לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2007, 14:40
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
"פקיעין זה לא ג'באליה". אז אל תתנהגו כמו מחבלים

מי שלרגע חושב שהמהומות אתמול בפקיעין היו במקרה ובלהט הרגע - טועה בגדול.
200 שוטרים הגיעו למקום וככל הנראה בצדק. זאת אפילו לא הנחה אלא אפשר לקבוע
את העובדה הבאה: מישהו מהמשטרה הדליף לתושבי היישוב על הפשיטה של המשטרה,
ואני יכול גם להניח שמדובר בדרוזי.

לא יכול להיות שהיישוב כולו ידע שיבואו שוטרים באותו הלילה. לא יכול להיות שהיו שם
רעולי פנים דרוזים שמחכים לשוטרים. לא יכול להיות שבשנייה התארגנו תושבי היישוב עם
אבנים שמוכנות להיזרק על השוטרים. הכל היה מתוכנן מראש. הדרוזים, למרות שהם משרתים
בצבא, במשטרה, ואכן רובם אזרחים טובים, הפעם התנהגו ביישוב הזה ובמקרה הזה בדיוק
כמו ארגון טרור פלסטיני.

עוד משהו שאני במקווה שכולם יודעים. באותן התפרעויוות חטפו הדרוזים שוטרת מג"ב
ובמשא-ומתן של רגע, הביאו לשחרור של חבריהם העבריינים. זה תקדים מסוכן ביותר.
ממתי מנהלים משא-ומתן במקרים כאלה ובצורה כזאת ? מה גם, בוקר אחרי ההתפרעויות,
שרפו שם בית של משפחה יהודית.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 01-11-2007 בשעה 22:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-11-2007, 10:36
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי עלה של זית שמתחילה ב "אז אתה מסכים עם תושבי פקיעין..."

המשטרה תמיד מתנהגת באלימות יתר.
אבל השאלה היא אל מול מי. האוייבים שמסכנים את החיים הן של השוטרים והן של כלל האזרחים (כמו באירועי אוקטובר 2000, פרעות כביש עירון 2005, וכאן בפקיעין) שהאלימות המשטרתית מוצדקת, ולא ניתן להגן על עצמם או על האזרחים אלא בצורה זו. או אל מול המתנחלים שאף פעם לא הרימו יד בזדון ובכוונה תחילה לפגוע ח"ו בשוטרים. לא תמצא כוונה כזו. האלימות המשטרתית הזדונית והמרשעת שמגיעה מחלונות גבוהים במשטרה ומעליה ("פצחו להם את הגולגלות..." נתפס אחד מהתת ניצבים, נשמע במיקרופוני הטלוויזיה) נועדה לדכא פעילות פוליטית שאין כוונתה פגיעה באזרחים או בשוטרים. זוהי צורת משטר סובייטית אפלה משנות השבעים- שמונים של המאה הקודמת. מי שלא חושב כמו הממשלה, צריך לדכא אותו בכל דרך אפשרית.
עצוב לראות את המדינה שלנו מידרדרת לתהומות נשייה עם שיטות של הגולאג, האנ.ק.וו.דה והשטאזי.
עוד ניתן להציל, ואנו עדיין רואים את המדינה כ"ראשית צמיחת גאולתינו".

ישן 01-11-2007, 17:54
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

במידה ותהיה התארגנות מסודרת ועויינת
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי עלה של זית שמתחילה ב "הדרוזים הם האויבים? טוב לדעת...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עלה של זית
הדרוזים הם האויבים? טוב לדעת. תספר את זה לאלפי הדרוזים שמשרתים בצה"ל ולמתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף יוסף משלב.

של מתנחלים (שאני בא מקרבם) נגד המשטרה, עם חשש כבד לחיי השוטרים מפחד אש חיה שתפתח לעברם, מחשש לחטיפת שוטרת, ומחשש לשריפת בית של שכן נחמד- אני בעד שישתמשו בכל הכוח גם נגד המתנחלים כולל אש חיה. אם מתנחל יסכן חיי שוטר, אני מאמין שצריך לירות בו.

מכיוון שגם בהתנתקות, היה מסכן אחד (מבין 8000 ) שהתבצר בביתו עם נשק, והיה חשש שיעשה משהו חריג, תמכתי שיכנסו בו וינטרלו אותו בכל הכוח האפשרי ורק שלא יפגע בחיי שוטר.

אבסורד הוא הדבר, שמתנחלים יתארגנו כגוף על מנת לפגוע בחיי שוטרים (כמו הדרוזים שהתארגנו עם מידע מוקדם) ואם יהיה אי פעם דבר כזה נצטרך לבדוק לעומק היכן נפלנו, ואני אישית מסיר כל קשר מהם.
לא היה ולא יהיה דבר כזה.

אני מעריך ומוקיר את כל חברי מדינת ישראל שגרים בגבולותיה ומצייתים אחר חוקייה ותורמים מבשרם, מרצם, זמנם ילדיהם על מנת למות למען המדינה.
אך כל החותר תחת אושיות המדינה ע"י התארגנות פושעת בכוונה תחילה לפגוע בשוטרים, אין לו כל חלק פה.

ישן 01-11-2007, 18:08

זאת לא דעתי, זאת עובדה חקוקה בדם של מאות משפחות
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי עלה של זית שמתחילה ב "אל תדבר איתי על רוב הציבור..."

ואתה לא תכפיש או תבזה את אלה שלא איתנו היום כי אתה מנסה לעשות דה-לגיטימציה לעובדות של מה שהתרחש פה בשנים האחרונות.

המהלך של ההתנתקות הביא לגירושם של אלפי יהודים מביתם, הביא לכך שחמאס שולט ברצועה, הביא לכך שיש ירי של רקטות קסאם ופצצות מרגמה באופן קבוע ושיטתי. הביא לכך שלמרות האיום ש"אחרי ההתנתקות ניכנס בהם", אנחנו מקופלים כמו עכברים מצומקים.

אתה גם בכלל מעז להעלות את נושא אוסלו לפרק ? בהסכם השטני הזה, נתנו לפלסטינים כמויות נשק אדירות כדי שישמרו עלינו מפני חמאס, ג'יהאד וכו'. בסופו של דבר, פתח' החזיר לנו את הנשק הזה, אבל ישר לפנים.

אתה לא תגיד לי מה הן השערות ומה הן עובדות.

ישן 01-11-2007, 19:22
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

וואוו, איזו תגובה!
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי עלה של זית שמתחילה ב ""אתה" ו"אתה" ו"אתה" ולא אמרת..."

ציטוט:
"אתה" ו"אתה" ו"אתה" ולא אמרת כלום.
זה שנתנו לך חתיכת עלה מסכנה ליד השם לא אומר שאתה צודק ולא עושה אותך לבעלים על עובדות.
זכותי להביע את דעתי פה ואני רשאי להגיד לך גם מתי אתה טועה. אם לא מצא חן בעינך אתה יכול לחסום או לטובת הפורום, אתה יכול גם לארוז את החפצים וללכת.

אני נפעם! הבגרות, תרבות הדיבור, משלב השפה, יכולת הביטוי בכתב, התגובות השנונות אך עוקצניות-

עמוס עוז! מה אתה עושה ב"פרש"?

קטונתי.

ישן 01-11-2007, 19:54
  עלה של זית עלה של זית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.07
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אויש, מסכן שכמותך. מנהל מתנכל לך? רחמנות"

חחחחחחחחחחחחחחחחחח
אתה ממש תופס מעצמך אה? אתה לא יכול להתנכל לי. אתה בסך הכל ילד שנתנו לו לנהל פורום כמו עשרות מנהלים שהתחלפו פה במשך השנים.

אלא עובדות, בהחלט. מה שלא עובדה זה מה שאמרת קודם. אין לך אף עובדה מה רוב הציבור הישראלי חשב בזמן היציאה מעזה, אין לך אף עובדה ש"המהלך לא ממש סייע לישראל אלא ההיפך" זוהי ד-ע-ת-ך ואין לך שום עובדה שהסכם אוסלו הוא אסון זוהי ד-ע-ת-ך.

יתרה מכך, אם הציבור הישראלי כל כך התנגד להתנתקות כפי שאתה טוען, איך זה שקדימה קיבלה 28 מנדטים והליכוד רק 11. או יותר מזה, איך זה שקדימה+מפלגת העבודה+מרצ קיבלו 52 מנדטים כשהליכוד+האיחוד הלאומי קיבלו בסך הכל 20 מנדטים?!

אין ספק - הרוב התנגד זה בהחלט נשמע כמו עובדה עכשיו.
ישן 01-11-2007, 20:09

בדרך-כלל אני לא תופס מעצמי, אבל לידך זאת בדיחה :P
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי עלה של זית שמתחילה ב "חחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה ממש..."

קודם כך אבהיר כמה דברים לטובת הזולת. ילד אני לא ממש. להתחלף גם לא

שוב, אחזור על עצמי כי אתה כמו תוכי שלא מפנים, אתה אפילו די מקולקל יהיו כאלה שיאמרו. כל מה שציינתי אלה עובדות:

על-פי סקרים שבוצעו על-ידי כל גופי התקשורת ומכוני הסקרים - היה רוב נגד המהלך להתנתק. אלו, חבוב - עובדות. מה לעשות שקשה לך להתמדד איתן אז אתה כותב "חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח". אין לשימוש באות "ח" ערך מוסף לבבל"ת שלך. אתה נשאר חרטטן עם דיפלומה.

זה שאוסלו היה אסון זאת גם עובדה מוצקה. הוא הביא לנו את אינתיפאדת אל-אקצא הרצחנית. אז אני מציע לך ללמוד היסטוריה. בורות אמנם איננה בושה, אבל כשסהרורי שכמותך מתגאה בבורותו - זאת בושה גדולה.

הציבור הצביע לקדימה בגלל שרון. הוא היה המנהיג היחיד שהיה בעל כוח והשפעה. השאר אכן אינם מנהיגים, דוגמת אולמרט המושחת. מה שבטוח, הציבור לא הצביע לקדימה בגלל ההתנתקות.

אפרופו "יתרה מכך", הבחירות הבאות יוכיחו לך עד כמה הציבור לא נותן אמון ב"קדימה", בהתנתקויות ובמרצ. זאת ההוכחה הטובה ביותר, ובינתיים, הסקרים מראים כי ביביהו עומד להיות ראש הממשלה הבא שלך. בהצלחה להסביר את עצמך אז...

ישן 01-11-2007, 20:38

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "בדרך-כלל אני לא תופס מעצמי, אבל לידך זאת בדיחה :P"

פששששש הרבה הזיות יש לך פה.

אם נוח לך לחשוב שאתה לא ילד, אלעד (), אז אתה יכול להמשיך להרגיש ככה.

על פי הסקרים ואמצעי התקשורת פרס ניצח את ביבי ב96 וגם אלו, חבוב, היו עובדות.
אני לא אכנס איתך לויכוח על הסכם אוסלו כי אנחנו יכולים להתווכח פה 10 שנים ולא יצא מזה כלום.

עכשיו בא החלק המעניין של התגובה שלך. "הציבור הצביע לקדימה בגלל שרון שהיה בעל כוח והשפעה", כלומר אתה טוען שהציבור הוא מטומטם כי הוא מצביע למפלגה לא בגלל מה שהיא מייצגת אלא בגלל כמה השפעה יש למנהיג שלה, שהיה רדום יותר מ-3 חודשים לפניה.

אפרופו "יתרה מכך", אם כך הדבר אז הציבור הולך להצביע לביביהו לא בגלל הדרך אלא בגלל ההשפעה שיש לו.
ישן 01-11-2007, 21:25
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי עלה של זית שמתחילה ב "פששששש הרבה הזיות יש לך..."

ציטוט:
פששששש הרבה הזיות יש לך פה.

אם נוח לך לחשוב שאתה לא ילד, אלעד (), אז אתה יכול להמשיך להרגיש ככה.

על פי הסקרים ואמצעי התקשורת פרס ניצח את ביבי ב96 וגם אלו, חבוב, היו עובדות.
אני לא אכנס איתך לויכוח על הסכם אוסלו כי אנחנו יכולים להתווכח פה 10 שנים ולא יצא מזה כלום.

עכשיו בא החלק המעניין של התגובה שלך. "הציבור הצביע לקדימה בגלל שרון שהיה בעל כוח והשפעה", כלומר אתה טוען שהציבור הוא מטומטם כי הוא מצביע למפלגה לא בגלל מה שהיא מייצגת אלא בגלל כמה השפעה יש למנהיג שלה, שהיה רדום יותר מ-3 חודשים לפניה.

אפרופו "יתרה מכך", אם כך הדבר אז הציבור הולך להצביע לביביהו לא בגלל הדרך אלא בגלל ההשפעה שיש לו.

"הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם..."

ישן 01-11-2007, 21:35

זה ידוע שהציבור הצביע לשרון ולא ל"קדימה"
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי עלה של זית שמתחילה ב "פששששש הרבה הזיות יש לך..."

נראה לך באמת שמישהו היה בוחר באהוד אולמרט להיות ראש הממשלה שלו? אני מאמין שבחיים לא היית חושב שזאת המציאות בישראל נכון לשנת 2006, אבל כפי שכתבתי פה היום - בישראל הכל אפשרי.

הסקרים של -96' היו צמודים וגם התוצאות הסופיות. גם אתה, על אף רצונך העז לחזק את הטענות שלך, לא יכול להתכחש להפרש הגדול של נתניהו בסקרים כיום, בטח ובטח לעומתו של אולמרט, שמזדנב עם אחוזי תמיכה שניתן לספור על יד אחת (אגב, שפל ממדרגה ראשונה בתולדות ישראל).

הציבור אכן אינו חכם ברובו. רוב האנשים שדיברתי איתם וטענו כי הולכים להצביע לקדימה, אמרו: "ברור שאני מצביע לשרון", ובאותה תקופה שרון שכב כבר מספר חודשים ללא הכרה בבית-החולים.

נ.ב.
אני מבין שאתה יודע את שמי, אבל מעבר לכך אתה לא יודע הרבה. אני לא אנחש מי אתה לבינתיים. מה שכן, מי שמתחבא מאחורי כינוי ולא מגלה את זהותו, הוא איך לומר - פחדן.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 01-11-2007 בשעה 21:44.
ישן 01-11-2007, 21:56

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "זה ידוע שהציבור הצביע לשרון ולא ל"קדימה""

אני יודע הרבה יותר ממה שאתה חושב שאני יודע. אם הייתי מפחד לא הייתי רומז לך כלום ועכשיו, מבט קטן אחורה, גם לא תהיה לך ממש בעיה לנחש מי אני. זה לא מזיז לי ממש - זו רק עוד דמות שהשתמשתי בה להנאה.

ועכשיו נחזור לעניין עצמו:
בכל אופן, לומר שהציבור אינו חכם ברובו זו אימרה קצת מתנשאת, שכמובן לא מפתיע אותי שהיא באה ממך. הציבור הישראלי הוא בדיוק כמוך וזה שיש לו דעה שונה משלך לא עושה אותו מטומטם. אני למשל, לא חושב שהציבור הישראלי היה מטומטם כשבחר בביבי ב1996, למרות שאני חושב שזו היתה טעות ממדרגה ראשונה. אבל אם זה מה שעושה לך טוב, להאמין שבגלל שהציבור לא חכם אולמרט נבחר, שיבושם לך.
ישן 01-11-2007, 23:59
צלמית המשתמש של ducklock
  ducklock ducklock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "זה ידוע שהציבור הצביע לשרון ולא ל"קדימה""

[QUOTE=EtEoR]נראה לך באמת שמישהו היה בוחר באהוד אולמרט להיות ראש הממשלה שלו? אני מאמין שבחיים לא היית חושב שזאת המציאות בישראל נכון לשנת 2006, אבל כפי שכתבתי פה היום - בישראל הכל אפשרי.

הסקרים של -96' היו צמודים וגם התוצאות הסופיות[QUOTE]

העיקר אבל אומרים שאם רבין לא היה נרצח הוא היה חוטף תבוסה מביבי אה?איך תנמק את זה שאלו הקולות של הימין ברגע שמזכירים את רבין ואת מורשתו..אז אני אגיד לך מה רוב התשובות כאשר אני הזכרתי בכלל את זה בקרב מכריי-"מה זה משנה הוא לא עשה טוב לעם והעם היה בוחר ברובו המוחלט לביבי".עובדה שאפילו כאשר פרס,שהיה מאוד לא אהוב יחסית לרבין,רץ לבחירות הוא היה צמוד מאוד לביבי.

ישן 02-11-2007, 15:12
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי עלה של זית שמתחילה ב "כלומר, אם יהיה שלום אמיתי עם..."

בהחלט. אני לא מטומטם.
בין צרפת, גרמניה, בלגיה אנגליה ספרד וכו', אין גבולות. אתה לא יודע כשיצאת מארץ זו ונכנסת לאחרת.
אך דבר זה יכול להתקיים רק בין שתי מדינות דמוקרטית הדואגות לעמם ולא למנהיגם.
כאשר סוריה תענה על דרישות אלו, להיות עם ככל העמים ללא כוונה ורצון להשמיד את ישראל, ללא כוונה להציב כוחות בגבול ללא יכולת לשנות את דעת המנהיג מבלי שיוחלף דמוקרטית (99.997% בבחירות לאסד הבן זה לא נקרא דמוקרטיה).

אין לי בעיה למסור את הגולן לידי הסורים (גם מבלי להבין, הרי אנחנו שולטים שם יותר ממה שהם שלטו לאחר תום כיבוש הצרפתים את הגולן, העות'מאנים וכו'- כל אחד שלט הרבה יותר ממה שהסורים שלטו...)
שהרי אני אוכל לגור שם, לגדל את ילדיי ללא בעיה וללא פחד. ממש כמו שיהודים מגדלים את ילדיהם באמריקה, אוסטרליה ואנגליה. כאשר סוריה תיקח על עצמה את המנטלית הזאת, והיא תבוא לידי ביטוי, אין לי שום בעיה.

ישן 02-11-2007, 19:22
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
אם היתה לך איזושהי יכולת של הבנת הנקרא...
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי עלה של זית שמתחילה ב "אז אתה אומר שאלמלא פיגועי..."

היית מבין את מה שכתבתי. כיוון שאין לך, קבל הסבר, אני מבטיח לא להשתמש במלים גדולות:
אילולא הפיגועים הגדולים, מערכת ההסתה שלאחר רצח רבין היתה מאפשרת את בחירתו פרס. באותם ימים (היי, כמו עכשיו!) מי שהזדהה עם הימין הואשם ברצח רבין, אישית. לנתניהו נעשה רצח אופי חסר תקדים באכזריותו (היי, כמו עכשיו!). באווירה עכורה וחשוכה שכזאת, כן, פרס היה מנצח, ברוב גדול.
מה לעשות שהמציאות הרימה את ראשה המכוער וניפצה לרבים מאוד את אשליותיהם...?

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 05-11-2007, 12:55
  ימני אמיתי ימני אמיתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.07
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "כי אתה ממאן להפנים - לא רק שלא היה סיכון חיי שוטרים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
אתה בצורה בזויה משתמש בדמגוגה ומנסה להעמיד באותה משוואה את הטרור הערבי והתפרעויות של צעירים ערבים למאבק לגיטימי של יהודים. לא יעזור לך, אתה לא יודע מה זה ערבי, אתה בקושי רואה ערבים בחיי היום-יום שלך.

פתאום כל זאטוט שנולד במשפחה שמאלנית שהחדירה לו לראש מהיותו תינוק שאוסלו זה הסכם שלום ושצה"ל כובש אכזר, מתחיל להמציא טיעונים הזויים ושקריים שנובעים מבורות. אתה לא יודע מה זה ערבים. כשתילחם במחבלים האלה, אתה לא תעז לחשוב אפילו על ההשוואות שעשית.

כשהגולש POWER69 עשה השוואה בין השמאלנים ליהודונראט הוא נחסם.
אני מצפה שתחסום את השמאלני הזה שמשווה כעת את הטרור הערבי למאבקם הקיומי של היהודים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:09

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר