לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פרסום האשכולות בפורום זה יעשה רק לאחר אישרור המנהלים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > הצעות לפורומים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2007, 09:52
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
פורום אנימציה וקולנוע ביתי

או משהו כזה... השם לא חייב להיות ככה.

שם הפורום פורום אנימציה וקולנוע ביתי...?

נושא הפורום סרטונים וסרטים שאתם הכנתם!

תיאור קצר עד היום, אם היית רוצה להעלות יצירה שלך לפרש היית צריך לבחור בפורום הכי קרוב להיות מתאים... לדוגמא: סרטון פלאש, היית מעלה בפורום פלאש. סרטון פארודיה על סרט, היית מעלה בפורום קולנוע וטלויזיה. סרטון "סתם", היית מעלה במה-שבראש.

בפורום הזה, כל גולש שהכין סרט או סרטון ועבד קשה, ועכשיו רוצה שעמיתיו הגולשים יצפו בזה או מבקש חוות דעת, או אולי שואל איך כדאי להמשיך את היצירה, יוכל להעלות את הסרט/סרטון שלו לאיזור מרוכז שאליו אנשים ילכו כדי לעזור לו.

להלן הבעיות שנגרמות מכך שאין פורום כזה, ופתרונות שהפורום יכול להציע:

1. כשמישהו מעלה סרט/סרטון לפורום ספציפי מאוד שעוסק בתחום אחד (או שניים...), רק הקהילה של אנשים שנכנסים לפורום הספציפי הזה יכולים להגיב לו, כי רק הם נכנסים לפורום הזה ורק הם רואים שהבחורצ'יק העלה לפה סירטון/סרט.

פתרון: כשיש פורום מרוכז לסרטים וסרטונים שהגולשים הכינו, כל הגולשים מכל הקהילות יכולים להכנס ולהגיב.

2. כשסוף-סוף סיימת את הסרט/סרטון אחרי עבודה קשה, או שאתה צריך עזרה בקטע מסויים, תמיד מתעוררת השאלה: לאן להעלות את הסרטון? לאיזה פורום בדיוק הוא מתאים?! והרבה פעמים הסרטון באמת לא מתאים לשום פורום, והיוצר צריך לפנות לסתם פורום (בד"כ מה-שבראש במצב כזה) שלא עוסק בנושא, ולא מקבל כמעט שום דבר ממה שהיה צריך.

הפתרון: פורום מרוכז של סרטים וסרטונים שהגולשים יצרו יהיה מעין "קרחת יער", מקום מפגש שאליו כולם ידעו ללכת ולא יצטרכו להתלבט ובסוף לבחור פורום שלא מתאים. פה זה יהיה המקום המושלם להעלות סרטים וסרטונים ולקבל הארות והערות, עזרה וייעוץ, ועוד...

כישורים בתחום, אם יש אני אוהב להכין להנאתי סרטונים באורך של שתיים - עשר דקות. סרטוני אנימציה וגם סרטונים שאני מצלם ועורך. אני חושב שזה יהיה מקום מעולה בשביל כאלה דברים.

כישורים בניהול פורום, אם יש אף פעם לא ניהלתי פורום.. אני גם לא מבקש לנהל... אני רק מבקש פורום כזה.

puzpuz.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר