לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __Everything That Has a Beginning Has an End :-) __ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > אבטחת מידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-10-2007, 11:22
  xyzzz xyzzz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dudi.vaknin שמתחילה ב "האם Firewall נחוץ למחשב המחובר לאינטרנט דרך ראוטר?"

הכל תלוי בך,אם אתה בן אדם שיש לו הבנה מסויימת באיך דברים עובדים במחשב ואיך
מחשב נפרץ\נדבק במזיקים אז אתה לא צריך שום תוכנה כדאי להגן לך על המחשב,לפי דעתי
כל עוד תשמור על המערכת הפעלה מעודכנת,תמנע בשימוש באינטרנט אקספלורר\אוטלוק
ואל תוריד דברים לא חוקיים\דברים לא ממקורות אמינים אז אין לך בכלל צורך באנטיוירוס או פיירוול
והנתב אכן מספיק.

אבל אם אתה לא מבין בדברים וכבר קרו לך מקרים בעבר שהמחשב שלך נדבק במזיקים\נפרץ
אז הייתי אומר שגם הפיירוול במחשב הכרחי

אתה גם צריך לקחת בחשבון שהפיירוול יאט לך את האינטרנט במידה מסויימת וגם יאט לך את המחשב.
ויש מצבים מסוימים שפיירוול בשילוב עם נתב גורמים לבעיות
חזרה לפורום
ישן 28-10-2007, 14:33
  xyzzz xyzzz אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי רמי ד שמתחילה ב "זה ממש לא נכון. יש המון חורים..."

1)בגלל שיש לו נתב גם שירותים שהם פגיעים כמו RPC לא יושפע,בנתב יש פיירוול טבעי של מנגנון NAT
2)כמו שרשמתי לו - להימנע משימוש בתוכנות שידועות כלא בטוחות - אינטרנט אקספלורר\אוטלווק
3)רשמתי לו גם לשמור על מערכת מעודכנת

לא צריך לבצע שום סריקות,אם הוא פועל על פי הכללים שאמרתי לו ושיקול דעת בזמן שהוא משתמש
במחשב לא אמורה להיות לו שום בעיה

זה שיש למישהו פיירוול תוכנה לא אומר כלום,אני יכול לכתוב תוכנית שתתחבר למקומות דרך זיכרון
של תוכנות שכבר מורשות בפיירוול ואז אם המשתמש לא מבין מה הפיירוול אומר לו אז כל העסק חסר
תועלת,שילמד קודם כל איך עובדים עם מחשב ואח"כ יחליט אם הוא צריך פיירוול בכלל (לפי דעתי פיירוול
ואנטיוירוס הם תוכנות מיותרות)
חזרה לפורום
ישן 28-10-2007, 17:54
  xyzzz xyzzz אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי רמי ד שמתחילה ב "1. זה לא פשוט ביכלל ליכתוב על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רמי ד
1. זה לא פשוט ביכלל ליכתוב על זיכרון של תוכנה אחרת, בעיקר אם יש אנטיוירוס או משהוא כזה, שיהיה קשה לעקוף אותו.
2. אתה לא צריך להישתמש בתוכנה מיוחדת כדי שיהיה אפשר לפרוץ לך. מספיק להישתמש בווינדוס.
3. בוודאי שצריך סריקות. כי אף אחד לא רוצה איזה KEYLOGGER על המחשב שלו. או איזה ווירוס שיפרמט לך את המחשב. או משהוא שידפוק לך את כל הדריברים וכו.
4. מספיק להיות מחובר לאינטרנט כדי לחטוף מתקפות. אז איזה בדיוק שיקול דעת יעזור לך?. אתה גם לא מתעדכן כמו אנטיוירוס ואנטי SPY וכל אלה, שלפחות ברוב המזיקים הם יודעים איך לטפל.

1)זה מאוד פשוט להריץ קוד תחת תוכנית אחרת חפש על CreateRemoteThread
2)אז איך זה שלא כל המחשבים בעולם פרוצים ?,וינדוס מעודכן לא צריך להוות שום בעיה
3)אם פועלים על פי הכללים שלי לא צריך כלום,כי כלום לא יכנס
4)אם אתה מחובר לאינטרנט דרך ראוטר שמפעיל NAT אתה לא מקבל שום מתקפה,אם תשים לב
כל המתקפות שהיו על ארגונים שמחוברים לאינטרנט התחילו ממשתמש שלא יודע להשתמש במחשב
ולא מפרצה במערכת הפעלה.

מה שאני מנסה לומר בכללי שהנקודה הכי חלשה באבטחה של מחשב זה מי שמפעיל אותו
אפשר לגלוש באינטרנט דרך וינדוס ובו נהיה קיצונים גם דרך אינטרנט אקספלורר בלי שום בעיה
הכל תלוי איך מפעילים את שניהם.

אם יש לך משתמש שכל העיסוקים שלו זה להוריד משחקים לא חוקיים ולגלוש באתרי פורנו מפוקפקים
אז שום תוכנת פיירוול או אנטיוירוס לא תעזור לו
חזרה לפורום
ישן 28-10-2007, 19:27
  רמי ד רמי ד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי xyzzz שמתחילה ב "[QUOTE=רמי ד]1. זה לא פשוט..."

1. אני לא יודע מה זה CreateRemoteThread, ואני יחפש על זה יותר מאוחר, אבל אני בתוח שאם זה היה כל כך פשוט, היו עושים נגד זה משהוא.
2. תתפלא כמה חורים יש לווינדוס... ולא תיקנו את כולם. אפילו לא תיקנו את רובם!.
3. מה זאת אומרת כלום לא יכנס? אין דבר כזה!. אם יש האקר טוב ונחוש, שום דבר לא יעצור אותו. אין דבר כזה "בילתי ניתן לפריצה". אבל אפשר להקשות, ולגרום לאנשים מתחילים ו\או לא נחושים מספיק, לא לפרוץ.
4. נגד משתמש שלא מבין כלום, אין לי מה לעשות... אני רק אומר איך אפשר לשפר את האבתחה.

ציטוט:
אם תשים לב
כל המתקפות שהיו על ארגונים שמחוברים לאינטרנט התחילו ממשתמש שלא יודע להשתמש במחשב
ולא מפרצה במערכת הפעלה.

אין לי דרך לבדוק את זה, לכן אני מעדיף להימנע מלהגיב לזה.
חזרה לפורום
ישן 29-10-2007, 18:59
  xyzzz xyzzz אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי רמי ד שמתחילה ב "[QUOTE]איזה חורים שמיקרוסופט..."

שידוע למיקרוסופט על פרצה היא מתוקנת,מי שסובל מפרצה שתוקנה לפני שנה\שנתיים זה מי שלא
טורח לעדכן את המערכת הפעלה שלו...

אם אתה מדבר על ה 0day exploits וכאלו הסיכוי שישתמשו בדבר כזה נגד מחשב בייתי
הוא אפסי,מי שמחזיק בקודים כאלו יעדיף למכור אותם ורק טמבל מוחלט ישתמש בהם נגד מחשב בייתי

אני לא כתבתי את התוכנה של הנתב זה נכון,מי שפורץ לי לא יודע איזה נתב אני מחזיק
ומה בכלל בא אחרי הנתב,חיבור לאינטרנט לא אומר שמחשב יכול להיפרץ.

ובו נניח כמו שאתה אומר שיש לי פרצה בנתב,אז יש לי פרצה בנתב,מפה ועד השגת גישה למחשב
שלי שיושב אחרי הנתב הדרך עוד ארוכה וארוכה מאוד אם עובדים לפי הכללים שלי,בכל מקרה
פורץ אפשרי לא יודע איזה סוג של נתב אני מחזיק,הוא לא יודע איזה מערכת הפעלה יש לי ואיזה
שירותים עובדים עליה

אף אחד לא משאיר backdoors (גם זה מהסרטים),מה גם שבאגים אפשריים בתוכנה לא אומרים
שאפשר לנצל את הבאג לצורך השגת גישה למחשב
חזרה לפורום
ישן 29-10-2007, 20:05
  רמי ד רמי ד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי xyzzz שמתחילה ב "שידוע למיקרוסופט על פרצה היא..."

בנוסף למה ששימי אמר, אני רוצה להוסיף, שאין בעיה גם לימכור קוד וגם להישתמש בו. אם כבר, טמבל הוא שלא ישתמש בכל הכלים שלו לפרוץ.

ציטוט:
מי שפורץ לי לא יודע איזה נתב אני מחזיק
ומה בכלל בא אחרי הנתב,חיבור לאינטרנט לא אומר שמחשב יכול להיפרץ

למה לא? שוב, אתה לא כתבתה את התוכנה, לכן אתה לא יודע איזה חורים יש בה.

ציטוט:
ובו נניח כמו שאתה אומר שיש לי פרצה בנתב,אז יש לי פרצה בנתב,מפה ועד השגת גישה למחשב
שלי שיושב אחרי הנתב

אני ושימי כבר ענינו לך על האבתחה של ווינדוס...

ציטוט:
,בכל מקרה
פורץ אפשרי לא יודע איזה סוג של נתב אני מחזיק,הוא לא יודע איזה מערכת הפעלה יש לי ואיזה
שירותים עובדים עליה

לפני שפורץ מנסה ליפרוץ, הוא מנסה לברר הרבה פרטים על המחשב. וזה לא דבר שאתה יכול להגן בפניו. אתה רק יכול להקשות, על ידי אנטיווירוס ו-FIREWALL .

ציטוט:
אף אחד לא משאיר backdoors

תתפלא כמה כאלה יש לווינדוס. למשל כמו זו שהיתה בפבלישר...
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר