לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2007, 11:07
  elinta elinta אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.07
הפרת חוזה מטעם בעל הדירה

שלום רב,
מזה מספר שנים אני שוכרת דירה בת"א.ביולי 2006 בעקבות כניסתה של שותפה חדשה לדירה חודש החוזה לשנה נוספת עם אופציה להארכה באותם תנאים (כלומר עד יולי 2008). חשוב לציין כי מדובר בחוזה סטנדרטי שנרכש בחנויות סטימצקי...
לפני מס' חודשים, פנה אלינו בעל הדירה בטענה שרוצה להעלות את דמי השכירות מ- 700$ ל- 1000$ - לאחר בדיקה שלנו את החוזה, הובהר לבעל הדירה כי יש לנו אופציה להארכת החוזה באותם התנאים וכי יש בכוונתנו לממש אופציה זו ואף שלחנו לו דואר רשום בענין זה. מאז עברו מס' חודשים וכעת ישנה נזילה בברז בכיור האמבטיה, רטיבות באמטיה וכן ישנה בעית חשמל בבית.
עדכנתי את בעל הדירה בנ"ל וזה ציין בפני כי לא ישלם דבר ואף ניתק את השיחה. משכך, פניתי לביתו שגם חתומה על החוזה והיא מסרה שאינה מוכנה בשום פנים לתקן פגמים אלו בטענה שמדי חודש "היא מפסידה 300$". הסברתי שוב ושוב כי אני הם מחויבים לתקן פגמים אלה במסגרת החוזה וכי אני מודיעה להם בכדי שיזמנו בעל מקצוע מטעמם או לחילופין יתקנו זאת בעצמם, דבר שיחסוך להם כסף רב. הסברתי שהאלטרנטיבה הנוספת (והיקרה יותר) היא שאזמן בעלי מקצוע מטעמי ואקזז את הסכום משכר הדירה. בתגובה נתקלתי באיומים קשים מצדה ולבסוף בניתוק טלפון נוסף.
שאלתי: האם אני אכן יכולה לזמן בעלי מקצוע ולקזז את הסכום משכ"ד? כיצד לפעול במצב זה?
אודה לתשובתכם,
אלינור.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-11-2007, 13:19
  בן שאול בן שאול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elinta שמתחילה ב "הפרת חוזה מטעם בעל הדירה"

מבחינה משפטית קוראים לזה "הודעת קיזוז". אולם, קודם לכן את מתבקשת לכתוב להם מכתב שבו את מודיעה להם על הליקויים, על הודעתך הקודמות על תגובותיהם המסרבות ושאת נותנת בידהם X ימים לתקן את הטעון תיקון.
רצוי שתפני אותם לסעיפי החוזה הרלוונטיים שהופרו.
לאחר מועד זה בדעתך לתקן על חשבונך את הטעון תיקון, לקזז את הסכום מההתחשבנות בינכם ובנוסף לקזז X שקלים מאותה תקופה בה הדירה לא היתה ראויה למגורים, עפ"י החוזה.
המכתב יאפשר לך בבוא היום לפנות לבית הדין לתביעות קטנות להגשת תביעה. אבל, חשוב מכך המכתב יתעד את הסכסוך והתגובות ו'ילחץ' את בעלי הבית. כמובן שכל הפעולות שלך צריכות לבצע בתיעוד, לרבות צילומים של הליקויים וקבלות מפורטות לתיקונים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:39

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר