לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2007, 14:01
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
הוט הופכת את שידורי הזיגזג לתופעה

אני עברתי את אותה קריזה שעוברים עכשיו צופי "סטארגייט" כשהוט עשו את אותו תרגיל מסריח עם "הפרקליטים" באקסטרה הוט. בהתחלה לא הבנתי מאיפה הם המציאו את הנוהג הזה להעלות סדרה, לשדר חצי מהעונות, לעצור ולשדר שוב פעם את אותו דבר ורק אח"כ להמשיך. הפעם זה בכלל מגוחך. שידרו עונות 1-4 ועכשיו הם עוצרים בשביל לשדר אותם שוב כשבמקביל הם מתחילים לשדר את עונה 10.

אני מקווה שזה ברור לכולם פה שבהוט יודעים טוב מאוד שהדרך הנכונה לשדר את "סטארגייט" היא עונות 1עד 9 ואז להעלות עם עונה 10. הסיבה היחידה שבהוט בוחרים לשדר בזיגזג זה חיסכון בעלויות. הוט עושה קיצוצים מטורפים בתוכן. אנחנו מדברים על סכומים של עד 200 מיליון שקל לפי ידיעות אחרונות.

כשאתה קונה פחות תוכניות או תוכניות עם פחות פרקים אתה צריך לחשוב איך למלא את המסך של המנויים שלך במשהו כדי לשמר את האשליה שהלקוחות משלמים לך על מוצר אמיתי ובהוט החליטו שהמשהו הזה יהיה שידורים חוזרים + שידורי זיגזג.

את השידורים החוזרים האינסופיים בהוט כולנו מכרים: מלרוז פלייס, מופע שנות ה-70, ג'ק וג'יל, ארץ נהדרת, זהות בדויה, המשרד ועוד... ועודד.... ועודדד........

החידוש של הוט זה שידורי זיגזג. שידור זיגזג זה שיכלול של השידור החוזר. במקום לשדר סידרה מההתחלה ועד הסוף אתה משדר רק כ- 50% ממנה כאשר מייד אח"כ או לאחר תקופה מאוד קצרה אתה חוזר אחורה ומשדר בשידור חוזר בדיוק את מה ששידרת ורק אח"כ ממשיך מהנקודה בה הסדרה הופסקה. הרעיון הוא לייצר אשליה של תוכן.

בשידור חוזר רגיל, אם אתה משדר סדרה בשלמותה ואח"כ משדר אותה שוב בשידור חוזר הצופים מרגישים שאין מה לראות בטלוויזיה "כי מה פתאום משדרים שוב פעם את הסדרה הזו כ"כ מהר במקום סדרה חדשה?" בעוד שבשידורי זיגזג הצופים חשים כאילו (ולמעשה זה נכון) הסדרה לא נגמרה ויש למה לצפות בעתיד הקרוב.

מבחינה כלכלית שידורי זיגזג מאוד משתלמים מכיוון שבמקום למלא זמן שידור בתוכנית חדשה ואח"כ בשידור חוזר (ככה מלאת זמן שידור של נגיד שלושה חודשים) אתה ממלא זמן שידור בחלק מתוכנית חדשה +זיגזג + המשך תוכנית חדשה + שידור חוזר (ככה מלאת זמן שידור של נגיד ארבעה חודשים כאשר על החודש הנוסף שילמת גרושים)

בקיצור, הוט צוחקת עלינו כל הדרך אל הבנק. אתם חושבים שסתם הם עברו מהפסדים של כ- 30 מיליון בשנה שעברה לרווחים של יותר מ- 100 מיליון השנה?

תזכור שבכל פעם שאתה מרגיש שאין מה לראות בטלוויזיה זה בגלל שהכיס של הוט נהיה קצת שמן יותר. על חשבונך כמובן

(גם בפורום נוסף)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-11-2007, 19:42
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אני יודע [u]בדיוק[/u] על מה..."

אני שותף להרגשה הזיפתית, כי אני מרגיש שדפקו אותי פעמיים, גם עם "הפרקליטים" ועכשיו עם SG-1. דווקא אין לי בעייה עם שידור העונה ה-10 של סטארגייט, ברור שמכוונים כאן לאלו שצפו בסדרה בערוץ 11, שם האחרונה ששודרה הייתה עונה 9. אין בזה שום דבר רע. הדבר המעצבן, כמו שכתבתי בהודעה כאן בפורום, היא שתגובת הוט בעניין מרמזת באופן כמעט ברור לגמרי שיש להם את הזכויות על שידור עונות 5-9, ושהם התאמצו למצוא משבצת שידור נוחה לשידורים החוזרים של עונות 1-4, להן היה ביקוש רב לשידור נוסף. כול זה טוב ויפה, אבל להזכירכם ערוץ AXN הוא 95 אחוז שידורים חוזרים. האם הם החליטו להתחשב בצופי "פושעים בפעולה" או שידור חוזר ה-12 של "בלייד" או משהו כזה? כאילו באמת חסרות להם משבצות שידור. לא הייתה צריכה להיות שום בעייה לשדר ב-3 רמות: עונה 5 והלאה החל משבוע הבא, עונות 1-4 ב-ש.ח. החל מיום רביעי ועונה 10 בימי חמישי. הרי גם ככה העונה ה-10 הזאת ועונות 5-9 (ובעצם גם 1-4) ישודרו בעתיד עוד 200 אלף פעם בש.ח. אז מה זה משנה?
אתה יודע מה יותר מעצבן, צ'נדלר, זוכר את התגובה שלהם על "הפרקליטים": "לא הבטחנו לשדר ברצף", זוכר? אתה יודע מה הקטע כאן? בכול הפרסומות לסטארגייט נאמר במילים הללו: "כול העונות מההתחלה", כלומר גם כאן יש פתח לברוח ל: "לא הבטחנו לשדר ברצף". מאחר ובכול מקרה כמו שציינת כול הסדרות האלה נמצאות בלופים אינסופיים של שידורים חוזרים, אני לא רואה מה הטעם בלמשוך זמן, לכן הטענה שלי בעניין היא שהם פשוט רוצים להתעלל בלקוח. אולי הם מקנאים ביס על הקטע עם השיבושים ורוצים שנרגיש אותו הדבר. הבעייה היא ששום דבר בחוזה מול הלקוח לא נותן לנו שום חלק בתוכן.
מכאן שיש לצאת במרד צרכנים נגד הוט. אני רק מקווה שהם יתבלבלו ויעשו קטע כזה לסדרה שיהיו לה כ"כ הרבה צופים, שפשוט יתבעו להם את הצורה או משהו כזה.
עוד יותר מעצבן שאי אפשר לדבר שם עם אף אחד - אתה לא יכול להתלונן, כי אתה מדבר רק עם איזה פקידה והם לא מעבירים אותך למחלקה הרצויה, אתה יכול רק להשאיר את הפנייה, וגם זה ייקח שבוע לפחות שתקבל יחס. אני שוקל ברצינות להתקשר ולבקש או את המנהל או את האחראי המטומטם של מחלקת התוכן, ופשוט לצעוק עליהם כאילו אין מחר, מרוב שאני עצבני. נמאס כבר!!!!!!!!!!!!!!!!!! נמאס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר