לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-02-2005, 13:41
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Shor - T שמתחילה ב "מה עם המצלמה הזו?"

שים לב שזו "מחודשת".

מצלמה מחודשת היא מצלמה שנפתחה מאריזתה והוחזרה לחנות. אם בשל סיבה כזו או אחרת - בארה"ב למשל, ניתן להחזיר מוצר לחנות בתוך שבועיים ולא נשאלים כלל מה סיבת ההחזרה.

לכן, המצלמה מוחזרת לחנות ומשם למפעל היצרן שבודק את המצלמה ומשווק אותה שוב כ"מחודשת"
ואף מסמן את הקופסה בסימון מיוחד המציין שהיא מחודשת.

במקרים כאלו חובה לברר את טיב ומהות האחריות. אין סיבה לא לרכוש מצלמות מחודשות (אך רק במידה ונותן האחריות עומד מאחוריה באמת - להחלפה בכל מקרה של תקלה - למשך שנה לפחות).

4H זה למעשה פוטו ניסים מירושלים (מקום מוכר). תרים טלפון לשם ותברר את מהות האחריות של מחודשות.

המצלמה, אגב, טובה מאוד... היא תספק את רוב צרכיך ותפיק תמונות מצויינות.

נערך לאחרונה ע"י rgrg בתאריך 22-02-2005 בשעה 13:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-02-2005, 13:59
  devilh devilh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.05
אולי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Shor - T שמתחילה ב "מה עם המצלמה הזו?"

טוב-לגבי המצלמה עצמה-בחירה טובה-אני התלבטתי בינה לבין canon A95- ובסוף בחרתי ב- canon A95 ואני ממש מרוצה(אתה מוזמן לראות צילומים שלי באשכול: 7 צילומים שלי מהיום).
לגבי מקום הקנייה-תיזהר.
לפי דעתי חשובה האחריות מאוד-דבר ראשון זה אחריות רק לשנה שזה מעט בעיני,דבר שני היא לא של היבואן הראשי ששמו "קארט".
אני לא יודע אם ל A85 עדיין קארט מספק אחריות מלאה-אבל ל-A95 הוא מספק אחריות ל-3 שנים,
ואני יודע שלפחות בהתחלה, זה היה גם ל- A85.
חוץ מזה-תיזכור שיש לפחות עוד 3 הוצאות נוספות מסביב למצלמה-
א.כרטיס זיכרון-מומלץ 256 מגה של lexar או kingston או של san-disk
ב.שני סטים של סוללות נטענות(סט=4 סוללות,כלומר לפחות 8)
-מומלץ מסוג -(NiMH(Nickel Metal Hydrid-ניקל מתכת הידריד- בהספק של 2300 או 2500 MAh(מיליאמפר)+מטען מתאים-אני אישית ממליץ על סוללות NiMH 2500 MAh- של אנרג'ייזרEnergizer-
4 סוללות בודדות +מטען שעה של אותה חברה(הם נכנסו עכשיו לעיניין-המטען מהיר מאוד) שמגיע עם עוד 4 סוללות.
ג.תיק נוח למצלמה-שעולה בסביבות ה-100-150 ש"ח

מקווה שעזרתי,DevilH
ישן 22-02-2005, 13:41
  idanst idanst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shor - T שמתחילה ב "עזרה בקניית מצלמה."

מצלמת רפלקס זה לא של חובבנים בעיקרון, זה עדשות מתחלפות, מערכת מראות בשביל העינית ועוד כל מיני דברים שהופכים אותה למצלמה מקצועית.
בקשר לדגיטלית או רגילה, יש יתרונות בכל צד אבל לחובבנים וגם אולי מקצוענים אבל אני לא בטוח, עדיף דיגיטלית כי אפשר לראות מה שצילמת, אפשר להעביר למחשב, לא צריך פילם וכו'
הכמות הממוצעת היום אני חושב שזה בערך 4-6 מגה פיקסל אבל זה תלוי מה אתה רוצה לעשות עם התמונות, אם אתה רוצה רק לפתח בגודל הרגיל מספיק 3 מגה פיקסל, אבל בשביל הדפסה גדולה יותר וצפייה במחשב ברזולוציה גבוהה יותר עדיף כבר 5 מגה פיקסל או יותר.
גובה ממצוע של חצובה לחובבנים זה בערך מטר וחצי אני חושב, אבל אין דבר כזה ממצוע, תלוי מה מתאים לך.

ובקשר לדגם שנתת אני יודע שסדרת הA75-95 הן מצלמות טובות מאד וממליצים עליהן, אבל לי אין אותה אז אני לא יכול להגיד.

כמה כסף אתה מתכוון להשקיע?

ישן 22-02-2005, 20:44
  Shor - T Shor - T אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.11.04
אממם, לא יותר מדי מה שבטוח לא עולה על 1800-1900.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי idanst שמתחילה ב "מצלמת רפלקס זה לא של חובבנים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי idanst
מצלמת רפלקס זה לא של חובבנים בעיקרון, זה עדשות מתחלפות, מערכת מראות בשביל העינית ועוד כל מיני דברים שהופכים אותה למצלמה מקצועית.
בקשר לדגיטלית או רגילה, יש יתרונות בכל צד אבל לחובבנים וגם אולי מקצוענים אבל אני לא בטוח, עדיף דיגיטלית כי אפשר לראות מה שצילמת, אפשר להעביר למחשב, לא צריך פילם וכו'
הכמות הממוצעת היום אני חושב שזה בערך 4-6 מגה פיקסל אבל זה תלוי מה אתה רוצה לעשות עם התמונות, אם אתה רוצה רק לפתח בגודל הרגיל מספיק 3 מגה פיקסל, אבל בשביל הדפסה גדולה יותר וצפייה במחשב ברזולוציה גבוהה יותר עדיף כבר 5 מגה פיקסל או יותר.
גובה ממצוע של חצובה לחובבנים זה בערך מטר וחצי אני חושב, אבל אין דבר כזה ממצוע, תלוי מה מתאים לך.

ובקשר לדגם שנתת אני יודע שסדרת הA75-95 הן מצלמות טובות מאד וממליצים עליהן, אבל לי אין אותה אז אני לא יכול להגיד.

כמה כסף אתה מתכוון להשקיע?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר