לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2007, 20:51
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "כן מנסיון אישי של אנשים רבים..."

זה נכון שמבחן מחשבון הקרב של בסמ"ח נחשב יחסית קל למבחן מיון מהסוג, אבל זה לא נכון שהוא "קל" לכל בנאדם עם כל רקע.
אני מכיר חברה עם רקע בתכנות ובלי רקע בתכנות שניגשו למבחן וקיבלו תשובה שהם לא עברו. סיבה אחרת יכולה להיות שאנשים אחרים שהיו איתם באותו חדר - השיגו תוצאות טובות יותר מהם.
בסך הכל מדובר בצורת חשיבה שאנשים שלא נגעו בתכנות או בנושא בחייהם, לא תמיד מצליחים להיכנס לתוכה, זה תלוי בבנאדם. ונכון שמדובר בכמה מטלות פשוטות לכל אחד שהתעסק בזה, אבל שמעתי על חברה עם קב"א גבוהה שלא התעסקו בזה אף פעם, שפשוט לא הבינו מה רוצים מהם, ובאמת שהם רצו לעבור את המיון.
אתה עברת את המבחן? כנראה שלא. כי אתה בגאמ"א. זה שכמה חברה מהיחידה אמרו לך ככה וככה ושכמה חברים שלך בלי רקע עברו, זה לא מספיק כדי להצהיר את זה. הם עדיין לא ביחידת האיתור של בסמ"ח.
I'm praying
Dear lord above

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-10-2007, 11:47
  fhever fhever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל fhever
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Nissan-el שמתחילה ב "יראל הבחור צודק. אין בכלל מה..."

אם צהל יחפש רק אנשים שיודעים לתכנת טוב וכמו שצריך - הוא ישאר בידים ריקות.

ולכן בצהל קיים קורס הכשרה בתכנות בסיסי ששם מלמדים הכל החל משימוש בסיסי במחשב ועד לימוד עצמי של שפות תכנות.

מבחן המחשבון בא לבחון חשיבה ולא מקצועיות, אנשים שהגיעו לקורס ללא ידע בסיסי במחשבים סיימו תקורס בהצטינות - מטרתו של המבחן והיא בהחלט דיי עבודת זה למצוא אנשים שיש להם תפיסה תכנותית ותוך מספר חודשים יהפכו למתכנתים.

תפסיקו להשוות את הממסניקים לבוגרי ממרם - שני מסלולים שונים ושניהם מיועדים עבור קהל יעד שונה.

ישן 27-10-2007, 14:45
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

ניסן
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Nissan-el שמתחילה ב "יראל הבחור צודק. אין בכלל מה..."

שמע, אני הייתי גם במבחנים של בסמ"ח וגם של גאמא, כך שאני יודע על מה מדובר.
ואני מבין שכל המהות של בסמ"ח זה גם לקלוט אנשים שלא יודע שפות תכנות ואלגוריתמיקה בגרוש, אבל עדיין אני לא מסכים איתך שתנאי הקבלה לבסמ"ח הם "נמוכים מאוד".
עם כל הכבוד אני שמעתי על אנשים מאוד איכותיים שלא הצליחו להתקבל, מספר מאוד גדול של אנשים במחזור ניגשים למיונים, ומתוכם הקורס נפתח לכ150-200 איש (אם אני זוכר נכון). מה גם שלא כולם עוברים את הקורס, אני שמעתי שיש אחוז לא קטן של נושרים.
אני לא חושב שמבין כותבי האשכול הזה יש חברים במנגנון האיתור והמיון של בסמ"ח אז זה ממש לא נכון להצהיר הצהרות. יש לכל יחידה שיקולים שממש לא כל אחד מודע להם. ואני גם שמעתי על אנשים עם קב"א גבוהה שטענו שהם הצליחו הכל במבחן והיו בטוחים שהם בפנים, וקיבלו הודעה שלילית.
I'm praying
Dear lord above

ישן 27-10-2007, 11:36
  fhever fhever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל fhever
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "כן מנסיון אישי של אנשים רבים..."

בוא אני יגיד לך למה משרתים איתך התוכניתנים היותר בלאים שמסיימים את הקורס , למרות שכל אחד שמסיים את הקורס הוא ברמה גבוהה.

כי חלקכם הממסנקים עשיתם עבודה מעולה להוכיח עד כמה אגו יש בכם , עד כמה אתם מוכנים לדרוס עמיתים לצוות רק בשביל להראות כמה אתם יותר טובים מכל העולם.

לכן רבים מטובי הקורס נמנעים מלבחור להגיע למודיעין (וגם באמת רוב הטובים לא מגיעים למודיעין) , כי הם הבינו משהו שאתם לא תבינו לעולם שהעבודה היא אותה עבודה [לתכנת] אבל החשוב זה עם מי משרתים...

נערך לאחרונה ע"י fhever בתאריך 27-10-2007 בשעה 11:47.
ישן 26-10-2007, 22:21
  bla27 bla27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.07
אתה תמיד מגזים בעניין..
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "HAHAHAHA ואם היה לי כוח היתה..."

אם למישהו אין ידע וניסיון בתכנות זה אחלה מקום אם הוא רוצה להתעסק בזה בצבא וזו האפשרות היחידה שלו מלבד עתודה.

ממה שסיפרו לי, מי שטוב יכול להגיע למקומות טובים. בעיקרון יכול לבוא לשם בן אדם הרבה יותר חכם ממני וממך ועם פוטנציאל ענק ושלא התעסק במחשבים באופן רציני עד הצבא.
נכון שרוב הקורס לא חייב להיות הטופ של הטופ כי כמו שאמרו כאן אם יש לך פרופיל עורפי לא יותר מדי קשה להתקבל, אבל בכל זאת בן אדם איכותי יכול להשתבץ טוב אחרי הקורס.

עריכה: אולי יש דרישות קב"א גבוהות יחסית.. חלק כאן אמרו 54+. לדעתי קב"א לא אומר כלום על היכולות של הבן אדם(וכן... יש לי קב"א גבוה) אבל זה משהו שיכול לסנן אנשים.

נערך לאחרונה ע"י bla27 בתאריך 26-10-2007 בשעה 22:26.
ישן 27-10-2007, 05:09
צלמית המשתמש של BaBaLu
  משתמש זכר BaBaLu BaBaLu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אני נמנע מלעשות את זה בדרך כלל.
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "HAHAHAHA ואם היה לי כוח היתה..."

אבל אם אתה בגאמא, בושה לחמ"נ. אתה שחצן בצורה שלא תיאמן.
זה שטוחנים לכם בשכל שאתם הכי טוב, לא הופך את זה לנכון.
תוכניתני בסמ"ח ותוכניתני גאמא (כן חמודי, אתה תוכניתן), מוכשרים בתחומים דיי שונים - כל אחד לפי תפקידו במערכת הצבאית.
אני לא מזלזל בגאמא - זה באמת מסלול איכותי - אבל אל תקשקש בשכל על תוכניתני בסמ"ח בלי לעשות את התפקיד שלהם. (שלנו).
ברור שבכל מקום יש אנשים בלאי (מקצועית/אישית או שניהם ביחד), אבל חלאס עם השחצנות - לא חסרים גאמאיסטים חסרי כל יכולת שאלוהים יודע איך הם הגיעו לשם.

ומה שכתבתי לגבי הקבלה לקורס - נכון ב100 אחוז. תציץ שוב בסטטיסטיקה.
המבחנים לקורס בוחנים חשיבה לוגית - לא ידע במחשבים (בניגוד לגאמא שבוחנים ממש על כתיבת קוד ומסתמכים על ידע מוקדם).

יום טוב שיהיה.

ישן 27-10-2007, 10:49
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי BaBaLu שמתחילה ב "אני נמנע מלעשות את זה בדרך כלל."

אני מצטער שפגעתי לך באגו, באמת שאני מצטער...
אבל תרצה או לא תרצה, אני אישית עובד עם תוכניתני בסמ"ח (אם כל כך מפריע לך שאני קורא להם בשמם העממי ממר"מניקים...) והם פחות מוכשרים (רובם כמובן, הרי ברור שיכול להיות שמישהוא שרמתו גבוהה מראש הגיע לשם, אבל אני מדבר על הפיל ולא על העכבר).
מרבית בוגרי קורס בסמ"ח הם חסרי ידע תכנותי קודם וחסרי יכולות פנומנליות להבנה וחשיבה לוגית, הם מתכנתנים ממוצעים ומטה אשר בשבילם תיכנות זה מה שב6 חודש קורס דחפו להם לפה עם כפית בכוח, הרבה לא באמת נכנס ודרישות הסף בכדי לעבור אינן גבוהות - אני מצטט את מה שממרמניקים אמרו לי בעצמם! לא על דעה אישית שלי, אלא של ממרמניקים, באותה מידה אני מכיר גם כמה ממרמניקים מוכשרים אשר מודים שהם מיעוט מוחלט בקורס הנ"ל ו99% מהקורס הם לרוב פשוט אנשים אשר עונים על אחת משתי האפשרויות הבאות - לא כשירים לשרת בקרבי (מכל סיבה שהיא) או בעלי קשרים טובים שם למעלה, ובשני המקרים הם לרוב לא מוכשרים או גאונים במיוחד.

עכשיו אל תעלב לי אתה, ציינתי זאת, לא כולם כאלו, אבל כאשר מדברים על גוף מדברים עליו ככלל ולא על כל פרט ופרט בו, אם אתה אחד מהטובים, שיהיה בהצלחה, רק תתפלל שבסוף הקורס תשובץ בחיל אחר ולא תתכנת בRPG את מערכת המזון הצה"לית בשלישות...

ישן 27-10-2007, 19:20
צלמית המשתמש של idonet
  idonet idonet אינו מחובר  

חברים - די לריב
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "מי דיבר על ממ"ס? מתי הוצאתי..."

צר לי לנפץ את הבועה. אין "יותר חשוב" שניהם חשובים באותה מידה.
גם אין יותר בלאי כי שניהם בלויים באותה מידה.

לבחור ממודיעין, אם לא היה בטחון שדה הייתי אומר מה אני חושב על המערכות ה"מצויינות" שלכם.
בוא נסכם את זה ככה, מזל שיש AS-400.

לגביי בסמ"ח בוא לא נתקשקש, את רוב עבודות התיכנות עושות חברות אזרחיות (גם אותי זה מקומם אבל לצבא יש העדפות משל עצמו).
אז כן, אפשר להגיד שאתם נהנים מהבררה של העבודה.

היחידים שעוד מתכנתים לבד הם יחידי סגולה, וגם להם סוגרים את הברז ופונים לחברות אזרחיות לתחזוקה ופיתוחים.

ואגב, העובדה שאתם רבים מי יותר חשוב היא בדיחה בפני עצמה.
חשיבות היא עניין סובייקטיבי לכל חיל יש את הצרכים שלו והם אלו שחשובים לו, אז קצת פרופורציות.

לגביי תנאי הקבלה, הייתי אומר את זה ככה: הצבא מעולם לא הצטיין ביכולות איתור גבוהות על כל המשתמע מכך. יצא לי לראות ולעבוד עם תוכניתנים של ממרם ושל ממודיעין שלא הבריקו בלשון המעטה.
מצד שני - יצא לי לעבוד עם התוכניתנים של בקום, ולמרות שאין להם הסמכה רישמית הם בהחלט היו טובים יותר. יודעים למה? כי להם אין אגו נפוח.

ישן 27-10-2007, 14:54
צלמית המשתמש של BaBaLu
  משתמש זכר BaBaLu BaBaLu אינו מחובר  

השיבוץ שלי לא רלוונטי.
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "אני מצטער שפגעתי לך באגו,..."

את הקורס סיימתי לפני שני מחזורים (עשיתי את המחזור של אוגוסט 06).
ויש לי תפקיד איכותי ביותר. אני לא מתלונן, אתה יכול להיות רגוע, אתה והפוזה.
אבל אתה בא ומשווה בין אנשים שיש להם רקע בתכנות לאנשים שלמדו חצי שנה קורס אינטנסיבי - תיכנות זה לא משהו שבא ברגע.
אני לא אשקר, בקורס הזה יש המון חוסרים ודברים שמלמדים לא נכון - אבל אתה בא ומזלזל באיכות של האדם, תן לתוכניתן שנה להתאקלם ולהתנסות והוא לא נופל משום ממ"סניק.
בוא תלמד חצי שנה להיות די ג'יי ותנגן מולי - ברור שלא תיהיה טוב, אפילו תיהיה גרוע - כי יש דברים שרק ניסיון עושה - ותכנות זה אחד מהם.
אז חלאס להרים את עצמך מהעם.
האגו שלי הוא לא זה שנפגע, אלא האף שלך הוא זה שצריך לרדת, לא כל מה שמפמפים לך בקורס או ביחידה מסביבך זה נכון - רה"ל זה טוב, אבל כדאי לקבל קצת פרספקטיבה כדי לא להיות סוציומט.
דבר איתי אחרי שתעבוד שנה+ ביחידת תוכנה שהיא לא הכוך החם שלך בגאמא - ואז נראה מה יהיה לך להגיד.

ישן 27-10-2007, 18:30
  משתמש זכר Spaceboy Spaceboy אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 26.10.01
מסיכום תגובותיך באשכול...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "תהיה מוגבל פיזית \ נפשית או..."

אני חייב להגיע למסקנה שאין לך יותר מדי מושג על מה אתה מדבר...
יש לך כנראה נגיעה לסיטואציה מסוימת במסגרת השירות שלך ואת משליך מזה על כל ממר"מ/בסמ"ח.
  • ממר"מ (נכון לפעם האחרונה שעשיתי מילואים) כבר לא קיימת בשם הזה בכלל.
  • אפשר להגיע לקורס תכנות עם פרופיל קרבי, בלי שאתה בן יחיד ועם משקל עודף קל אך לא מוגזם (בלי סעיפים רפואיים שפוסלים משירות ביח"ש).
  • אולי לפני 7 שנים, אבל לא היום - לא כל תוכניתן בוגר יחידת מחשב מקבל 20 + רכב... המצב יותר טוב מאחרי פיצוץ הבועה, אבל כבר לא זורקים כסף סתם.
  • אפשר להתקדם בתור בוגר יחידת מחשב גם בלי תואר, עיקר הקידום שלך תלוי במי אתה ובמיקצועיות שלך ולא בחתיכת נייר. הדבר אמור במיוחד אם התואר הוא במחשבים. בהנחה שקידום הכוונה לתפקידי ניהול, תואר ראשון במחשבים נהיה פחות ופחות רלוונטי (BA כללי רלוונטי כמעט באותה מידה).
  • קצת צניעות לא תזיק.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.varon.co.il/signature.asp?type=.jpg]
"The reasonable man adapts himself to the world,
The unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself,
Therefore all progress depends on the unreasonable man" --- George Bernard Shaw

ישן 27-10-2007, 18:54
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Spaceboy שמתחילה ב "מסיכום תגובותיך באשכול..."

אני יכול להגיד לך בוודאות שאם אתה כשיר לשירות קרבי לא תוכל להגיע לשם בלי א. פרוטקציות, ב. יג' ו-או יד'...
*רק בשביל להסביר בכמה וודאות, כאשר היגעו לפני כשנה שנתיים אלינו לכתה מגייסים רשמים מממר"ם לכתה וכאשר זומנתי לכנס טכנולוגי של צה"ל ובו שאלתי את הקצין האחראי על המתגייסים החדשים או תפקיד נוצץ אחר הקשור לכך הוא אמר לי ישירות חד וחלק : אי אפשר להתקבל לקורס במסמ"ח עם פרופיל קרבי אלא אם עשית יג' וגם אז הסבירות נמוכה יחסית כיוון שאין רצון אמיתי לקחת אותך, קיימת מכסה נמוכה.

ממר"ם עדין קיימת בשמה ויש עדין אנשים המשרתים בממר"ם...
אני מניח שלא קראת את מה שכתבתי כי אני כתבתי חד וחלק את מה שאמרת בנוגע למשכורת...
בכדי להתקדם (לא ממתכנת לרב מתכנתים, אלא לתפקיד הכולל ניהול אנשים וכסף) יש צורך בתואר, אני מדבר כמובן על צורך BA ותואר במדעי המחשב או הנדסת תוכנה הוא רק בונוס נחמד לרזומה אשר יכול תמיד לעזור בקבלתך לעבודה אבל לא להפוך עולמות...
בשום שלב באשכול הזה לא אמרתי היכן אני משרת או מה היא רמת השירות שלי, כל מה שאמרתי זה חד וחלק - די להלל את בסמ"ח ויוצאי בסמ"ח כאשר בכל צה"ל בתחום התכנות הם מוגדרים כזנב ולא כראש, כמסה ולא כאיכות...

נערך לאחרונה ע"י Hydra בתאריך 27-10-2007 בשעה 18:58.
ישן 27-10-2007, 19:03
  משתמש זכר Spaceboy Spaceboy אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 26.10.01
כן, בנוגע לשכר אמרת ההפך...
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "אני יכול להגיד לך בוודאות שאם..."

אכן התבלבלתי...

אבל הקשר לשאר הדברים אני, למשל, הוכחה לכך שאתה טועה (בנוגע לתואר ובנוגע ליכולת של בעל פרופיל קרבי לא י"ג ולא י"ד בלי פרוטקציות - שאני יודע עליהן - להתקבל)... ומכיוון שאני מניח שלא ערכת סקר בקרב כל אוכלוסיית המיחשוב בישראל (גם לא סקר מייצג) אלא אתה מקסימום מדבר על סמך היכרות עם הסביבה הקרובה אליך (תהיה אשר תהיה) ומה שאתה קורא בעיתונים, אני לא מבין למה אתה מציג את עצמך כסמכות למידע כזה.

בוגרי בסמ"ח שיוצאים עם האף בשמיים הם כנראה כאלה שהיו יוצאים עם האף בשמיים גם אם היו מש"ק ממטרות... כאלה שמגיעים עם אגו מוכן עוד לפני שעשו דקה בצבא.
כמו שאני לא תופס מהם פאר היצירה אני סולד מהגישה ההפוכה כאילו הם תחתית התחתית של אוכלוסית התיכנות/ניהול.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.varon.co.il/signature.asp?type=.jpg]
"The reasonable man adapts himself to the world,
The unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself,
Therefore all progress depends on the unreasonable man" --- George Bernard Shaw

ישן 27-10-2007, 19:08
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Spaceboy שמתחילה ב "כן, בנוגע לשכר אמרת ההפך..."

אני לצערי נוהג להכליל והכוונה שלי אינה שכל מי שגמר קורס בבמס"ח הוא התחתית ברמת התכנות בצה"ל, אלא שמתוך ה150 שגומרים קורס במחזור כ100-120 הם פחות או יותר כאלו ביחס לאלו שמויינו לפי היכולת והידע שלהם ולא לפי הפרופיל או הכסף\הכוח של אבא.
כמו שציינתי אני מכיר הרבה מאוד בוגרי קורס בסמ"ח. מתוכם יש מספר מצומצם מאוד של מתכנתים מעולים עם ראש טוב והבנה, אבל המרבית היא לצערי ולצער הצבא מתכנתים ברמה הנמוכה של התכנות, כאלה שפשוט מקיאים את מה שלימדו אותם במשך חצי שנה בבסמ"ח ולא כאלו שבאמת מבינים את המשמעות של מה שהם כותבים ובאמת יודעים לתכנת. הם פשוט עוקבים אחרי סדר קבוע ומקווים לגמור את היום בלי ששום דבר ישבר.

תראה, אני לא אתווכח איתך על איך התקבלת, אבל אני מציע לך להכנס לאתר צה"ל ושם תראה בעצמך שכתוב שהדרישות לקבלה הן פרופיל 64 ומטה (וזה ציטוט מדוייק)...

נערך לאחרונה ע"י Hydra בתאריך 27-10-2007 בשעה 19:10.
ישן 27-10-2007, 18:57
  bla27 bla27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.07
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "נאלץ לאשר, למרות שהגזמת עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hydra
נאלץ לאשר, למרות שהגזמת עם המ"ס, הוא ישאר עם 13-14 ככה...
מכל 20 משתחררים מתכנתנים לא משנה מאיפה ילכו בואו נהיה נחמדים חצי ויתקבלו לעבודה שבה הם ירוויחו 20 אלף, מתוכם 95% מהם יזרקו ויוחלפו לאחר מקסימום שנה בדם חדש או באנשים עם שכל שאחרי צבא הלכו ועשו תואר (כן כן, למרות הזלזול של כל בוגרי קורסי התכנות והמתכנתים בצבא בתואר, בלעדיו אתה סתם זונה שמתקתקת ולעולם לא תתקדם במעלה הסולם)...

לא נכון בהכרח... שמע אין לי מושג בקשר למספרים ולאחוזים. אני מכיר מספר אנשים יוצאי יחידות מסויימות ואני יכול להגיד לך שהם מסודרים והם מרוויחים גם יותר מהסכומים שמזכירים כאן. אני לא אומר שכל מי שתכנת בצבא ירוויח אחר כך כמוהם ואולי גם הרבה פחות אם ימצא עבודה בכלל אבל בכל זאת לאנשים האלו אין תואר והם מסודרים מצויין כמו שאמרתי. הם לומדים במקביל באוניברסיטה אבל לא מדעי המחשב כי לפי דעתם אין טעם ללמוד מדעי המחשב כשחלק נכבד מהחומר הם יודעים וחלק נכבד מהחומר לא יעזור להם.

אני גם יודע שכל מי ששירת אותם באותו המקום לא צריך לחשוש מעבודה ויכול להרוויח סכומים דומים. מה שכן, כרגע המצב בשוק מצויין ויותר טוב מימי הבועה כמו שמישהו כאן הזכיר. אי אפשר לדעת מה תהיה הדרישה והשכר בשוק בעתיד.

עריכה: מן הסתם זה לא מובטח לאף אחד, הכוונה היא שאם אתה טוב במקצוע.
ובקשר למס, מה משנה מה המס? ברור שמדברים כאן ברוטו.

נערך לאחרונה ע"י bla27 בתאריך 27-10-2007 בשעה 18:59.
ישן 28-10-2007, 08:30
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי Nissan-el שמתחילה ב "ברור שזה לפני מס.. ולאלו..."

תמיד יש סיפורים. שמעתי סיפור על מתכנת גאון אחד,צעיר, שהצבא מחזיק אותו עם רכב ליסינג על חשבון הצבא (!) ומשכורת גבוהה מאוד.
לדעתי זה תלוי באיכויות של הבנאדם. זה לא נכון שפשוט כל מי שיוצא משם בצורה ישירה מגיע לכאלה תנאים וכאלה סכומים.
אגב, בנאדם שמתגייס לבסמ"ח או כל יחידה אחרת בנושא, וכל מה שבראש שלו זה המשכורת שהוא הולך להרוויח, אני אומר לך עכשיו שהוא לא צריך להיות שם. להיות תכניתן זה תפקיד מאוד לחוץ (אני לא יודע איך זה בצבא אבל אני שומע סיפורים על חברות היי-טק) עם הרבה השתלמויות וצריך באמת לאהוב את הנושא כדי לעסוק בזה. כי מתישהו אחד שלא מתחבר לנושא יגיע לנקודת שיברון..
I'm praying
Dear lord above

נערך לאחרונה ע"י Dutchy בתאריך 28-10-2007 בשעה 08:40.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:44

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר