לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2007, 06:22
  ericsson ericsson אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.07
גיבוש מטכ"ל 28/10 -הבזיון

אני הייתי בגיבוש מטכ"ל האחרון ,הייתי שם פחות מ24 שעות אבל לא בגלל שפרשתי ולא בגלל שלא רציתי .
הגיבוש החל כרגיל בריצה עם כל הציוד עלינו ולאחר מכן הלכנו לאסון טבע לעשות את תרגיל השקים במשך זמן של יותר משעה לדעתי (עשינו שני מקצים ) כמובן שהבאנו איתנו לדיונה גם אלונקה וגריקנים אבל מה שלא ידענו זה מה יש באחד מהגריקנים.
באחד מהגריקנים היה לפני הגיבוש סולר, ובטעות כנראה הוא התערבב עם הגריקנים של השתיה ומה שיצא זה מים מזוהמים, אבל למי אכפת הרי אנחנו גיבורים שבאנו למטכ"ל לא לשחק, אז זה בסדר שנשתה סולר.
אחרי הלחצות של המפקד בסיום כל תרגיל לשתות מימייה לפחות מסתבר שאני שתיתי שתי מימיות מהסולר (עלינו על זה שזה סולר רק בסיום התרגיל).
ברגע שחזרנו למתחם הגיבוש התחלתי להרגיש כאבי בטן עזים ובחילה ביקשתי מהמפקד ללכת לרופא כי יש לי הרגשה ממש מוזר והוא אישר. הרופא כמובן בהצלחה לא התייחס לכך שאני יושב אצלו ונאנק מכאבים אבל אחרי כמה הקאות וגרעפסים עם ריח של תחנת דלק הוא התחיל לשים לב אלי וקיבלתי תרופות נגד הקאות ובחילות וגם להמלצתו שתיתי חלב כדי לעשות אנטי לדלק.
למעשה הגיעו 3 אנשים מהצוות שלי על הקטע של הסולר ונאלצו לצאת על רפואי בגלל זה .
אני לא מבין איזה מין חוסר אחריות זה והפקרות לתת לאנשים לשתות דבר כזה .
לבסוף חזרנו הביתה(פצועי הסולר) וקיבלנו זימון לגיבוש הבא במרץ (קצת בעיה בהתחשב שאם נעבור נצטרך להתגייס ביולי 08).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2007, 09:49

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "אם יש לך הוכחות חותכות שבג'ריקן הזה היה סולר לפני ששמו בו מים- אתה יכול לתבוע את הצבא"

הרופא כתב לי את זה בשחרור הרפואי עם חתימה שלו!

על הגריקן היה סולר וכנראה שממש לפני המים ששמנו בו בגלל הריח. אין ויכוח בכלל המפקד של הגיבוש יודע, המפקדים שלי יודעים ואפילו הרופאים יודעים.
זה לא בעיה להוכיח את זה הגריקן הוא מהפלסטיק השחורים הגדולים והיה כתוב עליו בקטן סולר ולא שמו לב כי הוא היה על המנשא שלו .
אין לי שום סיבה לתבוע אותם מלבד העיקרון של הפאשלה שלהם. אני לא צריך מהם שום דבר פשוט ממש ממש מבאס לחשוב שעכשיו אני צריך לחכות לגיבוש של שנה הבא ורק אם אעבור אתגייס ביולי או נובמבר עוד שנה,אם אני אכשל יהיה יותר גרוע כי אני גם אפספס את הגיבוש יחטי"ות כי אמרו שהגיבוש הבא יהיה בסוף מרץ וזה בדיוק הזמן שבו אני אתגייס ואמור להיות הגיבוש יחטיו"ת.
מה לדעתך הצעד הכי נכון לעשות?! להמשיך לגיבוש מטכ"ל בתור חייל או לוותר וללכת הלאה ליחטיו"ת.
ישן 29-10-2007, 11:36

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי AlienwareIL שמתחילה ב "לא רוצה לשפוט אותך חס וחלילה..."

שוב אני חוזר לא שתיתי סולר שתיתי מים עם שרידים של סולר. שמע בדוגרי אתה שותה שם מים בטעם קפה ומים אדומים שקוראים להם פטל אבל אין להם טעם, ושאתה בדיונה והמפקד אומר אחרי כל תרגיל לדחוף מימיה בתוך החמש או 7 דקות הפסקה לא אכפת לך אם במים האלה יש גם ביוב אתה שותה.
אתה שם לב שלמים יש טעם מוזר כזה אבל אתה אומר אולי זה בעצם מהיד שלי כי נגעתי בנשק ויש עליו סולר ובעצם מה זה יכול לעשות לי. ת'אמת זה גם לא משפיע ישר ,זה בכלל לא הפריע לי בהתחלה אז גם המשכתי לשתות מהמימיות שהיו עלי שהיו רק מהגריקן הזה.
מה לעשות על טמטום משלמים וכנראה שנהגתי די בטמטמום שלא חשבתי מספיק, ורק היה לי בראש מין ראבק כזה שלא אכפת לך מכלום ושגם אם העולם יתפוצץ אני פה כדי לעבור, ואם למים יש קצת טעם זה קטן עלי.
ישן 29-10-2007, 21:03

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "אם הוא היה נעול על מטכל הוא..."

אחי אתה באמת טועה בשיפוט שלך. אני ישבתי במרפאה מ7 בערב עד 10 ומשהו בלילה בוכה מכאבים ומקופל כולי הקאתי 4 פעמים.הייתי מיובש כבר מרוב שהקאתי ורצו לעשות לי אינפוזיה .שמע אולי אתה גיבור יותר ממני אבל במצב הזה הרגשתי שאין לי מה להמשיך כי הייתי חלש מאוד וממש כאב לי.
כן אני לא מתבייש להגיד שהעדפתי לצאת מהגיבוש כי נאמר לי שיתאפשר לי לעשות אותו שוב .
התרופות שנתנו לי (פרמין ועוד תרופה נגד בחילות) מחלישות את הגוף. יכולתי להמשיך אין ספק השאלה אם יכולתי להיות במיטבי ולתת את המקס' -אני בספק אם הייתי מצליח לרוץ בבוקר אומנם הרגשתי יותר טוב אבל בטוח שאני לא 100% בסדר.
שמע אני מאוד רצתי לעבור את הגיבוש הזה. אם רק היית יודע מה השקעתי ונתתי בשנה האחרונה בשביל זה תאמין לי שלא היית מסיק מסקנות שכאלה מהר כל כך.

מה שבטוח זה שאתה הייתה עובר ומזה קצת סולר?! אתה,קטן עליך כל בוקר אתה מקפיץ בנזין 95 מלא מזומן עם קורנפלקס .שמע דוגרי זה הרגשה רעה וקשה שאי אפשר לשפוט במיוחד שהדגישו לי 1000 פעם שאני אוכל לחזור בגיבוש הבא וששם לא יהיה סולר והכל יהיה בסדר.
ישן 29-10-2007, 22:17

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "[font=Verdana]חבר, אני מתוסכל..."

אני לא כועס אני ממש שמח לקרוא מה שאתה כותב. גם אם זה לא בדיוק מה שאני חושב אולי יש צדק בדברים שלך ואני נהנה לקרוא אותם. שמע אני התקשרתי מ12 בצהרים לכל מקום אפשרי כדי לחזור לגיבוש. דיברתי מלא פעמים עם מדור סיירות עד שהם שיכנעו אותי באמת שאין להם שום דרך להביא לי את הטלפון של מפקד הגיבוש או מישהו אחר משם ,בנוסף גם יצרתי קשר עם מטכ"ל והם לא אישרו לי לחזור לגיבוש בשום אופן ואין שום אפשרות לחזור לגיבוש הזה רק לבא.

וסתם בד"א אני מכיר את האסון טבע ואת כל האזור של וינגייט מצוין אני גר 10 דקות משם ומלא אימונים עשיתי שם ככה שאני מכיר את השמורת טבע הזאת מכל כיוון ואולי אפילו יותר טוב מהמפקדים בגיבוש.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:00

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר