לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2007, 21:57
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי כלבלבה שמתחילה ב "אני לא מסתכלת על עיניים. הם..."

גם בן אדם עם עיניים שהן פיזית לא הכי יפות בצורה או צבע ,
עדיין העיניים שלו יכולות למשוך אם הן משדרות דבר שהצד השני מעוניין בו , כמו שמחה או מיסתורין .

לגבי השער לנפש , אפילו אם את מטילה ספק בקיום נפש או בזה שהעיניים הן שער לנפש ,
אפשר ללמוד הרבה על בן אדם מהתבוננות בעיניים ,העיניים לא משקרות , חיוך ניתן לזייף ,אבל את האושר\עצב בעיניים לא ,
מצבי רוח , לבדוק אם הבן אדם דובר אמת , הרבה נתן ללמוד כך .

לגבי השאלה , אני אתייחס אליה , לדעתי היא מיותרת ,
לאו דווקא בגלל שהיא כביכול שאלה שטחית ( כי היא מדברת על יופי חיצוני ), כי העדפות פיזיות הן לגיטמיות ומשיכה היא חובה בקיום מערכת יחסים, אלא בגלל שאין בה תועלת ,
הרי מה זה משנה אם תהיי העדפה אחת מוחלטת , נגיד שרוב הבנות יגידו עיניים , עדיין אתה (או כל בן אדם אחר ) לא יכול לשנות את תווי הפנים , צבע עיניים או צורתן ,
לפחות ללא ניתוחים פלסטיים כואבים ויקרים ,
כך שעצם ידיעת התשובה או ההעדפה איננה תורמת כלל , ולכן אני מוצא אותה די מיותרת
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-11-2007, 11:25
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה מצד אחד אני מאוד מסכימה עם CrazyBomber
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 2pac2 שמתחילה ב "בנות מה יותר חשוב לכם מבנה פנים או עיניים?"

אבל כשאני חושבת על זה, אני מנסה להבין מה מקור השאלה. אני לא בטוחה שאני מבינה אותה. האם את מתכוונת לעיניים יפות כפי שאת מסתכלת על כל איבר אחר בגוף, או שאת מתכוונת העיניים כראי הנפש.
אני גם לא מבינה למה את מתכוונת "מה יותר חשוב". זה לא שאם לא ימצאו חן בעינינו העיניים או מבנה הפנים אנו ננתק קשר או לא ניכנס אליו.
אני יכולה להגיד לך מעצמי: כן, חשוב לי מבנה הפנים, מבנה העיניים, עור הגוף. אני לא אוהבת כל מבנה, ויש צבעים וסוגים של עור שאני לא אוהבת, אבל מצד שני - אין בחירה למשיכה. קרה לי לא פעם שהתאהבתי בבחורים, אחד מהם גם מעל לראש, ועדיין חשבתי שהוא מכוער, ויש גם כאלה שאפילו אני ממש לא סובלת את המבנה שלהם - של הגוף או של הפנים, זה עדיין לא מנע ממני מלהתאהב או להימשך אליהם. גם הבחור שאני מעוניינת בו עכשיו הוא לא שיא היופי בשבילי, ולפעמים אני רואה אותו איך שהוא צוחק או איך שהוא מחייך, וזה ניראה לי כאילו הוא קצת מעוות, למרות שהוא בפירוש לא.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר