לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2007, 18:05
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
תגובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שם_משתמש שמתחילה ב "שאלה בקשר לביטוח לאומי"

מהנסיון שלי אני יכול לומר לך שכאשר דרשו ממני (עקב הגשת דין וחשבון רב שנתי. איזו טעות היה להגיש את הדו"ח הזה!) דמי ביטוח בגין שנה בה טענו שיש לי יתרת חובה בגינה הורידו לי מתוכה חודשים שלמים לאחר שהצגתי תלושי שכר בעקבות יום עבודה אחד (!) בלבד עבור כל חודש. כדי שיהיה ברור אני נותן דוגמא: דרשו ממני דמי ביטוח לאומי ודמי בריאות בגין פברואר 2003 ולאחר שהצגתי להם תלוש שכר המעיד על יום עבודה אחד בתחנת דלק במהלך פברואר 2003 נמנעו מלחייב אותי.

אני ממליץ לסטודנטים להרשם בכח אדם על סטטוס של מעוניין בעבודה זמנית ככה שתוכל לעבוד יום אחד בתור דייל של מיצים בקניון ואח"כ ללמוד כל החודש כאשר אתה רגוע כי גם יש לך פטור לאותו חודש מביטוח לאומי ודמי בריאות וגם תקבל משכורת קטנה עבור אותו היום. לחסוך ולעשות כסף במכה אחת.

זה לא לרמות את המערכת אלא לנצל סוג של פירצה. עשירים עושים את זה כל הזמן.

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 01-11-2007 בשעה 18:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2007, 08:06
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
עוד דבר אחד מאוד חשוב
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שם_משתמש שמתחילה ב "לא זה לא זה יש לי עבודה שעבדתי בה"

אחת למספר חודשים תדאג לגשת לסניף של המוסד לביטוח לאומי בכדי להוציא דו"ח שנקרא: "תקופות הדיווח ושמות מעסיקיך הרשומים במוסד לביטוח לאומי".

דו"ח זה בנוי מטבלה שבה אתה יכול לראות את כ ל ההסטוריה התעסוקתית שלך כפי שהיא מתועדת במחשבי המוסד לביטוח לאומי. אם אתה רואה שעבדת במקום מסויים אך משום מה זה לא מתועד במוסד לביטוח לאומי דאג לשמור היטב על תלוש השכר שלך המעיד על כך שהיית מועסק ! (כמובן שצריך לשמור כל תלוש ותלוש גם ללא קשר).

אני מציע לך בשום פנים ואופן לא לגשת למוסד לביטוח לאומי ולתקן את הטעות מכיוון שלמוסד לביטוח לאומי יש נטייה להפוך חיי אזרחים ישרים שרוצים לשלם את חובם לגיהנום עלי אדמות. למשל, כשאני ביקשתי לשלם מיוזמתי חוב שהמוסד לא עלה עליו (עד לאותו הזמן) הדברים התגלגלו לזה שחשבון הבנק שלי עוקל, המעסיק שלי נדרש לעיקול משכורתי וקיבלתי התרעות לפני הליכי גבייה שבמסגרתם רכושי יימכר. הכל בגלל חוב בסך 3,000 ש"ח שאני גיליתי אותו וביקשתי לכסות אותו מיוזמתי. סוג של בדיחה מאוד מאוד לא מצחיקה.

הסיבה לכך שאני ממליץ לך להוציא את הדו"ח שהזכרתי בראשית דברי הינה שכך תהיה מוכן ליום בו (אולי) תקבל מכתב ורוד מהמוסד לביטוח לאומי שדורש ממך יתרת חובה בגין חודש בו עבדת. זו גם דרך לראות מי מהמעסיקים שלך היה חמור שלא דיווח עליך ותוכל לקבל סיפוק מהעובדה שהם יעזבו אותך מייד ויילכו לדפוק לו בדלת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר