לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2007, 09:07
צלמית המשתמש של ::dk::
  ::dk:: ::dk:: אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ::dk::
מרגיש צורך לשתף - יום "העבודה" הראשון שלי כצלם

אהלן חבר'ה,
מצטער אם ההודעה לא במקום, אני חייב להוציא את זה.

אתמול קיבלתי הודעה משמחת שאני הצלם החדש של המקומון אצלנו בעיר. שמחתי מאוד למרות שנשארו לי פחות מחודש ימים לגיוס. בכל מקרה, התבקשתי לצאת היום בבוקר ולצלם תמונות לכתבה שהם עושים על בטיחות בדרכים או משהו בסגנון, לא כלכך הבנתי.
הייתי צריך לצלם את הצפיפות והלחץ בכבישים של בתי הספר. אתם יודעים - ילדים יורדים בצד של הכביש, מכוניות מכל עבר וכ' וכ'...

קמתי מוקדם, הכנתי את המצלמה והכל ויצאתי לבית ספר שבו התבקשתי לצלם. עמדתי בחוץ, מחכה לשעת הלחץ. בינתיים יורה פה ושם כמה פריימים...

כשהגיעה שעת הלחץ הרצינית והיה פחות או יותר מה לצלם, נגשה אלי מנהלת בית הספר בצעקות וביחס כלכך מזלזל...שאלה מי אני ומה אני מחפש. הסברתי לה יפה, עם חיוך על הפנים שאני בסך הכל צלם טירון שהתבקש לצלם מחוץ לבית הספר הזה. מהר היא הרימה טלפון לשומר הבית הספר ותוך כמה דקות היו שם היא, השומר, האב בית (?) ועוד כמה הורים כעוסים שמסתכלים עלי כאילו רצחתי מישהו.
היא אמרה לי לחכות עד שיגיע קצין הבטחון של העיר.

אמרתי לה שאין בעיה, אין לי מה להסתיר. בזמן שחיכינו אני מנסה להסביר לה יפה את מטרתי אבל היא מתעקשת על לא לדבר איתי.. בכל הזמן הזה אנשים עוברים ומסתכלים עלי ושומעים את הצעקות שחטפתי ממנה... היא פשוט זלזלה בי שזה לא יתואר... צועקת בטלפון "תגיעו מהר!! יש פה מישהו לא מזוהה עם מצלמה!!! מהר!!"... עמדתי שם בבושת פנים ולא ידעתי איפה לקבור את עצמי..
זה היה כלכך מביך ולא נעים...

הגיע הקב"ט, התחיל לשאול אותי שאלות מטומטמות, לקחת פרטים ואמר לי "יאללה לך מפה"...

פשוט גועל נפש. לא מאחל לאף אחד להיות מושפל ככה לעיני מאות אנשים כשמנהלת מטומטמת עומדת ומתייחסת אליך כאילו אתה פושע שבה לפגוע בתלמידיה...

עזבו את זה שלא הפסקתי לצלם כלום ואני חוזר לעיתון בידיים ריקות...

סעמממק
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-11-2007, 10:15
  Juicey Juicey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ::dk:: שמתחילה ב "מרגיש צורך לשתף - יום "העבודה" הראשון שלי כצלם"

איך אני שונא אנשים בלי ראש על הכתפיים..
בלי הגיון , בלי כלום.
פשוט מגעיל..
זה הדבר הכי שנוא עליי.. אנשים ננעלים לרעיון מסויים ולא מקשיבים אפילו להסברים.
עניין של אגו וכבוד , עניין של אם טועים אז נחשבים לסיסים.
קרה לי בנמל באשדוד שהלכתי עם חברים ולאחד מהחברים שלי שם הייתה יאכטה..
נכנסנו והכל.. היינו על היאכטה , השומר היה אותו שומר.
יצאנו החוצה לאכול ולעשות קצת בלאגן חזרו שמחים שוב ליאכטה
אבל הפעם השומר החרא הזה לא רצה להכניס את כולנו , למרות שהסברנו לו שיש לנו יאכטה ואין לו זכות לא להכניס אותנו אנחנו לקוחוות..
בקיצור זה בן אדם שיש לו אגו וכשיש אגו אין הגיון.
הייתי קובר את המנהלת הזו בצעקות.. חוצפה לשמה.
ישן 06-11-2007, 11:27
  0xygen 0xygen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ::dk:: שמתחילה ב "מרגיש צורך לשתף - יום "העבודה" הראשון שלי כצלם"

צלמי עיתונות בד"כ בעלי כרטיס צלם עיתונאות.
מה שיכולת לעשות זה להתקשר אל המקומון ולבקש שיסבירו לה את מעשיך במקום.
הסבר ממך לא נותן שום דבר כמו שכל אחד יכול היה לומר את זה
צריך מקום מסודר שיתן תשובות ובסיס למעשיך

דבר שני, מצדיק חלקית את התנהלות המנהלת. אדם זר מצלם ילדים ליד בי"ס קצת חשוד
במיוחד כשלא נתת לה לדבר עם המעסיק שלך.
במקרה הספציפי הזה זה היית אתה ונשלחת לסקר את המקום לעיתון
אדם אחר יכול היה לצלם לצרכי "מודיעין"
או אפילו פדופיל...
בסופו של דבר, קח זאת בקלילות יש כאלו ויש כאלו צריך לדעת להתמודד
Canon EF 50mm f/1.8 II
LowPro MicroTrakker 200
Manfrotto Tripod

ישן 06-11-2007, 11:37
צלמית המשתמש של DStyle
  DStyle DStyle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל DStyle שלח הודעה דרך MSN אל DStyle
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי 0xygen שמתחילה ב "צלמי עיתונות בד"כ בעלי כרטיס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 0xygen
צלמי עיתונות בד"כ בעלי כרטיס צלם עיתונאות.
מה שיכולת לעשות זה להתקשר אל המקומון ולבקש שיסבירו לה את מעשיך במקום.
הסבר ממך לא נותן שום דבר כמו שכל אחד יכול היה לומר את זה
צריך מקום מסודר שיתן תשובות ובסיס למעשיך

דבר שני, מצדיק חלקית את התנהלות המנהלת. אדם זר מצלם ילדים ליד בי"ס קצת חשוד
במיוחד כשלא נתת לה לדבר עם המעסיק שלך.
במקרה הספציפי הזה זה היית אתה ונשלחת לסקר את המקום לעיתון
אדם אחר יכול היה לצלם לצרכי "מודיעין"
או אפילו פדופיל...
בסופו של דבר, קח זאת בקלילות יש כאלו ויש כאלו צריך לדעת להתמודד

בדיוק ..
למה לא התקשרת למקומון וביקשת מהם להסביר למנהלת מה אתה עושה שם בדיוק ..

ישן 06-11-2007, 11:32
צלמית המשתמש של Foxtrot1
  Foxtrot1 Foxtrot1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.05

אם היית בשטח ציבורי (לא בטוח בית הספר), תתעקש להזמין משטרה.

אני רוצה לראות שמישהו יפנה אותך ומישהו יגיד לך משהו על ללכת משם. אני גם הייתי רוצה לראות שהקב"ט יפעיל עליך כוח ואני גם פעם הבאה אצטרף אליך כדי לצלם אותו מפעיל עליך כוח. אם יש לך נחישות להוקיע את ההתנהגות הברברית הזאת אני אשמח להצטרף אליך ולצלם זאת.

מבחינה משפטית אין לכם שום זכות להגיד לך שום דבר, מבחינה חוקית כל מה שעשית היה כשר. אני מבחינתך לא הייתי לוקח את זה ללב והופך זאת למשימה.
[

ואני לא מבין אנשים אחרים כאן. אם אתם תעמדו בפרהסיה ותצלמו כאוות נפשכם, למי אכפת אם אתם עיתונות או לא?! החוק בעניין הזה ברור מאוד, ואין כל מניע לצלם אדם ברבים (העניין הוא אם צילום של אדם בצנעת הפרט, ולפרסם זאת למטרת רווח או ביזוי - ואין כאן שום דבר שכזה).

מנהלת הבית ספר חצופה ואני הייתי הולך עם זה עד הסוף.

ישן 06-11-2007, 12:13
  amonsito amonsito אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.06

מזל טוב על המינוי...

אז ככה העיתון המקומי צריך לצייד אותך בכרטיס צלם מטעמם... דבר נוסף, אתה צריך לקחת כמה כרטיסי ביקור של המערכת, ובמידה ויש תלונות אז הם יכולים לפנות למערכת, אתה יכול להמשיך את עבודתך!
אם הם יזמינו שוטר, תלך איתם למשטרה ואם אתה מצוייד בכרטיס צלם, יש חוקים והם צריכים לפעול לפי החוק, יותר מזה כל בעיה הם יכולים לפנות לבית משפט, וכל הפרעה לעבודתך תלווה בפנייה לבג"ץ כי זה ממסד של המדינה.
החוקים הם ברורים ביותר, יש משרד התקשורת והם אחראים לכל מה שקשור לעיתונות.
בהצלחה בהמשך!
ותפסיק לדפוק חשבון לאנשים משועממים שבגלל שהם שובתים אז הם מרגישים שהמדינה של אמא שלהם.

ישן 06-11-2007, 12:52
צלמית המשתמש של adamch5
  adamch5 adamch5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.06
שלח הודעה דרך Yahoo אל adamch5

חשוב לדעת דבר אחד.
לא עשית שום דבר לא בסדר. תתנהג בבטחון עצמי ושילכו לחפש.
כשהגיע קצין הבטחון צריך לומר לו שאין לו זכות לגרש אותך. אם הוא רוצה שיביא ניידת.
המנהלת סתם חסרת שכל לצערנו.
לא יודע כמה ניסית להסביר אבל להבא עצה לדעתי:
תגיע לשומר בית הספר קודם או לכל מקום שתצלם ותגיד לו בדיוק למה באת ושלא ידאג. אנו חיים במדינה מפחידה ולרוב זה מאוד עוזר.
תגיד שבאת לצלם עומס תנועה ולא נגד הבית ספר וגכו וכו למרות שמותר לך גם נגד הבית ספר לצלם זה שטח ציבורי ובעייה שלהם.

אל תתייאש, תמיד יש אנשים מגעילים. תמשיך בשלך ותלמד להבא איך להבליג

הגלרייה שלי: www.pbase.com/adamcohen

ניקון D70 עם עדשה 18-200 VR ניקון, 50 מ"מ ניקון וסיגמא 10-20

ישן 06-11-2007, 18:38
צלמית המשתמש של Peets
  Peets Peets אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ::dk:: שמתחילה ב "חבר'ה המון תודה על התגובות,..."

היי דור,
קודם כל -כל הכבוד על המימון. אני בטוח שיהיה לך בסדר גמור.
שנית כל - אל תתרגש. מקרים כאלו או אחרים צפויים לך בעתיד, במיוחד אם אתה צלם "עיתונות". כנראה שהמנהלת הרגיש שאתה מאיים עליה, אף על פי שחייכת כמו חמודי ודיברת בסובלנות (מה שרובנו יודעים לעשות כשאנחנו רוצים משהו..) היא קלטה אותך אחרת ממה שאתה באמת, נלחצה, וקראה ל"תגבור". אני חושב שנהגת מצוין. לשמור על החיוך, זה הכי חשוב. לדבר יפה, זה עוד יותר חשוב. והכי חשוב - זה לא לרדת לאותה הרמה. מה שכולל בתוכו את כל ההתנהגות שאתה הפגנת. אני סוגד לך, באמת, על היכולת להשאר על הקרקע כשאחרים מסביבך כבר ממזמן לא, מסתובבים ברונדלים ומעייפים לך את המחשבות. אסרטיבי יותר היית צריך להיות, אבל מיותר לחשוב על מה "היית יכול" לעשות, מבלי באמת יכולת לחזור אחורה ולסובב את הגלגל. מה שכן - למדת, לעתיד, את כל הדברים המאוד נכונים שאחרים כתבו לך פה.
As simple as that - אתה מוכן ומזומן לתקרית הבאה.

בהצלחה
ישן 06-11-2007, 20:41
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04

לצלם ילדים זה ממש בעיה, בעיקר עבור המנהלת שהיא אחראית על הילדים כשהם בתחומי בית הספר.
בתי הספר ידועים כמאגר נהדר עבור פדופילים וחלאות אדם שונים ומשונים.
אני מבין את ההתנהגות שלה, אבל בהחלט לא מצדיק אותה. לו הייתי במקומך, הייתי מציג תעודת זהות / רשיון נהיגה (ואם היא מתנהגת כמו ילדה קטנה, משאיר את הפרטים אצל השומר) וממשיך לצלם.
אתה כאיש מקצועי עובד עבור מערכת עיתון שמודעת למגבלויות הצנזורה ועל אחריותם לא לפרסם תמונות בעיתיות. נסה שוב, קום בבוקר וצלם שוב (או לא מאוחר מדי) והסבר לכל הורה כועס / מנהלת זעומה ואב בית (?) תמהוני שזו העבודה שלך וכי לפי החופש לעיתונות וחופש הביטוי מותר לך לצלם, ואסור לשום קצין בטיחות לומר לך ההיפך.
אם מישהו מפר את זכותך העיתונאית לסקר כל דבר שרק תרצה, תיקח ממנו את הפרטים שלו ותגיד לו שהשם שלו יגיע למערכת העיתון ולממונים עליו. איש ציבור שעובר על החוק יכול לאבד את מקום העבודה שלו. המטרה של איש הביטחון לאפשר לך כעיתונאי לעבוד ולשמור על הילדים.

אתה יכול גם להסביר לאנשים בעלי דעת מה אתה עושה שם (במידה והמנהלת מסתמנת כטיפשה, ויש למנהלות להסתמן ככאלה) או במילים אחרות "לשים זין על מה שהיא אומרת".
עכשיו כשאני חושב על זה, במקום תעודת זהות תראה לה תעודת בגרות

ישן 07-11-2007, 05:32
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile

אתה יודע מה אני הייתי אומר לה?
"גברת, תזדייני"
אתה יודע מה הייתי אומר לקב"ט או מי שזה?
"אתה שוטר? (לא), אז תזדיין גם אתה". ולא הייתי נותן לו פרטים. משעמם לו? שיזמין משטרה.
לא עברתה על החוק.

מצד שני, תבין את הפרנואידיות של ההורים וכמובן של המנהלת הקצת היסטרית ותבין שלפעמים לא שווה להיתעסק בדברים האלו גם אם ניראה לך שזו פריצת דרך בקריירה שלך.
דבר עם העיתון המכובד שלך שינפיקו לך תעודה כלשהי ותלמד את רזי המקצוע.
בכל פעם שאתה מרגיש שהציוד שלך או הנוכחות שלך עלולה לגרום למישהו להילחץ או להגיב בצורה כזו, פנה אליהם קודם לשליפת המצלמה וספר להם מה אתה מתכוון לעשות.
מאותו רגע הכל יראה אחרת.
תאמין לי, זה עוד נישמע כיף. תנסה להוציא מצלמה ליד מבנים מסווגים ב DC, אתה נעלם ולא שומעים ממך יותר לעולם...

ישן 07-11-2007, 08:36
צלמית המשתמש של pain1
  pain1 pain1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.05
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "[b]אתה יודע מה אני הייתי אומר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי carish1
אתה יודע מה אני הייתי אומר לה?
"גברת, תזדייני"
אתה יודע מה הייתי אומר לקב"ט או מי שזה?
"אתה שוטר? (לא), אז תזדיין גם אתה". ולא הייתי נותן לו פרטים. משעמם לו? שיזמין משטרה.
לא עברתה על החוק.

מצד שני, תבין את הפרנואידיות של ההורים וכמובן של המנהלת הקצת היסטרית ותבין שלפעמים לא שווה להיתעסק בדברים האלו גם אם ניראה לך שזו פריצת דרך בקריירה שלך.
דבר עם העיתון המכובד שלך שינפיקו לך תעודה כלשהי ותלמד את רזי המקצוע.
בכל פעם שאתה מרגיש שהציוד שלך או הנוכחות שלך עלולה לגרום למישהו להילחץ או להגיב בצורה כזו, פנה אליהם קודם לשליפת המצלמה וספר להם מה אתה מתכוון לעשות.
מאותו רגע הכל יראה אחרת.
תאמין לי, זה עוד נישמע כיף. תנסה להוציא מצלמה ליד מבנים מסווגים ב DC, אתה נעלם ולא שומעים ממך יותר לעולם...

תומך בכל מילה שלך רק שבתור הורה לילדים אני הייתי שמח שהמנהלת בבית הספר של הילדים שלי הייתה עושה כזה רעש אפילו אם הוא מוגזם ומעורר גיחוך ולו רק בשביל להראות שיש מי ששם עין,לא חסרים מנייקים וחולים (אני אישית "טיפלתי" באחד לפני שבועיים).
תעודת צלם או עיתונאי הייתה פותרת הכל ברגע . . .(אולי).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:13

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר