לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ברוכים הבאים לפורום תנועות נוער והדרכה! לחצו כאן לפני שאתם מתחילים לכתוב! -- -- מה הפעילות הכי ישראלית בעיניכם? בואו לבחור! -- -- עיינו במאגר המאגרים, אולי תמצאו משהו שימושי -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תנועות נוער והדרכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2007, 12:19
  The VooDoo Chile The VooDoo Chile אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.08.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "[font=Verdana]ומה עם שכבות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פאקטשלי
ומה עם שכבות חלשות יותר, הפעילות לא נשמעת זולה.. הם גם משתתפים?

>אגב, איזה שכבות גיל זה?<

למעשה, הפעילות מאוד זולה.

אני יודע רק שבשבט דקר הממוקם בהרצליה(שהוא אגב השבט הכי מגניב בעולם )הפעילות היא מכיתה ה' ועד לשנת השירות.

כאשר בכיתה ט' עוברים החינכים תהליך הנקרא שנת סמפ"ס(סמפ"ס הוא קיצור של "סגן מפקד סירה").

אחרי שנה זאת, בכיתה י'-הם מגיעים לשכב"ג, מתחילים להדריך ונהפכים למפ"סים(מפ"ס-מפקד סירה).

יש לנו גם קבוצה לאנשים עם קשיים, ושכבת סמפ"ס של השנה עושה עבודת התנדבות ומלמדת אנשים בעלי שיתוק מוחי(בין אם הוא חלש מאוד, והם מתפקדים כמעט לבד ובין אם הוא כמעט ולא יכול לזוז לבד)להפליג.
חזרה לפורום
ישן 19-11-2007, 19:16
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אז אני מניחה שאתם גם מעודדים..."

מהיכרות עם חבר'ה מצופי ים (בעיקר כי המחנה קיץ שלהם בחוף של קציני ים בעכו, החוף שאנחנו תמיד יורדים בו בשיט שלנו) אני יכולה להגיד לך שזה לא אותו דבר. הימיה זה מועדון שייט לכל דבר, ובו יש חלק של שייט קיאקים עם אנשים עם צרכים מיוחדים. לא מועברות פעולות על זה או משהו כזה. בצופי ים דבר ראשון השייט הוא לא רק בקיאקים (אם בכלל? אני לא יודעת... לא ראיתי קיאק שלהם אף פעם אבל אני משערת שיש להם) אלא בכלי שייט נוספים. בימיה יש חוג שייט שבו שטים במפרשיות (סנוניות) אבל שם זה לא עם נוער עם צרכים מיוחדים (לכן אני מעדיפה את הקיאקים, שאולי פחות מהנים מבחינת העשיה אבל מרוויחים מהם הרבה יותר משאפשר לבקש). צופי ים שמים דגש על ערכים כמו שיתוף פעולה, אחריות חברתית וכל מה שנדרש בכל תנועות הנוער. וגם לחניכים הצעיים בעיקר מועברות פעולות על זה. אבל בימיה אין פעולות או משהו. שם מי שמגיע צריך כבר לבוא עם הערכים האלה בשלים מהתחלה. בעיקר עם החבר'ה בעלי הצרכים המיוחדים. אין מה להשוות אפילו. אני חושבת שצופי ים מלמדים על ערכים כאלה ומתנסים באותו זמן ובימיה עושים ערכים כאלה.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר