לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2007, 14:12
  ליאור לוי ליאור לוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
רוצה לשתף

צהריים טובים!

היום באפי עברה ניתוח עיקור, ב9 וחצי בבוקר הלכנו לווטרינר שיבצע את העיקור, הוא נתן לה זריקת הרגעה ואחרי כ 20 דקות הכניסו אותה לחדר ניתוח שמו לה עירוי והרדימו אותה, לפני 20 דקות חזרנו הביתה מהווטרינר, החזקתי את באפי על הידיים בצורה כמו שהווטרינר הראה לי ובדרך במעלית היא התחילה לצרוח ונשכה אותי כמה נשיכות חזקות עד זוב דם, עשתה לי 4 חורים יפים ביד אבל אני סולח לה כי אני יודע שכואב לה, עכשיו היא הלכה למקום האהוב עליה שזה בחדר שלי בין המיטה לקיר יש לה פוף גדול שלה והיא אוהבת לישון עליו, אבל היא עשתה עליו פיפי ואני לא יכול לנקות בגלל שהיא שוכבת שם וכואב לי להזיז אותה כדי שלא יכאב לה עד שהיא מצאה את הפוזה בשכיבה שנוחה לה ככה שלא כואב לה, מידי פעם יוצאות לה צעקות קטנות כאלה שכואב לה, החדר שלי ממש מסריח עכשיו מהריח של המרפאה שנדבק עליה, בעוד 10 ימים אנחנו צריכים לחזור לווטרינר כדי שיוריד את התפרים, אני מקווה שבאפי תעבור את זה ותתגבר מהר על הכאב, ממש כואב לי לראות אותה ככה היא נראית ממש אומללה מסכנה ועצובה, אני כבר מתחיל להתחרט על זה שעשיתי לה את הניתוח... :\

זהו, המשך יום נעים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:16

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר