לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-10-2007, 11:53
  lordik lordik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.07
תזרום איתי או לא? אני משתגע כבר...

היי, פגשתי בחורה חמודה ונחמדה לפני כמה ימים (ברביעי או חמישי בלילה), ישבתי איתה ודיברנו אחרי ששתיתי קצת והתברר שאנחנו מכיר חלק מהאנשים שהיא מכירה, כלומר היא הייתה מסתובבת בקיץ עם קבוצה של חברים שפעם היו חברים טובים שלי אבל רבתי איתם לפני הקיץ, אז דווקא בקיץ לא הסתובבתי איתם...
בקיצור, היא וחברה שלה היו חברות של שניים מהקבוצה הזאת ולפני שבועיים ביחד 2 הבנים האלה זרקו אותם.
חברה שלה חמודה ונחמדה גם והיא הייתה גם באותו לילה שהכרתי את הבחורה הנחמדה ורק אמרתי לחברה שלה שלום ככה כי לא יצא לנו לדבר הרבה.
בקיצור, אתמול בלילה נפגשנו שוב אבל דיברנו הרבה על אלה שהן היו חברות שלהם וסתם דברים כאלה, כאילו רק זה עניין אותן.
הקטע הוא שהן לא רוצות לחזור בשום סיכוי להיות עם הילדים האלה שוב בקטע, אבל אם הם לא רוצות, למה הם שואלות הרבה שאלות, רק סקרנות?

אני חיבבתי את הבחורה החמודה הראשונה ואתמול כשהיא באה וגם ביום רביעי עצמו היא נתנה לי "לשים" עליה ידיים, לחבק ללטף ושאר הדברים והיא לא התנגדה ולא כלום, אבל אני לא יודע אם היא תזרום איתי או לא לאיזה קטע אם אני אמשיך ככה...
אתמול לא יכלתי לנסות לנשק או לעשות לה דברים אחרים כי היא הייתה עם חברה שלה ואני לבד.
אז, מה אתם אומרים? זה לא שהיא מדברת כל הזמן על הזה שהיא הייתה חברה שלו, בעצם בקושי, אבל דיברנו כמעט רק על הקבוצה הזאת של הילדים... שלא תחשוב שאני בחור משעמם או משהו בסגנון בגלל שרק עליהם דיברנו.
האם אתם חושבים שיש לי סיכוי?
ואיך לא להיות איתה בחור משעמם? תנו רעיונות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-10-2007, 12:08
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lordik שמתחילה ב "תזרום איתי או לא? אני משתגע כבר..."

קודם כל, אני לא יודעת איך זה אצל אנשים אחרים, אבל אני מתעניינת לשמוע על התנסויות של אנשים אחרים עם אנשים שנפגעתי מהם בעבר, לראות איך הם מתנהגים בכללי ולא רק אצלי >וגם באופן טיפה ילדותי, אני מודה, קצת להתנחם אם אני מגלה שמי שפגע/ה בי לא כזה בחור/ה בסדר..<

ככה שאני חושבת שהיא מדברת הרבה על חבר שלה בגלל הסיבות שאני ציינתי: פגיעות ונחמה..

בקטע השני, לא קשה למצוא נושאים לשיחה. אפשר לפתח שיחה על כלום. אני נוהגת לעשות את זה הרבה, ואז לתת לאסוציאציות שלך לזרום.. מה גם שזה לא צריך לבוא רק ממך, תן גם לה להוביל מדי פעם את השיחה.. תהיה אתה, בעיקר. אל תנסה לשווק את עצמך בתור מישהו אחר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר