לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-10-2007, 17:49
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
מידע שיאי גינס באהבה

שיא החתונות, שיא הגירושין

79 שנים אורכים הנישואים הממושכים ביותר. ג'וזף ואנני ג'ארוויס מקנדה, הורים ל- 12 ילדים, נישאו בשנת 1921 והם נשואים באושר (?) עד עצם היום הזה.

הכלה המבוגרת ביותר הייתה בת 102 כשנישאה לבחיר ליבה בן ה-83, כשהחתונה במשמחת התקיימה בשנת 91' באוסטרליה.

החתן המבוגר ביותר היה בן 103 כשנישא לאשת חלומותיו בת ה-84, בבית אבות בויסקונסין, ארה"ב, בשנת 84'.

הזוג הנשוי הצעיר ביותר הם תינוק בן 11 חודשים ותינוקת בת 3 חודשים מבנגלה-דש.
הוריהם השיאו אותם בשנת 86' כדי לשים קץ לסכסוך בן 20 שנה בין שתי המשפחות. הסכסוך, אגב, היה על חווה.

שובל שמלת הכלולות הארוך ביותר בעולם, שהשתרע על פני 301.43 מטר, נרשם אצל הזוג הישראלי גילת ואופיר בן אבו. השניים התחתנו ביוני 2000.

ולמי שמתקשים עם כל הנישואים הדביקים האלה, הנה איזון: ככל הידוע לגינס מן הרשומות,
בני הזוג המבוגרים ביותר בעולם שהתגרשו הם סיימון ואיידה סטרן (יהודים??) ממילווקי, ויסקונסין, ארה"ב, ששמו קץ לנישואיהם כשהיא היתה בת 91 והוא בן 97.

שיא הנשיקות, שיא החיבוקים

לא בענייני חתונות, אבל עדיין בענייני רומנטיקה, כדאי לציין את הנשיקה הארוכה ביותר,
השייכת גם היא לזוג ישראלים (מה קורה פה, גם נלחמים וגם עושים אהבה?):
כרמית צוברה ודרור אורפז התנשקו לאורך זמן שיא של 30 שעות ו-45 דקות וזכו בתחרות הנשיקה הארוכה ביותר
שנערכה באפריל 99' בכיכר רבין, תל אביב. בתחרות השתתפו 107 זוגות.

בחיבוק הכי גדול נטלו חלק 462 בני אדם - תלמידים, מורים, הורים ואורחים של בית הספר "ברוק קרוידן",
ויניפג, מניטובה, קנדה - שהשתתפו בדצמבר 98' בחיבוק שובר-השיאים.
האירוע אורגן כחלק מתוכנית הלימודים באזרחות המתקיימת בבית הספר ומטרתו היתה להורות לילדים כבוד וסובלנות איש לרעהו.

שיא המחסור באהבה

ושלא תחשבו שכל כך רע לנו פה. בקטאר למשל, 67.2% מהאוכלוסייה הם גברים, עובדה ההופכת אותה למדינה הסובלת מהמחסור המתועד הגדול ביותר בנשים.

באוקריאנה, המדינה הסובלת מהמחסור המתועד הגדול ביותר בגברים, מהוות הנשים 53.7% מהאוכלוסיה.

באיי הבתולה האמריקניים שיעור הנישואים הוא הגבוה ביותר - 35.1 אחוז.

מתנות-שיא

ולמי שמסרב להיות מודאג מהסטטיסטיקות המערביות, הנה כמה אפשרויות לחגוג את יום האהבה לצד מספר דרכים בטוחות לכבוש את לב בן או בת הזוג:

אם אתה אמיד מאוד, מאפיונר או עובד חברת היי-טק המחפש מימוש הגיוני לאופציות, תוכל לרכוש עבורה את הארנק היקר ביותר בעולם,
העשוי עור תנין ושוויו 75 אלף דולר.

תוכל גם לארגן ארוחה רומנטית ולדאוג מבעוד מועד שעל השולחן יונח לא אחר מאשר בקבוק "שאטו דיאיקם סוטרן",
היין היקר ביותר המוצע למכירה בעולם, שמחירו נע בן 56 ל-64 אלף דולר.

אם העדפותיה האלכוהוליות של נערתך (או אלו של הגבר שלך) מסתכמות בבירה,
תמיד אפשר ללכת על בקבוק "סמואל אדאמס טריפל בוק, הבירה החזקה ביותר בעולם, שתכולת האלכוהול בה עומדת על היא 17.5% לנפח.

מתנת-שיא נוספת שכדאי לשקול היא החזיה היקרה ביותר, הלא היא חזיית המילניום של "ויקטורי'ס סיקריט", שמחירה 10 מיליון דולר והיא מעוטרת ב-3024 אבני חן. .

קללות-שיא

טיפ: אם אחרי הארנק, הארוחה הרומנטית, היין, הבירה והחזיה תרצו לעשות משהו קצת יותר סטנדרטי, סרט למשל, השתדלו להימנע מ"סאות' פארק",
הסרט, שנכנס לגינס כסרט האנימציה עם הכי הרבה קללות. ב-81 דקותיו כלולות 399 קללות ומילים גסות ו-128 תנועות מגונות.

מתוך:
http://www.lovesite.co.il/modules.p...howpage&pid=240

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 30-10-2007 בשעה 18:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2007, 07:14
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "שיאי גינס באהבה"

הכי עצוב לי זה על האוכלוסיות שבהן חצי מהאוכלוסיה הוא רק ממין אחד. גם בגלל האהבה החסרה, וגם בגלל... אני לא יודעת אם לקרוא לזה מנטליות או דת או מנהגים. פשוט ברחה לי המילה. כדי להגיע למצב כזה שחצי האוכלוסיה היא ממין אחד ויש מחסור בחצי השני זה לא דבר טריביאלי או מקרי. פעם שמעתי ברדיו שהגיעו בהודו למצב כזה של מחסור בנשים בגלל שיש הרבה כאלה שאם נולדת להם בת, אז הם הורגים אותה, והכנסת אולטרסאונד לארצות האלה לא עזר הרבה. אם יש בת, אז מפילים. זה הכל בהשפעת המשפחה, לא האמא הורגת או משהו כזה. אני לא זוכרת אם מדובר אך ורק בבת ראשונה או שבכל בת. כל משפחה וה"מנטליות" שלה. הכל בגלל העיניין האפלייתי הזה שעדיין קיים בעולם בין ילודים בנים וילודים בנות. ואם זכרוני אינו מטעני, בגלל שאין דבר כזה פוליגמיה לנשים, והן צריכות לשמור על תומתן וכל הדברים האלה, וכמובן שיש מחסור חמור בהן, מאלץ חלק מגברים למצוא תחליף בצורת גברים אחרים, כאשר הם לא הומואים. והומוסקסואליות אינה דבר מקובל בלשון המעטה.
אני לא יודעת איך קורה בכלל שיש מצב כזה שחצי מהאוכלוסיה הוא נשים, אבל זה וודאי לא ניראה לי טבעי. לא אקראי, לא תעלול אכזרי של הטבע. אני לא יודעת כלום על אוקריינה, אבל אולי הגברים נהרגים במלחמות? לוקחים אותם לצבא (אולי בכוח?) ומציבים אותם במקומות רחוקים?

החיבוק הכי גדול - הדבר הראשון שאני תוהה: בהנחה שהחיבוק הזה נותר ע"י שני אנשים מתחבקים במרכז, ואז מחבקים אותם וכך הלאה - אלה שבמרכז, וקרובים למרכז - איך מישהו לא נמחץ שם? נתקף אולי מחנק? התעלף מרוב חום? הקאות? מכות אקראיות בעיניים או בחלקי גוף אחרים עקב חוסר מקום לתזוזה? אולי אפילו סכינים (זה בית ספר, זה ילדים. בואו לא נשלה את עצמינו)? או אם קרה סתם משהו שלא קשור לחיבוק אלא למצב הרפואי של האדם המשתתף (התקף לב או לידה (מוקדמת?) למשל), אז איך עזרה ראשונה היתה בכלל יכולה להגיע אליו? חשבו על זה כשתיכננו את החיבוק הזה? יש פרטים מה קרה ת'כלס בשטח? נשים בהריון, אפילו שאינו מתקדם, הורשו להשתתף בחיבוק הזה? בדקו שאין כלי נשק לפני שהתחילו? האסטרטגיה הכי טובה בעיני הוא שבכל רדיוס להציב אדם ממגן דוד אדום שיחלוש על שטח שיאפשר לו להגיע במהירות יחסית אל האדם הזקוק לעזרה. אם באולם חתונות יכולים להכנס 200 איש ויותר, אז בשטח הזה יעמדו בצפיפות, מאוד קרוב איש לרעהו אנשים. אז זקוקים למשהו כמו 3-5 אנשי עזרה ראשונה. למה אדם ממגן דוד אדום ולא אדם שסתם יודע עזרה ראשונה? כי נחוץ אדם מיומן ובקי עקב הבעיות ה"פשוטות" שציינתי כשאדם מוקף בקיר של אנשים מכל עבר, עם סיכוי קטן מאוד לעבור דרכו ועוד בזמן קריטי. האמת שחשבתי בגדול מידי. בעיני רוחי ראיתי דווקא משהו כמו 5000 איש, לא 400. עבור 400 מספיק אמבולנס אחד בחוץ. עבור 5000 בהחלט חשוב שיהיו אנשים בתוך כדור האנשים הזה, ולא מחוץ. האם בכלל היה סדר מסויים בהרכבת החיבוק הזה - באמצע ילדים, רק אח"כ מבוגרים, וזאת כדי שילדים לא יימחצו ע"י המבוגרים או יאבדו מרחב לנשום? באמצע הילדים/התלמידים מישהו מבוגר אולי בעל סמכות שישמור שלא יהיו הפרות סדר בין התלמידים לבין עצמם (אלו תלמידים, ודברים כאלה יכולים להתלבות בקלות יחסית)?
דבר שני - נועד להורות לילדים סובלנות וכבוד איש ורעהו ????? סולבנות וכבוד מורים ע"י שעושים, שמתנהגים ככה בעצמך, מהווים דוגמה אישית, וגם אז הסביבה לא בהכרח מצטרפת להתנהגות הזו, אלא אם יש סביבה מספיק גדולה שזה אורח ההתנהגות שלה, ואז יש את אלה שרוצים להשתייך או נסחפים או לחץ חברתי שגורם לך להשתנות ולהתנהג כך, אפילו אם זה לא בטבעך להתנהג כך. בדיוק כמו שקורה עם התנהגות אלימה או התנהגות של הפקרות מינית או התנהגות של עליתה מסויימת וכו'. אפשר להורות, להנחיל, להחדיר דברים כאלה גם בעזרת אמצעי בהתקשורת - טלוויזה וכו', אלו האמצעים היעילים ביותר. לא יכלו למצוא שם יותר מתאים לחיבוק הזה? כי לא ניראה לי שיש קשר בין נושא החיבוק - האידיאל - מה שהוא צריך לסמל, לבין המציאות.

הנשיקה הארוכה ביותר - 30:45 שעות. מעניין אותי מה היו החוקים לגבי הצרכים הבסיסיים - מים? אוכל? שינה? שירותים? ולא, אין לי חשק לחפש עכשיו באינטרנט או בויקיפדיה. סתם תהיתי. ברור שיש זמן מוקצב לכל דבר. אם עשו הפסקות בזמנים מוגדרים מראש - למשך כמה זמן היתה ההפסקה? נניח הפסקת שירותים לכולם. תחשבו על זה: 107 זוגות, שאומר 214 איש, וזה עוד לא כולל את כל אנשי ההפקה מסביב. היו מספיק שירותים שהוצבו במקום? האם כולם הספיקו להכנס? כמה זמן הפסקה? האם חצי שעה זה מספיק לכולם? או שאולי היו בייביסיטרים להליכה לשירותים? איוז אופציה היתה טובה יותר בעיני המארגנים ומאיזו סיבות. מעניין... הפסקות אוכל לכולם - זה פשוט עם קייטרינג, אבל כמה זמן הפסקה? גם כן חצי שעה? אוכל אפשר 3 פעמים ביום, אבל מים - חובה לשתות. הפסקות מים יזומות? 3 דקות? לוודא שיש לכל זוג לידו בקבוק מים? האם היו שם מחלקי מים? הפסקות יזומות לשינה? 10 דקות בכל פעם? כמה פעמים? מי ישן יותר - הם או זוג עם תינוק חדש? זה אומר שהנשיקה לא היתה יכולה להיות רצופה כפי שניתן לחשוב בטעות ממבט ראשון, וזה אומר שהאירוע ארך יומיים. מעניין אם האמרגנים תיכננו יומיים או 3 של האירוע הזה או שהם חשבו שזה בטח ייגמר אחרי יום אחד. אם כבר, מעניין כמה זמן ארכה הנשיקה הרצופה הארוכה ביותר. כמה זוגות פרשו ומתי? שני הזוגות שנשארו בסוף והמשיכו להתחרות, האם הזוג שלא זכה - סתם נמאס לו כבר להתנשק? או שלא זכה על איזה פרט טכני? כמה זמן מאז שהזוג השני הפסיק להתנשק (מרצון או בגלל פרט טכני), סביר שאחרי איזה דקה או שניים הוא הוכרז הזוכה. כמה זמן מאז הוכרז כזוכה המשיך הזוג להתנשק?
כמו שאמרתי - אין לי חשק לחפש (אפילו שזה לוקח רק דקה). זה סתם מסקרן.

עכשיו נכנסתי לקישורים שאמיר נתן. השנקיה הרצופה הארוכה ביותר - יותר מ-31 שעות. אין אוכל, אין שינה, נשיקה רצופה, חייבים לעמוד, הולכים יחד לשירותים וחייבים להשאר מנושקים תוך כדי. איזו אכזריות! מזכיר לי את הסרט "הם יורים רק בסוסים".
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

נערך לאחרונה ע"י מריאל בתאריך 02-11-2007 בשעה 07:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר