לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2007, 10:20
  ציבי ציבי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.03
מג'דלה הוא נכס לאומי יקר מציאות. אסור לפגוע בו.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי +*אייל+* שמתחילה ב "מג'אדלה: ישראל תסכים להחזיר הגולן תמורת שלום כולל עם האומה הערבית'' חוצפה"

סוף סוף יש לנו מנהיג ערבי שמדבר בשפה שהערבים מבינים ומשתמש בטכניקת פיזור ערפל וידיעות מצוצות. לנו היהודים יש בעיה עם אמירות בעלמא. למרות שחלק גדול מהפוליטיקאים שלנו איבדו את את יושרם היהודי, עדיין אנו ואחרים לוקחים את דבריהם ברצינות.
והנה, הגיע ערבי אוטנטי, אביר ה"כלם פאדי", אומר מה שהשואל רוצה לשמוע מבלי שיתחייב בכלום.
אז מה איכפת לכם מה הוא אומר? כל זמן שיש לדברים הללו ערך רגעי הם מספקים את השואל והאומר.
שימו לב כמה הצהרות נאמרו מצד הערבים והפלשתינים מבלי שאפילו חלמו ליישם.
זוהי השיטה כאן. אנו לא באירופה ולא באוניברסיטה.
עלה והצלח מג'דלה אתה נכס אמיתי לאומה שלא יודעת עם מי יש לה עסק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2007, 01:26
צלמית המשתמש של ducklock
  ducklock ducklock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
לינוקס
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "ממש"

זה נכון,אבל במלחמה האחרונה ישראל נכשלה (כרגיל!) בגלל אטימות ההנהגה אצלנו.אני מרגיש קצת פחות בטוח כיום שאני יודע ש"מאכר" שהיה יו"ר ההסתדרות יודע על סודותיה הכמוסים ביותר של ישראל.

היה ראיון עם אחד מהקצינים של חיזבאללה שאמר שאם ישראל הייתה משאירה את המצור עוד שבועיים,כל חיזבאללה היו נכנעים.

כלומר-יש ביכולתנו גם לנצח אירגון גרילה שאינו צבא מסודר.

וגם מול חיזהבאללה וסוריה-כל מה שצריך זה לסגור את הברז...איך עושים את זה? באגף המבצעים האמריקאי עובדים על זה בזמן האחרון 24 שעות ביממה.(כן כן זהו רמז עבה)

איייי בדיוק פה אני חושב שאנחנו צריכים עוד בן גוריון או עוד משה דיין שיסדר את העניינים פה ויפסיק את האימפוטנציה בשלטון.

ישן 29-10-2007, 01:30
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
נכון מאוד
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "זה נכון,אבל במלחמה האחרונה..."

אם ההנהגה שלנו היתה נותנת חשיבות לתורת המלחמה, ולא לאיך דברים מצטלמים ב-CNN, או לזכויות אדם או להומאניות (האם ניתן להיות הומאני כשאתה נלחם במי שמפציץ, בכוונה תחילה, את הערים שלך?), היינו מנצחים ויוצרים הרתעה. אבל, כדבריך, "כרגיל הפסדנו".
אתה לא יכול ליצור הרתעה אם אתה מגביל את עצמך בשימוש בכוח. האוייב חייב לדעת,בידיעה גמורה, שכל פיפס, כל תקרית, עלולה לגרום לפרוץ מלחמה שבה הוא יספוג נזקים אדירים כ"כ, שלמעשה הוא יחדל מלהתקיים. כל זמן שאנחנו כובלים לעצמנו את הידיים עם "מה יגידו בעולם" או "זה לא מוסרי" או "מה יגיד בג"צ", לא נשיג הרתעה.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 26-10-2007, 20:18
  alon9999 alon9999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.07
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי +*אייל+* שמתחילה ב "חח שמע אם אתה רוצה מדינה דו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי +*אייל+*
חח שמע אם אתה רוצה מדינה דו לאומית או רב תרבותית אני ממש לא איתך לדעתי אולי צריך להחזיר את יהודיה ושומרון אבל להרשות לערביי ישראל לעשות מה שהם רוצים ?? ממש לא יש להם כמו שאמרתי יותר מידי מדינות לדת אחת אסור לתת להם הכל לדדעתי אפילו לאסור עליהם להיכנס למקומות אסטרטגים כמו חברות חשמל כמו הכור שזה ברור שאסור להם או להיות שר עם תיק שיודע סודות מדינה כי אני בטווח שבוא היום יבוא לנו בשארה 2 כל מי שאוהב תמדינה שלו ורוצה צביון של עם יהודי במדינת ישראל יעשה את זה....

למה אתה חושב שיש לך את הזכות בכלל להחליט למי יש זכויות ולמי אין?
במגילת העצמאות רשום על זכויותיהם שהן בדיוק כמו שלך, ללא שום הבדל...זה שאתה יהודי לא עושה אותך טוב מהם עם כך אתה חושב...
בשארה פשע נגד המדינה, וגם יגאל אמיר פשע נגד המדינה, לפי ההכללות שלך, גם ציבור המתנחלים וגם ציבור הערבי צריכים להענש בגלל שני אנשים אלא...
ישן 27-10-2007, 13:15
  +*אייל+* +*אייל+* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.07
שלח הודעה דרך ICQ אל +*אייל+* שלח הודעה דרך MSN אל +*אייל+*
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי alon9999 שמתחילה ב "[QUOTE=+*אייל+*]חח זה לא הופך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alon9999
אם המשפט הזה היה נאמר על יהודים בצרפת מה הייתה תגובתך?

חח דבר ראשון המצב שונה מיהודי צרפת וערביי ישראל יש לי שאלה יהודי צרפת אונסים בנות צרפתיות ממ היהודים גוננבים לצרפתים ? נו באמת מה שאתה מדבר זה שטויות אתה יודע את זה שזה מצב שונה אם לא כואב לך כל יום לשמוע איך הם אונסים לך פה תבנות היהודיות והולכים וגונבים שמע אני מדימונה יש לי סיבה לא לאוהב אותם 4 פעמים בדואים פרצו לנו לבית רק לידיעה כללית חח ואתה יודע מה אני יספר לך עוד כמה דברים שקרו פעם אחת בדואים ממ בוא נקרא לזה חטפו מתוך העיר ילדה בת 17לקחו אותה ליער ואנסו אותה וקוררה כמה פעמים בחודש שבדואים שודדים נהגי מוניות אוף עזוב אני לא יתחיל כי זה לא יסתיים אבל אני יגיד לך משהו אם אנשים יחשבו כמוך הם (הערבים) עוד ישתלטו לנו על התרבות על הכלכלה וזה מה שהם מנסים להיות חלק בלתי נפרד ואני מקווה מאוד שהם לא יציחו...
ישן 27-10-2007, 16:42

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי +*אייל+* שמתחילה ב "[QUOTE=alon9999]אם המשפט הזה..."

ציטוט:
חח דבר ראשון המצב שונה מיהודי צרפת וערביי ישראל יש לי שאלה יהודי צרפת אונסים בנות צרפתיות ממ היהודים גוננבים לצרפתים ? נו באמת מה שאתה מדבר זה שטויות אתה יודע את זה שזה מצב שונה אם לא כואב לך כל יום לשמוע איך הם אונסים לך פה תבנות היהודיות והולכים וגונבים שמע אני מדימונה יש לי סיבה לא לאוהב אותם 4 פעמים בדואים פרצו לנו לבית רק לידיעה כללית חח ואתה יודע מה אני יספר לך עוד כמה דברים שקרו פעם אחת בדואים ממ בוא נקרא לזה חטפו מתוך העיר ילדה בת 17לקחו אותה ליער ואנסו אותה וקוררה כמה פעמים בחודש שבדואים שודדים נהגי מוניות אוף עזוב אני לא יתחיל כי זה לא יסתיים אבל אני יגיד לך משהו אם אנשים יחשבו כמוך הם (הערבים) עוד ישתלטו לנו על התרבות על הכלכלה וזה מה שהם מנסים להיות חלק בלתי נפרד ואני מקווה מאוד שהם לא יציחו...

זה בדיוק אותו דבר...מילא יש פה עוד אנשים שמנסים לתרץ את הגזענות שלהם על כך שהערבים לא משרתים בצבא, אבל עכשיו אתה גם מערב בדואיים לעניין?
תרשה לי לשאול אותך שאלה, אמרת שאתה מדימונה, אני מניח שאתה מזרחי.
לפני יומיים תקפו פה בשכונה שלי, 4 שיכורים, ממוצא מזרחי את חבר שלי שהוא לא עשה כלום, רק הלך ברחוב, תקפו אותו וגנבו לו את הארנק והסלולרי...לפי ההיגיון שלך, צריך להעיף את המזרחים מהארץ לא?
מה לגבי האתיופים? כל הרצח במשפחה? הם לא מטמאים לנו את התרבות? לא נעיף אותם מהמדינה?
דווקא מדימונאים,אשר גרים בעיר פריפרית אני מצפה להבנת מיעוטים, והבנת הקיפוח שגורם לאנשים לפשוע וכדומה...מה שאתה עושה פה הוא מסוכן, ובחו"ל היית נחשב לגזען, בארץ לא, כי לצערי הרבה מהאוכלוסיה פה גזענית וזה נהפך לדבר שבשיגרה...
רק שתדע איפה צמח הנאציזם והפאשיזם, סתם בשביל הידע הכללי שלך, הם צמחו ממפלגות הימין הקיצוני אשר השתמשו בדיוק באותם משפטים שאתה משתמש כיום כלפי ערבים ובדואים, רק החליפו אותם ביהודים, תלמד היסטוריה ותבין איזו סכנה קיימת במשפטים שהשתמשת בהם...אני לא חושב שאתה גזען, אני חושב פשוט שאתה צריך ללמוד קצת היסטוריה בשביל להבין שמה שאתה אומר פה זאת סכנה, לא רק למיעוטים, אלא סכנה גם לנו כחברה, שאנו עלולים לסיים כמו משטרי הימין הקיצוני באירופה.
כי הכל בר השוואה...כולנו בני אדם ובכולנו יש את היצר להאשים את החלש, כולנו יכולים ליפול לפאשיזם, אני לא חושב שאנחנו בני אדם שונים מהגרמנים והאיטלקים, אנחנו יכולים ליפול בדיוק לאותן תקופות שהם רוצים לשכוח מהן...בגלל זה אנחנו צריכים להיזהר מאוד.
ישן 28-10-2007, 03:05

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי alon9999 שמתחילה ב "[QUOTE=+*אייל+*]חח דבר ראשון..."

ציטוט:
זה בדיוק אותו דבר...מילא יש פה עוד אנשים שמנסים לתרץ את הגזענות שלהם על כך שהערבים לא משרתים בצבא, אבל עכשיו אתה גם מערב בדואיים לעניין?
תרשה לי לשאול אותך שאלה, אמרת שאתה מדימונה, אני מניח שאתה מזרחי.
לפני יומיים תקפו פה בשכונה שלי, 4 שיכורים, ממוצא מזרחי את חבר שלי שהוא לא עשה כלום, רק הלך ברחוב, תקפו אותו וגנבו לו את הארנק והסלולרי...לפי ההיגיון שלך, צריך להעיף את המזרחים מהארץ לא?
מה לגבי האתיופים? כל הרצח במשפחה? הם לא מטמאים לנו את התרבות? לא נעיף אותם מהמדינה?
דווקא מדימונאים,אשר גרים בעיר פריפרית אני מצפה להבנת מיעוטים, והבנת הקיפוח שגורם לאנשים לפשוע וכדומה...מה שאתה עושה פה הוא מסוכן, ובחו"ל היית נחשב לגזען, בארץ לא, כי לצערי הרבה מהאוכלוסיה פה גזענית וזה נהפך לדבר שבשיגרה...
רק שתדע איפה צמח הנאציזם והפאשיזם, סתם בשביל הידע הכללי שלך, הם צמחו ממפלגות הימין הקיצוני אשר השתמשו בדיוק באותם משפטים שאתה משתמש כיום כלפי ערבים ובדואים, רק החליפו אותם ביהודים, תלמד היסטוריה ותבין איזו סכנה קיימת במשפטים שהשתמשת בהם...אני לא חושב שאתה גזען, אני חושב פשוט שאתה צריך ללמוד קצת היסטוריה בשביל להבין שמה שאתה אומר פה זאת סכנה, לא רק למיעוטים, אלא סכנה גם לנו כחברה, שאנו עלולים לסיים כמו משטרי הימין הקיצוני באירופה.
כי הכל בר השוואה...כולנו בני אדם ובכולנו יש את היצר להאשים את החלש, כולנו יכולים ליפול לפאשיזם, אני לא חושב שאנחנו בני אדם שונים מהגרמנים והאיטלקים, אנחנו יכולים ליפול בדיוק לאותן תקופות שהם רוצים לשכוח מהן...בגלל זה אנחנו צריכים להיזהר מאוד.

תשמע אני מערב בדואים כי אם אתה תגור פה אתה תבין כמה צביעות יש להם ואני רוצה להגיד לך משהו על מזרחים למשל אני מרוקאי והלוואי שהרבה יהיו כאלה תאמין לי ואתה מדבר על זה שבעיר פריפריית צריכים להיות לא מעט אנשים שיבינו את האנשים האלה(בדואים ערבים) שמע אם אתה סובל מהם למה שתאהב אותם?? אתה יודע מה אתה כניראה שלא מבין תמציאות אתה גר במרכז בתוך בועה סגורה שמשם יוצאים הרבה ממ בוא נגיד אנרכיסטים ואנחנו מבינים תמדינה אם אתה תבין מה הם עושים פה שמע אם לא כואב לך ליראות את כל זה אזז חח אני לא יודע מה איתך אבל זה כואב לא אמרתי שאני לא רוצה ערבים פה ולא רוצה אתיופים אתיופים הם (חלקם) יהודים בידיוק כמוני אבלל הערבים פה מנצלים אותנו זה מה שאני חושב אתה יודע למה הם לא יעברו לשטחים? כי אני בטוח שפה יש להם ביטוח לאומי יותר טוב ופה יש להם בנות יהודיות יש להם בלונדיות יש להם מה שהם רק רוצים אז אני בכל זאת לא הייתי רוצה שהם יהיו פה אה ועוד דבר אחד על מזרחיםם שמע בדימונה הרוב פה אומנם מזרחי אני רוצה ליראות אחדד בדימונה אחד? שלא הולך להיות בקרבי רק תביא לי אחד שלא הלך להיות בקרבי אני יביא לך מה שאתה רוצה אם הוא לא הלך לקרבי אז זה בגלל בעיה רפואית אבא בדימונה שיראה שהבן שלו לא ירצה ללכת לקרבי אזז הוא לא ירצה אפילו לשמוע על זה הוא ילך לקרבי בכלל מקרה ואתה יכול לבדוק את זה שאחוז המתגיסים לקרבי בדימונה הוא גבוהה...

נערך לאחרונה ע"י +*אייל+* בתאריך 28-10-2007 בשעה 03:09.
ישן 28-10-2007, 07:48

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי +*אייל+* שמתחילה ב "[QUOTE=alon9999]זה בדיוק אותו..."

ציטוט:
תשמע אני מערב בדואים כי אם אתה תגור פה אתה תבין כמה צביעות יש להם ואני רוצה להגיד לך משהו על מזרחים למשל אני מרוקאי והלוואי שהרבה יהיו כאלה תאמין לי ואתה מדבר על זה שבעיר פריפריית צריכים להיות לא מעט אנשים שיבינו את האנשים האלה(בדואים ערבים) שמע אם אתה סובל מהם למה שתאהב אותם?? אתה יודע מה אתה כניראה שלא מבין תמציאות אתה גר במרכז בתוך בועה סגורה שמשם יוצאים הרבה ממ בוא נגיד אנרכיסטים ואנחנו מבינים תמדינה אם אתה תבין מה הם עושים פה שמע אם לא כואב לך ליראות את כל זה אזז חח אני לא יודע מה איתך אבל זה כואב לא אמרתי שאני לא רוצה ערבים פה ולא רוצה אתיופים אתיופים הם (חלקם) יהודים בידיוק כמוני אבלל הערבים פה מנצלים אותנו זה מה שאני חושב אתה יודע למה הם לא יעברו לשטחים? כי אני בטוח שפה יש להם ביטוח לאומי יותר טוב ופה יש להם בנות יהודיות יש להם בלונדיות יש להם מה שהם רק רוצים אז אני בכל זאת לא הייתי רוצה שהם יהיו פה אה ועוד דבר אחד על מזרחיםם שמע בדימונה הרוב פה אומנם מזרחי אני רוצה ליראות אחדד בדימונה אחד? שלא הולך להיות בקרבי רק תביא לי אחד שלא הלך להיות בקרבי אני יביא לך מה שאתה רוצה אם הוא לא הלך לקרבי אז זה בגלל בעיה רפואית אבא בדימונה שיראה שהבן שלו לא ירצה ללכת לקרבי אזז הוא לא ירצה אפילו לשמוע על זה הוא ילך לקרבי בכלל מקרה ואתה יכול לבדוק את זה שאחוז המתגיסים לקרבי בדימונה הוא גבוהה...

האם אני איכשהו רמזתי שהדימונאים אינם תורמים למדינה?
לשאלתך, לא, אני לא אנארכיסט ואני לא גר במרכז, אני גדלתי בקיבוץ ורוב חברי הלכו ליחידות הכי קרביות בצהל למרות היותם שמאלנים...(תראה איך הסטיגמות כבר שטפו לנו תמוח)...
וכן אני גם חצי מזרחי, כך שאין לי שום שנאה לשום עדה, וגם אם יש לי, אני מבין את הסכנה שלה ומשאיר אותה אצלי עמוק בלב, כי אני יודע מה יכול לקרות פה שכולם יתחילו ליהיות גזענים...הזכרתי את המקרה עם המזרחים כהקבלה למה שאמרת על הבדואים, זה מראה שבכל עדה יש אנשים טובים ואנשים רעים, מה שאתה מנסה לעשות עכשיו זה לקחת עדה חלשה ובגלל כמה (לא משנה כמה) עשבים שוטים להכליל את כולה...דבר שיכול לקרות לך בדיוק בעתיד, אך משום מה אתה לא רואה את זה...
קח לקח לעתיד, יום יבוא וגם אתה תיהיה מיעוט, יום יבוא וגם אתה תיהיה החלש, ולא תרצה את אותו היחס שמקבלים היום מיעוטים ממך.

הערבים לא יעברו לשטחים גם בגלל שטוב להם פה, זה נכון, אבל גם בגלל שב48 הם לא ברחו מפה אפילו שצבאותיהם חטפו תבוסה איומה, ואמרו להם שיברחו כי היהודים ינסו לטבוח בהם, ועובדה הם לא ברחו, הם נשארו וקיבלו זכויות בדיוק כמוך וגם בגלל שהם גרים פה כבר שנים על גבי שנים, ואם תרצה או לא, הם גרים פה יותר דורות מאיתנו...ולא בגלל הבלונדיניות שלנו...(איזה בלונדיניות???? שחורדיניות אולי)...
ישן 28-10-2007, 08:43

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי alon9999 שמתחילה ב "[QUOTE=+*אייל+*]תשמע אני מערב..."

ציטוט:
האם אני איכשהו רמזתי שהדימונאים אינם תורמים למדינה?
לשאלתך, לא, אני לא אנארכיסט ואני לא גר במרכז, אני גדלתי בקיבוץ ורוב חברי הלכו ליחידות הכי קרביות בצהל למרות היותם שמאלנים...(תראה איך הסטיגמות כבר שטפו לנו תמוח)...
וכן אני גם חצי מזרחי, כך שאין לי שום שנאה לשום עדה, וגם אם יש לי, אני מבין את הסכנה שלה ומשאיר אותה אצלי עמוק בלב, כי אני יודע מה יכול לקרות פה שכולם יתחילו ליהיות גזענים...הזכרתי את המקרה עם המזרחים כהקבלה למה שאמרת על הבדואים, זה מראה שבכל עדה יש אנשים טובים ואנשים רעים, מה שאתה מנסה לעשות עכשיו זה לקחת עדה חלשה ובגלל כמה (לא משנה כמה) עשבים שוטים להכליל את כולה...דבר שיכול לקרות לך בדיוק בעתיד, אך משום מה אתה לא רואה את זה...
קח לקח לעתיד, יום יבוא וגם אתה תיהיה מיעוט, יום יבוא וגם אתה תיהיה החלש, ולא תרצה את אותו היחס שמקבלים היום מיעוטים ממך.

הערבים לא יעברו לשטחים גם בגלל שטוב להם פה, זה נכון, אבל גם בגלל שב48 הם לא ברחו מפה אפילו שצבאותיהם חטפו תבוסה איומה, ואמרו להם שיברחו כי היהודים ינסו לטבוח בהם, ועובדה הם לא ברחו, הם נשארו וקיבלו זכויות בדיוק כמוך וגם בגלל שהם גרים פה כבר שנים על גבי שנים, ואם תרצה או לא, הם גרים פה יותר דורות מאיתנו...ולא בגלל הבלונדיניות שלנו...(איזה בלונדיניות???? שחורדיניות אולי)...

חח טוב תשמע תמיד יש חילופי שטחים ואתה תיראה שזה יהיה יום אחד חח ולמה איזה בלונדיות יש רוסיות יש הרבה בין האשכנזיות וגם מרוקאיות חח בקיצור זה לא מה שחשוב אני אומר שאיך שהו הם רוצים לחדור לנו לתרבות ולעשות תמדינה הזאת דו לאומית ורב תרבותית כמו שאתה יודע יש לנו במדינה בעיה וקרואים לה הבעיה הדמוגרפית וזהוו שאם יהיה מצב כזה בסוריה או ירדן או מצריםשיהודים יעשו את זה אתה יודע טוב טוב מה היה קורה בכל זאת כניראה שאת הדעה שלך אי אפשר לשנות חח שכל אחד ישאר בדעה שלו וזהו

נערך לאחרונה ע"י +*אייל+* בתאריך 28-10-2007 בשעה 08:45.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:34

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר