לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2007, 11:10
  nadavg54 nadavg54 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.05.04
הערה על אוהדי ביתר[כואב הלב..]

בדרך כלל איני כותב בפורום זה אך לאחר שראיתי את משחק הכדורגל אתמול בקרית אליעזר הרגשתי שליבי זועק לכתוב מה אני מרגיש .
כיצד קורה שחבורה של כמה אלפי אנשים[ושלא יגידו קומץ למה את הרעש שעשו ניתן היה לשמוע בחוזקה שלא לדבר שכמעט כל היציע קפץ כפי שרואים בטלווזיה] שרים שרי אהדה לרוצח ? [כל רוצח באשר הוא קודם כל ...]
אז בתור ירושלמי שמכיר קצת יותר מקרוב[לצערי] את "הנוף" האנושי שמרכיב את חלק מהקהל הגזעני והמגעיל אני רוצה להגיד שאני מתבייש ונדהם עד כמה בורות וגועל יכולים להכיל קבוצת אנשים אחת.
אני יכול להגיד בביטחון שרוב האנשים שקפצו אינם מבינים את מהות הארץ שהם גרים בה, ורובם ממלאים את תורי הרופא בשנלר בירשולים בשביל להשיג גימלים כמובן..[גם ככה עדיף לצבא בלי טפילים כאלה]
אין להם מושג מה היא מורשת רבין, ומה כללו הסכמי אוסלו. אין להם מושג מה בית"ר מייצגת, מי הקים אותה ועל איזה ערכים [בגין סביר להניח מתהפך בקיברו כמו שאחד הכתבים בווינט כתב].
אכן זה קהל שיתמוך בקבצותו.. כן את זה הוא יודע ... וישאג בקול רם לטובת קבוצת הכדורגל ושלמה שרף ימשיך להגיד : "וואי איזה קהל מדהים, מספר אחד... " ונכון יש אווירה של אנרגיה במשחקים כשכל העדר ממלא את היציעים ... אבל בזה הם מסתכמים- עדר .. חבורה שפועלת מתוך אינסטנקטים ודחפים בלתי נשלטים כמו חיות ושאף אחד לא ינסה לטייח את זה.
זה אותם אנשים שנצמדים אלי מאוחרה בכביש ועוקפים בזיגזגים, זה אותם אנשים שמפצחים גרעינים וזורקים על המדרכה. אנשים פרמיטיבים באמת.. וכמה חבל , כמה חבל שקבוצה אלופה יש קהל כזה מגעיל. אבל מה אפשר לצפות מקהל כזה פרמיטיבי שחי במדינה שבית משפט בערכאה הגבוה ביותר מאשר באופן קר רוח ומזעזע את ברית המילה של הרוצח של ראש הממשלה?
בושה , אני מרכין את ראשוי בבושה ומבקש סליחה מרבין, ושאר תושבי ירושלים שמכילים בתוכם עדר שכזה.

נערך לאחרונה ע"י nadavg54 בתאריך 05-11-2007 בשעה 11:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2007, 11:43
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו= טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טר
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי nadavg54 שמתחילה ב "כמו שאר המדינה.."

אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו= טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,א וסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=ט רור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,
אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו= טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,א וסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=ט רור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,או סלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טר ור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוס לו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,אוסלו=טרו ר,אוסלו=טרור,אוסלו=טרור,

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

ישן 05-11-2007, 14:04
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
לא כתבת שום דבר ענייני בהודעה שלך
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי nadavg54 שמתחילה ב "אוקי, מה לגבי שאר ההודעה שלי? קראת את כולה?"

אוסלו זה טרור. אתה לא יכול להגיד אחרת.

זה שכתבתי את זה הרבה פעמים לא משנה את העובדה הבסיסית הזאת. האם אתה טוען שהבנת את זה מפעם אחת, או שאם אתה מתכחש במודע, אז לא יעזור כמה פעמים שלא ייכתב.

ואם אתה רוצה סימוכין, הנה הקישור:
http://www.google.co.il/search?hl=i...ng_iw%7Clang_ru

הנה עוד קישור:
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94...%A1%D7%9C%D7%95
הנה קטעים:
ציטוט:

שר החוץ שמעון פרס הכריז: "אנו נביא לילדים של כולם מזרח תיכון חדש, מודרני, לא לפי המלל של האתמול, של אנשים שאינם מסוגלים לראות שום חידוש לעולם. התרנו קשר גורדי שדקר בבשרו של העם היהודי"

יוסי שריד אמר באותה רוח: "המזרח התיכון בעוד שנה יהיה חדש לחלוטין והוא יהיה אזור של גבולות פתוחים ושל שיתוף פעולה. הבעיה לדעתי היא שרוב האנשים חושבים על המזרח התיכון במושגים של העבר". שריד ציין שבעיניו ההסכמים הם האירוע הגדול בתולדות הציונות. אל מול הטענות לפגיעה בביטחון אמר שריד: "ביטחון ישראל לא רק נשמר, אלא שופר. זהו הישג מרשים לביטחון".

גם עמיתתו למרצ, השרה שולמית אלוני הביעה תחושה לפיה ההסכמים הם תפנית חיובית בקנה מידה היסטורי: "אני מרגישה כמו בכ"ט בנובמבר - אז לא ידענו לקראת מה אנו הולכים, אבל ידענו שאנו הולכים לימים גדולים".

לעומת זה היו את אלו שידעו קצת גם אז מה מצפה לנו:

ציטוט:

רבין עצמו התייחס לקיומם של סיכונים בנאומו בכנסת: "בצד היתרונות הגדולים, השלום הצפוי, טמונים לנו גם סיכונים. עינינו לא טחו מראות את הסיכונים, ואנו נעשה את כל הדרוש להפחית אותם למינימום. עם זאת, אנו סבורים כי הסיכונים מחושבים". "בכל מקרה", הרגיע רבין, "כוחו של צה"ל, הטוב שבצבאות העולם, עומד לרשותנו אם וכאשר נגיע חלילה, לשעת מבחן".

(אבל גם הוא טעה, הנה לא מסוגלים אפילו לכבות את החשמל בעזה)

היו כאלו שידעו ממש מה עומד להיות

[QUOTE]
נתניהו הביע חשש מטרור שימצא מחסה בשטחים: "מה קורה אם יש פיגוע פה או בכביש או בכפר סבא או ברעננה או בתל אביב, הרי זה לא רחוק, והם בורחים פנימה? צה"ל לא יכול להיכנס לשטח". "לקחת ובנית לבנון פה ליד ערינו, בלב הארץ", הכריז נתניהו בפניה לרבין.
הממשלה מפקירה 130 אלף מתנחלים, "דה הומניזציה של ציבור פטריוטי" שמעוניינים בבריחתו.
<LI>הממשלה תוביל לחלוקת ירושלים. לדברי נתניהו, "מה שאתם מחוללים עכשיו ביחס לירושלים וביחס לארץ ישראל, לא הדור הזה בלבד ישפוט אתכם על כך, לא רק הדור שלנו, אלא כל הדורות הבאים של יהודים, שימצו עמכם את הדין ההיסטורי". דבריו הרגיזו את ח"כי העבודה שבקריאות ביניים הזכירו לנתניהו את עברו ב

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 05-11-2007 בשעה 14:15.
ישן 05-11-2007, 17:49
  alon9999 alon9999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nadavg54 שמתחילה ב "הערה על אוהדי ביתר[כואב הלב..]"

הם לא גזענים? על מה יש להם ליהיות גזענים בדיוק? מה ההבדל בינם לבין הערבים???למען האמת תראה לי אוהד ביתר ותראה לי ערבי מהשטחים ואני לא אבדיל...על איזו עיקרון בדיוק הם עולים מהערבים?
הם שומעים את אותה המוזיקה, אוכלים את אותו האוכל, הם נראים אותו הדבר, מה ההבדל בינם לבין הערבים?...לולא אנשים כמו רבין הם היו היום יושבים באיזה כפר עם גמלים ומעשנים נרגילה...לא?
מי העלה אותם ארצה? תנועות השמאל....שרבין היה שייך להן...
מי שיחרר את ירושלים? תנועות השמאל שרבין שייך אליהן...
אבל מה להם ולהיסטוריה...רק החנונים יודעים היסטוריה לא? ככה זה היום בנוער...

הייתי לוקח אותם ברצינות אם הם הם באמת היו גזענים, אבל הם לא...הם סתם ילדים ערסים ששמעו שתנועת כך זה מגניב, ויאללה בוא נהלל את יגאל החמוד...
שמעו אחי פה לפורום, גם אתם שם בימין, ואני פונה גם אליכם כי אתם גם עומדים להפגע מתופעות אלה בסופו של דבר..צומח לנו נוער של בורים, בלי טיפת השכלה שכל מה שמעניין אותם זה אלימות, אלכוהול וסמים...הנוער הזה הולך אחרי זה לצבא ההגנה של ישראל, הוא העתיד שלנו...את התוצאות אתם כבר יכולים לראות בלבנון....חכו חכו, אתם עכשיו צוחקים אבל אתם תתגעגעו לדור של אנשים כמו שהיה פה לפני 30 שנה...שבלי קשר לעמדה הפוליטית שלהם היו פי 10 יותר איכותיים בכל קנה מידה מהצעירים האלה שצעקו אתמול את שמו של יגאל...
מדינת ישראל לא תתקיים אם אלו הם העתיד שלנו, וחבל...
ישן 07-11-2007, 00:59

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "וכשאוהדי הפועל עשו מעשים נוראים..."

אני דווקא זוכר שהוקיעו ועוד איזה הוקיעו...על קבוצת הפועל תל אביב שאני מין אוהדיה היה עליהום של יותר מחודש לאחר המהומות של האוהדים בסרביה...

כל עיתון מצא לנכון לשים 10 כתבות על כך שאוהדי הפועל הם הכי מסוכנים כי הם גם "אינטלגנטים" וכמה אכזריים הם וצינים...

זאת הטקטיקה אצלכם בימין אה? כל פעם שאומרים עליכם משהו ישר להפנות את הדיון לצד השני ולהראות כמה האחר לא בסדר...אחלה טקטיקה...

האוהדים שצעקו בוז לרבין הם חבורת בורים, טיפשים, בבונים שאני מתבייש ששירתתי 3 שנים מהחיים שלי להגן עליהם...פשוט בושה...יצחק רבין ודומיו העלו אותם לפה, הקימו את המדינה בשביל שחבורת הקופים האלה תוכל לאכול בננות במגרש ולקלל אנשים....וזאת התודה שהוא מקבל???

האיש ששיחרר את ירושלים, שפיקד על הצבא בששת הימים? שהיה שר ביטחון וראש ממשלה שתי קדנציות??? מי הם ומה הם שהם בכלל יזכירו את שמו?? חבורת אוכלי חינם...
ושלא יקללו ערבים, כי לולא אנשים כמו רבין הם היו היום איתם בכפרים של עירק ומרוקו...על מה בכלל יש להם להתנשא?
ישן 08-11-2007, 04:11
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא טיפש ולא נאיבי - סתם סיזיפי: מנסה להסביר לגולש שהוכיח חוסר בקיאות בכל נושא שעסק בו
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "וביבי....לא..."

צר לי לבשר לך, אבל השחיתות היחידה שנתניהו היה חשוד בה, בער סכסוך אזרחי עם מוביל. אתה,
כאמור, לא ממש מבין את ההבדל בין פשע פלילי לסכסוך אזרחי, ואתה גם מומחה בלדקלם מושגים
לעוסים-לעיפה לגבי "ביבי הרע", מה שהופך את הניסיון להסביר לך למיותר ולסיזיפי...
מצד שני, חשוב כן לענות לך, שכן יש אחרים שלמדו את אותם דקלומים שאתה למדת, אך מסוגלים
לתפוס שאין להם ערך מעבר לאוויר שנפלט מהפה כאשר אומרים אותם...
די אבסורדי שאתה מספר על "אנשים שכל השכלתם באה להם מהטלוויזיה והעיתונים", כאשר מתברר
שאף לא שבב אחד מהטענות שחל, מגיע ממקור אחר.

נתניהו אינו צדיק הדור - אלא אם כן אתה משווה אותו לרק, ועוד יותר מכך, לאולמרט. לכתוב על
ביבי ואולמרט באותה שורה בהקשר של שחיתות, מקביל לכתיבה על כייס ועל ג'ק המרטש בשורה
אחת, בהקשר של פשע...
ישן 08-11-2007, 17:47
צלמית המשתמש של ducklock
  ducklock ducklock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא טיפש ולא נאיבי - סתם סיזיפי: מנסה להסביר לגולש שהוכיח חוסר בקיאות בכל נושא שעסק בו"

אז אתה מוכיח שאתה כן טיפש..מה לעשות.

זה לא משנה מה דעותיו של ביבי,משנה שאתה אינך רואה שביבי הוא מושחת.
אם כבר מדברים על ההליכים המשפטיים של הנושא,גם אולמרט לא מוגדר כמושחת מפני שלא הורשע בדבר עדיין...(הוא כנראה גם לא יורשע הודות לדניאל פרידמן,חברו).ככה שגם ביבי וגם אולמרט לא מוגדרים משפטית עדיין כמושחתים.מבחינת ה"תכלס" זה ידוע שהם מושחתים.

מדוע אתה טיפש ד"א?כי אתה תבחר בביבי לא מפני שהוא יעשה משהו אלא בגלל שהוא יודע לדבר ויודע "להחליק" מהלכים פוליטיים(אמנם הם מבריקים כן?) ומתי שהוא בהליך הדיבורים של "לפני הבחירות" הוא יודע בדיוק איפה ללחוץ כדי למשוך אליו טיפשים.

ישן 08-11-2007, 18:42
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מצער נורא לראות נער שהוכיח בורות בכל תחום שעליו הוא כותב, ונותן ציונים לאחרים...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "אז אתה מוכיח שאתה כן טיפש..מה..."

אני לא חושב שיש טעם בכלל להתייחס לתיאוריך, בהתחשב בבורות המזעזעת שהפגנת. הגדרה
כ"מושחת" היא לא רק תלויית הרשעה, אלא תלויית אווירה וחשדות שמרחפים סביבך. אתה כמובן
מתקשה להבין במה נחשד ביבי, שכן האמת היא שאין לך מושג לגביו מלבד כמה דקלומים ששמעת
עליו בתנועה/בכיתה בסגנון "ביבי רע ביבי פויה"...
מיותר להסביר לך מה זו הפרת אמונים, מה זה שיבוש הליכי משפט, מה זה קבלת שוחד. אם יבוא
יום שבו תצליח לשכנע אותי שיש לך מושג ירוק במה דברים אמורים, אני אהיה מוכן להשתכנע
שמעבר להיותך ילד-קלישאות מוכשר במיוחד (בלדקלם אתה חזק. כמה חבל שאתה כנראה מסיים
תיכון מבלי שיהיה לך מושג על ישראל, האזור, המערכת הפוליטית והנהגת המדינה), אתה גם בן
שיח, שאפשר להסביר לו דברים, במקום לציין איפה הוא שוב טעה...

בניגוד לאנשים שעל דקלומיהם אתה חוזר, ההצבעה שלי אינה מושפעת מדקלומים וסיסמאות. אני
מתעסק בדרך. נתניהו אינו כליל השלמות (בניגוד לגיבוריך שכולם כאחד זוכים בעיניך להערצה של
ילד לפאואר ריינג'ר האהוב עליו...), ופגמיו רבים למדי. יש לו יתרון בסיסי אחד על גיבוריך: הוא לא
הם. החבר'ה שלך כבר נכשלו בכל מהלך שיזמו. נתניהו היה ראש ממשלה לא רע (כן, כן, אבא
אמר לך שהוא היה זוועה וכך גם טוענים החברים של אבא מדובאי, שלא מקנאים בישראל, בניגוד
לערבים העניים...). הכלכלה צמחה בתקופתו, הפיגועים ירדו דרמאטית בתקופתו, ובהשוואה
להיום, השחיתות הייתה אפסית. הוא לא ראש הממשלה האופטימאלי, אבל כאשר מעמידים מול
הגיבורים שלך ברק ואולמרט, זה משחק מכור, הוא הרבה יותר מוצלח מהם.

מצער נורא שכאשר מסתבר לך שאין יותר קלישאות, אתה מתחיל לקלל. תחשוב מה זה אומר על
החינוך שלך, כשאתה מתלונן על אחרים שמגדפים...
ישן 08-11-2007, 18:58
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מצער נורא לראות נער שהוכיח בורות בכל תחום שעליו הוא כותב, ונותן ציונים לאחרים..."

גם נורא מצער שאדם מבוגר ממני מאמין לאגדות שביבי מוכר להם..חבל.

מובן לי כי הוא גיבורך כמו שעל רוב העם בגין היה גיבור ב77.

הוא הביא את הסכם שלום וכנראה שביבי יקשקש אבל ימשיך בדרכי שרון,ברק רבין וכו'.אלו הן לא קללות אלא עובדות.
וזה לא משנה מה ברק או אולמרט עושים(כי כמובן אתה מניח מיד שאלו הם גיבוריי ככה שאתה "בכלל לא מדבר בקלישאות"),משנה שאתה מעדיף על פניהם עוד קשקשן שלא יעשה כלום ורק יעשה מהלכים פוליטיים(בדגש על פוליטיים) חלקלקים.להחליף את השלטון זה מהלך מומלץ עם האנשים שאוחזים במושכות כיום,אך אין להחליפם באותם סוג של אנשים.

בקשר למושחתים שכחתי בכלל-ביבי מייצג את הליכוד!אלוהים אדירים..מי הביא את השחיתות לארץ?(אני מדבר על השחיתות חסרת הבושה,לא שחיתות פה שחיתות שם שתמיד הייתה כי תמיד יש שחיתות שיש כסף).אתה טוען שרבין היה מושחת.אדוני-רבין התפטר בגלל שחיתות זו.אבקש שתציין בפני איש בכיר אחד מהליכוד שהתפטר בגלל שחיתות???ולא רק ביבי כי ביבי הוא לא כל הליכוד.
בקשר למושחתים מקדימה שעליהם ישר תגיב-מאיפה אתה חושב הם באו?(רמז-לא,זה לא מ"מרצ הפושעים האלו").

ישן 08-11-2007, 19:32
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא יאמן כמה מעט מלל מקורי וכמה הרבה סיסמאות...
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "גם נורא מצער שאדם מבוגר ממני..."

אני שמח לראות שהצלחת לא לגדף בהודעה האחרונה, למרות שאני רואה שלא הצלחת להתגבר על
הנושא המסובך-בהרבה של כתיבה טיעונים בעלי רמה סבירה של לוגיקה...
אתה צריך להבין, גיבורים זה תופעה שמאפיינת את המחנה שלך, אל תנסה להשליך אותה על אחרים.
אני שמח לראות שלפחות בגין אינו פסול בעיניך (הגיבורים שלך היום מספרים עליו נסים ונפלאות,
אבל אם תפתח ספר כלשהו בנושא, תגלה שכשהוא היה ראש ממשלה, הם לא חדלו מלהשמיצו, וכשעוד היה באופוזיציה, הוא הוצג בתור מוסוליני שני - ולא, אני לא אסביר לך מי זה מוסוליני...).

העובדה שמישהו הסביר לך שיש דמיון בין נתניהו לברק ואולמרט, מלמדת שוב שאתה מעדיף לא
לבזבז זמנך וללמוד בכוחות עצמך, אלא ממשיך לחזור על דקלומיהם העבשים ולא-נכונים-בעליל של
גיבוריך...

שמחתי לגלות שסיפרו לך שהליכוד הביא את השחיתות לארץ. אני מניח שלא שמעת על שרגא נצר ועל "הגוש". לא שמעת על ידלין וצור. על משה דיין אני מניח ששמעת. לך קרא על חיבתו
לארכאולוגיה...
אתה חייב להבין שהליכוד אכן הושחת עד היסוד במשך השנים. עם זאת, גדולי הרקובים שהיו בו,
הם מייסדי המפלגה שהיום נמצאת בשלטון, כאשר אתה מתומכיה של ממשלה זו. מה שנשאר
בליכוד, הוא זך כשלג בהשוואה למה שיצא ממנו (ובהשוואה לצדיקים של המפלגות שאתה מעריץ,
דהיינו עבודה -מרצ).
מכיוון שלא טענתי שרבין עצמו היה מושחת (אם תמצא שטענתי זאת, תקבל צל"ש בפורום...),
הרי שמסתבר שאתה כ"כ להוט בלדקלם סיסמאות, שלא ממש טרחת לבדוק האם הן רלוונטיות
לדיון שאתה מנהל פה. רבין ז"ל לא היה מושחת, אבל ממשלתו הראשונה הייתה המושחתת ביותר
בתולדות ישראל (עד להקמתה של ממשלת אולמרט-רמון-הירשזון...), ולשכתו הייתה מלאה
במושחתים (סיפרו לך פעם על שמעון שבס?). רבין עצמו פרש בגלל פרשיה לא נעימה שכללה עבירה על חוקי מט"ח. יחסית לשחיתויות אולמרט ושאר גיבוריך, אכן מדובר בעבירה זניחה,
ולא ראוי להגדירו כמושחת בעטיה. ההתפעלות שלך מכך שהתפטר היא כמובן לא במקום. רבין
ז"ל עמד בפני מערכת בחירות. לולא פרש, היה מוצא עצמו חשוד בפלילים באמצע מערכת בחירות.
לא הייתה לו שום ברירה אלא לפרוש.
קדימה הורכבה מהגורמים הרקובים ביותר הן בליכוד והן בעבודה. למרבה צערה של העבודה,
חלק מהאנשים הבעייתיים נותרו בה (דוגמת קבלני הקולות פואד ומג'דאלה, ודוגמת יורם מרציאנו).
מרצ אינה מורכבת מ"פושעים", אבל אגלה לך בעדינות שרשימתה הנוכחית מורכבת מלפחות
ח"כית אחת הייתה חשודה במעילה גדולה מ"קרן השלום הבינ"ל". חוץ מחיים אורון, למרצ אין כ"כ
במה להשתבח בכל הנוגע לנקיון כפיהם של חבריה (ואורון עצמו מקפיד לבקר את ברע'ותי
בתדירות כה גבוהה, שגם הוא לא בדיוק מקור לגאווה...).

אני חייב להודות שמזעזע לגלות עד כמה אתה מוכן לחשוף בורותך בכל הזדמנות. בורות ברמה כזו
היא מעבר למה שניתן לצפות מתיכוניסט ממוצע, ואני מקווה לטובתך שאתה עדיין ביסודי...
ישן 08-11-2007, 19:54
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא יאמן כמה מעט מלל מקורי וכמה הרבה סיסמאות..."

אתה מניח שאולמרט הוא "גיבור שלי" וכמו כן גם ברק.מדוע אתה מניח זאת?(אם אתה תמצא מקום בו אני "מהלל" את ברק ואולמרט,אני לא מגיב יותר בפורום ידידי ואני מבטיח זאת).
", גיבורים זה תופעה שמאפיינת את המחנה שלך,"-אתה גם יודע למי אני אצביע בבחירות הקרבות.

"ובהשוואה לצדיקים של המפלגות שאתה מעריץ,
דהיינו עבודה -מרצ"-אתה גם יודע את מי אני מעריץ..מרשים.

"שמחתי לגלות שסיפרו לך שהליכוד הביא את השחיתות לארץ"-אתה לא קורא בעיון.לא את השחיתות הליכוד הביא,אלא את השחיתות כדרך חיים,שחיתות חסרת הבושה.

"הגיבורים שלך היום מספרים עליו נסים ונפלאות,
אבל אם תפתח ספר כלשהו בנושא, תגלה שכשהוא היה ראש ממשלה, הם לא חדלו מלהשמיצו, וכשעוד היה באופוזיציה"- גם "גיבורך" בנימין נתניהו בא ודיבר כלכך בכבוד על רבין ביום הזיכרון ליצחק רבין האחרון ועל "השקפתו על ירושליים" וגם אני איני צריך להסביר לך ולהזכיר לך מי עמד במרפסת בכיכר ציון והשמיץ את רבין.

"
העובדה שמישהו הסביר לך שיש דמיון בין נתניהו לברק ואולמרט, מלמדת שוב שאתה מעדיף לא
לבזבז זמנך וללמוד בכוחות עצמך, אלא ממשיך לחזור על דקלומיהם העבשים ולא-נכונים-בעליל של
גיבוריך..."-מעניין-אתה טוען שאני חוזר על "דיקלומי גיבוריי".הרי שגיבוריי הם ברק ואולמרט.אז שהם ידמו עצמם לביבי?פסקה זו לא נשמעת הגיונית ו"לוגית" לדברייך.

"גדולי הרקובים שהיו בו,
הם מייסדי המפלגה שהיום נמצאת בשלטון, כאשר אתה מתומכיה של ממשלה זו"-שוב,אתה מניח הנחות שווא בנוגע למי אני אצביע בבחירות הבאות.

"קדימה הורכבה מהגורמים הרקובים ביותר הן בליכוד והן בעבודה"-אין מה להוסיף.זה נכון.אין זה אומר אבל שכעת,ה"פחות רקובים" נעלמו כליל מהליכוד או מהעבודה.

אני אולי בור,אבל קל לראות כי אתה נוטה להכניס דברים לפי,קלישאות לתגובותיי,ומנהיגים אהובים לראשי.

נערך לאחרונה ע"י ducklock בתאריך 08-11-2007 בשעה 19:58.
ישן 08-11-2007, 23:58
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ניסיון ראוי להגיב לעניין, שנבלע בתוך שטפון של קלישאות חסרות טעם...
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "אתה מניח שאולמרט הוא "גיבור..."

ראשית, אני לא משוכנע שתהיה לך זכות בחירה בבחירות הקרובות (לטובתך אני מקווה שיש לך עוד
שנים ארוכות עד שתגיע לגיל 18. אם אתה בגיל סמוך, סימן שמשהו התפקשש בתחום איסוף
הידע...), כך שממש לא מעניין אותי למי משלוש מפלגות השמאל אתה תצביע, לכשיגיע הרגע המיוחל.
אני יכול לבשר לך שהמפה הפוליטית בישראל לא מותירה יותר מדי אופציות לחובב קלישאות מהצד
השמאלי של המפה (כשם שאינה מותירה הרבה אופציות לחרדי הממוצע ולאיש הימין הממוצע).

השטות התמוהה שהליכוד אינו יבואן השחיתות, אלא רק יבואן של השחיתות כ"דרך חיים", היא ניסיון
כ,כ מביך להתחמק מהעובדה שלא שמעת על נצר, ידלין, צור ודומיהם, שאני תמה מה מקור הלהיטות
להפגין בורות בכל מצב...
אני מבטיח לך שהשחיתות של מרכז הליכוד אינה יותר "דרך חיים" מכפי שהייתה שחיתותם של ידלין,
צור, עופר, נצר וחבריהם. שחיתות היא שחיתות, והניסיון המוזר לטעון שיש שחיתות שהיא "דרך
חיים" ויש שחיתות שמסתבר שאינה כזו (האם לדעתך היא סוג של תחביב שכזה?...), מלמד על
הבנה למושחתים, כל זמן שהם מהצד הנכון של המפה הפוליטית...

את סיפורי "ההשמצות על יצחק רבין בכיכר", רצוי שתשמור לערב תנועתי, שם גם שאר החבר'ה
לא יידעו כלום מה היה בכיכר ציון, מה היו נסיבות ההפגנה, ומה אמרו שם נתניהו ואחרים. כדי
להקל עליך, אתן לך מספר מילות מפתח "גולדפרב", "שגב", "מיצובישי", "שמפניה". נאומו של
נתניהו בכיכר, כמו גם נאומו בכנסת באותו ערב, היו נאומים של ראש אופוזיציה שתוקף ראש
ממשלה. אתה כותב על ביבי באשכול ממוצע, דברים קשים בהרבה ממה שהוא אמר על רבין ז"ל,
ולמרות זאת אני לא חושב שניתן לחשוד בך שאתה מסית לרציחתו...

אני מבין שאתה מתקשה להבחין בין דמיון בהתנהגות לבין דמיון במעשים. אתה ניסית לצייר את
ביבי, כאילו מבחינה התנהגותית הוא דומה לאולמרט וברק (ולכן ודאי שאין טעם להחליפם בו),
בעוד שמבחינת אקטיביזם, הם שונים ממנו לחלוטין בהיותם אנשי שלום, בשעה שהוא אינו כזה.
אני מבין שאתה מתקשה למצוא לוגיקה בטיעונים שמצריכים ממך לחשוב לבד, ואני מוצא עצמי
נאלץ לעזור לך, למרות שתכננתי להימנע מכך, שכן המורים בשביתה, ומישהו צריך להושיט יד...

הדרך היחידה שבה תימנע מהצגת בורותך, היא ע"י ניסיון לכתוב יותר על נושאים שטרחת ללמוד אותם, ולא על נושאים שבהם הקשבת לדקלומים, ונראה לך הגיוני להעביר את תוכנם לכאן,
באמצעות המקלדת. אני מבטיחך נאמנה שברגע שתכתוב דבר-מה שייראה בעיני כחידוש רעיוני
שלך, ושאזהה בו שמץ של הגיון, אהיה הראשון לשבח אותך. לצערי, הרגע הזה נראה רחוק, שכן אתה נזהר כמו מאש ללמוד נושא כלשהו, באופן רציני.
ישן 09-11-2007, 14:00
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ניסיון ראוי להגיב לעניין, שנבלע בתוך שטפון של קלישאות חסרות טעם..."

"
אני יכול לבשר לך שהמפה הפוליטית בישראל לא מותירה יותר מדי אופציות לחובב קלישאות מהצד
השמאלי של המפה"-אתה כנראה "אכול קלישאות" יותר מדי ככה שאתה מתייג אותי כשמאלני.(כבר סיכמנו שיש לך יכולות על טבעיות מרשימות).

"השטות התמוהה שהליכוד אינו יבואן השחיתות, אלא רק יבואן של השחיתות כ"דרך חיים", היא ניסיון
כ,כ מביך להתחמק מהעובדה שלא שמעת על נצר, ידלין, צור ודומיהם, שאני תמה מה מקור הלהיטות
להפגין בורות בכל מצב..."-
בורות בורות,אבל לפי ה"בורות" שלי אשר ידלין ישב בכלא 5 שנים(אולי פחות לא זוכר).כעובדה,איזה ח"כ מהליכוד,יעז להתפטר היום על שחיתות?יותר מכך-איזה ח"כ מהליכוד יעז להודות בשחיתותו?-זאתי בדיוק ההגדרה של שחיתות חסרת בושה,שכן בליכוד,חברי המרכז ליכוד,אפילו אינם מודעים שמה שהם עושים הינו בלתי חוקי(הרי כל החברים שלהם עושים את זה גם).

"מלמד על
הבנה למושחתים, כל זמן שהם מהצד הנכון של המפה הפוליטית...
"-הערה חוזרת ונשנית על יכולתך להגיד לי במי אני אבחר ואם אני שמאלני.הייתי מבקש שתפסיק להכניס לי מפלגות אהובות לראש וקלישאות לתגובותיי כשם שאני מזהה לא מעט קלישאות גם אצלך.
(ראה את הציטוט הבא שלך בתגובה זו ותנסה לצאת מהקופסא ולראות שאני גם יכול להגיד לך שאתה מדקלם איזו מנטרה שהכניסו לך לראש על "שקר ההשמצות בכיכר ציון").
"
את סיפורי "ההשמצות על יצחק רבין בכיכר", רצוי שתשמור לערב תנועתי, שם גם שאר החבר'ה
לא יידעו כלום מה היה בכיכר ציון, מה היו נסיבות ההפגנה, ומה אמרו שם נתניהו ואחרים. כדי
להקל עליך, אתן לך מספר מילות מפתח "גולדפרב", "שגב", "מיצובישי", "שמפניה". נאומו של
נתניהו בכיכר, כמו גם נאומו בכנסת באותו ערב, היו נאומים של ראש אופוזיציה שתוקף ראש
ממשלה. אתה כותב על ביבי באשכול ממוצע, דברים קשים בהרבה ממה שהוא אמר על רבין ז"ל,
ולמרות זאת אני לא חושב שניתן לחשוד בך שאתה מסית לרציחתו...
"
לעמוד על המרפסת שאינה גבוהה כלכך,(ד"א עם מי הוא עמד שם? עם אריק שרון,ומשה קצב..אשר שניהם בכירי ליכוד הידועים כיום בניקיון הכפיים הנדיר),ולטעון שהוא לא שמע אנשים שצועקים באותו הנוסח כמעט בו ערבים משתמשים("בדם,באש,את רבין נגרש),זהו שקר ותו לא.אבל נכון אני מדבר בקלישאות ובכלל אין קטע מצולם של אנשים צועקים את זה.האובייקטיביות שלך דרושה שיפור.

"
אני מבין שאתה מתקשה להבחין בין דמיון בהתנהגות לבין דמיון במעשים. אתה ניסית לצייר את
ביבי, כאילו מבחינה התנהגותית הוא דומה לאולמרט וברק (ולכן ודאי שאין טעם להחליפם בו),
בעוד שמבחינת אקטיביזם, הם שונים ממנו לחלוטין בהיותם אנשי שלום, בשעה שהוא אינו כזה.
אני מבין שאתה מתקשה למצוא לוגיקה בטיעונים שמצריכים ממך לחשוב לבד, ואני מוצא עצמי
נאלץ לעזור לך, למרות שתכננתי להימנע מכך, שכן המורים בשביתה, ומישהו צריך להושיט יד...
"-
אתה לא מבין את הנקודה עדיין.ביבי נראה לך כשונה מפני שנכון:מבחינת דיבורים,וסיסמאות,הוא אכן לא "איש שלום".כל זה יפה ונכון מאוד לפני הבחירות.אחרי הבחירות בהן הוא כנראה ייבחר,נראה בדיוק את אותו קו של שרון ואולי אף של אולמרט.מה לעשות,כשאתה באופוזיציה זה בדיוק כמו להיות בכיסא הימני של אוטו הנקרא גם-"כסא החכמים".מה שראשך,הנעול על ביבי אהובך אינו מבין הוא,שכאשר ביבי יגיע לכיסא הנהג הוא ינהג בדיוק כמו קודמיו ולכן מעשית חילוף ראש הממשלה בביבי לא ישנה הרבה.קאפיש?

אתה אמנם יותר מבוגר ממני,
אך את הגידופים שלך לגבי גילי אתה יכול להשאיר בחוץ שכן הם אינם עושים אותך בוגר יותר ממני.

ישן 09-11-2007, 14:57
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אשכרה לקוח מהספר. מעט מאוד שמאלנים טוענים שהם שמאלנים. כולם-כולם מ"מרכז המפה"...
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "" אני יכול לבשר לך שהמפה..."

אגלה לך בסוד שלהיות אכול שנאה להתיישבות באיו"ש, זו תופעה שמאפיינת אנשים שנמצאים
שלא במרכז המפה...
שמחתי לראות שטרחת לברר אודות ידלין (כן, כן, שמעת עליו קודם...), אבל לראות את העובדה
שריצה עונש כנקודה לזכותו, זה הישג נדיר. לדעתך, הוא ב-ח-ר לשבת בכלא? אני אגלה לך בסוד
שהבחירה שיישב בכלא הייתה דווקא של השופט. ידלין עצמו היה דווקא מעוניין להשאר בחוץ...
במרכז הליכוד הייתה שחיתות מאסיבית. למרבה השמחה, היא ברובה הגדולה ניקתה עצמה החוצה
ע"י הקמת המפלגה שמכהנת בראשות הממשלה, בה אתה תומך...
לטעון שבגלל שאדם ישב בכלא, הרי ששחיתותו פחותה ויותר מלאת בושה, מאדם שלא ישב בכלא,
זה נלעג ברמות בלתי נתפסות.

אני שמח לראות שאתה מזהה אצלי קלישאות, שכן אני חושד שאינך יודע מהי קלישאה (עכשיו רוץ
וברר מה זה, כפי שעשית לגבי ידלין - ואני ארגיש שאני ממשיך לסייע לך להשלים פערים בשביתה...).
העובדה שאתה מקדלם לי מנטרות שמאלניות נפוצות, וכתגובה מציין שאתה מזהה תופעה כזו אצלי,
מלמדת רק שהמענה היחיד שלך הוא ברמה של "הכל עובר עליך וקקה בידיך". נסה להעלות טיעונים
שלא נשחקו עד דק, ונסה להדהים עם רעיון מקורי שלך...

אני שמח שנהיית מומחה ורב אמן לאקוסטיקה, בנוסף לידע שלך בהיסטוריה ובפיזיקה, כך שאתה
יכול לספר לנו מה שמעו מהמרפסת בכיכר ציון בהפגנה של רבבות. אגלה לך סוד: קשה מ-א-ו-ד
לשמוע מה צועקים מהקהל, כאשר אתה עומד בנקודה מוגבהת, ומסביב יש מערכות הגברה, וכל
קבוצה בקהל צועקת משהו אחר...
השטות שלך שטוענת שאם הראו חמישים אנשים צועקים, אז ברור ששמעו זאת על במה, היא
מביכה להחריד. אני מציע, כשיעור שני שלך להיום, לברר מהי אקוסטיקה, ואז לנסות להסביר
לי מהן ההוכחות שלך שמהבמה שמעו משהו. אחרי שתוכיח לי זאת, אני מצפה שתסביר לי מה
אמור נתניהו לעשות במידה טאכן שמע כהניסטים צועקים נגד רבין ז"ל, וכיצד, לעזאזל, זו אחריותו.
במידה ואתה חושב שיש לו אחריות לכך, אז אנא ספר לי מה עשו מנהיגי השמאל כדי לטפל
בפסיכים מהמחנה הנכון כשהם יוצאים לבלעין לפצוע חיילים ושוטרים...
הסיפור היפה על "כסא החכמים" (מי לימד אותך את הביטוי המופלא הזה?) הוא אמנם מרגש
וסוחט דמעות, אבל האמת היא שהצלחת לא להבין שההבדל הגדול בין שרון, אולמרט ונתניהו,
הוא המניע למהלכים המדיניים שלהם. שרון ואולמרט לא קמו בבוקר בחירתם לראשות הממשלה
ולפתע "נהיו חכמים". שרון היה שנתיים ראש ממשלה ולא רץ לוותר על כלום - כאשר נפתחה נגדו
חקירה פלילית, ואז באמת פתאום הוא ראה את "אור השלום". אולמרט נבחר לראשות ממשלה,
וסיבך את ישראל במלחמה, אותה הוא ניהל באופן מחפיר, שגרם לסגירת תכניות הנסיגה
הקודמות שלו - ואז נפתחו נגדו מספר חקירות פליליות, וגם הוא פתאום החל "לרוץ אל השלום".
אתה מבין, ההבדל בין לשני החברים הדגולים שלך, הוא שהרבה יותר קשה לאלץ את ביבי "ללכת
בדרך השלום", מכיוון שאין נגדו חשדות לשחיתות אישית. אתה יכול לכתוב לי שפע סיפורים על
כך ש"הוא נחשב למושחת", ואין ספק שבתנועה לימדו אותך שהוא המפלצת הגדולה ביותר על פני
כדור הארץ, אבך הפועל, אין נגדו חשדות - וכשאי אפשר ללחוץ אותך, אתה יכול לבחור בעצמך
את הדרך המדינית שלך...
מעבר לכך, התיאוריה ההזוייה שלך כאילו מובן מאליו שכל ראש ממשלה חייב להכנע לטרור ולגרש
מתיישבים, לא מתיישבת עם המציאות. בפועל, הדרך של נסיגות והתקפלויות תמיד הביאה לעוד
טרור, ול"כיבוש מחודש" (אכן, זו הסיבה לשקט היחסי באיו,ש - מחיקת ההסכם הגאוני של אוסלו).
מי שהפך את הנסיגה לסוג של דת, אכן לא יבין שאפשר להיות ראש ממשלה וגם לא לסגת. אתה
תופתע, אבל זה בדר"כ עלה לנו בפחות הרוגים. ככה זה היסטוריה, תמיד מקלקלת את הקלישאות
היפות ביותר...

השיעור הרביעי, שאליו קיוותי שלא נגיע, אבל אתה ממש דוחף אותי אליו, הוא שיעור בעברית:
לפני כמה ימים הערת פה לגולש על עברית לא תקנית ועל שגיאות כתיב. מאז ועד לרגע זה, לא חדלת מלהפגין את חוסר יכולתך להשתמש באופן נכון בסימני פיסוק, בתחביר נכון, בביטויים
מסובכים, וגם בכאלה שאינם מסובכים: "גידוף" זו קללה. זו משמעות המילה. כשאני טוען שאתה
צעיר ושאני מקווה שזו הסיבה לחוסר הידע ולשימוש הניכר בקלישאות, זה אינו גידוף. לו כתבתי
שאתה טיפש, כפי שאתה כתבת עליי (ללא ספק, מתוך סוג של חוסר יכולת להשתמש בטיעונים
ענייניים), אזי היה מקום לתלונות מצידך על "גידופים" מצדי. עליך להבין שאני רואה את גילך
הצעיר דווקא כנקודה לזכותך. לו היית מעל גיל 15, הייתי חש צער נורא כלפיך, שכן רמות חוסר
ידע מהסוג שאתה מפגין פה, ראוי שלא תתקיימנה אחרי סיום חט"ב...

אז בקיצור, שיעורי הבית להיום:
1. הסבר במילותיך שלך מהי קלישאה (מותר להשתמש בחומר עזר).
2. הסבר מהי אקוסטיקה, ומה משמעותה בכל הנוגע ליכולת אדם לשמוע קולות בתוך המון.
3. א. מה באים לייצג סימני הפיסוק פסיק ונקודה, מתי להשתמש בהם, וכיצד מקובל להשתמש
בטקסט מוקלד (רמז: האם מותר לכתוב מייד אחריהם, או שיש להכניס רווח?)?
ב. מהו "גידוף"? הסבר ופרט.

נתתי הרבה שיעורים הפעם, אבל רק בגלל שזה יום ששי, ויש לך את כל השבת. אם השביתה
תסתיים ביום א', תקבל פטור מהגשה...
ישן 09-11-2007, 21:51
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אשכרה לקוח מהספר. מעט מאוד שמאלנים טוענים שהם שמאלנים. כולם-כולם מ"מרכז המפה"..."

"אגלה לך בסוד שלהיות אכול שנאה להתיישבות באיו"ש, זו תופעה שמאפיינת אנשים שנמצאים
שלא במרכז המפה...
שמחתי לראות שטרחת לברר אודות ידלין (כן, כן, שמעת עליו קודם...), אבל לראות את העובדה
שריצה עונש כנקודה לזכותו, זה הישג נדיר. לדעתך, הוא ב-ח-ר לשבת בכלא? אני אגלה לך בסוד
שהבחירה שיישב בכלא הייתה דווקא של השופט. ידלין עצמו היה דווקא מעוניין להשאר בחוץ...
במרכז הליכוד הייתה שחיתות מאסיבית. למרבה השמחה, היא ברובה הגדולה ניקתה עצמה החוצה
ע"י הקמת המפלגה שמכהנת בראשות הממשלה, בה אתה תומך...
לטעון שבגלל שאדם ישב בכלא, הרי ששחיתותו פחותה ויותר מלאת בושה, מאדם שלא ישב בכלא,
זה נלעג ברמות בלתי נתפסות. "

1)איני בעד שישבו שם,אך איני "אכול שנאה"(שוב אמרנו-אתה מדקלם או לא מדקלם סיסמאות של ימניים?אבוי על ה"שונא" הזה).
2)אף אחד לא בוחר לשבת בכלא.העניין הוא שהוא הודה במעשה ויותר חשוב!-הבין כי מה שעשה זה רע-זה ידידי,נקרא שחיתות.אין ספק בכך שהוא היה מושחת.מה ההבדל מפעילי מרכז ליכוד כיום?ראית עובדה במקרה לפני ימים מספר?תתעניין קצת ותראה לאן שייך בעל המפעל שנעזר באולמרט כדי לקדם את מפעלו.באם לא תתעניין כי אתה הרי שחצן ובטוח בידיעותייך,אז אני אספר לך:הוא פעיל ליכוד מבין כמה אחדים נוספים שנעזרו באולמרט-ואלו רק אנשי מרכז ליכוד שנעזרו באולמרט בלבד,שכן הוא לא היחידי המושחת שיצא מהליכוד ולכן קיימים עוד הרבה רקובים ולא-לא כולם עזבו לקדימה.חלקם אפילו עשו "קומבינה" והם עדיין,בהסתרה כמובן,משלמים דמי חבר בליכוד.

זה מצחיק שאתה מנסה לחפות על משהו שהוא ברור-באם זה לא ברור,הועלתה לפורום לא מזמן תמונה של הפגנה שבה ביבי צועד בראש.כחמישה מטרים מאחוריו עבר ארון משמעותי וגדול שעליו היה כתוב "רבין".אני מכיר טיפוסים כמוך ואני מבין שבגלל דעותייך אתה תטייח גם ניסיון זה להראות לך את האמת ושאלה לי אלייך-האם גם אז ביבי הלך במשך כלפחות חצי שעה ולא ראה ארון מרחף כמה מטרים מאחוריו?האם הוא לא שמע את הצעקות שצעקו בכיכר ציון?אתה יודע שביבי,אשר מנסה לדעת מה ציבור בוחריו חושב,ידע טוב מאוד שגם בכיכר ציון היו צעקות(גם אם לא שמע באופן ברור ונקי כל מילה ומילה מהצעקות),וגם בהפגנות ימין אחרות באותה תקופה.אני לא אומר גם בהכרח שיש לו הרבה מה לעשות עם זה ד"א.אתה פשוט במהלך מגננה כוללת על ה"גיבור שלך".אם בראשך קיימים גיבורים ואתה אפילו לא מטיל ספק באינטרסים שלהם,שיבושם לך.

לא ידוע לי על חקירה כלשהי נגד בגין ב1977.למעשה אני חייב לציין שהוא היה מבין ה"נקיים" ביותר שידעה הארץ ובטח שהליכוד,יחד עם בנו ודן מרידור אשר כולם נקיי כפיים.מדוע הוא וויתר על סיני??????לא היה עליו שום לחץ אישי מבחינת השחיתות,לדברייך.מדוע אם כן,למרות כל נאומיו חוצבי הלהבות,על א"י השלמה ו"שתי גדות לירדן" הוא חתם על הסכם שבו הוא ויתר על שטחי סיני?
אתה אינך אובייקטיבי ורק מגונן על "גיבורך בנימין נתניהו" ולכן אני אגיד לך למה:הוא הבין שיש לו פה הזדמנות ולמרות שזה כואב,חייבים לעשות את זה.נורא קל מהאופוזיציה כמהלך עוקב,לבקר בחריפות התנהגות זו.כמו שאמרתי,איני "מדקלם" אלא שזה כלכך ברור שמ"כיסא החכמים" הרבה יותר קל לבקר כל ממשלה גם אם תהיה נקייה וטובה בכלליות לרוב הציבור.
אפשר להיות ראש ממשלה מבלי לתת שטחים או הסכמים,זה נכון.
בשביל ראש ממשלה כזה צריך פוליטיקאים חזקים ובעלי ערכים ולא כאלו שרק מדברים ומנסים לנצל את הביקורות שלהם מהאופוזיציה,בשביל להשיג עוד כמה אחוזים בסקרים שייערכו בעוד שבוע.

אני לא צריך תנועת נוער בשביל לראות את הנולד.
תסתכל על נאומיו,הערותיו ומהלכיו הפוליטיים של ביבי לתקשורת בתקופה האחרונה ולמרות שאתה אוהב את מה שהוא רושם,תנסה לצאת מהקופסא(כלומר להסתכל בצורה אובייקטיבית על מה הבן אדם רוצה בנוסף למה שהוא מצהיר עליו,ומה הוא מנסה להשיג חוץ מאשר "גילוי דעתו הכנה").

בקטע האישי-אתה אינך מפסיק לתקוף אותי על דברים שאתה עושה בעצמך.מצד אחד,אתה טוען שכול מה שאני כותב זה דיקלומים שלמדתי בע"פ מדברי "גיבוריי",ומצד שני אתה אינך מפסיק "לדקלם" טיעונים שקנית בזול מעסקניים ימניים ונתניהו ביניהם.צר יהיה לי לראות אותך מאוכזב כשנה אחרי שנתניהו ייבחר.אתה בסה"כ מהווה אספסוף בכך שאתה מקשיב לקישקושים נהדרים על "להפסיק את הטרור" ו"לא לעשות שלום כול עוד אין ביטחון" שמבחינת אידיאל בלבד,הם אמירות חכמות.הבעיה מתחילה שאתה ושיירת האספסוף שהולכים באותה דרך,מאמינים לכל דבר שנאמר מפיו של בנימין נתניהו וגם.זה טוב לקוות ולהאמין בעיניים סגורות ל"מצביא המושיע" שיפסיק עם ה"שמאלנות" הזאת אך כמו שטענתי,זהו חוסר ראייה ותו לא.

סמוך עליי,אני בבית ספר למדתי מספיק ואין אני בא ומתחיל לפקפק באמונותייך בכך שאני חושב שאתה לא סיימת בית ספר בכלל אז חדל מלהתנשא עליי כאילו אתה גאון הדור.נכון,נתתי הערה בנוגע לתוצאות פצצת אטום ומה שאתה עושה,כרגיל, זה להרצות לי על יכולות של פצצת אטום כאילו אתה יודע משהו בנושא.מבחינתי,אפשר להיפגש ב4 עיניים מבלי שאני "אחפש לי חומר באינטרנט ואפרסם אותו פה" ואתה תיווכח לדעת כמה אני יודע על פצצת אטום ויכולותיה.בנוגע לידלין-גם פה הייתי מייעץ לך לא לזלזל במה שאני יודע.איני היסטוריון או פיזיקאי גדול,אבל אין לך מה להתנשא-ידיעתי את הארץ לא דלה,והעובדה שדעותיי לא עולות בקנה אחד עם דעותייך,לא אומרת שהנני בור,וזה שאתה כותב מגילות פה לא אומר שזה עושה אותך חכם יותר.

נערך לאחרונה ע"י ducklock בתאריך 09-11-2007 בשעה 21:58.
ישן 10-11-2007, 04:46
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

גרפיקה ודאי שאתה אכול שנאה. אי אפשר לאהוב אנשים שאתה רוצה להחריב את מפעל חייהם...
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב ""אגלה לך בסוד שלהיות אכול..."

ההתפעלות שלך מהודאה באשמה היא דבר משעשע. הוא לא הודה באשמה יום בהיר אחד. כדי
שיודה באשמה היה צריך שייתפס קודם. היית מצליח לבנות טיעון בעל שמץ של לוגיקה, לו מר ידלין היה מגיע מיוזמתו למשטרה ומספר שהוא מושחת, ושעשה "מעשים רעים". מכיוון שלא עשה כן, הרי
שהתפעמותך מהמושחת "החוזר בתשובה" נובעת מסגידה עיוורת לעובדה שהאיש הוא "משלנו". לו
היה עבריין מהליכוד שנהג בדיוק כך, לא היית רואה בכך נקודת זכות - ואכן, אין שום נקודת זכות בכך
שעבריין שנתפס, מודה באשמה במסגרת סיכום כזה או אחר.
אני שמח לראות שכל האנשים שאתה מזהה בליכוד כמושחתים, הם כאלה שאו שעברו בפועל ובגלוי
לאט"ד, או כאלה שמזדהים עם אט"ד, אבל נשארו בליכוד כדי לבצע בו סאבוטאז'. אתה גירסא צעירה
של בלעם - להוט להשמיץ את הליכוד של היום, ומוצא עצמך קושר לו כתרים של נקיון כפיים, שאפילו
אני לא הייתי מעז לקשור לו...
מכיוון שאתה שוב מנסה להראות את חוסר הידע, אתן לך שיעור נוסף: באותה הפגנה ברעננה, עליה
כתבת את מפגן הבורות התורן שלך, נישא ארון שעליו היה כתוב "רבין ממית את הציונות". כל בוגר
כיתה ב' אמור להבין מה שהמשמעות שלך הטקסט היא שארון המתים הוא של הציונות ולא של רבין,
ואלה שסיפרו לך על ההפגנה הזו, וגרמו לך למפגן הבורות, אכן ידעו זאת (ולכן כתבו שעל ארון
המתים נכתב רק "רבין", ולא ציטטו את כל המשפט, שמשנה את המשמעות באופן מוחלט). אין לי
מושג את הטוקסטים של מי אתה מדקלם באופן עילג כ"כ כאן, אבל קח בחשבון שבזמן שאתה
מתבזה פה בתצוגות בורות מחפירה, וא יושב משועשע ומביט בנסג'ר הצעיר שלו שפולט את
סילופיו, מבלי להבין שמדובר בסילופים...

מכיוון שאינך מבין את ההבדל בין אוסלו לקמפ דיוויד, אני אסביר לך: סיני מעולם לא זוהה כא"י ע"י
רוב הציבור הימני. במסגרת סיני הושגו סידורי ביטחון שלו היו באוסלו אפילו אלפית מהם, היו כאן
עוד 1500 בני אדם בחיים. בגין חם על ההסכם עם מצרים מכיוון שראה מזדמנוןת להגיע להסכם עם
מדינה ערבית חשובה, ובמכה אחת להבטיח את גבולנו הדרומי. להשוות זאת להסדר חסר ערך עם
עראפת, שלא הפסיק להגיד בגלוי שאוסלו הוא הסכם חדיביה (לך לברר מה זה...), זה כמו להשוות
את בני בגין לאשר ידלין...

במישור האישי: הבורות שאתה מפגין כאן, בכל תחום, היא מחפירה, צר לי. ניכר שמעבר
לסיסמאות העבשות שכל חניך תנועת נוער ממוצע יכול לצטט בשנתו, אין לך בעצם מה לומר...
זה שלימדו אותך לכנות את מי שחושף את בורותך בשמות תואר ציוריים כגון טיפש ואספסוף,
לא ישנה עובדה מצערת זו. לגילך אין קשר לכך. בהתחלה שגיתי לחשוב שאתה תלמיד יסודי, מה שהופך את בורותך לסבירה, אל ככל הנראה אתה בסוף התיכון או שכבר סיימת אותו, וכשמסתבר
שזה כל המטעם שצברת עד לגיל 17-18, אין אלא להרגיש צער. הידע שלך הוא מצומצם בהרבה
ממה שסביר שיהיה בידי בחור בגילך. אתה מזדעק להגנת השפה העברית, תוך הפגנת חוסר יכולת מוחלט להשתמש בביטויים ובמלים בהקשר נכון. אינך יודע שלא קיימת בעברית המילה כֶּנֶה
(המילה שבאה לתאר אדם שאומר אמת היא "כן", ולא "כנה"), אך לא מתבייש להטיף לאחרים על
"השפה היקרה לך"...
אין לי מושג מה תוכל לחדש לי על פצצת אטום, אבל מה ש-כ-ת-ב-ת עליה היה שטויות, שרק חוסר
ידע יכול להסבירן.
אכן, אינך הסטוריון או פיזיקאי גדול, אך חלקו השני של המשפט שלך הוא שגוי: ידיעתך את הארץ
היא דלה עד מאוד. הסיבה לכתיבת ה"מגילות" פה, היא הצורך הנואש לתקן אותך. אני חושש
שבזכות הדיון הנוכחי הזה, למדת יותר עובדות מכפי שלמדת במשך זמן רב (למדת מיהם ידלין,
צור, נצר ושות'; למדת מהי אוקסטיקה; למדת מה נכתב על הארון באותה הפגנה שלימדו אותך
רק פרטים חלקיים לגביה; למדת דרך נכונה לאיית מספר מליםנ בעברית ולמדת כללי דקדוק
שונים; בזכות הטקסט הנוכחי תזכה ללמוד על הסכם חדיביה).
ברגע שבו תפנים שלפני שאתה צועק סיסמאות ("ביבי הולך לפני ארונות מתים של רבין"), תטרח
ללמוד מעט מן העובדות, הבורות שלך תפחת באופן משמעותי.
אתה חושב שאתה מסוגל לכך?
ישן 10-11-2007, 17:26
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ודאי שאתה אכול שנאה. אי אפשר לאהוב אנשים שאתה רוצה להחריב את מפעל חייהם..."

"ההתפעלות שלך מהודאה באשמה היא דבר משעשע. הוא לא הודה באשמה יום בהיר אחד. כדי
שיודה באשמה היה צריך שייתפס קודם. היית מצליח לבנות טיעון בעל שמץ של לוגיקה, לו מר ידלין היה מגיע מיוזמתו למשטרה ומספר שהוא מושחת, ושעשה "מעשים רעים". מכיוון שלא עשה כן, הרי
שהתפעמותך מהמושחת "החוזר בתשובה" נובעת מסגידה עיוורת לעובדה שהאיש הוא "משלנו". לו
היה עבריין מהליכוד שנהג בדיוק כך, לא היית רואה בכך נקודת זכות - ואכן, אין שום נקודת זכות בכך
שעבריין שנתפס, מודה באשמה במסגרת סיכום כזה או אחר."

אין נקודת זכות לאדם מושחת,נקודה.אני לא מדבר על כך שהשחיתות שלו הייתה "יותר טובה" משל כל איש מרכז ליכוד. ההבדל הוא ש"גיבורייך"(זה גם די משעשע שאתה כל הזמן טוען שבראשי יש גיבורים אך אתה לא מפספס הזדמנות ללבן את גיבורך הנקי ,המוביל,המושיע...) ממרכ הליכוד שמקמבנים כל את דרכם הפוליטית ללא כל הסתכלות על מעשיהם כפסולים.מכאן,אין הם מתביישים גם אם יחקרו אותם.כבר כמה אנשי ליכוד חוקרים כיום וחקרו בעבר על שחיתות.אף אחד מהם לא בא ואמר שהוא מודה שהוא עשה כך וכך,והוא מבין כי זהו מעשה רע,כמו ידלין אגב.גם הדיקלום הידוע שלך ששיננת מפרסומי הליכוד בשנתיים האחרונות לפיו "כל המושחתים עברו לקדימה" הוא יפה מאוד,אבירי,ומבטיח בתאוריה.חבל רק שזה לא נכון.מרכז הליכוד היה ה"כוורת" של המושחתים האלו לפני קדימה.גם אם חלק עברו לקדימה,זאת תהיה טיפשות שנובעת מהקשבה חסרת מחשבה לפרופגנדה של הליכוד,לחשוב כי כל המושחתים פשוט "נעלמו להם"-זאת פשוט אגדה שאתה מאמין לה בעיניים עצומות.
(אני עדיין מחכה שתראה לי אחד ממחנה הליכוד שבא אחרי שעצרו אותו והודה במעשיו וריצה עונשו).
כרגיל ההערות הרגילותת לגבייך-אתה אינך יודע מהו המחנה שלי ולמי אני אצביע..אתה ניצב מול מישהו שאינך מכיר ואתה פשוט מפחד לגלות שאין הוא תומך בשמאל.

"אני שמח לראות שכל האנשים שאתה מזהה בליכוד כמושחתים, הם כאלה שאו שעברו בפועל ובגלוי
לאט"ד, או כאלה שמזדהים עם אט"ד, אבל נשארו בליכוד כדי לבצע בו סאבוטאז'. אתה גירסא צעירה
של בלעם - להוט להשמיץ את הליכוד של היום, ומוצא עצמך קושר לו כתרים של נקיון כפיים, שאפילו
אני לא הייתי מעז לקשור לו...
מכיוון שאתה שוב מנסה להראות את חוסר הידע, אתן לך שיעור נוסף: באותה הפגנה ברעננה, עליה
כתבת את מפגן הבורות התורן שלך, נישא ארון שעליו היה כתוב "רבין ממית את הציונות". כל בוגר
כיתה ב' אמור להבין מה שהמשמעות שלך הטקסט היא שארון המתים הוא של הציונות ולא של רבין,
ואלה שסיפרו לך על ההפגנה הזו, וגרמו לך למפגן הבורות, אכן ידעו זאת (ולכן כתבו שעל ארון
המתים נכתב רק "רבין", ולא ציטטו את כל המשפט, שמשנה את המשמעות באופן מוחלט). אין לי
מושג את הטוקסטים של מי אתה מדקלם באופן עילג כ"כ כאן, אבל קח בחשבון שבזמן שאתה
מתבזה פה בתצוגות בורות מחפירה, וא יושב משועשע ומביט בנסג'ר הצעיר שלו שפולט את
סילופיו, מבלי להבין שמדובר בסילופים..."

כרגיל,אתה מקשקש הרבה על "אתה ככה" ו"אתה ככה" אבל אין פואנטה בפיסקה זו.
בני בגין ודן מרידור הינם אנשים נקיי כפיים.זה לא משנה לי אם הם כרגע בליכוד או אפילו יעברו לבל"ד כי אני מדבר רק על השחיתות.בניגוד למחשבתך המוגבלת,אני אובייקטיבי ואיני מנסה לצדד בצד כלשהו כי שחיתות יש כיום כמעט בכל מקום.אני רק עוסק במי שהביא את הצורהב המכוערת אפילו יותר של השחיתות שכן זהו מרכז הליכוד.

"
מכיוון שאינך מבין את ההבדל בין אוסלו לקמפ דיוויד, אני אסביר לך: סיני מעולם לא זוהה כא"י ע"י
רוב הציבור הימני. במסגרת סיני הושגו סידורי ביטחון שלו היו באוסלו אפילו אלפית מהם, היו כאן
עוד 1500 בני אדם בחיים. בגין חם על ההסכם עם מצרים מכיוון שראה מזדמנוןת להגיע להסכם עם
מדינה ערבית חשובה, ובמכה אחת להבטיח את גבולנו הדרומי. להשוות זאת להסדר חסר ערך עם
עראפת, שלא הפסיק להגיד בגלוי שאוסלו הוא הסכם חדיביה (לך לברר מה זה...), זה כמו להשוות
את בני בגין לאשר ידלין..."
1)לא צידדתי בהסכם אוסלו.זה כואב לראות שהאשלייה שמולך עומד "שמאלני שונא אדם" התנפצה נכון?
2)בקשר לבגין.אלו שטויות שנובעות מחוסר ידיעה.בגין אמר לנציגי ימית שבאו ודיברו איתו על הסכם השלום-"באם נצטרך לפנות את ימית,נקפל את הדברים ונחזור הביתה בלי הסכם".הוא לא עשה כך.מדוע???הוא פחד לחזור לארץ עם ה"תקיפות האישיות" עליו לדברייך?לא! הוא הבין שאין מה לעשות,חייבים לוותר על סיני.תן לי לגלות לך,אדוני, סוד-מה אתה חושב הייתה תגובת בגין באם רבין היה עושה אותו הסכם בדיוק?(נניח בצד לרגע את אוסלו.אני מדבר רק על הסכם השלום עם מצריים).אז אני אגיד לך-הוא היה תוקף בכל כוחו בשביל שלא יפנו את סיני.אבל כבר אמרתי לך:שאתה בכיסא ראש הממשלה,תפיסתך ההרואית משתנה.

"
במישור האישי: הבורות שאתה מפגין כאן, בכל תחום, היא מחפירה, צר לי. ניכר שמעבר
לסיסמאות העבשות שכל חניך תנועת נוער ממוצע יכול לצטט בשנתו, אין לך בעצם מה לומר...
זה שלימדו אותך לכנות את מי שחושף את בורותך בשמות תואר ציוריים כגון טיפש ואספסוף,
לא ישנה עובדה מצערת זו. לגילך אין קשר לכך. בהתחלה שגיתי לחשוב שאתה תלמיד יסודי, מה שהופך את בורותך לסבירה, אל ככל הנראה אתה בסוף התיכון או שכבר סיימת אותו, וכשמסתבר
שזה כל המטעם שצברת עד לגיל 17-18, אין אלא להרגיש צער. הידע שלך הוא מצומצם בהרבה
ממה שסביר שיהיה בידי בחור בגילך. אתה מזדעק להגנת השפה העברית, תוך הפגנת חוסר יכולת מוחלט להשתמש בביטויים ובמלים בהקשר נכון. אינך יודע שלא קיימת בעברית המילה כֶּנֶה
(המילה שבאה לתאר אדם שאומר אמת היא "כן", ולא "כנה"), אך לא מתבייש להטיף לאחרים על
"השפה היקרה לך"...
אין לי מושג מה תוכל לחדש לי על פצצת אטום, אבל מה ש-כ-ת-ב-ת עליה היה שטויות, שרק חוסר
ידע יכול להסבירן.
אכן, אינך הסטוריון או פיזיקאי גדול, אך חלקו השני של המשפט שלך הוא שגוי: ידיעתך את הארץ
היא דלה עד מאוד. הסיבה לכתיבת ה"מגילות" פה, היא הצורך הנואש לתקן אותך. אני חושש
שבזכות הדיון הנוכחי הזה, למדת יותר עובדות מכפי שלמדת במשך זמן רב (למדת מיהם ידלין,
צור, נצר ושות'; למדת מהי אוקסטיקה; למדת מה נכתב על הארון באותה הפגנה שלימדו אותך
רק פרטים חלקיים לגביה; למדת דרך נכונה לאיית מספר מליםנ בעברית ולמדת כללי דקדוק
שונים; בזכות הטקסט הנוכחי תזכה ללמוד על הסכם חדיביה).
ברגע שבו תפנים שלפני שאתה צועק סיסמאות ("ביבי הולך לפני ארונות מתים של רבין"), תטרח
ללמוד מעט מן העובדות, הבורות שלך תפחת באופן משמעותי.
אתה חושב שאתה מסוגל לכך".

זה לא משנה את העובדה שיש מספיק אנשים שתמכו בביבי לפני הרצח,שקראו לרבין בוגד ושיש לגרש אותו.אני חוזר ואומר שאין זה משנה אם ביבי שמע את כל המשפט במלואו ובאופן נקי.באם אתה טוען שהינך מאמין לכך שביבי לא ידע בכלל שבקרב המחנה שתומך בו,נקראות קריאות מסיתות נגד רבין,הרי שזה משתי סיבות-א)אתה שה תמים שהמחנה של ביבי האכיל אותו בכפית את כל הסיסמאות ועכשיו ביבי הוא "גיבור אדיר והוא חסר כל אינטרס פוליטי אלא רק פטריוט לארצו"
ב)אתה,בתוכך,יודע היטב שהכול פרופגנדה בשביל לקבל עוד קולות אבל ביבי הוא פשוט הפליטיקאי שניצב מנגד לשמאל והוא האלטרנטיבה היחידה לשמאל.באם היית בא ומנסח זאת כך,ה"לוגיקה" שלך הייתה במיטבה.אך אינך עושה זאת ואתה עוד בא ואומר שהוא יהיה שונה מאולמרט במשהו,למרות שאתה יודע שאין זה נכון.

ונחזור לפן האישי.אישית,בכל תגובה אתה ממשיך לחשוב כאילו אתה מכיר אותי ומעלה ה(ש)ערות,שרמז ממני,אינן קרובות למציאות בכלל.אבל זה בסדר.עכשיו אני מבין שאכול הדיקלומים הוא דווקא אתה,כשאתה חוזר ומדקלם "אתה בתנועת נוער למדת לשנוא את ביבי"...

אותי,לא אתה יכול ללמד "לא לדבר בדיקלומים" כשם שאתה אינך יודע כיצד לא לדקלם בעצמך.בגלל חוסר האובייקטיביות שלך,מה שאני אומר הינם דיקלומים של "גיבוריי" ומה שאתה אומר אינם דיקלומים,ואין קשר לזה שמי שאמר את הדברים הנשקפים בתגובותייך הם הליכוד("המושחתים כולם נעלמו מהליכוד והגיעו לקדימה").

בקשר להערה שכתבתי על פצצה גרעינית שלפיך היא "שטות":אתה מגיב בזילזול כמו תמיד- "זה תלוי באיזה גודל זה"-אז הנה שיעורי בית לך:
הסבר לי מה זאת אומרת 20 קילוטון או 100 מגה טון?.בהקשר לפצצה הגרעינית שדנו עליה בפורום,מה המושג הזה אומר?.תשובה שתגיד "גודל פצצה" כמו שהגבת בדיון ההוא,אינה מספקת ומראה שאין לך ממש מושג אבל אתה בכל זאת מתנשא.
ד"א,אתה כנראה מנסה ללמד את כל אנשי הפורום פה חומרים שאתה בקיא בהם כלכך כשם שאני איני הראשון לו אתה מגיב במגילות.אני מניח שזה פשוט תחביב בשבילך לכתוב פיסקאות ארוכות,הכוללות בעיקר משפטים חוזרים(שים לב-גם פה אתה תוקף אותי בחוסר מקוריות,אך ממשיך בדיקלומים על "תנועת הנוער ששוטפת לי את המוח").
אתה גם טוען ש"תשבח אותי באם אחכים ואלמד" אבל מטרתך האמיתית היא שאני אגיד "יאללה ביבי לא נורא וצריך לבחור בו".אין אתה מעוניין בכלל בדיון אובייקטיבי אלא בכפיית דעותייך,וכל נושא שבו דעתך אינה עולה בקנה אחד עם דעתי,הרי שאני ה"בור" ובאם איני בעד ההתנחלויות באיו"ש,הרי שאני "שונא".(מעולם לא אמרתי שיש לגרשם משם ולזרוק אותם לים חו"ח.יש לפצות אותם על כל מה שאיבדו,כשם שהם אחיי).

נערך לאחרונה ע"י ducklock בתאריך 10-11-2007 בשעה 17:31.
ישן 10-11-2007, 20:50
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אני לא מקנא באחיך האמיתיים אם אתה מאחל להם מה שאתה מאחל ל"אחיך" באיו"ש...
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב ""ההתפעלות שלך מהודאה באשמה..."

תראה, עשיתי מאמץ גדול לייע לך לרכוש דעת, ואני מניח שאם ניחנת בטיפת יושר עצמי, אתה תודה
שמהאשכול המסכן הזה למדת המון דברים שלא היה לך מושג עליהם קודם. לעומת זאת, לא הצלחת
להציג מצידך אפילו שבב של של רעיון שלא נטחן עד עפר ע"י השמאל. באמת שלא אכפת לי אם
למדת את סיסמאותיך בתנועת נוער, מההורים, מאיזה מורה נערצת או מכל מקור אחר. עובדתית,
קיוויתי שתציג תובנה מסכנה אחת שתשכנע אותי ששוכנעת בעמדותיך בעקבות הסקה לוגית, ולא
בעקבות דקלום.
אני יכול לבשר לך שאין דבר שאני רוצה פחות מאשר שתהפוך משמאלני מדקלם לימני מדקלם.
המדקלמים למיניהם הם אסונו של כל שיח ציבורי, ומוטב שיהיו חילוקי דיעות, אבל שהבסיס להם
יהיה סט סדור של ערכים הגיוניים שעליהפ ניתן להתווכח.
אני יכול לבשר לך שלפני אוסלו (שנחתם כשהייתי צעיר ממך), לא תמכתי ברעיון הזה, אבל בהחלט
יכולתי להבין את ההגיון של יוזמיו. בדיעבד הם טעו, אבל גם אני יכולתי לטעות, במידה והיה קורה נס
והפלסטינים היו מקיימים את ההסכם. לפני אוסלו ניתן היה לדבר על תוחלת כלשהי בפשרות כלפיהם,
שכן אולי ייצא מזה משהו. אפשר היה לשער שייכשל, אבל הוודאות לא הייתה מוחלטת. כעת הוודאות
של הנזק של כל נסיגה היא מוחלטת (כך נראה הדבר), ותומכי הנסיגה מוצאים עצמם משמיעים
זמירות דתיות חסרות ערך בדבר הצורך בה, כשלא ברור מה גורם להם לחשוב שהפעם יהיה
אחרת...

אני מקווה לטובתך שכשתתבגר תעשה מאמצים גדולים יותר ללמוד ולהגיע למסקנות בעצמך, ולא
לצטט משפטים סתומים ששמעת. אם אחרי שתלמד עובדות בעצמך, עדיין תגיע למסקנות שביבי
הוא שורש כל הרע, סבבה. אם תגיע למסקנה שהוא לא שורש כל רע, סבבה. העיקר הוא שתפתח
יכולת חשיבה עצמית. אם לא תפתח אותה בגיל צעיר - אין סיכוי שתצליח להגיע לזה בגיל מבוגר
יותר. אתה חושב שיש מן החוכמה בלצטט משפטים ששמעת פעם (ואין ספק שהבונ-טון של
המדקלמים הוא להגיד "ביבי רע ביבי פויה"), אבל במציאות היא שעדיף שתבחן את העובדות
לבד. לדקלם סיסמאות בכל פעם שאתה מגיע לנקודה שבה אינך בקיא, זה לא פתרון מוצלח
במיוחד...

בכל מקרה, אני באמת מאחל לך שתגיע לחשיבה עצמאית. הדרך לשם עוברת בהגברת הרצון
ללמוד, ובלהבין שמה שאינך יודע, עליך לנסות וללמוד בעצמך, ולא לחזור על דברים ששמעת
בנושא, שאולי נאמרו ע"י אנשים שאין להם מושג. בלי לימוד עצמי - אין חשיבה עצמית.
ישן 11-11-2007, 12:21
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני לא מקנא באחיך האמיתיים אם אתה מאחל להם מה שאתה מאחל ל"אחיך" באיו"ש..."

אמנם כעת אני מבין יותר טוב את את מטרתך וניסיונך,אך אני באמת ובתמים,מדבר על מה שאני חושב.לא מה שמישהו מדקלם כי איני פעיל שמאל,ואיני בתנועת נוער וגם לא הייתי,ואיני מאמין בלא מחשבה לכל פיפס שהתקשורת מוציאה.

זה נכון שבתיאוריה אוסלו יכל להיות הגיוני אך מעשית זה לא יצא כך.
בנוסף לכך,אני מניח שקראת מספיק מתגובותיי בתקופה האחרונה וניחנת לדעת שלא תמכתי במהלך ההתנתקות כפי שהוא בוצע.הרעיון שלי היה קצת שונה.לא פיתחתי אותו מ"דיקלומים בפי השמאל כי אתה מוזמן לבדוק עמדת כל אחת מהמפלגות,תנועות,וכיו"ב בזמן ההחלטה על ההתנתקות,ולהיווכח שאף אחת מהן לא הציעה בדיוק את מה שאני מאמין בו כך שאין לי ממש מאיפה לשאוף את ה"דיקלומים הללו".
שורש הבעיה בדיון המתמשך הזה הוא שלפעמים אתה נוטה לחוסר אובייקטיביות גם אם אתה בתום לב,מחפש לוגיקה חסרת כל דעה פוליטית,במהלכים מדיניים ופוליטיים.אני מקווה שגם אתה למדת מאשכול ארוך ו"חופר" זה כי אפשר לדון גם בלי להאשים אנשים אחרים ב"דיקלום" רק כי דעתם,אינה זהה או דומה לשלך,ומבלי להכניס מילים לפה או להניח הנחות שאין להם בסיס בדיוק כמו שדאגת להאיר לי בכל נימוק ונימוק כגון-תגובה שלך שאומרת כי אני מדקלם "ביבי הרע פויה פויה",אך תנסה להסתכל על איך אני רואה תגובה שלך בה אתה יודע יותר טוב ממני בעד מי אני אצביע וגם מחזיר בחזרה אליי את הדיקלומים-"אתה שמאלני שונא"-דבר שאין לך עליו ביסוס בייחוד מפני שמעולם לא טענתי כי יש לגרש את יהודי איו"ש וסליחה על הביטוי,"שילכו להזדיין" וכי אם יש למצוא פיתרון נורמלי אחרי שיפונו בגלל עוגמת הנפש.

והערות אחרונות כי אני באמת לא הולך להוסיף עוד תגובה חופרת בדיון הספציפי הזה:
גילוי דעתו הכנָה-המילה "כנָה" מתייחסת לשם "דעה" ולא אל הפועל "גילוי".באם אני טועה,אתה מוזמן לתקן אותי מבלי להשמיץ.
קילו=1000 טון=1000 ק"ג.משמעות הקילוטונים בהקשר של פצצת האטום:
שאומרים שפצצה מסויימת היא ב"עוצמת"(לא "גודל" כי כולן פחות או יותר באותו גודל פיזי לבסוף) 20 קילוטון,הכוונה היא שהאנרגיה המשתחררת מהפיצוץ שווה לאנרגיה שתשתחרר מפיצוץ 20 קילוטון(שהם 20 אלף טונות) של T.N.T,דהיינו,חומר נפץ בבת אחת.

מקווה כי גם אתה לומד מדיונים אלו משהו ולא נמצא בו בשביל "ללמד"(או לפחות,רק בשביל ללמד).

ישן 09-11-2007, 15:04
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מעשים נוראיים של אוהדי הפועל? שאני אתחיל?
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי קובי הדדי לא היה שמתחילה ב "אילו מעשים נוראיים אוהדי הפועל עשו?"

1. מאות אוהדי הפועל תקפו את שמעון מזרחי אחרי הפסד האליפות לגליל. על רכבו רוססו צלבי קרס.
2. באתר אוהדי הפועל ת"א פורסמו הודעות ברכה על נפילת מטוס נוסעים של עולים, אירוע בו נהרגו
70 בני אדם - מכיוון שאחת ההרוגות הייתה בתו של הפיזיותרפיסט של מכבי, איציק קמרי.
3. כאשר בנו התינוק של שוער מכבי, שורה עאובארוב, נאבק על חייו בבית חולים, צעק לו יציע שלם
בבלומפילד, קריאות גנאי, ולדשא הושלכה בובת תינוק, עליה נכתב שם בנו של אובארוב.
4. כאשר בית שאן אפשרה לבית,ר לקחת אליפות, ארגנו אוהדים של הפועל קלטת, ובה שרו שירים
על שחקני ומנהלי בית שאן, על יורם ארבל, על אייל צור, על יו"ר ההתאחדות, ובהם איחלו להם אונס,
מוות סבל לבני משפחתם, ועוד כהנה וכהנה...
5. במשחק חוץ במוקדמות גביע אופ"א, השתוללו אוהדי הפועל והציעו חלקים מיציע, תוך שהם
משליכים חפצים לתוך יציע שכן.
6. בדרבי מול מכבי הושלך חזיז לעבר יציע מכבי. הוא פגע דווקא באוהד הפועל, אדהם שביטה,
ופצע אותו קשה.
7. רימון הלם הושלך ע"י אוהדי הפועל למגרש, ופגע בטעות בקפטן הפועל, יוסי אבוקסיס.

קהלה של הפועל ת"א הוא מסוכן לא פחות מזה של בית"ר.
ישן 10-11-2007, 13:34
  קובי הדדי לא היה קובי הדדי לא היה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.07
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מעשים נוראיים של אוהדי הפועל? שאני אתחיל?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
1. מאות אוהדי הפועל תקפו את שמעון מזרחי אחרי הפסד האליפות לגליל. על רכבו רוססו צלבי קרס.
2. באתר אוהדי הפועל ת"א פורסמו הודעות ברכה על נפילת מטוס נוסעים של עולים, אירוע בו נהרגו
70 בני אדם - מכיוון שאחת ההרוגות הייתה בתו של הפיזיותרפיסט של מכבי, איציק קמרי.
3. כאשר בנו התינוק של שוער מכבי, שורה עאובארוב, נאבק על חייו בבית חולים, צעק לו יציע שלם
בבלומפילד, קריאות גנאי, ולדשא הושלכה בובת תינוק, עליה נכתב שם בנו של אובארוב.
4. כאשר בית שאן אפשרה לבית,ר לקחת אליפות, ארגנו אוהדים של הפועל קלטת, ובה שרו שירים
על שחקני ומנהלי בית שאן, על יורם ארבל, על אייל צור, על יו"ר ההתאחדות, ובהם איחלו להם אונס,
מוות סבל לבני משפחתם, ועוד כהנה וכהנה...
5. במשחק חוץ במוקדמות גביע אופ"א, השתוללו אוהדי הפועל והציעו חלקים מיציע, תוך שהם
משליכים חפצים לתוך יציע שכן.
6. בדרבי מול מכבי הושלך חזיז לעבר יציע מכבי. הוא פגע דווקא באוהד הפועל, אדהם שביטה,
ופצע אותו קשה.
7. רימון הלם הושלך ע"י אוהדי הפועל למגרש, ופגע בטעות בקפטן הפועל, יוסי אבוקסיס.

קהלה של הפועל ת"א הוא מסוכן לא פחות מזה של בית"ר.

1-תביא עוד אירועים מימי התרפ"ת..נסעו אולי 300 איש לשדה דוב,הרוב רק קיללו.כמה תקפו,ועוד כמה ריססו.מאות אנשים..זה קרה לפני 14 שנה אגב.
2-לינק?בחיים לא שמעתי על זה.וזה אינטרנט.כול אחד יכול לכתוב מה שבא לו.
3-הבובה היתה דוחה,מגנה את זה.הקהל שלנו לא מושלם.
4-"אוהדי הפועל"הוא אדם אחד(או 2 אם תרצה).אם טייב היה קושר שרוכים מול בית"ר,הוא היה נרצח.וכול אחד יודע את זה..
5-אף אחד לא השתולל,ילד אדיוט אחד זרק אבוקי ליציע הבוסני(דבר שקרא גם במשחק בפריז-אבל אז תמונה של הפירו הופועה בעמוד הראשי..).
6-אף אחד עדין לא הוכיח שאלו היו אוהדי הפועל.החזיז נזרק מחוץ למגרש
7-דוחה.

ההית פעם בטדי?יש סיבה טובה שסוגרים את אוהדי הקבוצה האורחת שעה אחרי המשחק..
אין משחק שאוהדי בית"ר לא תוקפים בקבוצות בודדים של קהל אחר.
ישן 10-11-2007, 14:16
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

איזו תגובה משכנעת...P:
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי קובי הדדי לא היה שמתחילה ב "[QUOTE=ori]1. מאות אוהדי..."

1. לא תרפ"ט ולא נעליים. הקהל שלכם עשה זאת, ו300 איש זה לא מעטים, בהתשחב בכך שהם
נסעו ב-מ-י-ו-ח-ד כדי "לפגוש" את מזרחי. הקהל של בית"ר לא נסע במיוחד לעצרת לזכר רבין ז"ל,
כדי לפגעו בזכרו. הוא עשה זאת במהלך משחק כדורגל.
2. במקום לספר ש"באינטרנט הכל מותר", היה ראוי שתביע גועל ותגנה. חבל שלא עשית זאת.
3. אכן, אין מלים. מקרה חמור לפחות כמו המקרה של בית"ר.
4. "כל אחד יודע" שלו טייב קשר שרוכים מול בית"ר הוא היה נרצח? אפילו אתה לא יודע את זה.
צר לי לבשר לך אבל הקלטת "חברים שרים איתן טייב" הייתה פרוייקט של הרבה יותר מאיש אחד
(אפילו בשירים עצמם יש קטעים בהם שומעים כמה וכמה קולות, וזה עוד לפני שעסקנו בהפקה
המושקעת-למדי של התועבה הזו).
5. ילד אדיוט אחד זרק אבן ליציע הבסונים ומאות אדיוטים אחרים התחילו לשרוף כסאות.
6. אף אחד לא הוכיח, פרט לעובדה שהחזיז נזרק מתוך היציע של הפועל. אין ספק, מכביסט נלהב
התיישב בין אלפי אוהדי הפועל וזרק חזיז משם. לאיש, פרט לכמה אוהדי הפועל ששונאים להסתכל
בראי, אין ספק ששביטה נפגע ע"י אוהדי הפועל, שאכן לא התכוונו לפגוע בו - הם רצו לפגוע
באוהדי מכבי...
7. דוחה זה ביטוי עדין. המקרה של זריקת רימון הלם למגרש הוא מקרה האלימות החמור ביותר
בהיסטוריה של הכדרוגל הישראלי בעשרים השנים האחרונות. בהשוואה למקרה זה, הסיפור
המכוער של בית"ר וצעקות הבוז בדקת הדומייה לרבין ז"ל, נראה כמו קוריז חסר ערך...

עליך להבין - אין מה לגונן על התנהגות מכוערת של אוהדי בית"ר. מה שכן ראוי לעשות, זה שאוהדים של קבוצות אחרות (בעיקר קהל אוהדים בעל רקע אלים כמו זה של הפועל ת"א) יישבו
בשקט ולא ינסו לטעון שהתופעה מאפיינת רק את בית"ר. הקהל של הפועל אינו שונה משל בית"ר.
ההבדל היחיד הוא בסיקור מקרי האלימות, והוא נובע מכך שבעיתונות הספורט יש יותר אוהדי
הפועל. מי שעוקב אחרי ספורט בישראל, מכיר את הקהל שלכם, ומה לעשות - שער 5 אינו מורכב
מאנשים עדינים יותר מאלה שיושבים ביציע המזרחי בטדי. שער 5 והיציע המזחרי בטדי זה
ב-ד-י-ו-ק אותו הדבר, רק שמשער 5 יצאו מקרי אלימות יותר קשים עד כה...
ישן 12-11-2007, 20:18
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי alon9999 שמתחילה ב "מעניין... השמאלנים..."

זה שהוא אמר שהוא מהימין הקיצוני זה סתם SHOW OFF עם כל הכבוד.

הוא בסה"כ נמנה עם קבוצה מסויימת עם בית"ר והפועל תל אביב ומכבי תל אביב שהם עושים את מעשיהם בעיקר בגלל טיפשות ולא בגלל מטרה מסויימת.לערב את המעשים הללו עם "דעות פוליטיות" זה פשוט חוסר הבנה של המצב.האוהדים של בית"ר,למשל,צעקו בוז לרבין לא בגלל שהיו בקיאים בכל מעשה ומעשה של רבין כמו חלק ממביעי הדעה פה בפורום,אלא מטיפשות בלבד.
אנשים שצועקים מוות לערבים,או קללות גזעניות נגד האתיופים או הרוסים,עושים זאת ברוב המוחלט של הפעמים,באירועי ספורט ובפרט במגרשי הכדורגל בגלל בורות וחוסר משמעת.

אז מה אם הוא אומר שהוא מהימין הקיצוני?גם אם מישהו יגיד שהוא סוכן של האיראנים בארץ אחרי שזרק חזיז על שופט,תאמין לו????

ישן 12-11-2007, 20:30

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "זה שהוא אמר שהוא מהימין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ducklock
זה שהוא אמר שהוא מהימין הקיצוני זה סתם SHOW OFF עם כל הכבוד.

הוא בסה"כ נמנה עם קבוצה מסויימת עם בית"ר והפועל תל אביב ומכבי תל אביב שהם עושים את מעשיהם בעיקר בגלל טיפשות ולא בגלל מטרה מסויימת.לערב את המעשים הללו עם "דעות פוליטיות" זה פשוט חוסר הבנה של המצב.האוהדים של בית"ר,למשל,צעקו בוז לרבין לא בגלל שהיו בקיאים בכל מעשה ומעשה של רבין כמו חלק ממביעי הדעה פה בפורום,אלא מטיפשות בלבד.
אנשים שצועקים מוות לערבים,או קללות גזעניות נגד האתיופים או הרוסים,עושים זאת ברוב המוחלט של הפעמים,באירועי ספורט ובפרט במגרשי הכדורגל בגלל בורות וחוסר משמעת.

אז מה אם הוא אומר שהוא מהימין הקיצוני?גם אם מישהו יגיד שהוא סוכן של האיראנים בארץ אחרי שזרק חזיז על שופט,תאמין לו????

התגובה שלי כוונה לאדם מעלי שאמר שהשמאלנים אחראים על האירוע הנורא אמש...
כמובן שהאדמין לא יתערבו כמו שקרה בדוגמא שלי שדרשו שהתנצל או שהביא הוכחות לכך שהימין רצח את רבין, אלא יתעלמו כרגיל או שפשוט דעתם משוחדת כלפי צד אחד בלבד...
אין צורך לשכנע אותי שאוהדי כדורגל הם בורים, אך יש צורך לשכנע אותו שהשמאלנים לא אחראים על הרימון שנזרק אמש...

הודה לאדמין שידרוש מאדם זה התנצלות לפלח השמאלני של הפורום, או שיביא הוכחות לכך שהשמאלנים זרקו את הרימון כפי שהוא דרש ממני בנושא "איך נמחוק לו את החיוך מהפנים"...חוק זה חוק, וזה פועל לשני הכיוונים...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:41

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר