לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2007, 14:09
  ericsson ericsson אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.07
קורס פרמדיקים צבאי והשירות כפרמדיק.

לאחר שקראתי כל אשכול ואשכול בפורום בנושא קורס פרמדיקים, נשארו לי מספר תובנות לא ברורות בעניין שהייתי שמח אם מישהו יוכל לפתור לי אותן.

הבנתי שבתור פרמדיק עושים טירונות 03 , ואז בהתאם לשיבוץ אתה עושה השלמות .האם ההשלמות האלה נותנות בפועל שיהיה נגיד רובאי 07 כמו של לוחם בחי"ר?

פרמדיק בצבא מעצם מההגדרה שלו קרבי.אז האם בתור פרמדיק אני יכול לצאת לקורס קציני חי"ר ואח"כ לתפקד כקצין ללא קשר להיותי פרמדיק??
(אני יודע שבאופן נורמטיבי התשובה לא כי הצבא משקיע בי כסף להכשרה של פרמדיק וכו'. אבל האם בצורה חריגה ועם נכונות לחתום קבע ולחצים על אנשים זה יכול להתאפשר ( לצאת לקצינים כקרבי ולחזור קצין כמו כל אחד אחר בחי"ר למשל).
אני רוצה לדעת אם יש דרך לעשות את זה, כי זה די ישפיע על דרך הפעולה שלי (יום שני אני צריך לחתום על טפסים לקד"צ של פרמדיקים ואני לא רוצה לחתום לפני שהבנתי הכל)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-11-2007, 14:59
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
יש לי שאלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ericsson שמתחילה ב "קורס פרמדיקים צבאי והשירות כפרמדיק."

אתה רוצה להיות לוחם, או פאראמדיק?
כי לפי ההודעות שלך, אתה תופס את הפאראמדיק כלוחם מן המניין, וזה לא-בדיוק-מדויק...

ואגב, בעיניי הצבא פאראמדיקים הם תומכי לחימה, לא לוחמים (כמובן שאם יהיה חילוץ אז הפאראמדיק ייצא לשטח כמו גדול, ולכן להגדיר אותו כלוחם זה נכון ולא נכון).

בקשר לשאלות האחרות - קטונתי, אני בא מהדרך השנייה (שנסגרה בינתיים), ואני לא יודע לגבי קצונה של קד"צניקים, או דרגת רובאי (שממש לא משנה, סה"כ מספר, אתה בא להיות פאראמדיק ולא לוחם חי"ר. וכדי להבהיר לך את הנקודה - כמו שאף אחד לא ממש מתעניין ברמת רובאי של טייס).

נערך לאחרונה ע"י נור בתאריך 01-11-2007 בשעה 15:07. סיבה: הוספות ותיקונים ייפיקאייאיי
ישן 01-11-2007, 15:28
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "יש לי שאלה"

פרמדיק יהיה בתאג"ד, תאג"ד נחשב קרבי ולכן הוא מוגדר קרבי, כל דבר מעבר לזה-נתון לויכוח.

רובאי- לא מכיר מספיק, בכל מקרה, הם לא עוברים הכשרת חי"ר והם גם לא צריכים לעבור, אם אתה אומר שהם עשים 03 זה כנראה בשביל שיוכלו להדביק עליהם את התואר "קרבי".

קק"צ-עד כמה שאני מכיר, בצבא פרמדיק יכול לצאת לקק"צ רפואה ולהיות קא"ר וכד', לא שמעתי אף פעם על פרמדיק שנהיה קצין חי"ר ומבחינה הגיונית זה לא יכול לקרות כי הוא גם לא היה לוחם חי"ר.
אבל, תמיד יש מקרים יוצאי דופן, בעיקר עם קצת ויטמין P.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:29

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר