לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2007, 22:48
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
המלצה על וודקה - lietuviska

החלטתי לנצל את הסופ"ש לבקר חנות שלא ביקרתי בה ממזמן.
חנות שזכתה לפן תקשורתי די נרחב לאחרונה, טיב טעם.

טוב, ערכתי קצת קניות (ירקות, פירות, מוצרי חלב, מוצרי חזיר) ונזכרתי לפתע בתחקיר הלא מחמיא של כלבוטק.
כדי לנטרל השפעות מזיקות של חידקים לכאורה, החלטתי לרכוש גם וודקה על מנת לחטא את קיבתי מזיהומים פוטנציאלים.

את עיני צדה וודקה שלא הכרתי, Lietuviska, העיצוב של התוית די הזכיר לי את העיצוב של סמירנוף והעובדה שהיא עולה כ-30 ש"ח, לא גרמה לי להאמין שמדובר בוודקה איכותית במיוחד, אבל מי מוכן בימנו לשלם הרבה על תרופות?

יש לוודקה הזאת סוגים שונים:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אני רכשתי את הגולד (בקבוק שני משמשאל), לא ידוע לי מה ההבדל בינו ובין המותג הרגיל, אין הבדל במחיר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

טוב, ישר כשהגעתי הביתה טעמתי אותה בטמפ' החדר. מפתיע! אין כמעט טעם, וזה יתרון עצום כאשר מדובר בוודקה.

כדי להזים את החשדות שלי שאולי מכרו לי מים בבקבוק של וודקה שמתי אותה במקפיא לכמה שעות טובות כדי לבחון האם היא קופאת או לא.
ובכן, חדשות טובות, היא לא קפאה והיא מחליקה בגרון בצורה נפלאה.

האם מדובר בוודקה נדירה באיכותה ובמחיר הזול או שמדובר במים עם אנטי-פריז רעיל? את זה אני אגלה מחר בבוקר
אבל נראה לי שזו תהיה תחילתה של ידיות מופלאה עם וודקה חביבה בהחלט.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-10-2007, 14:02
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
אני נוהג לדגום מדי פעם וודקות חדשות בטווח המחירים הנ"ל.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי The Cheff שמתחילה ב "סקירה מעניינת אך יותר מעניין..."

התאוריה שלי אומרת שהמחיר הגבוה שמשלמים על חלק גדול מהוודקות בא בגלל שמדובר במותגים.

כמובן שלפעמים נופלים על דברים איומים, אבל יצא לי לפגוש וודקות סבירות בהחלט במחירים שווים לכל נפש (הבעיה היא שאם לא מספיק רוכשים אותן, היבוא שלהם מפסיק, ואם רוכשים אותן יותר מדי, היבואן מבין שיש לו פוטנציאל ומתחיל להעלות מחירים).

היה בזמנו בורבון חביב מאוד בשם קנטקי ג'נטלמן שבתחילת דרכו נמכר בכ-60 ש"ח לבקבוק, ואז בהדרגה עלה ל-80 ש"ח ובסוף הגיע ל-100 ש"ח לבקבוק.
היום אני כבר חושב שהפסיקו ליבא אותו, אבל ניתן למצוא באותו המחיר בורבון אחר בשם אולד האקלברי שמגיע עם חפיסת קלפים.

חבל שאין יבוא מספיק גדול לארץ של מוצרים פחות ממותגים. במקרים רבים היחס מחיר/תמורה גדול במיוחד במוצרים אלו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר