לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-02-2005, 20:19
צלמית המשתמש של ArnonG
  ArnonG ArnonG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.05
אני לא חושב שזה חכם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "אשכול מצלמות - קנייה/חוות דעת - לרכז אך ורק כאן!"

לכל אחד צרכים שונים ולבטים שונים (ותקציב שונה).
אני חושב שזו טעות לנסות לרכז את הכל יחד.

מה שכן - צריך להקפיד לקרוא אם יש דברים דומים, להכנס לאתרים השוואתיים כמו DPREVIEW וללמוד את הנושא לפני שזורקים שאלה באויר. מהצד השני - אם מישהו שואל שאלה שכבר נשאלה - אפשר להפנות אותו לחיפושים בפורום (או להתעלם ...)

אבל חבל לערבב צרכים שונים של אנשים שונים תחת אותה הכותרת.

ואם כבר מעלים את הנושא - לא לכתוב נושא "מחפש מצלמה" אלא מפורט יותר כגון "מחפש מצלמה קומפקטית בתקציב נמוך" או "מחפש מצלמת DSLR מקצועית לצילומי סטודיו".

כמובן שזו רק דעתי האישית והיא תגרור תגובות בנושא כך שתאלץ לפתוח אשכול חדש בכל מקרה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-02-2005, 08:17
  rafi_k rafi_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.04
הצעות ייעול
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "אשכול מצלמות - קנייה/חוות דעת - לרכז אך ורק כאן!"

רועי,
א. לגבי עזרה בבחירת מצלמה, מיכיוון שלכולם יש בערך את אותה שאלה, ולכולם התשובה הראשונה שניתנת היא שזה תלוי בתקציב, נראה לי שכדאי לארגן אשכול עם מצלמות ממוינות לפי רמות מחירים (עד 1000 וכו') מפרט טכני, וכל אחד מהמשתמשים בעל מצלמה יתרום את הידע האישי שלו על המצלמה, וכך מי שמעונין ביותר פרטים על המצלמה, יפנה ישר לבעל המצלמה, לפי דעתי יש להוסיף לכל מצלמה גם כמה תמונות שצולמו איתה.
ב. כדאי אולי לפתוח אשכול עבור החלפות/מכירת יד שנייה, ואם זה אפשרי סדר גודל של מחיר מחירון עבור מצלמות ועדשות

תודה רבה לך על כל ההשקעה
וקבל את זה כתגובה בונה
רפי

נערך לאחרונה ע"י rafi_k בתאריך 23-02-2005 בשעה 08:28.
ישן 24-02-2005, 17:03
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי idanst שמתחילה ב "אני גם מתעניין בקניית מצלמה..."

ה"בעייה" בקניית מצלמות רפלקס, היא שאתה קונה לא רק גוף מצלמה - עם גוף המצלמה אתה צריך "לצבור" לעצמך ציוד צילום שלם שמתאים ליצרן המצלמה הספציפי.

למשל - עבור המצלמה שלי (D70), יש צורך בעדשות מותאמות לניקון, פלאש מותאם לניקון, מתאמים מותאמים לניקון וכו'...)

הרבה אנשים (לפחות כאלו שאני מכיר), סוחבים איתם כמות ציוד מכובדת מאוד ולהיפטר ממנו כך סתם זו בעיה. צלמי ניקון אנלוגיות שרוכשים רפלקסית-דיגיטלית של ניקון יכולים להשתמש תאורטית בעדשות שיש ברשותם (אמנם בביטול כמה אפשרויות או ללא יכולת שימוש במד האור וכו')

ניקון וקאנון הן היצרניות המובילות שלהן ניתן למצוא ללא בעיה "ציוד-משלים", דוגמת מה שפירטתי כאן.
זו החלטה ושיקול אישיים לחלוטין - כל אחד על פי צרכיו (ותקציבו) .
רק אנא זכור, שבקניית מצלמה רפלקסית, זו לא הקנייה האחרונה ושמצפה לך תהליך של "השלמת-ציוד"...

ישן 25-02-2005, 00:46
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "ה"בעייה" בקניית מצלמות רפלקס,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rgrg
ה"בעייה" בקניית מצלמות רפלקס, היא שאתה קונה לא רק גוף מצלמה - עם גוף המצלמה אתה צריך "לצבור" לעצמך ציוד צילום שלם שמתאים ליצרן המצלמה הספציפי.

למשל - עבור המצלמה שלי (D70), יש צורך בעדשות מותאמות לניקון, פלאש מותאם לניקון, מתאמים מותאמים לניקון וכו'...)

הרבה אנשים (לפחות כאלו שאני מכיר), סוחבים איתם כמות ציוד מכובדת מאוד ולהיפטר ממנו כך סתם זו בעיה. צלמי ניקון אנלוגיות שרוכשים רפלקסית-דיגיטלית של ניקון יכולים להשתמש תאורטית בעדשות שיש ברשותם (אמנם בביטול כמה אפשרויות או ללא יכולת שימוש במד האור וכו')

ניקון וקאנון הן היצרניות המובילות שלהן ניתן למצוא ללא בעיה "ציוד-משלים", דוגמת מה שפירטתי כאן.
זו החלטה ושיקול אישיים לחלוטין - כל אחד על פי צרכיו (ותקציבו) .
רק אנא זכור, שבקניית מצלמה רפלקסית, זו לא הקנייה האחרונה ושמצפה לך תהליך של "השלמת-ציוד"...

RGRG שאלה לי אלייך!?

1. איזה מתאמים אני צריך בשביל מצלמת 70D עם העדשה הרגילה שמגיעה יחד איתה?
2. הפלאש המובנה שלה לא מספיק?
3. בשביל מה צריך מתאמים? אני לא הולך לצלם אלוהים יודע מה עם שלושה עדשות מחוברות?!

סה"כ מיועדת לצילומים רגילים אולי בעתיד צילומי מאקרו.. שזה יהיה ממש נדיר.

תחדד לי בבקשה את הצד הזה בבקשה

ישן 25-02-2005, 00:41
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

שידרוג עתידי!!!! - מחכה לתגובות

היי אנשים!

הגיע הזמן לשדרג את עצמי למצלמה קצת יותר מקצועית מאשר S5000 שדיי התאכזבתי ממנה בתור מצלמה שהייתי מצפה ממנה שתהיה כמה שיותר קרובה לרפלקס... אך כנראה שלעולם היא לא תגיע לזה!!!

אני מתעניין בקשר למצלמת NIKON D70.

http://zap.wallashops.co.il/shopmin...sp?pf_id=OUD70O

הייתי מאוד רוצה לקבל מכם קצת תגובות על המוצר, מה החסרונות שלו?

מה היתרונות בהשוואה למצלמה דיגיטלית אחרת?!

ואיזו עדשה מאיזה דגם מומלץ למצלמה כזאת בכדיי להוציא תמונות בחדות ורמת צילום.
יעוד עדשה: השימוש של העדשה הוא לצילום רגיל, מה שחשוב לי שהתווך צילום יהיה גם אפשרי לצילום למרחקים גדולים.

חשוב: העדשה+מצלמה צריכה להכנס בתוך תיק דומה ל-
http://www.mardanit.co.il/item_prew.php?item_id=533
שבתמונה.

תודה מראש על העזרה
BOSS11

ישן 25-02-2005, 19:48
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
היי קובי
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "עדשה למצלמת ניקון"

אני מבין את הדחיפות שבשאלות בנוגע לD70. שאלת די הרבה שאלות בנוגע אליה (אני הייתי בערך באותו המצב).

ראשית, הרשה לי לומר שמצלמת רפלקס (דיגיטלית או לא) מחייבת שימת לב להרבה פרטים וחשוב להבין האם יש באמת צורך בה.

אני יכול לספר לך על נסיוני. רכשתי לפני כחודש מצלמת D70 כדי "לשלוט" במאפיינים טכניים וליצירת צילומים אמנותיים בעיקר. לפני המצלמה הנוכחית היתה לי Canon S1 IS (מצלמת "לחץ וצלם" מצויינת), אך משהו היה לי חסר - את הTouch האישי שלי. רציתי לתת את הטון במקום שהמצלמה תקבע לי את רוב המאפיינים (כולל מדידת אור) ובנוסף, להיות מאוד "דינמי" ולצלם מספר נושאים (מאקרו, טבע, פורטרטים) - ולשם כך יש צורך בהחלפת עדשות.

לצורך העניין, הדברים שאכתוב כאן הן תמצית-התמצית בכל הנוגע לD70 - להמשך ההמלצה והסבר מפורט -שלח לי הודעה פרטית.
זו הוצאה מאוד רצינית, ויש לשקול בכובד ראש אם היא מתאימה או לא.

1) עדשת הקיט שמגיעה איתה היא עדשה מצויינת (18-70mm f/3.5-4.5) - עדשה זו נחשבת עדשה "יומיומית" טובה מאוד. הגודל הפיזי שלה והמחיר משתלמים מאוד בקניית המצלמה.
העדשה היא מאוד ורסיטלית (ניתן להשתמש בה למגוון שימושים) Wide - כיסוי רחב מאוד (18mm)
וזום (Tele) - טווח 70mm.
2) פלאש פנימי (מובנה) - לעולם לא יגיע לביצועיו של פלאש חיצוני. שימוש בפלאש מובנה מוגבל מאוד מבחינת מרחק (עד כ-7 מטרים) פלאש חיצוני מספק מגוון של תשובות למגוון צרכים (Fill Flash - ממלא, שליטה מלאה בעוצמתו של הפלאש ובתיזמון וכו') - שטח כיסוי הפלאש גדל בהתאמה.
3) עדשות הן עניין מאוד-מאוד אישי (בעיקר של צורך ותקציב) - עדשות טובות עולות כ-500 דולר ויותר. עדשות סבירות+ עולות כ200 דולר.

שוב, אני רוצה להבהיר נקודה מסויימת - מצלמות רפלקס הן הוצאה עצומה. יכול להיות שאולי לא תמיד הן הפיתרון ל"שדרוג" רמת הצילומים. ישנן מגוון מצלמות דמויות-רפלקס (דמוי SLR - SLR Like) - לעיתים לא חייבים להיכנס לעניין העדשות/שאר הציוד כדי לשדרג את רמת הצילום.
לפעמים מספיק ללמוד עוד קצת ולהשקיע עם המצלמה שכבר יש ברשותנו.
שמעתי פעם את הביטוי "זה הצלם, זו לא המצלמה" (ואני חייב להודות... שעכשיו הוא נראה בעיניי נכון מתמיד )

ישן 25-02-2005, 20:16
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "היי קובי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rgrg
אני מבין את הדחיפות שבשאלות בנוגע לD70. שאלת די הרבה שאלות בנוגע אליה (אני הייתי בערך באותו המצב).

ראשית, הרשה לי לומר שמצלמת רפלקס (דיגיטלית או לא) מחייבת שימת לב להרבה פרטים וחשוב להבין האם יש באמת צורך בה.

אני יכול לספר לך על נסיוני. רכשתי לפני כחודש מצלמת D70 כדי "לשלוט" במאפיינים טכניים וליצירת צילומים אמנותיים בעיקר. לפני המצלמה הנוכחית היתה לי Canon S1 IS (מצלמת "לחץ וצלם" מצויינת), אך משהו היה לי חסר - את הTouch האישי שלי. רציתי לתת את הטון במקום שהמצלמה תקבע לי את רוב המאפיינים (כולל מדידת אור) ובנוסף, להיות מאוד "דינמי" ולצלם מספר נושאים (מאקרו, טבע, פורטרטים) - ולשם כך יש צורך בהחלפת עדשות.

לצורך העניין, הדברים שאכתוב כאן הן תמצית-התמצית בכל הנוגע לD70 - להמשך ההמלצה והסבר מפורט -שלח לי הודעה פרטית.
זו הוצאה מאוד רצינית, ויש לשקול בכובד ראש אם היא מתאימה או לא.

1) עדשת הקיט שמגיעה איתה היא עדשה מצויינת (18-70mm f/3.5-4.5) - עדשה זו נחשבת עדשה "יומיומית" טובה מאוד. הגודל הפיזי שלה והמחיר משתלמים מאוד בקניית המצלמה.
העדשה היא מאוד ורסיטלית (ניתן להשתמש בה למגוון שימושים) Wide - כיסוי רחב מאוד (18mm)
וזום (Tele) - טווח 70mm.
2) פלאש פנימי (מובנה) - לעולם לא יגיע לביצועיו של פלאש חיצוני. שימוש בפלאש מובנה מוגבל מאוד מבחינת מרחק (עד כ-7 מטרים) פלאש חיצוני מספק מגוון של תשובות למגוון צרכים (Fill Flash - ממלא, שליטה מלאה בעוצמתו של הפלאש ובתיזמון וכו') - שטח כיסוי הפלאש גדל בהתאמה.
3) עדשות הן עניין מאוד-מאוד אישי (בעיקר של צורך ותקציב) - עדשות טובות עולות כ-500 דולר ויותר. עדשות סבירות+ עולות כ200 דולר.

שוב, אני רוצה להבהיר נקודה מסויימת - מצלמות רפלקס הן הוצאה עצומה. יכול להיות שאולי לא תמיד הן הפיתרון ל"שדרוג" רמת הצילומים. ישנן מגוון מצלמות דמויות-רפלקס (דמוי SLR - SLR Like) - לעיתים לא חייבים להיכנס לעניין העדשות/שאר הציוד כדי לשדרג את רמת הצילום.
לפעמים מספיק ללמוד עוד קצת ולהשקיע עם המצלמה שכבר יש ברשותנו.
שמעתי פעם את הביטוי "זה הצלם, זו לא המצלמה" (ואני חייב להודות... שעכשיו הוא נראה בעיניי נכון מתמיד )

RGRG ולחברי הפורום, היי

אני מעוניין במצלמה הזאת ממספר סיבות:

1. איכות
2. אפשרות לצלם חרקים ובעליי חיים זעירים (כמו גמל שלמה ופרת משה רבינו או תולעת משי ופרפרים וכ'ו.
3. לצלם למרחקים גדולים באיכות טובה.
4 . צילום פרחים וטבע
5. צילום יום יומי.. אם אתה הולך לאירוע או מסיבה

אני הייתי מעדיף להתחיל עם העדשת KIT שלה שמצלמה ואח"כ להמשיך הלאה לפי הצורך.

אתה חושב שהמצלמה הזאת בשביל הדברים שהייתי רוצה לקבל בצילום?

ישן 25-02-2005, 20:55
  idanst idanst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.04
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "[QUOTE=rgrg]אני מבין את..."

אני דווקא חושב שהיא לא מתאימה לך בהכרח
איכות- יש גם במצלמות קומפקטיות, לא חייבים רפלקסית
צילום חרקים, גם. לדוגמא לי יש את אולימפוס C5060 ויש לה מאקרו של 3 סמ וגם פוקוס ידני מה שנותן לך אפשרות לצם חרקים פרחים וכל מקרו שיצואים באיכות מצוינת
מבחינת הזום, עוד פעם ניקח את המצלמה שלי, יש לה זום של X4 שזה 110 ועם אתה צריך עוד אז אפשר לקנות מעין עדשה שמכפילה ל12X
צילום טבע גם אפשר כי זה לא שונה מצילום רגיל ובמיוחד גם לשלי יש עדשה רחבה אז בכלל
וצילום יומיומי כמובן שאפשר כי יש לה מצב אטומטי ואפשרות של פשוט ללחוץ

אז לא צריך בשביל אלה רפלקס לדעתי אתה יכול לקנות מצלמה כמו שלי למשל או אחת מקבילה וזה יספיק וזה יהיה יותר זול

ישן 25-02-2005, 21:07
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי idanst שמתחילה ב "אני דווקא חושב שהיא לא מתאימה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי idanst
אני דווקא חושב שהיא לא מתאימה לך בהכרח
איכות- יש גם במצלמות קומפקטיות, לא חייבים רפלקסית
צילום חרקים, גם. לדוגמא לי יש את אולימפוס C5060 ויש לה מאקרו של 3 סמ וגם פוקוס ידני מה שנותן לך אפשרות לצם חרקים פרחים וכל מקרו שיצואים באיכות מצוינת
מבחינת הזום, עוד פעם ניקח את המצלמה שלי, יש לה זום של X4 שזה 110 ועם אתה צריך עוד אז אפשר לקנות מעין עדשה שמכפילה ל12X
צילום טבע גם אפשר כי זה לא שונה מצילום רגיל ובמיוחד גם לשלי יש עדשה רחבה אז בכלל
וצילום יומיומי כמובן שאפשר כי יש לה מצב אטומטי ואפשרות של פשוט ללחוץ

אז לא צריך בשביל אלה רפלקס לדעתי אתה יכול לקנות מצלמה כמו שלי למשל או אחת מקבילה וזה יספיק וזה יהיה יותר זול

לי יש S5000 של פוג'י.
אני הגעתי האחרי הרבה עבודה עם סוגים שונים של מצלמות למסקנה שמצלמות רפלקס.
אפילו כמו MINOLTA הרפלקס של לפני 10 שנים עם הFILM.. תאמין לי המצלמה הזאת מצלמת באיכות פי 100 יותר טובה מאשר המצלמות הדיגיטליות הרגילות.

ואני אומר את זה אחרי שאני מצלם עם S5000 שנה.
ויצא לי מס' פעמים לצלם דברים דומים עם מצלמת MINOLTA רפלקס FILM.. וואלה הגעתי למצב שאני משווה בין אותה תמונה בדיוק שצילמתי ברגילה ובדיגיטלית ואני אומר לעצמי...

כנראה שכאשר אומרים שהשיטה הישנה והחלקים.. רק שהחליפים לכתיבה על זיכרון. !!! לפעמים הישן (רפלקס) יותר טוב מהחדש והמשוכלל (דיגיטלית רגילה).

ואני חייב להגיד לך שכן!!! זה נכון.

ואם תרצה אני ישמח לבדוק לך באיזה דגם צילמתי בMINOLTA

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 25-02-2005 בשעה 21:22.
ישן 26-02-2005, 15:12
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "אין ספק, קובי, שאיכות היא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rgrg
אין ספק, קובי, שאיכות היא מרכיב חשוב בכל קנייה של מצלמה.

ובטח שאיני יכול לומר דבר רע בגנות הD70. יש כאלו שטוענים שהתמונות חדות "מדיי" לטעמם (אבל זה ניתן לשינוי ע"י כניסה למאפיינים במצלמה).

ולעניין אחר - מלבד ההוצאה הכספית, אנא רק ודא שתהיה מוכן ללמוד (והרבה) - משום שלי לקח כשלושה שבועות (עד כחודש) להבין, ללמוד ולהתנסות בכל אפשרות שמציעה המצלמה.

אני מעדיף חדות ושהצבעים יהיו כמה שיותר קרוב למה שאני רואה בעיניים שלי.
ושאני יהנה ממנה ומהאיכות שלה.

מאשר מצלמה רגילה שהחדות לא הכי חדה ותמיד יש טיפה מריחות שמאוד מאופיין בדיגיטליות הרגילות הפופולריות היום כמאט אצל כל חובב שנכנס לחנות ומבקש לרכוש מצלמה דיגיטלית סבירה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

צולם בFUJI S5000 .
באור יום שעות הצהריים עם שמש טובה

למשל בתמונה הזאת.. שים לב לעליי כותרת. זה לא נראה טוב!!! וזה נראה קצת מלחותי.

במצלמה אני אוהב שאני מצלם ומתעמץ ויוצאות תמונות שאני יתגאה בBABY שלי ויגיד שהכסף היה שווה את זה עם איכות שכזאת ...(70D כמו שאתה מתאר)

ישן 26-02-2005, 16:07
  TheTech TheTech אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "[QUOTE=rgrg]אין ספק, קובי,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Boss11
אני מעדיף חדות ושהצבעים יהיו כמה שיותר קרוב למה שאני רואה בעיניים שלי.
ושאני יהנה ממנה ומהאיכות שלה.

מאשר מצלמה רגילה שהחדות לא הכי חדה ותמיד יש טיפה מריחות שמאוד מאופיין בדיגיטליות הרגילות הפופולריות היום כמאט אצל כל חובב שנכנס לחנות ומבקש לרכוש מצלמה דיגיטלית סבירה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

צולם בFUJI S5000 .
באור יום שעות הצהריים עם שמש טובה

למשל בתמונה הזאת.. שים לב לעליי כותרת. זה לא נראה טוב!!! וזה נראה קצת מלחותי.

במצלמה אני אוהב שאני מצלם ומתעמץ ויוצאות תמונות שאני יתגאה בBABY שלי ויגיד שהכסף היה שווה את זה עם איכות שכזאת ...(70D כמו שאתה מתאר)

חוששני כי אתה עלול להתאכזב כשתתחיל לצלם עם ה-D70. (או כל מצלמה אחרת).
כלל ידוע הוא, שלא המצלמה עושה את הצילום, כי אם הצלם.
בכל מצלמה שהיא בעולם יש ל"הזיע" כדי להפיק תוצאות ראויות להם אתה שואף.
הבעייה בצילום שצרפת היא חשיפת יתר. זה משהו שניתן לשלוט בו גם ב-S5000.
"מריחות" שציינת רק יחריפו ב-D70 מאחר והיא כבדה יותר מהפוג'י. יש להשתמש בחצובה
למנוע אותן.
עצתי לך- מצה ככל יכולתך את האפשרויות ב-S5000 לפני שתשקיע סכום כסף רב.
השתמש בה ללמוד את כל האספקטים הקשורים בנושא הצילום.
לך לאתרים כמו Pbase, UseFilm וכד' וראה לאיזה תוצאות מרהיבות ניתן להגיע עם
מצלמתך בשימוש הנכון.
ישן 26-02-2005, 16:33
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי TheTech שמתחילה ב "[QUOTE=Boss11]אני מעדיף חדות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TheTech
חוששני כי אתה עלול להתאכזב כשתתחיל לצלם עם ה-D70. (או כל מצלמה אחרת).
כלל ידוע הוא, שלא המצלמה עושה את הצילום, כי אם הצלם.
בכל מצלמה שהיא בעולם יש ל"הזיע" כדי להפיק תוצאות ראויות להם אתה שואף.
הבעייה בצילום שצרפת היא חשיפת יתר. זה משהו שניתן לשלוט בו גם ב-S5000.
"מריחות" שציינת רק יחריפו ב-D70 מאחר והיא כבדה יותר מהפוג'י. יש להשתמש בחצובה
למנוע אותן.
עצתי לך- מצה ככל יכולתך את האפשרויות ב-S5000 לפני שתשקיע סכום כסף רב.
השתמש בה ללמוד את כל האספקטים הקשורים בנושא הצילום.
לך לאתרים כמו Pbase, UseFilm וכד' וראה לאיזה תוצאות מרהיבות ניתן להגיע עם
מצלמתך בשימוש הנכון.

אני לא מסכים איתך..
ב70D יצא לי לצלם תמונה אחת בחוף הים בת"א. הורדתי למחשב של חבר שלי..
רציתי לקחת לו את המצלמה!!! ויש לו עדשת KIT. (תמונה מהיום בבוקר )

איפה הS5000 תגיע לאיכות כזאת. אין מצב
ואני כבר שנה מצלם עם הS5000.

אם ב70D אני אישית הצלחתי לצלם תמונה יפה שהתלהבתי מהאיכות בתור מצלמת רפלקס..
אז אין סיבה שבS5000 אני לא ידע.. רק שכנראה האיכות של המצלמה לא באיכות של מצלמה כזאת.

רגע??? למה אתה חושב שאני יתאכזב???

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 26-02-2005 בשעה 16:41.
ישן 26-02-2005, 15:18
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

WELCOME
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "אין ספק, קובי, שאיכות היא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rgrg
אין ספק, קובי, שאיכות היא מרכיב חשוב בכל קנייה של מצלמה.

ובטח שאיני יכול לומר דבר רע בגנות הD70. יש כאלו שטוענים שהתמונות חדות "מדיי" לטעמם (אבל זה ניתן לשינוי ע"י כניסה למאפיינים במצלמה).

ולעניין אחר - מלבד ההוצאה הכספית, אנא רק ודא שתהיה מוכן ללמוד (והרבה) - משום שלי לקח כשלושה שבועות (עד כחודש) להבין, ללמוד ולהתנסות בכל אפשרות שמציעה המצלמה.

מה רע באיכות מעולה וחדות ?? ((((-:

איכות וחדות מתקבלות בברכה בביתי. אני בטוח שגם אצלך.

ואין לי בעיה ללמוד. כל החיים זה בית ספר אחד גדול

גם בתחום המחשבים שאני עוסק בו כל הזמן לומדים .

ישן 25-02-2005, 23:14
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי roidan שמתחילה ב "צריך חוות דעת בנוגע לאמינות של חנות אינטרנט..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי roidan
http://www.beachcamera.com/shop/home.asp
נראית לכם חנות שכדאי לקנות ממנה?
המצלמה שאני רוצה לקנות היא Canon A85. המחיר שם אחרי שילוח הוא 200$,
שזה יוצא לפי הדולר היום בסביבות ה870 שקל.
זול מאוד כי הם זולים או יש פה משהו מפוקפק?
אגב, על האתר שמעתי מ- http://www.shopping.com ושם הם כותבים שזה אתר בטוח לקנייה (http://www.shopping.com/xPO-Canon_PowerShot_A85)
מקווה מאוד שמישהו יציע לי מה לעשות...

www.camera4less.co.il
www.zap.co.il

אתר ראשון חנות בארץ... יבואנית גם!

אתר שני - השוואת מחירים וחנויות

ישן 25-02-2005, 23:15
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

תגובה לדבריי roidan
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי roidan שמתחילה ב "צריך חוות דעת בנוגע לאמינות של חנות אינטרנט..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי roidan
http://www.beachcamera.com/shop/home.asp
נראית לכם חנות שכדאי לקנות ממנה?
המצלמה שאני רוצה לקנות היא Canon A85. המחיר שם אחרי שילוח הוא 200$,
שזה יוצא לפי הדולר היום בסביבות ה870 שקל.
זול מאוד כי הם זולים או יש פה משהו מפוקפק?
אגב, על האתר שמעתי מ- http://www.shopping.com ושם הם כותבים שזה אתר בטוח לקנייה (http://www.shopping.com/xPO-Canon_PowerShot_A85)
מקווה מאוד שמישהו יציע לי מה לעשות...

www.camera4less.co.il
www.zap.co.il

אתר שדבר ראשון חנות בארץ... דבר שני יבואנית גם!

אתר שני - השוואת מחירים וחנויות

כאשר קונים מצלמה צריך שיהיה לה אבא ואמא שיהיה לך למי לפנות .
ולא להסתכל רק על מחיר או על אתר

ישן 25-02-2005, 23:18
צלמית המשתמש של _Black-Hawk_
  _Black-Hawk_ _Black-Hawk_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל _Black-Hawk_ שלח הודעה דרך MSN אל _Black-Hawk_
עזרה די דחופה

ידידה שלי רוצה לקנות מצלמה במחירה קבוצתית שנסגרת מחר, לכן זה דחוף
הנה הפרטים שהיא נתנה לי על המצלמה:

מצלמה דיגיטלית 4 מגה פיקסל Olympus דגם D580 מחודשת
מצלמה דיגיטלית 4 מיליון פיקסלים
זום אופטי ודיגיטלי
צילום וידאו עם קול
מחיר מבצע*: 799 ש''ח
מחיר שוק*: 1,563 ש''ח

היא נשמעת לי טובה אבל המחיר שלה מדאיג אותי (זול מדיי, כמובן)
מה דעתכם?
תודה.

נ.ב
המצלמה היא לא למטרת צילום מקצועי..

נערך לאחרונה ע"י _Black-Hawk_ בתאריך 25-02-2005 בשעה 23:28.
ישן 26-02-2005, 15:27
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

המלצה ל- roidan ו- Black-Hawk
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי _Black-Hawk_ שמתחילה ב "עזרה די דחופה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי _Black-Hawk_

זום אופטי ודיגיטלי
צילום וידאו עם קול

מה דעתכם?
תודה.

נ.ב

roidan ו- Black-Hawk ידידיי

אני אישית ממליץ לשניכם את הCANON A510 או 520
510:
http://www.dpreview.com/reviews/spe.../canon_a510.asp

אשכול של מישהו בפורום שצילם ב510:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=36908

520:
http://www.dpreview.com/reviews/spe.../canon_a520.asp

ואם אתם רוצים להשקיע קצת יותר מצלמה מאוד טובה של NIKON 4800. זום גדול של 8X ורזולוציה של 4MPX.
http://www.dpreview.com/reviews/spe...ikon_cp4800.asp

מחירים באתר
www.zap.co.il

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 26-02-2005 בשעה 15:37.
ישן 26-02-2005, 15:35
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

דעתי... ושיקולך
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי _Black-Hawk_ שמתחילה ב "עזרה די דחופה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי _Black-Hawk_

זום אופטי ודיגיטלי
צילום וידאו עם קול

מה דעתכם?
תודה.

נ.ב

מחודשת פרושו של דבר זה לאחר תיקון ושיפוץ וארזו אותה יפה ולכן גם המחיר כנראה.

אני מציע לקנות מצלמות דנדשות ולהשקיע קצת בחדשה מאשר מחודשת או משופצת.

לשיקולך האישי

ישן 26-02-2005, 18:25
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

דעה חלקית
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Nissanel שמתחילה ב "שלום. יש ברשותי מצלמה benq dc..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Nissanel
שלום.
יש ברשותי מצלמה benq dc e43 שנקנתה ביפן במחיר של 100 דולר.
לינק לעמוד המוצר באתר : http://www.benq.co.uk/Products/Digi...cfm?product=477 אשמח אם מישהו יוכל להביע את דעתו על המצלמה.
בכללי המטרות של המצלמה היא לצילום משפחתי, לעשות אלבומים משפחתיים, ארועים, וכו'.
אני אפילו לא צלם חובבן כי אני גם לא רוצה לעשות צילום מקצועי.
בקרוב אני יעלה גם תמונות שמדגימות איכות.
בכל אופן.. אשמח אם מישהו יביע את דעתו עליה, אם בכלל היא היתה שווה את הקנייה (450 שקל)
ואשמח גם אם מישהו יוכל להגיד לי כמה היא עולה בארץ..
תודה רבה רבה לעוזרים.

מצלמה למתחילים חמודה מאוד

אני מאמין שהיא לא רעה בכלל.
זום 3X רזולוציה מספיקה בשביל צילומים רגילים

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:40

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר