לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2007, 19:39
  david_chesterman david_chesterman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
שלח הודעה דרך ICQ אל david_chesterman שלח הודעה דרך MSN אל david_chesterman
כן
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי dorzi שמתחילה ב "שמעתי שהיה משהו עם המים?..."

ביום הראשון היה צוות ששתה מג'ריקן שהיה בו קצת סולר אז 5 נפלו רפואי והשאר איכשהו המשיכו...
אני סיימתי ולא עברתי.
קיבלו את כל המוזרים מהגיבוש, הצוות שלי היה בהלם ממי שקיבלו, הוא היה הכי סטלן ולא ממש אהבו אותו החברה ואותו דבר גם בצוות הראשון שלי קיבלו לשלדג אחד שאף אחד לא שם לב אליו ולא היה טוב במיוחד בכלום ולא התבלט... אני הייתי ממש בהלם ממי שהתקבל ועוד יותר ממי שלא, האנשים הכי שפיצים מהצוותים שלי לא קיבלו כלום חוץ מאחד שקיבל המתנה למטכ"ל.
אז אם מישהו חושב שהוא מתאים ושהוא יודע מה הם מחפשים (אחד שלא מוותר, חברותי, מנהיג, חכם, עם ראש על הכתפיים, אחד שעוזר לכולם וגם טוב פיזית..) אז הוא תועה בענק כי אף אחד לא יודע מה הם מחפשים והרבגה חטפו הלם כשהקריאו את התוצאות.... בהצלחה לכולם בהמשך, הייתה חוויה מדהימה הגיבוש וחבר'ה תותחים!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2007, 14:09
צלמית המשתמש של David_STI
  David_STI David_STI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.07
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי ericsson שמתחילה ב "אל תהיה ממורמר שלא עברת. גם..."

אחי גם אני ממש ממש לא ממורמר וסיימתי את הגיבוש בלי לקבל שום דבר. יש אנשים אחי שהתקבלו ובאמת הרוויחו את זה ומגיע להם ואני פשוט מצדיע. אבל יש אנשים (גם מהצוות שהייתי בו) שהם היו מאוד מאוד בינוניים יחסית אלי ולעוד אנשים בצוות ולמרות זאת התקבלו, ומבקרה גם אבא של אחד היה סרן במטכ"ל ואחד אח שלו היה בצוות עם אחד המדריכים. שמע אני לא אומר שהכל קומבינות ואם אין לך אבא במטכ"ל אתה אבוד. יש כאן נגיעה בדבר יש קצת אנשים שנותנים להם אמממ נקרא לזה "פוש" בסדר? רק ליד כללי....

אני אישית קיבלתי את התוצאות בגישה שאני שוב שואף להגיע לגבוה ביותר מבחינתי עכשיו ואהיה קרבי ואלחם ליחידה טובה בכל מצב ככה שאני לא מדבר כאן ממרמור בכלל.

ישן 05-11-2007, 19:38
  david_chesterman david_chesterman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
שלח הודעה דרך ICQ אל david_chesterman שלח הודעה דרך MSN אל david_chesterman
אחי אתה חי בסרט!
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי ericsson שמתחילה ב "עזוב אותך זה לא באמת יכול..."

יש כזה דבר שנקרא ח"ל (חייב לעבור) זה אומר שבן אדם שיש לו פרוטקציה מטורפת כתוב לו ליד השם ח"ל ואז אם הוא מסיים את הגיבוש הוא אוטומטית מתקבל.
עכשיו אל תזיין את השכל ותגיד ש"אין כזה דבר" ו"הכל שמועות" בגלל שהיה איתי אחד כזה בצוות שאני מכיר אותו לפני הגיבוש ואבא שלו ותיק וידוע בסיירת מטכ"ל והיה ממקימי שלדג. קיצור, אמרתי לקבוצה שלי שהוא ח"ל והוא יעבור והם אמרו לי שאין לו סיכוי (לא ממש אהבו אותו) ובמשימות הוא לא היה כזה שפיץ. בסוף הוא היה הראשון שהקריאו אותו למטכ"ל "במקרה".....
ושמעתי על עוד הרבה פרוטקציות וגם אני הייתי בהלם שגם במקומות כאלה יש פרוטקציות אבל ככה זה... ואנשים כאלה בד"כ גם נופלים במסלול...
ישן 06-11-2007, 16:07
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
ציטוט מהמאמר:
בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי nivlevy89 שמתחילה ב "הנה מצאתי את הקישור.. באמת..."

שמע אחי, לי יצא במקרה לבחון בגיבוש של היחידה שלי (באמת במקרה, סתם היו היה חסר בוחן שהיה חולה, ובאמת במקרה דווקא אני הלכתי) אני לא אתיימר להגיד שהייתי עם יותר מידי סמכות- להיפך, בתור סדיר (ומי שעשה את הגיבוש העצמאי ליחידה בטח זוכר בנוסף למילואימניקים גם בוחנים צעירים בסדיר, שלא מדברים בכלל, אז אני הייתי אחד מהם יומיים) הייתי ההכי זוטר מתוך שלושת המדריכים של הקבוצה שבחנו.

בקיצר, יצא לי לבחון בגיבוש איזה יומיים. שמע, קודם כל "אנחנו" (לא שאני איזה בוחן מקצועי, אבל זה מתוך שיחת התדריך לבוחנים) מתייחסים לכולם מראש כסמרטוטים שלא מצפים מהם לשום דבר. נקודה. לא נעים לשמוע אבל זה ככה. אף אחד בגיבוש לא בא עם כושר שיאפשר לו לסיים אפילו חצי מסע אמיתי, ולכן באמת שלכושר הנוכחי בגיבוש אין כמעט* שום משמעות.

למה "כמעט"? כי מה לעשות, בסוף מי שמתחיל מסלול ביחידה צריך איזשהו יכולת פיזית מינימלית, שיהיה מאיפה להתחיל לעבוד עליו. אני בטוח שבכל גיבוש אנחנו מפספסים המון אנשים מעולים, עם ראש סבבה ואופי חברותי וגם שכל, רק שמה לעשות, רואים על הגוף שלהם שהוא לא בנוי לעומסים כאלה.. כמה שהם ירצו, הם לא נולדו לזה.

ובקשר לשאלה שלך, כמו שאמרתי הייתי הכי זוטר שם ובכלל לא דיברתי, רק נתנו לי לרשום סדרי הגעה ולהוביל את המסעות וכאלה (טחנו אותי הקיצר). ואני יכול להגיד לך שבסוף, כשאני מגיש את הרשימה הכללית של הסדרי הגעה (כמה פעמים הגעת ראשון) מעיפים בזה מבט וזורקים את זה לפח. בסוף הגיבוש הבוחנים כבר יודעים מי היו החבר'ה בקבוצה שמצאו חן בעיניהם, ונראו להם מתאימים, ואין לזה כמעט קשר לביצועים המספריים שלהם. בחור כמוך (שפשוט בא בכושר יותר טוב מהשאר) קל מאוד לזהות, ולכן אני פחות אתפוס ממנו שהוא סוחב את האלונקה, כי היופי בכניסה מתחת לאלונקה זה דווקא כשאתה כבר מת, ולא כשקל לך".

יוני מגיב לטענה שגיבוש מטכ"ל שלדג יש מחשב שמשכלל תוצאות:

"בוא אני אגלה לך סוד: המחשב משכלל אולי את הציונים כדי לתת בסוף הערכה של ההישגים היבשים (לדוגמה- "אחוז הפעמים שבהם החניך סחב אלונקה באלונקה סוציומטרית" או "מיקום ממוצע של החניך בזחילות"), אבל בסוף הבוחנים יושבים יחד עם רשימת האנשים, עוברים אחד אחד ומחליטים מה אם הוא מתאים ליחידה שלהם או לא. ואני אומר לך את זה בוודאות. הייתי כבר בגיבוש של היחידה שלי (לא בתור בוחן אבל בתור עוזר בוחן, מי שהיה בגיבוש העצמאי בטח ראה שיחד עם המילואימניקים יש גם חבר'ה בני 20, לבושים באזרחי או חצי ב') ואני מבטיח לך שבסוף מה שקובע זה מה שכל בוחן רושם לו בכתב יש על כל אחד בפנקס שלו, ולא הציונים האלה. הציונים היבשים רק עוזרים להם לראות אם הם צדקו, ולאמת את הרושם שלהם. בסוף יושבים כולם, יחד עם הפסיכולוג, ומתווכחים על כל חניך, וכבר ראיתי ריבים וויכוחים קטלניים ומצחיקים מאוד על חניכים.. ואין כזה דבר "מודל של לוחם אידיאלי". הם היו לוחמים ביחידה, הם לוקחים בחור כזה ושואלים "יש לו פוטנציאל להיות לוחם? אם הוא היה בצוות שלי, הוא היה מסיים איתנו מסלול?" וכשאתה חושב על זה, אין להם בעצם דרך מדוייקת לדעת, סומכים על הנסיון שלהם נטו".
__________________________________________________ _________________________________

לא יודע, לי זה נשמע שקבלת אנשים ליחידה נעשית באופן קצת חובבני, זורקים תוצאות של חניכים לפח,
מפקדים בוחרים אנשים ליחידה על סמך התרשמות אישית ופחות על הביצועים בשטח..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:34

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר