לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-10-2007, 23:56
צלמית המשתמש של it5ik
  it5ik it5ik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
שאלה שאלה לגבי שיווק רשתי

שלום לכולם. ניסיתי למצוא את התשובה דרך החיפוש אבל לא הצלחתי להגיע למסקנה ברורה. שמעתי גם כל מיני הארות ע"י כל מיני אנשים אז אני כבר לא יודע מה נכון...

החלטתי להצטרף לחברה לשיווק רשתי. לא, לא פירמידה, שיווק רשתי אמיתי.
ההשקעה מאוד, אבל מאוד נמוכה, קיים מוצר אמיתי ושימושי וכל אחד מרויח בהתאם לרשת שלו, ככה שהאנשים בתחתית המטריצה יכולים להרויח יותר מאלו שלמעלה, אז אין טעם לנסות להניא אותי מהלצטרף...

השאלה שלי היא מה בנוגע למיסוי? האם אני חייב להצהיר על ההכנסות? אם אני עובד שכיר האם אני צריך לעשות תיאום מס? האם זה משנה באילו סכומים מדובר? אם כן מהם?
כל פיסת מידע תעזור.
לצורך העניין, החברה משלמת בצ'ק בדואר או העברה ישירה לחשבון, עפ"י מה שאחליט.

תודה רבה על כל תגובה מקצועית, אני יכול להבטיח לכם שהעניין חשוב לי כי הוא בעל השפעה קריטית על העתיד שלי בנקודה זו של חיי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-10-2007, 05:49
  משתמש זכר הברמן של הפורום מנהל הברמן של הפורום אינו מחובר  
מנהל: כלכלה עסקים ושוק ההון, משפטים וצרכנות

חבר מתאריך: 10.07.02
אין פטור ממס על הכנסות משיווק רשתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי it5ik שמתחילה ב "שאלה לגבי שיווק רשתי"

ולכן הכנסה זו חייבת במס הכנסה, במע"מ ובביטוח לאומי.
ע"פ החוק, כדי לדווח על הכנסות אלו צריך לפתוח תיקים ברשויות המס.
אם מדובר בהכנסות נמוכות, אז אפשר להירשם כ"עוסק פטור" ולא לשלם מע"מ.
מי שהינו גם שכיר, יכול בתנאים מסויימים לקבל פטור מביטוח לאומי בגין הכנסות נמוכות.
יתכן גם שהכנסה זו לא תעבור את "רף המס" עבור מי שמשכורתו נמוכה מאוד ומרוויח עוד כמה גרושים משיווק רשתי וביחד לא מגיע למינימום בגינו צריך לשלם מס.
בכל מקרה, חייבים לדווח ולפתוח תיקים ברשויות.

נערך לאחרונה ע"י הברמן של הפורום בתאריך 31-10-2007 בשעה 08:05.
ישן 31-10-2007, 06:45
  בן שאול בן שאול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הברמן של הפורום שמתחילה ב "אין פטור ממס על הכנסות משיווק רשתי"

אתה אכן כותב בשאלתך כמו הדמות הסטראוטיפית של 'המצטרף הצעיר לשיווק הרשתי', ואני מתכוון למשפטך כמו: "השפעה קריטית על חיי", שבתרגום חופשי הציעו לי חלום שישנה את חיי וכן שכנוע עמוק כמו במשפטך "אין טעם להניע אותי". אז אין לנו עניין להניע אותך שכן השיווק הרשתי הוא עקרונית שיטה שיווקית מעניינת ויחודית. השאלה היחידה היא האם יש מוצר אמיתי ולא איזה גל של אגל או מדבקת לאנטיאייגינג של המתחרים, שאין להם מחקרים תומכים אלא רק פטנטים דמי שנרשמים כדי להרשים הדיוטות.
בנקודה הזו, גם אם אתה מאמין בעצמך, אשמח אם תעמיד את המוצר לחווד דעת של הפורום. למה? כי אלה הם התגובות שתקבל גם במהלך עבודתך וכדאי שתלמד מהתגובות. מה דעתך?
ישן 31-10-2007, 17:34
צלמית המשתמש של it5ik
  it5ik it5ik אינו מחובר  

מידע בהחלט אשמח, בן שאול
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי בן שאול שמתחילה ב "אתה אכן כותב בשאלתך כמו הדמות..."

ואשמח לתגובות, לכאן ולכאן, אני בראש פתוח. כבר עשר שנים שמציעים לי MLM (כולל פגישה בשנת 97' עם ההיא מסאנריידר, שעברה אח"כ ל- AGEL), ומעולם לא נכנסתי לזה. ההשקעה פשוט היתה גדולה מדי.

החברה הזו נקראת GDI - GLOBAL DOMAINS INTERNATIONAL.
נתקלתי בה במקרה, וראיתי את סרטון ההסברה שלה. לאחר המון בדיקות, חקירות, שיחה עם שירות הלקוחות שלהם בקליפורניה, ושראיתי צילום של הצ'ק שהם שולחים הביתה, הבנתי שהכל אמיתי ושהרעיון מבריק.

GDI קיבלה זיכיון למכירת אתרי האינטרנט עם סיומת WS.
במקור הסיומת היא של WESTERN SAMOA, כפי שמוסבר באתר שלהם, ומדינה זו כלל לא מנצלת את משאבי האינטרנט שלה.
בעלי החברה חשבו וחיפשו דומיינים לשיווק והחליטו על סיומת זו כמסמלת .WebSite - WS.

המוצר עצמו הוא אתר אינטרנט, עלותו $10 לחודש, ללא התחייבות, והמחיר כולל:
- שם הדומיין
- אחסנה
- 10 תיבות מייל לאתר
- תוכנה מובנית לבניית אתר כך שאין צורך לשלם למתכנת (ניתן גם לבנות את האתר לבד)

שיטת התגמול:
$1 חזרה בחודש על כל אדם מתחתיך, 5 רמות למטה.
להבהיר: אם אני מביא את א' שמביא את ב' שמביא את ג' שמביא את ד' שמביא את ש' - אני מקבל על כל אחד מהם דולר בחודש, כולל ש'.
אין הגבלה על רוחב כל רמה.
כך, אדם שנמצא מתחתי יכול להרויח יותר ממני. כל אחד בהתאם לרשת שלו.

חלוקת הרווחים אם כן היא 50% - על כל $10 שאתה משלם, 5 אנשים מעליך מקבלים דולר חזרה.

אין צורך בשיטות מכירה, הסרטון שבאתר מסביר הכל (אמנם באנגלית). המטרה היא לא למכור אתר לכל אחד (אלא אם כן הוא רק רוצה את האתר) תוך הבטחות שווא של הכנסה לכל החיים, כי אז כל הנכשלים רק יכפישו את העסק.
המטרה היא למצוא אנשים הסברתיים שיוכלו להעביר הלאה את המסר, ושיהיו רציניים מספיק בשביל לרצות לקדם את עצמם ואת החיים שלהם.
מי שנרשם תחתי מקבל ממני עזרה ותמיכה לכל אורך הדרך (כי כמובן זה גם האינטרס שלי לעזור לו) וגם אלו שתחתי יעזרו לאלו שתחתיהם וכך הלאה).

החברה קיימת משנת 99', אחוז החדירה שלה לשוק העולמי הוא בינתיים כ- 1-2%. נבחרה בשנת 2002 למקום 37 ברשימת 500 החברות הכי מתפתחות של מגזין INC. נתוני צמיחה מופיעים בגוגל. לצורך העניין החברה צמחה ב- 3479% ב- 5 השנים הקודמות לפרסום.

תוכלו לראות את הסרט כאן

אם תרצו עוד פרטים, מה שיעלה לכם על הדעת, אני פה בשבילכם.
Sapulence@yahoo.com
ישן 31-10-2007, 18:37
  בן שאול בן שאול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי it5ik שמתחילה ב "בהחלט אשמח, בן שאול"

שמע, נשמתי לרווחה, חיפשתי ולא מצאתי משהו לא כשר והמוצר נראה לי.
עכשיו נותרו לי 2 שאלות (כיון שהכנסת גם את שיטת התגמול)
א. האם אתה מתחייב למינימום מסויים - או במילים אחרות האם אתה במשחק רק כל זמן שאתה ממשיך לשלם וכמה?
ב. האם יש לך, כלפי עצמך, לא בכתב, משהו שנראה כמו תוכנית עיסקית? מספיק שתענה לי על שאלה אחת: נאמר ואף אחד מתחתיך לא יביא קליינטים נוספים, אך ישאר במשחק. כמה עליך למכור מדי חודש כדי להרוויח 1000 דולר ברוטו לחודש (לפני מיסוי, לא כולל מע"מ) ומה לדעתך זה ידרוש ממך.
כיון שלשמחתי אתה בטוח בעצמך אני משאיר שאלה אחרונה 'פתוחה'. החלום של אג'ל הוא 'הכנסה פסיבית'. זו אשליה ללא עתיד ולמיעוט ריח של כסף. נאמר ותשתכנע שבמקרה שלפנינו יש לא רק סימני כסף אלא הכנסה משמעותית - האם יש לכך ערך מוסף מבחינתך (קריירה? תחום עניין לעתיד? ניסיון רלוונטי?)

יעקב בן שאול
ישן 01-11-2007, 00:42
צלמית המשתמש של it5ik
  it5ik it5ik אינו מחובר  

יפה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי בן שאול שמתחילה ב "שמע, נשמתי לרווחה, חיפשתי ולא..."

אתה באמת מצדיק את תואר מנהל הפורום, השאלות שלך לעניין:
1. כן, אני בפנים והעסק שלי קיים כל עוד אני משלם את ה- $10 דולר לחודש על האתר שלי. לא יותר. אין דמי הרשמה, צריכה נוספת (אלא אם כן אני רוצה לרשום עוד אתר, ואז זה עוד $10 לחודש שאני מוציא מהכיס שלי עבור מוצר שבחרתי לרכוש). כמובן, שרישום עוד אתרים לא "מכפיל" את הרווחים מהרשת שתחתיך.
מבחינתי , זה בסדר גמור לשלם את ה- $10 האלה, כי אם זה יתקדם לאן שזה מצביע, עשרת הדולרים האלה לא יזיזו לי... ואם אני בפנים אני צריך להיות רציני ולדאוג שזה באמת יגיע לאן שזה מצביע. כמו בכל עסק או כיוון בחיים.
$10=40 ש"ח= 2-3 קופסאות סיגריות=4 כוסות קפה טוב. כבר אמרתי שהרעיון שלהם מבריק? לדעתי.
ובהתחלה עוד חשבתי ש- $10 זה יקר לאתר אינטרנט כי דומיין יכול לעלות גם $9.99 לשנה. אבל זה רק עבור שם האתר. יש לך גם אחסון, ואם אתה רציני ורוצה את תיבות המייל אז יותר, ותוכנה לבניית אתרים גם שווה הרבה כסף. עוד שירות שהם נותנים לך הוא חידוש שם האתר אוטומטית, בלי צורך לרדוף אחריו כל שנה. עוד טרחה שנפתרה.
2. אם (תיאורטית) איש מתחתי לא יביא עוד איש, וכולם ישארו בעסק, אצטרך להביא 1000 איש בשביל לקבל הכנסה פסיבית של $1000 כל חודש, גם אם אפסיק להביא עוד חברים. כמובן שזו לא המטרה, ומי שכן יצטרף ידע שיש כאן השקעה מינימלית של כסף אך גם השקעה מינימלית של זמן. אנשי שיווק רשתי או אנשים שמחפשים משהו לעצמם בלי הון עצמי (כמוני), לא ישבו על התחת, כי הם יבינו שזה העסק שלהם.
לפני כמה חודשים הבנתי שאני בן 28 ובלי שום יכולת כלכלית או מינוף, וכל רעיון שעלה לי ולחברים שעזרו לי דרש יותר כסף, יותר זמן והרבה יותר סיכון ממה שיש לי פה. ובשיא הרצינות, אם יש למישהו רעיון יותר טוב (או בכלל טוב) לבנות הכנסה פסיבית או הכנסה כלשהי, אפילו אם צריך לקחת הלוואה, אני מוכן לשמוע. שעות נוספות כבר לא עוזרות עם 30% מסים והרס של הזוגיות (ואנחנו גם רוצים ילדים...).

3. אם תשים לב לשאלה שלך, אתה שואל אם הכנסה פסיבית כלשהי (נניח שנניח ש- $1000 לחודש) תיתן לי ערך מוסף ל:
קריירה - כסף מהצד יאפשר לי ללמוד/להחליף עבודה יותר בקלות.
היכרות עם הרבה אנשים היא נקודת מפתח בהתקדמות או בהזדמנויות עבודה. במיוחד בארץ
עסק פרטי הוא יותר מקריירה, במיוחד בתנאים של היום. אנשים מפוטרים על ימין ועל שמאל, חברות נסגרות, שעות עבודה מרובות, מסים, שחיקת הכסף, יוקר המחייה, קצבת פנסיה עלובה.. נמאס.
כמו שאנחנו נמנעים מלחשוב על המוות, אנחנו נמנעים מלחשוב על הזיקנה ומה נעשה עם קצבת הביטוח הלאומי.

תחום עניין - ראה קריירה. ובאמת מעניין יותר לקשקש עם אנשים כל היום מלהרוס את העיניים מול המסך בתמיכה הטכנית. אל תשכח שהאדם הוא יצירת המופת של הטבע, ואין אחד שהוא לא מיוחד...

ניסיון רלוונטי - אם העבודה שלי מערבת אינטראקציה עם אנשים נוספים (וכך היא היתה תמיד, אני לא מכיר הרבה עבודות שלא מערבות אינטראקציה עם אנשים אחרים), הניסיון בשיווק הרשתי, או בכל עבודת שיווק, לא יסולא בפז. אנשי שיווק רשתי, כפי ששמת לב בפורומים וכתבות, לומדים לשווק עצמם כפי שלמדו לשווק את המוצרים שלהם. הם מעריכים את עצמם ומודעים לעצמם. שיווק עצמי לא יסולא בפז בכל אשר תלך, בעבודה, בזוגיות, עם חברים וכו'.
בקיצור, ואני מקווה שהבנתי את שאלתך נכון, כסף נוסף בהחלט יקל על החיים שלי, במישרין ובעקיפין.
אל תשכח שאני לא הולך לעסוק בציד לויתנים או משהו רווחי אחר שאני לא מתחבר אליו. מדובר בשיווק והסברה ובתחום אתרי האינטרנט שרק הולך וגדל כל יום, וביצירת עסק פרטי להכנסה פסיבית.
3 הנקודות האלה מדברות אלי ולעוד המוני אנשים.

לילה ומאוחר כבר... אם יש עוד שאלות אשמח לענות כאן.
תודה.
ישן 02-11-2007, 09:25
צלמית המשתמש של it5ik
  it5ik it5ik אינו מחובר  

אם כבר מדברים על זה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי it5ik שמתחילה ב "שאלה לגבי שיווק רשתי"

אתמול בעבודה קיבלתי שיחת טלפון כשהלקוח פתאום גלש לנושא האג'ל... ואז הציע. למרות שאני מכיר. עוד לפניו. בתקופה שהם ביקשו רק $35 דמי הרשמה.
ואני מכיר גם את גב' פיינשטיין, שהיא מאוד נחמדה, נפגשתי איתה בשנת 96 או 97 במלון בת"א למצגת של סאנריידר.
והוא המשיך. והוציא ממני מייל. ואמר שישלח. אמרתי טוב תשלח, נראה, לא מזיק. אני ראש פתוח. (רק שיפסיק, אני כבר מכיר את אג'ל). והוא המשיך ללחוץ ולהזמין אותי לכנס של שבוע הבא, וללחוץ ולהביא חבר על הקו (טריק ישן... אן השתמשה בו בזמנו), ולנסות לשכנע אותי להגיע לכנס... טעות אחר טעות הוא ניסה ללחוץ אותי...
תאמינו לי אני מבין למה השיווק הרשתי ספג מכה יחצנית כמו שהוא ספג. עשו מזה שוק אגרסיבי. וזה כלל לא אמור להיות כך. זה לא עובד. אם אני מצטרף תחת לחץ זה יוצר אצלי מחסום פסיכולוגי והתנגדות פנימית להמשיך ולהפיץ.
אני בפתחו של שיווק רשתי משלי ואני רואה כעת כמה מכשולים יש לי לעבור רק בגלל אותם משווקים אגריסיביים צמאי דם.

הוא רק הרחיק אותי עוד אמה מאג'ל, ומהסיבות הלא נכונות. כבר לא מדובר שם במוצר. רק בכסף. אגרסיבי. חשבתי שלא אוכל להיות יותר רחוק מאג'ל. והנה, טעיתי.
אני לא רוצה רשת כזו תחתי. לעולם לא אלחץ על מישהו להצטרף, זה כבר ידעתי מההתחלה.

ונקודה למחשבה: הוא עדיין לא שלח את המייל בכלל. זה בעל עסק זה?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:31

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר