לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2007, 18:22
  matan066 matan066 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.05
חייב עזרה..\=

האקסית היום אמרה שהיא אוהבת אותי עדיין....
רצתה שניפגש, אוקי נפגשנו....היא אמרה לי כמה שהיא התגעגעה...כמה שהיא אוהבת....
בזמן הזה שלא היינו ביחד היה לה חבר....היא סיפרה לי שהיא כל הזמן סיפרה לו דברים שהיא עשתה איתו פה...ושם..כל מקום שהלכו...
וזה היא אמרה לי שהפעם זה יהיה שונה....שהיא שונה...לא ילדותית..שהיא הבינה כמה אני חשוב לה...ובאמת זה נראה כאילו היא אוהבת אותי יותר....אבל נגיד ונחזור...אני אקשר אליה עוד פעם...ואז שוב ניפרד....אני סתם יהיה עוד פעם עצוב....היינו שנה וחי ביחד...אבל נפרדנו הרבה...............
אני לא יודע מה לעשות...אני חושש שאני מוותר פה על הזדמנות להיות איתה....אבל צד שאני מי הבטיח שנישאר ביחד....
חבר אמר לי :

"אם תשאל אותי... זה נראה לי יותר עניין של פחד שלא תמצא עוד מישהי כמוה ואתה מפחד שלא יהיה לך כלום... היא האפשרות הכי קלה והכי בטוחה... אבל לווא דווקא הנכונה... זאת דעתי..."

אני רוצה פה דעה של מישהו שלא מכיר אותנו...
תעזרו לי, באמת שאני לא יודע מה לעשות....כאילו אם היא לא הייתה אומרת לי את זה...לא היה לי בעיה להמשיך הלאה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-10-2007, 07:25
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אני חושבת שחבר שלך צודק והוא קלע הכי נכון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי matan066 שמתחילה ב "חייב עזרה..\="

זה לא חשוב אם תחזור אליה או לא, חשוב שתבין שאם כן - שום דבר לא השתנה וגם לא ישתנה. אתם תחזרו לאותם דפוסים כמו קודם ותמשיכו להיפרד הרבה בגלל אותן סיבות.
פחד או לא פחד - האם אתה מוכן להיות בעליות והירידות האלה שוב? האם יש לך כוח להיות בגלגל הענק הזה, בסערה הזו?
במילים אחרות: האם אתה באמת רוצה לשנות את דפוס האהבה שלך למשהו אחר, יותר יציב, יותר אוהב, יותר שליו ובטוח ולא רעוע? האם יש דברים שהיית רוצה לשנות?
לפי התשובה האישית שלך, כשאתה כנה עם עצמך - תדע האם לחזור או לא.
חשוב להבין שאם אתה רוצה לשנות דברים, אתה חייב לשנות את עצמך ואת התנהגותך ואת הדפוסים שאתה נוהג לפיהם. זה אומר שכרגע אתה לא כל כך יכול להיות אתה עצמך. מה שאומר שאם תחזור -תחזור לאותו דבר.
רק אתה יודע לעות על השאלות האלה.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר