לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-02-2005, 20:22
  Admiral Admiral אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Admiral שלח הודעה דרך MSN אל Admiral
כתבה (: רשימת התפקידים לאתר שלנו :)

אני מאוד מקווה שכולם יהיו מרוצים. אם לא תפנו אליי אני אנסה לשנות

================================================== ============
יאיר, אני ואלי - מנהלים ראשיים. אחראים על לזרז את הכל ואפילו במקרה שמישהו נעדר מהמחשב לתקופה ארוכה (צבא, טיסה...) אנחנו נעשה את התפקיד שלו.
רון, אני ממש רוצה לתת לך תפקיד אבל אמרת בעצמך שמה-20.3 יש לך צבא...אז לתת לך תפקיד של פחות מחודש יהיה די דפוק. אם יהיה לך תקופה (ארוכה, לא תקופה של שבועיים וכאלה) אני אשמח לסדר לך תפקיד (בכיר!)
darkpaladin+dorkiaa12 - תיכנות HTML (חשוב שיהיו 2, זה תפקיד גדול ולא תמיד שניכם תוכלו לעבוד על זה)
icool- מדור לינקים. לינקים לאתרים בנושא פלאש - גם אתרים שהתרשמנו מהם, גם כאלה עם צלילים ואפילו כאלה עם מדריכים.
BugY - קטגוריית מדריכים.
SyPhEx -
עיצוב פלאש+תיכנות פלאש - כל מיני אפקטים על הכפתורים ופלאשים קצרים בבאר וכו'...
Cyber Iguana - אנימציות תלת מימד
FUFUXU -
מדור תוספים ועזרים. כמו הנעוץ "תוכנות ועזרים לפלאש".
Kidnapper - גלרייה - המקום בו יוצגו העבודות הנבחרות של האנשים בפורום. כמו בסקיצה, יהיה לנו מקום עם ה"עבודות הכי טובות" של פרש. נקווה שיהיו כאלה
Insigma - עיצוב

================================================== =========

מקווה שהרשימה תרצה את כולם, אבל כמו שאמרתי, אם למישהו תהיה בעייה (לא חייב להיות בעייה של תפקיד שהוא לדעתכם קטן מדי, גם לחץ של זמן או חוסר יכולת יכולים להיות בעייה...) אני אנסה לסדר לו תפקיד אחר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-02-2005, 13:10
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
פוטושופ לא קשור
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי SyPhEx שמתחילה ב "[font=Verdana][b]100% פלאש..."

אני חושב שהוא התכוון "לא HTML" ו"לא JAVASCRIPT", שימוש בפוטושופ בד"כ מבורך אבל כדאי לעשות הכל ווקטורי (או לפחות כמה שיותר ווקטורי) כלומר אילוסטרטור או משהו כי אחרת זה ייראה פחות טוב בפלאש (לדעתי).

בכל מקרה טוב לדעת שזה זז ולא תקוע במקום

למה בכפתורים ולא בפריימים?
אפקטים והכל אמור להיות אבל בשביל לעשות אתר שהוא כולו בפלאש צריך תיכנות... צריך לדאוג ל RESIZING, כדאי לדאוג לחדשות שאפשר לעדכן בכניסה של אדמין (כדאי שיהיה כניסה של אדמין...) אפשר לעשות הכל שילוב של פלאש וPHP/ASP למרות שבכניסה של אדמין זה יהיה טיפה מסורבל. אני בטוח שזה יהיה חוויה מלמדת

את החדשות צריך לקחת מDATABASE, את המדריכים אפשר לשמור בתוך קבצי SWF נפרדים, את הכתובות שלהם + כותרת לשמור בדאטאבייס ולקרוא הכל לאיזור של מדריכים, ככה ליצור כפתורים שינתבו למדריכים והכפתורים יתווספו דינמית.
(בעצם כדאי לעשות כל דף שיהיה SWF נפרד ויטען לתוך איזור בבמה הראשית (כמו פריימים של HTML רק פלאשיים )

רואים כמה תיכנות יש כאן רק צריך לחפש

נערך לאחרונה ע"י Rutasashi בתאריך 22-02-2005 בשעה 13:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:09

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר