרטית פעם על שלא יפה לדבר לא מנומס כשאמרתי משהו כמו אחד הדברים שתיארת כרגע
עכשיו הבנתי שהכל צבוע...
תראה איך מלקקים לך כמו שתומר כתב איך אוהבים אותך פה והסיבה היחידה לזה היא בגלל מי שהיית בתור מנהל
עם הזמן אנשים ילמדו להתייחס אליך בהתאם ואני לא אשנה אותך אתה תשתנה לבד כשתבין איך אדם צריך להתנהג
ולא רק כשהוא מנהל או מקבל חוקים בהקשר..
חחח כן אני בלונדיני ושופע עם ההרגשה שלי עם עצמי...
ולומר לבן אדם "בחיאת דינק מה ניסיתה לצלם פה"
לא יגרום לו לצלם טוב יותר רק יגרום לו להפסיק לכתוב פה
ואתה בטח תרגיש טוב עם עצמך שאמרת משהו שכל כך רצית לומר אבל זה הכי חשוב

נ.ב
אני במקומך הייתי מתחיל בלשנות את הכינוי זו תיהיה אחלה התחלה חדשה...

ישן 26-10-2007, 08:38
צלמית המשתמש של yarivos
  yarivos yarivos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.07

שמע חבוב, אתה נכנס לחדר ומתחיל לצעוק בלי קשר לכלום, ובעיקר בלי שום כבוד לחוקים.
גם אני התחלתי לכתוב פה לפני חודש, ודבר ראשון שעשיתי היה לקרוא את החוקים.. ונחש מה? גם לי נעלו את השרשור הראשון.
כנראה שגדול על האינטילגנציה שלך לפרסם אשכולות בהתאם לחוקים, למרות שממש לא נראה לי. אתה מעדיף לבכות "אכלו לי, שתו לי" במקום להתאים את עצמך לחוקי המקום, וחבל.
למה זה מרגיז? לא כי אתה לא מכבד את פורום פרש ואת חוקיו, אלא מזלזל בגולשים עצמם.

לכשתשכיל ותתאים את עצמך למקום, סביר להניח שתקבל תגובות נלהבות (או לא) לתמונות שפירסמת, לדוגמא :
תמונה 2 - אני אישית לא אוהב שכל מאן דבעי שקנה מצלמה שם חתימה "פוטוגרפי" וכאלה, זה מגוחך.
תמונה 4 - העריכה מוגזמת ולא טבעית, והמצולם צריך ללמוד להחזיק מצלמה..

שבת שלום.
ישן 26-10-2007, 08:57

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי yarivos שמתחילה ב "שמע חבוב, אתה נכנס לחדר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yarivos
שמע חבוב, אתה נכנס לחדר ומתחיל לצעוק בלי קשר לכלום, ובעיקר בלי שום כבוד לחוקים.
גם אני התחלתי לכתוב פה לפני חודש, ודבר ראשון שעשיתי היה לקרוא את החוקים.. ונחש מה? גם לי נעלו את השרשור הראשון.
כנראה שגדול על האינטילגנציה שלך לפרסם אשכולות בהתאם לחוקים, למרות שממש לא נראה לי. אתה מעדיף לבכות "אכלו לי, שתו לי" במקום להתאים את עצמך לחוקי המקום, וחבל.
למה זה מרגיז? לא כי אתה לא מכבד את פורום פרש ואת חוקיו, אלא מזלזל בגולשים עצמם.

לכשתשכיל ותתאים את עצמך למקום, סביר להניח שתקבל תגובות נלהבות (או לא) לתמונות שפירסמת, לדוגמא :
תמונה 2 - אני אישית לא אוהב שכל מאן דבעי שקנה מצלמה שם חתימה "פוטוגרפי" וכאלה, זה מגוחך.
תמונה 4 - העריכה מוגזמת ולא טבעית, והמצולם צריך ללמוד להחזיק מצלמה..

שבת שלום.

בקשר לתמונה 2, גם אני טענתי שזה מגוחך פעם כל פעם שראיתי את זה, אבל זה מוסיף לתמונה וחוץ מזה שכל אחד אחר שמעלה תמונה לפורום שיש לה מסגרת, מוסיף חתימה כזו.
ישן 26-10-2007, 20:49
צלמית המשתמש של עופר ברגר הגיבור
  עופר ברגר הגיבור עופר ברגר הגיבור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עופר ברגר הגיבור
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי eyalpa שמתחילה ב "א. התמונות די טובות ב. הקטע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eyalpa
ב. הקטע זה ---> קודם קוראים את התקנון ---> אח"כ מעלים אשכול ....

הקטע הוא שהתקנון שונה (מ800 נהיה 700 לתמונות גובה ) ואני בטוח שגם אתה לא בודק כול יומיים את החוקים לראות עם משהו השתנה .

השינוי הזה הקשה עליי אישית ( לפחות 4 אשכולות אחרונים שלי ננעלו ) מה שאומר שבשביל להעלות תמונת גובה אני צריך לשנות את התמונות אחרי האקשן או לשנות את האקשן !!

בקיצור , אני חושב שהשינוי הזה מיותר !!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://services.nexodyne.com/email/icon/MiIHt9CsUg%3D%3D/JE2kTDA%3D/R01haWw%3D/0/image.png]

ישן 26-10-2007, 20:59
צלמית המשתמש של carish1

בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי עופר ברגר הגיבור שמתחילה ב "[QUOTE=eyalpa] ב. הקטע זה..."

אני אסביר לאט תראו איך עופר מבין מהר
עופר
השינוי כן הכרחי ורצוי בגלל נושא הרזולוציה
הנעילה מיותרת ובמקום נעילה צריך להפנות לחוקים ולהשב את תשומת הלב לשינוי
אבל, במקרה הנ"ל זו לא פעם ראשונה ולכן בוצעו נעילות והערות באשכול הנוכחי, כי זה חרג מהמקובל.

גירסה ללא צנזורה: יש לך בעיה, חפש או שננעל אותך בחי-באר.

לכל העדינים, שימו לב, עופר ואני אחורים עוד מימי ה 20D...
כבר קפצה עלי פה פעם איזה אחת כי עניתי למישהו בצחוק כך.. אני בטראומה.

ישן 26-10-2007, 21:40
צלמית המשתמש של Foxtrot1
  Foxtrot1 Foxtrot1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.05

אפשר רק מילה אחת? אני רואה שיש לנו כאן התכתבות ענפה של מנהלים, שחקני מפתח, שחקני חיזוק ואנשים שרצו להביע את דעתם - ולא רק בעניין התמונות כי אם בעניין קצת יותר מהותי ולוגיסטי של הפורום.

אז תרשו לי להתחיל בתגובה על התמונות:

1. לא אהבתי את המסגרת של התמונה השניה. בעיקר כי המסגור התחתון מתאחד עם החול. לקח לי זמן להבין (אני לא קשה הבנה, באמת ).

2. התמונה עם הצלם - זה נראה עומק שדה מפוברק שנעשה בפוטושופ וזה קצת הרס לי. לא הסתדרה לי התמונה.

3. שאר הפרמטרים (צבעים, קומפוזיציה) סבבה לחלוטין. אני אדגיש את עניין הצבעים והניקיון של התמונות. הן חדות (למעט הספציפית) וצבעוניות, ואת זה אהבתי.

ואם אפשר, אשמח להגיב גם בעניין החוקים.

גם לי מדי פעם קורה שאני מפקשש (בגלל טעות שלי, כנה ולפעמים לא כנה) ועומד בסתירה לחוקים. ראשית אני מסכים עם עמדת המנהלים והתומכים שלהם. על מנת שמקום יתפקד כראוי, ישמור על סדר והארגון בו יהיה יעיל - יש צורך באכיפה של חוקים, ולא גישת "איפה ואיפה". כל המטרה של חוקים זה כדי שאנחנו נשמור על סידור מסוים שנקבע מראש ובעיקר - לטובתנו. גם לי יצא פעם לפרסם תמונה רוחבית של מעל 700 פיקסלים, ושמתי לב שאני צריך לעלות ולרדת כדי לראות את התמונה כראוי. ננעלה האשכול, זה הרגיז - אבל זה הגיע לי. כי לא טרחתי להתעמק בחוקי המקום.

אבל העניין פה קצת יותר מסובך מחוק שרירותי שמחויב באכיפה מתמדת. העניין פה הוא עם אנשים. זאת נורמה, וזה בכל מקום ככה (בעיקר ישראל), שאנשים מגיעים למקום חדש - עם כל ההתלהבות שלהם, וההתרגשות, והרצון להיות חלק מקהילה מסויימת - הם ישר קופצים למים העמוקים. אני עושה את זה, אתם עושים את זה, אני בטוח שגם משה הכריש ( ) לעיתים מוצא עצמו מדלג על סעיף או שניים של מדיניות מקום כדי להתחיל להפיק הנאה. זה הטבע שלנו, אנחנו רק בני אדם והסקרנות ויצר הסיפוק המידיים לעיתים גוברים עלינו. אני מבין את עמדת הצלם וחברו, שמתעקשים כי אין צורך ל"התאכזר" ולהיות קטנוניים. הרי בסופו של דבר כולנו פה רוצים לשתף בפרי עמלנו. כולנו נהנים מהתגובות החיוביות (והשליליות) וכולנו רוצים את החשיפה. אבל חייבים לעיתים להבין שריכוך הוא לאו דווקא הממריד העיקרי נגד סדר והוא לאו דווקא מה שימוטט את החברה שעליה המנהלים והחוקים מנסים להגן. הרי ברור שאי אפשר להתרכך כלפי כל איש חדש שמגיע וישר מפרסם כאוות נפשו ולא טורח לבדוק את החוקים - הצדק עמכם בעניין, אבל זה בהחלט לא צריך להגיע לרמה של קטנוניות "רק" כדי לאכוף חוקים.

ומעל הכל - חברים אנחנו כאן בשביל הכיף. אני באמת שנהנה כל פעם להיכנס (גם אם אני לא מגיב) לתמונות ולהתרשם. יש כאן אנשים גדולים, שכל פעם מציגים עבודות מדהימות שלא יבזו שום מגאזין וצלמים מפורסמים. נכון, מדי פעם קורה שיש פערי ידע ונפילות. חבר'ה, אנחנו בני אדם. גם אתם בסופו של דבר התעלמתם ממדיניות של מקום חדש שהגעתם אליו. בצד השני, גם אתם התאכזרתם פעם כלפי מישהו ה-100 שהפר איזשהו כלל שקבעתם והפעלתם את נוהל למען יראו וייראו או למען שמירה קפדנית של הסדר במקום. אין שום סיבה שבעולם שאם קרה דבר כזה - זה יגיע לויכוח קולני ואולי אף אישי בין ניצים. טעיתם? קחו אחריות ולכו הלאה. אתם חושבים שנעשה כלפיכם עוול? תרימו דגל אדום. ייתכן מאוד שלא תקבלו יחס ויתעלמו מהדגל שלכם. אין מה לעשות, אלו חוקי המקום ולפעמים גם הטועים מביננו שעשו טעות תמימה - צריכים לשאת באחריות של מעשייהם. אני מבהיר שוב, שחוקי מקום כבודם במקומם מונח ויש להם מטרה - גם אם לפעמים אכיפתם נראית קטנונית. יתרה מכך, לשם כך יש מספר מנהלים שהם אולי בעלי גישה דומה - אבל הם אנשים שונים ולכל אחד דעה שונה. ייתכן שחלקם יתמכו וייתכן שלא, ואם לא - תאלצו לכבד זאת ולנסות להתגמש כדי שבסופו של דבר תפיקו את המירב.

בשורה התחתונה - אין באמת סיבה לריב. נפלתם? קומו ותמשיכו הלאה (וזה לשני הצדדים בויכוח). הריבים שלכם עושים יותר נזק לפורום מאשר הפרת חוקים ואכיפה קטנונית. אולי בזאת אפשר לפתוח פורום ויכוח ומשפטנות צילומית, כתת פורום

ושיהיה לכולנו סוף שבוע נעים, וסליחה על הצהרת העצמאות שהפלתי עליכם.

ישן 26-10-2007, 22:23

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Foxtrot1 שמתחילה ב "אפשר רק מילה אחת? אני רואה..."

שמע באמת מגילת עצמאות חח כל הכבוד על ההשקעה, באמת..

קיצר אני רק רוצה להבהיר שמזמן כבר השלמתי עם זה שטעיתי והייתי צריך לקרוא את החוקים למרות שתאכלס אני אף פעם לא קורא חוקים. בכל פורום אלה אותם חוקים אבל מסתבר שבגלל שזה פורום צילום יש כל מני חוקים מסויימים לגבי העלאת תמונות שלא הבנתי, כי לי לדוגמה בתור משתמש ברזולוצית מסך גבוהה אין בעיה בצפיה בכל תמונה. (האמת אני לא מבין למה 250 קילובית רק אבל לא חשוב..).
אז הבנתי והבלגתי, עברתי להגיב למגיבים על התמונות שלי עד שהבנתי שיש לי פה עסק עם כריש חמום מוח ושות' ועברתי להגיב לו על צורת היחס והתגובה שלו לגבי המקרה הנ"ל..

אז זהו, מקווה שהבהרתי את העמדה שלי . :]

נערך לאחרונה ע"י dragon0512 בתאריך 26-10-2007 בשעה 22:25.
ישן 26-10-2007, 22:39
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי dragon0512 שמתחילה ב "שמע באמת מגילת עצמאות חח כל..."

למה 250 KB?
שתי סיבות עיקריות.
א. זה מספיק בשביל להעביר את מהות הצילום באיכות טובה לכל הדיעות. עוד לא נתקלתי בתמונה שנראתה גרוע מאוד בגלל שמירה באיכות נמוכה מדי, כשההגבלה היא 250 KB (בגדלים התקניים של הפורום).
ב. תקנון הפורום מאפשר עד 5 תמונות לאשכול.
צא מנקודת הנחה שיש איזו עריכה או שתיים של חברים באשכול וכבר הגעת ל 7 תמונות, שזה מגה וחצי של דף... לוקח כמה שניות לטעון את כל האשכול וזה כבד מאוד, לא נוח ומציק.
תחשוב מה היה קורה לו ההגבלה היתה על 500 KB? הדף היה שוקל פי 2 (דהינו 3 מגה) ואז בכלל היה לוקח זמן... סתם מעיק ומציק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:54

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר