לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2007, 01:25
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
ההיסטוריה חוזרת על עצמה: ישראל מדברת עם ארגוני טרור

היום גילה לכולנו יושב-ראש הרשות הפלסטינית, מחמוד עבאס, שישראל וחמאס מנהלים מגעים.
שני הצדדים מיהרו לכחיש, הרי ישראל לא רוצה להיראות כמי שמנהלת מגעים עם חמאס כשמצד
שני היא נלחמת להגדירו בעולם כארגון טרור. חמאס מצידו לא רוצה להיראות כמתקפל וכמי שבכל
זאת מקיים קשרים עם המשטר הציוני האפל.

בכל אופן, חזרה ברורה על היסטוריה. אותו הדבר קרה עם ארגון הטרור אש"פ בראשות יאסר
ערפאת (כמה זמן לא חשבתי עליו...) לפני כמה שנים טובות. חמאס הוגדר ומוגדר כארגון טרור
רצחני, אבל בסופו של דבר ישראל תתקפל כמו תמיד ותדבר גם איתו. חכו שביבי עוד ילחץ יד להנייה.

אגב, זה שמשום מה השתנתה הגישה כלפי פתח', לא הופך אותו לארגון שלום. למי שלא בקיא
בפרטים, פיגוע הירי אתמול, בו נפצע חייל באורח קשה, התבצע על-ידי לא אחר מאשר ארגון פתח'.
שוהדא אל-אקצא זה פתח' אסלי. הזרוע הצבאית של אבו-מאזן החביב. אני לא טוען שהוא זה שנתן
הוראה לפיגוע, אני רק טוען שמדובר בארגון טרור שאין עליו שליטה והכל מתנהל שם בכאוס.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-10-2007, 05:42
  Alex33 Alex33 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "כל עוד יהיה טרור לא יהיה מנוס גם לדבר עם טרוריסטים (לכל הלא מבינים אני מדגיש גם)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
אני כבר טוען שנים שדרג הטרור רק ילך ויגבר -
מי שלא הגיע להסכם עם מדינות ערב הביא עלינו את הפת"ח.
מי שלא הגיע להסכם עם הפת"ת או עמל בלבנון הביא עלינו את החמאס הג'יהד וכו' ואת החיזבאללה.
מי של יגיע להסכם עם אבו מאזן יאלץ אותנו להגיע להסכם עם הניה
ומי יודע מה מצפה לנו בהמשך.

אז שאף אחד לא יתפלא - זהו תהליך הצפוי מראש רק שהמתלהמים, הפאנטים ושלוחי אלוה ( כן עוד פעם מאמינים - מה לעשות) "עוורים" לתהליכים ה"נורמליים".

תיקון קטן, השמאל הביא לכאן את הפת''ח ועראפת בזמן שהאירגון עמד לפני פירוק. מדינות ערב החרימו אותם אחרי מילחמת המיפרץ הראשונה. ומי שדאג להחיות את אירגון הטרור הזה, הוא מי שמנסה להחיות את החאמס שנמצא תחת חרם ערבי, אמריקאי ואירופאי. השאלה כרגיל היא למה השמאל מעונין בקידום אירגוני טרור ורצח יהודים?
ישן 26-10-2007, 14:26
  AlexZ33 AlexZ33 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "פתחת בתחרות מי הביא מה ?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
הימין הביא את שלו והשמאל הביא את שלו כולם חטאו ביחד וכל אחד לחוד בתורו.
לא אפרט אבל נעשה לבחון את מה שקרה מיום קום המדינה (אולי אפילו טרם הקמתה) ועד ימינו אנו.
בחן את יחסינו לערביי ישראל - אזרחי המדינה.
בחן איך פיספסנו בזמנו (תקופת שמיר) את השלום עם ירדן.
בחן כיצד דכאנו את ארגון עמל והקמנו את החיזבאללה ואת הפת"ח והקמנו את החמאס.
מי יודע מה מחכה לנו עדין מעבר לפינה.

נכון שנעשו נוראות בלבנון אך אין להם שום קשר להידברות עם אירגוני טרור שמיצגים חלקים שונים של האוכלוסיה הפלסטינית. הסכם חותמים עם ממשלה ולא עם מחבלים. לפי ההגיון שלך החזית העממית יכולה לחתום הסכם עם ש''ס והגיהד האיסלמי יכול לחתום הסכם עם הגילאים. מה שאני באמת רוצה להבין זה אם באמת נחתום הסכם שלום עם הפתח ואפילו עם החמס, כולל חילוק ירושלים והסכם על הפליטים. מה הלא? אך אתה רואה את העתיד אחרי חתימת הסכם השלום?
ישן 27-10-2007, 11:44
צלמית המשתמש של ducklock
  ducklock ducklock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "כל עוד נדבר עם הטרוריסטים, יהיה טרור"

ושכחת את הסיומת-כל עוד נילחם ללא כל חשיבה ורק על פי רגש נקמה,נגביר את האחדות אצל הערבים ונחזק את הטרור.

ככל שתפגע ביותר אזרחים אצל הפלסטינים-יותר יבואו ויתמכו בטרור.תיקח מקרה אצלם-בו אמנם חיסלנו באמת כמה מחבלים אך לא עשינו זאת בחשיבה והחיסול היה על ידי פצצת טון.
כמה אזרחים איבדו בן משפחה-מה הם מעדיפים עכשיו שבנוסף לחייהם העלובים,הם גם איבדו בן משפחה?אני אגיד לך-הם יחפשו דרך לתמוך בטרור ככל שיוכלו.לכן אין זה חכם לנסות להרוס את הטרור בצעד גרנדיוזי שלא יביא תועלת.ETEOR צודק...כל עוד ישראל קיימת,הערבים ינסו לעשות טרור.
ואתה יודע מה...עם התנהלות הבט"ש בגדה כבר לא היה פיגוע בעומק ישראל כבר יותר משנה(טפו טפו טפו).
מה לעומת זאת אתה שומע כל הזמן???"פיגוע ירי על התנחלות זאת וזאת"...

ישן 27-10-2007, 13:00
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "אהא... אז "ספטמבר השחור" בו..."

ספטמבר השחור "הצליח" בגלל שישראל שלחה כוחות למשולש הגבולות:סוריה-ירדן-ישראל.

המצב בין הפלשתינים למדינות ערב שונה מהמצב בין ישראל לפלשתינים.

את העולם לא מעניין שערבים רוצחים ערבים.איכפת לו שישראל הורגת פלסטינים.כמו תמיד,אין אנו לבד בעולם ואנחנו לא יכולים לעשות כרצוננו.

ועדיין זה לא משנה את העובדה שקיימים גם כיום תאי טרור בירדן,ובלבנון,ובסוריה.
לרצוח אלפי אנשים לא יעזור בטווח הארוך-זה יביא לרעש תקשורתי ואולי לשקט ביטחוני בחודש הקרוב.אחרי זה,נתמודד אל מול עשרות אלפי אזרחים נוספים שבני משפחתם נפגעו בפעולות נגד טרור הללו.ואז מה יקרה?אתה חושב שהם יבואו להידברות איתנו?עדיף להם לבוא אל נציג החמאס הקרוב ביותר לביתם.

ישן 27-10-2007, 13:33
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "לא מדוייק"

זה גם לא מדוייק-סוריה הביאה כוח צבאי לא קטן לגבול ירדן כדי לפלוש לירדן ולמוטט את משטרו כדי לקבל את ירדן תחת חסותה(מישהו זוכר את לבנון?).
במצב הז,גם סוריה תרוויח וגם הרוב הפלסטיני המוחלט שבירדן.ישראל לעומת זאת,הייתה מפסידה כפליים מכזה דבר-גם מדינה פלסטינית תוקפנית וגם סוריה חזקה פי כמה.לכן ישראל נקטה בצעד של הבאת צבא למשולש הגבולות כדי שחוסיין יוכל להשמיד התנגדות פלסטינית בארצו.

לדעתי,זוהי טעות לחשוב שחיסול כמה אלפי פלסטינים יעזור במשהו אצלנו.
בירדן היה שקט בדיוק בגלל שהפלסטינים ידעו שירדן היא לא דמוקרטיה וידעו גם שעין העולם אינה על ירדן אלא על שכנתה ממערב.
אצלנו,גם אם נעשה את זה,כל עוד אנחנו דמוקרטיה עם עין העולם מקובעת עלינו,זה פשוט לא יעבוד.
זהו לא הפיתרון שבו צריכה לנקוט מדינה דמוקרטית.

ישן 27-10-2007, 19:33
  Alex33 Alex33 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "זה גם לא מדוייק-סוריה הביאה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ducklock
זה גם לא מדוייק-סוריה הביאה כוח צבאי לא קטן לגבול ירדן כדי לפלוש לירדן ולמוטט את משטרו כדי לקבל את ירדן תחת חסותה(מישהו זוכר את לבנון?).
במצב הז,גם סוריה תרוויח וגם הרוב הפלסטיני המוחלט שבירדן.ישראל לעומת זאת,הייתה מפסידה כפליים מכזה דבר-גם מדינה פלסטינית תוקפנית וגם סוריה חזקה פי כמה.לכן ישראל נקטה בצעד של הבאת צבא למשולש הגבולות כדי שחוסיין יוכל להשמיד התנגדות פלסטינית בארצו.

לדעתי,זוהי טעות לחשוב שחיסול כמה אלפי פלסטינים יעזור במשהו אצלנו.
בירדן היה שקט בדיוק בגלל שהפלסטינים ידעו שירדן היא לא דמוקרטיה וידעו גם שעין העולם אינה על ירדן אלא על שכנתה ממערב.
אצלנו,גם אם נעשה את זה,כל עוד אנחנו דמוקרטיה עם עין העולם מקובעת עלינו,זה פשוט לא יעבוד.
זהו לא הפיתרון שבו צריכה לנקוט מדינה דמוקרטית.

לומרות שאני מתנגד לכך, חיסול אלפי פלסטינים כן היה משתיק אותם בידיוק כמו ספטמבר השחור השתיק אותם, כמו שאסאד השתיק את האחים המוסלמים בחמה והרוסים השתיקו את הצ'צנים. לאומת זאת אם אויבנו היו פינים אז פיתוח הכלכלה, מערכת הבריאות, החינוך והתשתית כמו שישראל עשתה בשטחים אז ההסתה והטרור היו נעלמים.
ישן 27-10-2007, 22:59
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
מעניין, מה ז"א "לישראל לא יעבור בשקט"? אתה חוזה מתקפה כללית נגדנו בכזה מצב?
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "ד"א.....שכחתי להדגיש את..."

הסוגייה של "מה יעשה לנו העולם" היא מסוג המשפטים שמפיצים אלה שמתנגדים למדיניות מסויימת,
ואת ההתנגדות שלהם הם מנמקים ב"העולם לא ייתן לנו".
האמת היא שאכן באירופה שונאים אותנו (לא, לא בגלל ה"כיבוש", אלא בגלל סיבות פנימיות לגמרי),
אבל הם לא יתנגדו ל"סמפטמבר שחור ישראלי" יותר מכפי שיתנגדו להורדת שאלטר לשעתיים.
הם יתנגדו בחריפות לכל פעולה שלנו, והטענה שהם הסיבה לכך ש"לא יתנו לנו" היא כמובן מופרכת.
אכן "לא יתנו לנו", אבל אלה ש"לא יתנו לנו" הם דווקא דוברי עברית, ומקבלים משכורת מהמדינה...
ההתנגדות להעלאת רף התגובות של צה"ל היא מתוך המערכת הפוליטית הישראלית, ונובעת מסיבות
פוליטיות, ולא משום דבר אחר.
ישן 27-10-2007, 23:05
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מעניין, מה ז"א "לישראל לא יעבור בשקט"? אתה חוזה מתקפה כללית נגדנו בכזה מצב?"

אתה עדיין לא מבין שהאירופים זה PEANUTS כי גם ככה הם מתנגדים ל90% ממעשינו הצבאיים כיום.

הבעיה היא כמו תמיד התמיכה האמריקאית.אתה לא מודע לכך אולי אבל האמריקאים תומכים בנו במיליארדים.קשה לראות את זה ככה אבל זה ככה...אנחנו לא עומדים לחלוטין בזכות עצמנו וכל נסיגה מהתמיכה האמריקאית תביא מכה קשה לישראל בעולם.באם נעשה משהו קיצוני שיביא לגינוי עולמי חריג,ארה"ב לא תתמוך בנו,ושלא תבין אותי לא נכון:אם הייתי באמת חושב שזה יעזור הייתי תומך נלהב בלהרוג כמה אלפי מחבלים ותומכי מחבלים.לדעתי,זה לא יעזור.

ישן 27-10-2007, 23:21
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מוזר, אבל נדמה היה לי אני זה שכתב שאין מה להתייחס לרעש שיחוללו באירופה...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "[font=Verdana]אתה עדיין לא..."

אני מודה לך שאתה מחזק את דבריי, אבל מה שכתבת לגבי ארה"ב, הוא נכון רק בבסיס.
ארה"ב תומכת בישראל במיליארדים. זה נכון. מה שלא נכון זה האגדות בדבר הסכנה שבאובדן
התמיכה האמריקנית, אם "נתנהג לא יפה לפלסטינים". עליך להבין משהו, שהתקשורת כאן נמנעת
מלהסביר, מסיבות פוליטיות (כן, התקשורת בישראל היא לא מקור מידע אמין, למרבה הצער) :
התמיכה של ארה"ב בישראל היא מסיבות אמריקניות פנימיות ואינה קשורה בכלל למדיניות שלנו.
שליש מתומכי המפלגה הרפובליקנית בארה"ב הם נוצרים אוונגליסטים שהתמיכה שלהם בנו רק
גדלה כשאנחנו "מכסחים את הערבים". שני השלישים האחרים לא ממש מתעניינים בנו.
במפלגה הדמוקרטית אמנם יש בלוק שלומיסטי לא מבוטל, אבל גם הוא חלש בהרבה מהבלוק
הפרו-ישראלי שמורכב ממספר שיא של חברי קונגרס וסנאט יהודיים.
לו התנהגנו בצורה קשוחה עם הפלסטינים, הבעייה לא הייתה עם ארה"ב, ולא עם אירופה, אלא עם
בג"ץ ותומכיו במערכת הפוליטית, שאיכשהו שכנעו עצמם שאסור לנו להיגב בעוצמה שהיא מעל מה
שהם מגדירים כ"תגובה פרופורציונלית" (שזה אומר, כמעט-הבלגה).

כפי שציינתי קודם, היחידים שחושבים שהעולם (ארה"ב) תיכנס בנו אם נגיב בעוצמה לטרור, הם
אלה שבכל מקרה מתנגדים לתגובה מאסיבית שלנו לטרור. עובדתית, בקונגרס בארה"ב העביר
יותר חוקים שתומכים באיחוד י-ם, למשל, מאשר בכנסת ישראל. הצהרות תמיכה בזכות התגובה
של ישראל, זוכות מסורתית לרוב של 92-95 אחוז בשני בתי הקונגרס. בכנסת אין סיכוי לגייס רוב
כזה, ומאז שמג'אדלה בממשלה - גם שם אין אופצייה להשיג תמיכה פה אחד בזכות העם היהודי
למדינה יהודית...
ישן 27-10-2007, 23:52
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אתה כלל לא מבין איך המערכת הפוליטית בארה"ב עובדת, ולכן אתה מניח שהיא דומה לפה
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "פעולה אחת,וארה"ב רק תרים את..."

בארה"ב התקשורת אמנם ברובה מוטה שמאלה, כמו פה - אבל שם יש פתחון פה מובהק גם לצד
השני, ורוב הציבור לא חייב לצרוך את הגירסה האמריקנית לאמנון אברמוביץ'. שם יש אלטרנטיבות
והן מצליחות בהרבה מרשתות הטלוויזיה המסחריות המוכרות (ABC, NBC ו-CBS). גם הימים שבהם
חלשה על החדשות רשת CNN, עברו מן העולם, וכיום CNN היא רשת החדשות הפחות מצליחה שם.

הסיקור החדשותי של רשתות החדשות ש-כ-ן מצליחות שם, הוא פשוט וחד. מבחינתם העולם מחולק
למי שבעדם ומי שנגדם. ה"נאורים" יכולים להתמרמר על התפיסה ה"פשטנית" הזו, אבל למזלה הרב של ישראל, זו התפיסה ששלטת שם הן בדעת הקהל, והן באותו חלק של התקשורת האמריקנית שמצליח בשטח המצומצם שנמצא בין החוף המזרחי למערבי (בחדשות בערוצים הישראלים לא כ"כ מספרים לצופים שיש משהו בין ניו יורק ללוס אנג'לס, אבל האמת היא ששם גר רוב הציבור
האמריקני...
המערכת הפוליטית בארה"ב גם היא שונה משלנו, בכך שפוליטיקאי בקונגרס נמצא כל העת במסע
בחירות (בחירות לבית הנבחרים נערכות כל שנתיים), ובכל מדינה בארה"ב יש בחירות כלליות
לפחות פעם בשנתיים (בין אם זה למושל, או לאחד משני הסנאטורים). דבר זה גורם לפוליטיקאי
האמריקני להתייחס די ברצינות למה שחושב הציבור, שלא כמו במדינתנו המפוארת, שבה חשוב
רק איך מתייחסים ליחצ"נים, למליונרים ולכמה בעלי טור משפיעים...
אזורי הבחירה בארה"ב, בעיקר באותן מדינות חסרות חשיבות שבין שני האוקינוסים, מלאים
באמריקנים שאינם בעלי "נאורות" מספקת להבין ש"איפוק זה כוח". אותם אנשים מוזרים חושבים
שאם יורים עליך, אז עליך לירות חזרה עד שהצד השני יפסיק לירות, או לא יהיה מסוגל יותר לירות.
זוהי תפיסה פרימיטיבית שאין לה מקום בעולמנו הנאור והמתקדם, אבל למרבה הפלא, היא
התפיסה השלטת בארה"ב, ובזכותה יכלה ישראל להלחם בלנבון במשך חודש שלם בלי שאיש
בארה"ב הפריע לה - אדרבא, היא קיבלה משלוחי נשק, למרות הזעקות ש"ישראל מחריבה את
בירות"...
אתה מבין? לא האמריקנים מונעים מאיתנו פעילות משמעותית כנגד הטרור, אלא פוליטיקאים כאן
שיודעים שפעילות כזו תוכיח שכל חזון השלום שלהם היה הזייה חסרת ערך.
אני לא יודע אם אתה זוכר מה אמרו תומכי הנסיגה מהרצועה לגבי האפשרות שיירו רקטות אחרי
הנסיגה. הם אמרו שנכסח לערבים את הצורה "ותהיה לנו לגיטימציה בינ"ל לכך". האמת היא שאין
שום שינוי בלגיטימציה הבינ"ל (האירופים היו ועודם נגד כל תגובה שלנו, מלבד נפנוף בדגל לבן,
וארה"ב עודנה במצב שבו הרשות המחוקקת והרשות המבצעת שלה, יותר אקטיביסטיות מהרשויות המקבילות בישראל...). איש מבחוץ לא קושר לנו ת'ידיים. היחידים שקושרים לנו את
הידיים, זה פוליטיקאים ישראלים, שחלקם בכנסת, חלקם בפרקליטות, חלקם בביה"מ העליון.
ישן 28-10-2007, 05:37
  Alex33 Alex33 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "[font=Verdana]אתה עדיין לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ducklock
אתה עדיין לא מבין שהאירופים זה PEANUTS כי גם ככה הם מתנגדים ל90% ממעשינו הצבאיים כיום.

הבעיה היא כמו תמיד התמיכה האמריקאית.אתה לא מודע לכך אולי אבל האמריקאים תומכים בנו במיליארדים.קשה לראות את זה ככה אבל זה ככה...אנחנו לא עומדים לחלוטין בזכות עצמנו וכל נסיגה מהתמיכה האמריקאית תביא מכה קשה לישראל בעולם.באם נעשה משהו קיצוני שיביא לגינוי עולמי חריג,ארה"ב לא תתמוך בנו,ושלא תבין אותי לא נכון:אם הייתי באמת חושב שזה יעזור הייתי תומך נלהב בלהרוג כמה אלפי מחבלים ותומכי מחבלים.לדעתי,זה לא יעזור.

למה כולם חושבים שהאירופאים שונאים אותנו? עבדתי באר''הב וקנדה ויצא לי לעבוד עם חברה מקומיים ומהנדסים מאסיה ואירופה. דברים ששמעתי היו גורמים לכהנה להסמיק. אחד הדברים שחזר על עצמו זה למה ישראל מפחדת להגן על עצמה ולמה לא העפתם את כל הערבים. הצדקנות של ישראל מתפרשת אצל האמריקאים כחולשה שהם פשוט לא מבינים. לוזרים הם לא אוהבים, וישראל מתחילה להיראות כמו הפרצוף של פרס בעינהם. מהאירופאים שמעתי הרבה אהדה לישראל ואני מופתע שאומרים שכל האירופאים אנטישמים. הם לא, התיקשורת והאקדמיה אולי כן, אבל הרוב מבין טוב מאוד מה קורה.
ישן 29-10-2007, 00:20
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
אתה יודע...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "ושכחת את הסיומת-כל עוד נילחם..."

למזלנו, ארה"ב ובריטניה לא פעלו לפי דרכך - אחרת, גרמניה ויפן היו מנצחות את מלחמת העולם השנייה...

לא צריך לנהל שום מלחמה על פי רגש ונקמה - אבל אסור באיסור חמור לנהל מלחמה לפי כללי המוסר והאתיקה, במיוחד אם הצד השני מתעלם מהם. אין כל סיבה להימנע מפגיעה באזרחי האוייב, כל עוד הם אינם נמנעים מפגיעה באזרחים שלנו. שנית, הם העלו את החמאס לשלטון בבחירות דמוקרטיות, הם בחרו, מרצונם, בדרך הטרור - אז מדוע שלא ישלמו על כך? שלישית, יש לפעול בכוח, ובמקביל יש להסביר להם (בכרוזים, בשידורי רדיו, בשידורי טלוויזיה, באינטרנט) שהפגיעה בהם תימשך כל עוד הם פוגעים בנו. יש לגרום להם לסלק את ארגוני הטרור מתוכם. כל עוד הם אינם נפגעים המלחמה (כלומר, נהנים מ"מלחמה דה לוקס") לא רק שלא יסלקו את ארגוני הטרור, אלא ימשיכו לתמוך בהם.

ואני, בניגוד אליך, לא מבחין בין דם לדם לפי מיקום גיאוגרפי. נכון שבעיניך דמם של ה"מתנחלים" אדום פחות (אולי אפילו שקוף), אבל לא בעיני.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 29-10-2007, 00:38
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "אתה יודע..."

דם הוא דם באשר הוא כמו כל אדם אחר באשר הוא אדם.

לא הבנתי למה אתה חושב שדם מתנחלים פחות "אדום" בעיניי מדם ירושלמיים או תל אביבים?

להפך....אני חושב שלהישאר בהתנחלויות מגדילה את נפגעינו.לכן,אני מסיק שאני מתחשב בדם מתנחלים בדיוק כמו בדם תל אביבי שנפגע בפיגוע באוטובוס.ואני שוב שואל...

האם לא היו פיגועים כאשר היו מתנחלים בגדה.הם לא מנעו שום פיגוע-המונעים הם החיילים במחסומים והחיילים שיוצאים למארבים ומבצעים בגדה.

ודווקא להיפך-אני נגד דם מתנחלים שיישפך...

כי אם פיגוע יצליח לצאת לדרך ומה לעשות לפעמים זה קורה,אזמ זה נורא ונפגעים אנשים וקשה למנוע את זה.

למה בנוסף לכך אנחנו מחוייבים לאבד נפשות בהתנחלויות ולכבול את ידי צה"ל לשמור עליהן במקום להתפרס בצורה יעילה יותר בעזה כולה ולהשליט בה רסן ללא התחשבות בשום גורם מקומי כמו יהודים שנמצאים תחת סכנה תמידית בהתנחלויות(סכנה הרבה יותר ממשית מאשר הסכנה לתושבי תל אביב הנוסעים באוטובוסים)?

אבל זוהי שאלה הרבה יותר פשוטה...מה עדיף??30 הרוגים בפיגוע באוטובוס עמוק בשטח ישראל חו"ח?
או 30 הרוגים ובנוסף לכך עוד מתנחלים הרוגים חו"ח?

ישן 29-10-2007, 00:43
צלמית המשתמש של הפטריוט

אז מדוע שלא נפנה את יישובי הצפון?
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "דם הוא דם באשר הוא כמו כל אדם..."

אולי עדיף, לקראת המלחמה הבאה, לפנות את כל היישובים מקו חיפה-בית שאן (כולל חיפה ובית שאן) וצפונה כדי שחס וחלילה לא ייפגעו מקטיושות?
נשאיר את האזור הזה ריק מיישובים, כדי שכוחות צה"ל יוכלו לפעול בו בחופשיות...

טענה הזויה כזו (מגרשים את היהודים מבתיהם למען בטחונם) עוד לא שמעתי...
וכאילו שבתל אביב או בחיפה בטחונם מובטח...

ואגב, אתה מבדיל בין דם לדם. ראשית,אתה טוען שיישובי איו"ש לא ראויים להגנה, ושנית אתה מתנסח בצורה שלא ניתן להגדירה אלא כמפלה (שלא לומר, גזענית) - "30 אזרחים ייהרגו - ועוד מתנחלים".

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 29-10-2007, 01:03
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "אז מדוע שלא נפנה את יישובי הצפון?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הפטריוט
אולי עדיף, לקראת המלחמה הבאה, לפנות את כל היישובים מקו חיפה-בית שאן (כולל חיפה ובית שאן) וצפונה כדי שחס וחלילה לא ייפגעו מקטיושות?
נשאיר את האזור הזה ריק מיישובים, כדי שכוחות צה"ל יוכלו לפעול בו בחופשיות...

טענה הזויה כזו (מגרשים את היהודים מבתיהם למען בטחונם) עוד לא שמעתי...
וכאילו שבתל אביב או בחיפה בטחונם מובטח...

ואגב, אתה מבדיל בין דם לדם. ראשית,אתה טוען שיישובי איו"ש לא ראויים להגנה, ושנית אתה מתנסח בצורה שלא ניתן להגדירה אלא כמפלה (שלא לומר, גזענית) - "30 אזרחים ייהרגו - ועוד מתנחלים".

שים לב:
לקראת המלחמה הבאה! יש הבדל בין מלחמות עם חיזבאללה לבין מלחמה יומיומית בשטחים.זה אולי לא בחדשות כי זה כבר לא "איני" אבל כל יום מבוצעים עשרות מעצרים בגדה בעיקר.במקום שהוא סכנה תמידית!(ולא,ישובי הצפון כרגע שלווים בניגוד להתנחלויות).
לא טענתי שהם אינם ראויים להגנה.טענתי שיש לפנות אותם כדי שלא יהיו בסכנה מתמדת שהיא גדולה יותר מהסכנה המאיימת על יישובי הצפון.

באם זה נראה לך כגזעני אז עימך הסליחה והנה התיקון אך זה לא משנה את התמונה:

מה עדיף?30 אזרחים הרוגים באוטובוס בתל אביב(שההתנחלויות אינן מונעות) חו"ח
או-30 הרוגים באוטובוס בתל אביב חו"ח ועוד אזרחים הרוגים בשטחי איו"ש חו"ח שבהם הסכנה היא תמידית וההגנה עליהם דורשת ריכוז כוחות צבאיים גדולים ומשמעותיים.

ישן 29-10-2007, 01:32
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "עדיין לא הוכחת לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הפטריוט
איך גירוש יהודים מבתיהם יציל חיים...
ונניח שתגרש את יהודי איו"ש - האם הם יהיו בטוחים מפגיעה בתל אביב? בחיפה? בירושלים?

הטיעון שהם מפריעים לכוחות צה"ל לפעול הוא מגוחך. בדיוק כמו הטיעון שיישובי הצפון מפריעים לכוחות צה"ל. היישובים לא מפריעים לשום דבר - למעט לכם, שרואים איזושהי בעיה בישבתם של יהודים על אדמתם...

הם לא יהיו בטוחים כשם שבכל רגע עלול אחד מ20 ניסיונות לפיגוע לצלוח את המחסומים של צה"ל.

אבל זה עדיין לא באותה רמה כמו הסכנה התמידית בה הם שרויים כיום.

טפו טפו טפו...אבל כבר המון זמן לא היה פיגוע בתל אביב וזה בגלל שהערבים נחמדים-זה בגלל שצה"ל כבר מומחה בלהיות חברת שמירה. לעומת זאת,אין אנו מפסיקים לשמוע דיווחים על פיגועי ירי באיו"ש כנגד מתנחלים.הסיכוי להיפגע מטרור יהיה קיים אצל מפוני איו"ש גם אחרי הפינוי אך אין זו כבר סכנה תמידית כמו ששוררת כיום באיו"ש.
שוב-מי זה "אתם" איך אתה יודע במי אני תומך כיום ובמי אני לא?

ישן 29-10-2007, 01:43
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "אני לא יודע לאילו אמצעי תקשורת אתה מחובר..."

זאת הנקודה.זה לא לתת לאויב את מבוקשו.האוייב הוא משהו שאינו רלוונטי בזמן זה שמחליטים על פינוי איו"ש מתושבים יהודים.מה שיותר חשוב הוא להקשיב לאינטרסים של ישראל שהם מאוד רלוונטים-"כיום המחסומים מוכחים כיעילים כנגד מחבלים מתאבדים והסיכויים להסתננות רק הולכים ויורדים.לעומת זאת,באיו"ש קשה לשמור על התושבים בגלל האוכלוסייה הערבית העצומה וחוסר בכוח אדם בצבא,ופינויים משם ישיג שתי מטרות :הורדה נוספת של נפגעים בקרב אזרחי ישראל,ושיחרור כוחות צה"ל גדולים למען שילוח רסן בכל נסיון של הסתננות.א-י-נ-ט-ר-ס רלוונטי מאוד.והאוייב? מה איכפת לי ממנו.באם ננקוט צעדים שיעניקו לנו ביטחון מקסימלי,האוייב יכול לשבת ולהירקב באיו"ש.

ישן 29-10-2007, 14:47
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "אבל מה שאתה לא קולט..."

כי זה ייתן לעם שלנו שקט ונחת.

למה לאבד כלכך הרבה נפשות באיו"ש כשהם יכולים ליישב את הנגב והגליל המאוסלמים?(ואם אני יכול לצרף,הבטוחים מאוד יחסית לאיו"ש).

מה איכפת לי מה האוייב רוצה...לא אמרתי שהאוייב ישלוט באיו"ש.נהר הירדן יישאר הגבול הביטחוני של מדינת ישראל ובגדה נפעיל משטר צבאי ללא רסן עד שתפסיק ההתנגדות,או עד שימותו להם מספיק אנשים.אתה לא מבין שכל עוד יש אזרחים יהודים באיו"ש סכנה מרחפת מעליהם כל הזמן?

נערך לאחרונה ע"י ducklock בתאריך 29-10-2007 בשעה 14:50.
ישן 30-10-2007, 01:36
צלמית המשתמש של הפטריוט

אני מבין שסכנה מרחפת מעל ראשם...
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "כי זה ייתן לעם שלנו שקט..."

של כל היהודים בארץ ישראל, ולא משנה היכן הם יושבים.
הפלסטינים פתחו במלחמת טרור רצחנית בדיוק כדי שנגיע למסקנה שאליה הגעת אתה, בהודעה האחרונה: מדוע לסבול, כשאפשר לסגת ולהתקפל?
הבעיה עם זה היא, שמחר הם ידרשו חלק אחר הארץ, וכשהם לא יקבלו אותו, הם יפתחו במלחמת טרור נוספת, ומישהו כמוך (אולי אפילו אתה) ידבר ברגש רב על המתיישבים המסכנים שנמצאים בסכנה, ושצריך לפנות אותם כדי שלא ייפגעו...
המטרה של האוייב היא לגרש אותנו. אם ניתן לו את מבוקשו, הוא ימשיך וימשיך עד שניסוג לקו הכחול.
בזה אתה מעוניין?

ויליאם ראלף אינג'

ישן 30-10-2007, 13:23
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "אני מבין שסכנה מרחפת מעל ראשם..."

זה לא נכון ביסוד.

גם עכשיו הם מנסים להוציא פיגועים כל הזמן אבל מה? לא שומעים על זה בתקשורת אז זה כאילו נעלם.
כל לילה יש מעצרים באיו"ש.הפלסטינים תחת השפעת ההנהגה ממשיכים במרץ לנסות להוציא פיגועים.
אבל לנסות ולהוציא פיגוע מאיו"ש הוא כמעט בלתי אפשרי.לעומת זאת,הם הבינו שיש לעשות פיגועים בתנחלויות-זה אמנם פחות בוער לתקשורת באמת מתי שיש באיו"ש פיגוע אבל "זה מה יש" וכל עוד הם רוצים לפגוע ואינם יכולים בעומק ישראל,הם ינסו באיו"ש.

אני אגיד לך את דעתי בקשר לתוצאות פינוי המתנחלים מאיו"ש(בדגש על כך שצה"ל נשאר באיו"ש).
המחסומים נשארים בעינם ומונעים באחוזים גבוהים מאוד כל ניסיון של הסתננות מחבל.
צה"ל בעזרת סד"כ נוסף שהתפנה לו משמירה על ההתנחלויות,ישנה טקטיקה באיו"ש כדי למצוא ולעקור מחבלים.אח"כ לא צריך "להתקפל" משום שטח מפני שהביטחון שלנו במצב טוב.לאחר מכן,אפשר לנסות ולהידבר עם הפלסטינים באיו"ש לגבי פיתרון ובאם לא ילך,טקטיקת הצבא באיו"ש תימשך.
הטעות בהתנתקות למשל,לא הייתה פינוי המתנחלים,אלא פינוי צה"ל.

ישן 30-10-2007, 15:41
צלמית המשתמש של הפטריוט

ערימת שקרים ושטויות
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "זה לא נכון ביסוד. גם עכשיו..."

לדבריך - שאתם אני מסכים לחלוטין - פעילות כוחות צה"ל בעומק השטח הפלסטיני כ"כ מוצלחת, שלמרות מאמציהם הבלתי פוסקים, ארגוני הטרור לא מצליחים להוציא פיגועים בעומק ישראל. כל לילה יש מעצרים, יש התקלויות, ועוד ועוד התארגנויות טרור נחשפות ומסוכלות.
אם כך, איך יישובי איו"ש מפריעים? הרי צה"ל רושם הצלחות מדי לילה...
ומדוע צה"ל יפעל רק נגד התארגנויות המתכננות פיגועים בעורף, בעוד שהוא לא פועל נגד התארגנויות המתכננות פיגועים בפריפריה?
כוחות צה"ל,בעבודת קודש, הצליחו להוריד את רמת הטרור לרמה נמוכה, בעורף ובפריפריה, שכמותה לא חווינו כבר שנים רבות. וזה התבצע "למרות" נוכחותם של מתיישבים ישראליים באיו"ש.
אז איפה בדיוק הבעיה? איפה כל אותם פיגועי טרור שלטענתך מתבצעים כל הזמן נגד המתיישבים?

תפסיק להתפתל ולתרץ תירוצים, ותגיד את האמת שלך: אתה רוצה לגרש את כל מתיישבי איו"ש, ולא למען "בטחונם", אלא כי אתה מאמין שזו לא אדמתם ואין להם זכות לשבת שם.
תפסיק עם השקרים ותגיד את האמת.

ויליאם ראלף אינג'

ישן 30-10-2007, 17:27
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הטענות לגבי העדפת חיים על אדמה, הן דמגוגיה נטו. בפועל, מסירת שטח הגבירה הטרור
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "אני מאמין שזו לא אדמתם...זו..."

הניסיון להציג את שוחרי הויתורים כאוהבי חיים, בעוד שהסקפטים והבטחוניסטים הם תאב אדמה,
ולעזאזל החיים, אולי נראה טוב על שלט - אבל אין לו שום קשר למציאות.
בפועל, הטרור אחרי אוסלו גבוה באלפי אחוזים מהטרור לפני אוסלו. יודע למה? כי בנוסף למימד
המוראלי (שיש לו חשיבות אסטרטגית), מגיעה עם השטח גם הריבונות על אנשים ותשתיות שקיימים
בו. ריבונות זו מאפשרת לבסס יכולות פח"עיות שפשוט לא היו קודם. בישראל, האחיזה בשטח
מצילה חיים, ולא להיפך. צה"ל יושב שבאיו"ש ולכן אין משם פיגועים. כשצה"ל היה מחוץ לערי איו"ש
(עד 2002) יצאו משם עשרות פיגועים.
ישן 31-10-2007, 22:49
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הגנה על יישובים היא תמיד דבר יקר ולא כלכלי. הרבה יותר פשוט לתת להם להגן על עצמם..
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "גדר אפשר...אך לשמור התנחלות..."

אני יכול להבטיח לך שאם המדינה תיתן לתושבי איו"ש להגן על עצמם, ובתמורה תפטור אותם משירות סדיר ומילואים (שבמסגרתו הם מגינים גם על יישובים בתוך הקו הירוק), בטחון יישובי איו"ש
ישתפר, ובטחון שאר ישראל ייפגע...
התרומה של תושבי איו"ש לצה"ל גדולה מהתרומה של צה"ל לתושבי איו"ש. סע לבה"ד 1 ועשה סקר
סתמי כמה מבוגרי קורס קציני יבשה, הם תושבי יישובים מעבר לקו הירוק...

הגם שפתרון זה יהיה נוח מאוד לתושבי איו"ש, הם מתנגדים לו - ובצדק. למדינה יש מחוייבות להגן
על כל אזרחיה. כשם שהמדינה אמורה להגן על תושבי שדרות (ולמרבה הצער יש רשלנות פושעת
בנוגע למחוייבות זו), כך עליה להגן על כל יישוב ישראלי אחר. ברגע ששיקולים כלכליים הופכים להיות
הסיבה למה לא לקיים יישוב כזה או אחר, אז זה הרגע לקפל הדגלים וללכת מפה. כשהוקם היישוב
חניתה, היה צורך בשתי מחלקות נוטרים כדי לאבטח אותו. הכוח הזה היה בסדר גודל דומה לכוח שהגן
על רחובות-ראשל"צ-נס-ציונה וגדרה (שגם בסמוך אליהן היו יישובים ערביים. למרות כל זאת, איש
לא פקפק בצורך לאבטח את חניתה.
ישן 30-10-2007, 22:55
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ליישובים אזרחיים אין קשר לביטחון, ובכ"ז היישובים היחידים שאתה מציע להחריב, הם באיו"ש
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "אתה לא יודע לקרוא...מעולם לא..."

כל ניסיון לקשר זאת לביטחון, הוא דמגוגיה. שדרות חוטפת יותר מכל יישובי הבקעה גם יחד. הגליל
חטף יותר הרוגים בחודש אחד מיישובי איו"ש במשל כל השנים האחרונות. העובדה שאתה בעד
להחריב אך ורק יישובים באיו"ש היא פוליטית.
להציע עקירת יישובים, תוך טענה שצה"ל יישאר שם אחריהם, היא אפילו לא בדיחה. שתי שניות אחרי
שייעקר אחרון היישובים באיו"ש, לא יישאר זכר לנוכחות ישראלית כלשהי מעבר לקו הירוק - ארגון
האמהות התורן ידאג לכך...
קלישאות החיים מול האדמה הן כאמור קלישאות. מי שתומך במסירת אדמה, אינו דואג יותר לחיים
מאלה שסבורים שכדאי שנחזיק באדמה. נכון להיום מדיניות הויתורים עלתה בהסלמה בטחונית, בכל
פעם ששטח נמסר לאוייב.
ישן 30-10-2007, 19:29
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "אם זו אדמתנו..."

אדמה יש.איו"ש אינו "כל מדינת ישראל"....מי שרוצה בכוונה(וכן...הארץ שלנו לא מפוצצת ויש אזורים שרצוי שיישבו אותם יהודים) ליישב אזור מסוכן,שלא ידרוש את הגנת צה"ל עליו אישית(כלומר שגדוד שלם ישב על שני בתים כי למנתחלים בא לקדש את האדמה-זאת אמנם אדמה ששייכת לשיפוט ישראל אך אין שום סיבה ל"קידוש" שלה).

הטיעונים שלך ד"א נשמעים לא אובייקטיבים....

באיסלנד יש אזורים לא יציבים מבחינת האדמה.יש מקומות שבהן יש התפרצויות(לא הרי געש בהכרח) ואי אפשר ליישב אותן.הן של איסלנד,אין ספק,אך אם משפחה תחליט להתיישב שם..למרות שמזהירים שיש סכנה שםהאם זו זכותה של המשפחה לדרוש מסוקים זמינים תמיד בשביל חילוצם משם?לא נראה לי.
וכל עוד צה"ל באיו"ש----> ביטחון עילאי לשאר אזורי הארץ.אין שום סיבה שמקומות אחרים למשל יהוו סכנה יותר ממה שהם כבר עכשיו(כדוגמת תל אביב והסכנה לפיגוע באוטובוס חו"ח).
למשל,המצב של שדרות בלתי נסבל אך האם חושבים לפנות אותה????לא נראה לי...להכניס את צה"ל לצפון הרצועה זה רעיון יותר טוב לא?אותו דבר לאיו"ש.

ישן 30-10-2007, 22:18
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "ראשית, הטרור אינו תופעת טבע,..."

אתה עדיין לא מבין שכדי להגן בתוך איו"ש אשר שם אין סדר ואין ביטחון כמו בגליל,נדרשת עבודה רבה בהרבה בשביל להקיף כל שני בתים בטבעת אבטחה הכוללת גדודי חי"ר ושריון.

אתה "אובייקטיבי" אבל בנוגע לאיו"ש אתה מתייחס לשם כאילו הכול מסודר כמו בתל אביב...זוהי לא אובייקטיביות אלא בריחה מעובדות בגלל דעותייך.
על רצועת עזה קיימת ההגנה הכי טובה של צה"ל אל מול מסתננים מחבלים.הבעיה היא הקסאמים.בגלל זה אני חושב שצה"ל היה צריך להישאר ברצועה או לפחות בצפונה.אבל שוב...ההגנה על עזה היא כוללת כדי שמחבל לא יחדור לא לתל אביב ולא לגליל.באיו"ש המצב הוא ששומרים על שתי משפחות בשביל שלא יחדרו לשני הבתים הללו בלבד!זהו מצב אבסורדי!

נסה לשמור על אובייקטיביות ואל תערב דעותייך ב"עובדות" כי אז הן כבר לא עובדות אלא דברים ע"פ השקפתך.

כי עובדה היא-שקיים מצב כמו שהסברתי עליו באיו"ש בו גדוד שלם שומר על שתי משפחות ולא הוא לא שומר על כפר ערבי כדי לעצור מחבלים בכללי אלא שומר רק על שני הבתים כדי שלשני הבתים הללו לא ייכנסו.ממש חברת שמירה פרטית.אבסורד כבר אמרתי?

ישן 30-10-2007, 23:01
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אני מניח שעדיין לא התגייסת, אחרת לא היית כותב כאלה קלישאות על "ההגנה הטובה ביותר"
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "אתה עדיין לא מבין שכדי להגן..."

"ההגנה הטובה ביותר" היא הגנה שכוללת מניעת כל ירי - כוןף גם ירי תלול מסלול הוא ירי, והוא קיים
כתוצאה מהקלישאה כאילו ויתור על אדמה, משפר מצב בטחוני.
האגדות על הגדודים ושתי המשפחות הן יפןת מאוד, אבל הן, כמו רוב קלישאות השמאל, מוגזמות עד
אבסורד. סע לגליל העליון ותראה איך הנוכחות שם מושפעת מיישובים פצפוניים. ככה זה, יישוב אזרחי
שהוקם כחוק זכאי להגנה מלאה, גם אם תושביו לא מצביעים כפי שאתה תצביע ביום שתהיה זכאי
לכך...
קצת מגוחך להטיף לאובייקטיביות כאשר הנימוק היחיד שיש לך לעקירת יישובי איו"ש, הוא בעצם
העובדה שהם נמצאים באיו"ש. ברגע שתטען שאין הצדקה בטחונית ליישוב כמו מרגליות או משגב
עם, ואין סיבה להמשיך להשאיר את שדרות במקומה, אזי תהיה אובייקטיביות בתביעתך לפנות את
המתיישבים מאיו"ש "לשם הגנתם"...
ישן 27-10-2007, 13:56
  POWER69 POWER69 אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 15.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "ההיסטוריה חוזרת על עצמה: ישראל מדברת עם ארגוני טרור"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
היום גילה לכולנו יושב-ראש הרשות הפלסטינית, מחמוד עבאס, שישראל וחמאס מנהלים מגעים.
שני הצדדים מיהרו לכחיש, הרי ישראל לא רוצה להיראות כמי שמנהלת מגעים עם חמאס כשמצד
שני היא נלחמת להגדירו בעולם כארגון טרור. חמאס מצידו לא רוצה להיראות כמתקפל וכמי שבכל
זאת מקיים קשרים עם המשטר הציוני האפל.

בכל אופן, חזרה ברורה על היסטוריה. אותו הדבר קרה עם ארגון הטרור אש"פ בראשות יאסר
ערפאת (כמה זמן לא חשבתי עליו...) לפני כמה שנים טובות. חמאס הוגדר ומוגדר כארגון טרור
רצחני, אבל בסופו של דבר ישראל תתקפל כמו תמיד ותדבר גם איתו. חכו שביבי עוד ילחץ יד להנייה.

אגב, זה שמשום מה השתנתה הגישה כלפי פתח', לא הופך אותו לארגון שלום. למי שלא בקיא
בפרטים, פיגוע הירי אתמול, בו נפצע חייל באורח קשה, התבצע על-ידי לא אחר מאשר ארגון פתח'.
שוהדא אל-אקצא זה פתח' אסלי. הזרוע הצבאית של אבו-מאזן החביב. אני לא טוען שהוא זה שנתן
הוראה לפיגוע, אני רק טוען שמדובר בארגון טרור שאין עליו שליטה והכל מתנהל שם בכאוס.

ישראל נימצאת בשנות שפל.

אגב, הידעת שארגון פתח' רצח הרבה יותר יהודים מאשר רצחו אנשי החמאס ?

והידעת שמי שהקים את פתח' הוא לא אחר מאשר יו"ר הרשות הפלסטינית הנוכחי , אבו מאזן ?

הוא הקים במו ידיו את ארגון הבלע המתועב הזה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:24

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר