לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2007, 10:19
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "אתה צריך לחכות רק 4 חודשים,..."

1. עונה 4 של אבודים לא עלתה אפילו בארה"ב עדיין, אלא רק ב-7 בפברואר. אז על מה יש לי להתלונן?
2. נמלטים לא משודרת כאן בכלל, אין מה לעשות, יס משלמים על זה בלעדיות כמו שהוט משלמים על אבודים בלעדיות.

לגבי ההבטחות, מה שנאמר בפרסומות גם לגבי "הפרקליטים" וגם לגבי "סטארגייט SG-1" נשמע לי גם אז בזמנו כמו הבטחה שישדרו את הכול ברצף, נו אז מה? אולי באמת הם ישדרו את עונות 5-9 מיד בסיום שידור עונות 1-4, אבל אי אפשר להיות בטוח. אולי פתאום הם יגידו שיתקשרו אליהם לקוחות שפספסו את עונות 6-7 ואז הם שוב יתחילו מהתחלה עד העונות האלה ואז רק את 8-9.

דרך אגב, אני לא מצאתי בפורום בתפוז שום הודעה של נציג AXN. יש אנשים שטוענים שזה מה שהם יודעים, אבל אין שם שום הודעה של ניציג AXN.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-11-2007, 10:46
צלמית המשתמש של ofir_arzi
  ofir_arzi ofir_arzi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "1. עונה 4 של אבודים לא עלתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mithrandir21
1. עונה 4 של אבודים לא עלתה אפילו בארה"ב עדיין, אלא רק ב-7 בפברואר. אז על מה יש לי להתלונן?
אז לא חיכית אחרי עונה 1 נגמרה שעונה 2 תתחיל ואחרי שעונה 2 נגמרה שעונה 3 תתחיל ואחרי שעונה 3 נגמרה, אתה לא מחכה לעונה 4?
2. נמלטים לא משודרת כאן בכלל, אין מה לעשות, יס משלמים על זה בלעדיות כמו שהוט משלמים על אבודים בלעדיות.
זה לא משנה, מי שרואה נמלטים צריך לחכות לעונה החדשה אחרי שהקודמת נגמרת.

לגבי ההבטחות, מה שנאמר בפרסומות גם לגבי "הפרקליטים" וגם לגבי "סטארגייט SG-1" נשמע לי גם אז בזמנו כמו הבטחה שישדרו את הכול ברצף, נו אז מה? אולי באמת הם ישדרו את עונות 5-9 מיד בסיום שידור עונות 1-4, אבל אי אפשר להיות בטוח. אולי פתאום הם יגידו שיתקשרו אליהם לקוחות שפספסו את עונות 6-7 ואז הם שוב יתחילו מהתחלה עד העונות האלה ואז רק את 8-9.

דרך אגב, אני לא מצאתי בפורום בתפוז שום הודעה של נציג AXN. יש אנשים שטוענים שזה מה שהם יודעים, אבל אין שם שום הודעה של ניציג
מה זה?AXN.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 08-11-2007, 19:45

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "מי ראה? איך היה?"

אופיר, סליחה אם זה נשמע מעליב, אבל אתה בדיוק מהלקוחות שהוט רוצים, ישראלי פראייר וכנוע שמוכן שידרכו עליו.
סטארגייט סיימה את שידוריה בארה"ב (עונה 10 ואחרונה) לפני 5 חודשים, לכן כול "חוק" לחכות בין עונה לעונה לא רלוונטי כאן, ושוב בפעם האלף אני אזכיר שבפרסומת נאמר בזמנו שישודר הכול ברצף עד הסוף. זה בטח גם לא יפריע לך אם גם יתחילו לעשות פרסומות כמו בארה"ב באמצע הפרק, ואולי גם שלא יהיו כתוביות באנגלית - בוא נלך עד הסוף.
עכשיו, אני לא יודע, אם ראית סטארגייט בעבר (כששודר בערוץ 11, או בהורדה), או שאתה מתכוון לראות עכשיו, אבל אם זה המצב אז לא חוכמה לבוא ולהעביר ביקורת כי אתה (כנראה) לא במצב של הצופים שראו את עונות 1-4 ב-4 החודשים האחרונים. מה לעשות, ההרגשה של צופים אלה היא שהוט פשוט סליחה על המילה חרבנה עליהם בקשת, ולכן המרמור.
לגבי "ההודעה של נציג AXN", תגיד לי, אתה בן 10? מה בדיוק אומר לך שזה באמת נציג שלהם? אני יכול לפתוח יוזר בתפוז ולרשום שאני אולמרט, נו אז מה? היוזר הזה לא חוזר ומגיב בשרשור הזה.

ישן 08-11-2007, 20:22

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "אופיר, סליחה אם זה נשמע..."

1. המצב עכשיו עדיף על מצב שבו סטארגייט לא משודרת בכלל או שהיא משודרת בערוץ 11 שלא חושב ששעת שידור קבועה(או להודיע על שינוי בשעת השידור) זה דבר חשוב.
  2. 4 חודשים זה כלום, כולם מחכים כמה חודשים מרגע שבו מסתיימת עונה של סדרה שהם רואים עד שמתחילה עונה חדשה, אז לחכות 4 חודשים(שבהם סטארגייט ממשיכה להיות משודרת) כדי לראות בסופם 5 עונות זה לא הרבה.
  3. חלק מהצופים פספסו פרקים, השידור החוזר מהווה להם הזדמנות לצפות בפרקים שהם פספסו.
  4. הנציג בפורום הוא באמת נציג של ערוץ AXN ומנהלי הפורום נמצאים בקשר עם הערוץ, אז אתה יכול להרגע, מדובר בנציג של הערוץ ולא בילד משועמם.
  5. נכון שהמצב עכשיו הוא לא הכי טוב, אבל הוא הרבה יותר טוב מפעם, כשסטארגייט לא שודרה או שודרה רק כשלערוץ 11 התחשק.

ישן 09-11-2007, 17:17

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "[list=1] [*]המצב עכשיו עדיף..."

אתה לא קראת בכלל את מה שכתבתי, פשוט התעלמת מכול הטיעונים שלי.
אז בוא אני אשאל אחד אחד:
שאלה ראשונה: מה ההסבר שלך מדוע לא להמשיך לשדר עונות 5-9 באותה שעה ולהתחיל בשידורים של עונות 1-4 בשעות אחרות? תענה לי על זה בבקשה. מה בדיוק הבעייה של AXN לפתוח עוד רצועת שידור?
שאלה 2: מה זה הדבר הזה: " חודשים זה כלום, כולם מחכים כמה חודשים מרגע שבו מסתיימת עונה של סדרה שהם רואים עד שמתחילה עונה חדשה, אז לחכות 4 חודשים(שבהם סטארגייט ממשיכה להיות משודרת) כדי לראות בסופם 5 עונות זה לא הרבה."? אל תכליל ועוד פעם בפעם האלף, מה זה משנה שהיא ממשיכה להיות משודרת, מעניין לי את הסבתא של גיסתי מזימבובאה. השאלה היא כזאת: האם ראית את עונות 1-4 בשידור האחרון ב-AXN? אם לא, מי אתה שתדבר ותשים אותך במקום אלה שכן ראו?
שאלה 3: עדיין לא הסברת לי איך אתה יודע שזה נציג AXN? מה, יש לך איזה יכולות פסיכו-קינטיות?

ישן 09-11-2007, 19:20

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "אתה לא קראת בכלל את מה..."

ציטוט:

שאלה ראשונה: מה ההסבר שלך מדוע לא להמשיך לשדר עונות 5-9 באותה שעה ולהתחיל בשידורים של עונות 1-4 בשעות אחרות? תענה לי על זה בבקשה. מה בדיוק הבעייה של AXN לפתוח עוד רצועת שידור?
AXN יכלה להמשיך לשדר את סטארגייט היא בחרה לעשות שידור חוזר, אבל זה סה"כ 4 חודשים, אני לא מבין למה אתה מתלונן.
שאלה 2: מה זה הדבר הזה: " חודשים זה כלום, כולם מחכים כמה חודשים מרגע שבו מסתיימת עונה של סדרה שהם רואים עד שמתחילה עונה חדשה, אז לחכות 4 חודשים(שבהם סטארגייט ממשיכה להיות משודרת) כדי לראות בסופם 5 עונות זה לא הרבה."? אל תכליל ועוד פעם בפעם האלף, מה זה משנה שהיא ממשיכה להיות משודרת, מעניין לי את הסבתא של גיסתי מזימבובאה. השאלה היא כזאת: האם ראית את עונות 1-4 בשידור האחרון ב-AXN? אם לא, מי אתה שתדבר ותשים אותך במקום אלה שכן ראו?
הדבר הזה הוא מה שעושים כל הצופים של כל הסדרות שמחכים כמה חודשים מרגע שעונה אחת נגמרת ועד שעונה אחרת מתחילה, לא בקשו ממך לחכות 4 שנים, בקשו ממך לחכות 4 חודשים.
כן, ראיתי את סטארגייט עד עכשיו.
שאלה 3: עדיין לא הסברת לי איך אתה יודע שזה נציג AXN? מה, יש לך איזה יכולות פסיכו-קינטיות?
זו לא ההודעה הראשונה של אותו נציג, ומנהלי הפורום(שנמצאים בקשר עם הערוץ) אשרו שמדובר בנציג ולא במתחזה.

ישן 10-11-2007, 22:53
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
לגבי השאלה הראשונה..
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "אתה לא קראת בכלל את מה..."

ציטוט:
באמת נראה לך שזה כל-כך פשוט לפתוח עוד רצועת שידור לסטארגייט?
שיהיו לה 3 רצועות שידור נפרדות בערוץ אחד??
למה שלא יחליפו אם כבר אז את כל השידורים לסטארגייט?
שיעשו בשבילו ערוץ מיוחד......
(כנראה ששכחת שהערוץ משדר עוד כמה סדרות מלבד זו..)

אתה צריך להבין שלוח שידורים של ערוץ (כל ערוץ) לא נבנה מהיום למחר
וכאשר בנו את לוח השידורים לתקופה הזאת (שכנראה היה מזמן) עוד לא היו זכויות שידור לעונות 5-9
אז אני באמת לא מבין על מה כל העצבים
כי גם לדעתי להמתין מס' חודשים אחרי שידור רצוף של 4 עונות כדי לצפות ברצף בעוד 4-5 עונות הוא לא סיפור כזה נורא

ישן 11-11-2007, 00:08

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "לגבי השאלה הראשונה.."

כן, זאת לא צריכה להיות בעייה כש95 אחוז מהתכנים הם שידורים חוזרים, בטח של תוכניות סוג ד' כמו פושעים בפעולה והסרטים המדהימים בעולם או איך שלא קוראים לזה, שבינינו, אולי 2 אנשים צופים בהם.
אני מאמין שאם הם היו רוצים, הם היה עושים זאת בלי בעייה.
אתה אומר שבזמנו לא היו זכויות שידור ל-5-9. אם כך, מדוע נאמר בפרסומת לפני שהסדרה עלתה במילים אלו ממש: "כול העונות מההתחלה". האם שהם אמרו את זה הם בנו על כך שכנראה יהיה להם זכויות שידור, ואז אופס, פתאום אין להם? או שהיה להם מלכתחילה והם פשוט החליטו לעשות שידור חוזר בגלל פניות צופים?
אתה אומר שעונות 5-9 ישודרו ברצף לאחר השידור החוזר. האם אתה בטוח? כמו שהם שיקרו בפרסומת, מדוע שלא ישקרו שוב ויפסיקו לדוגמא אחרי עונה 6 ואז ישדרו שוב מההתחלה כי יהיו עוד כמה צופים שיפנו להוט וגידו שהם פספסו? האם אתה יכול להיות בטוח שזה לא יקרה?
תנסו להבין אותי ואנשים כמוני. בשורה התחתונה, מי שראה את הפרסומות וראה את 4 העונות הראשונות בשידור האחרון מרגיש שדפקו אותו, כי הוא צפה בזה סתם. גם אם הייתי מחכה, לא הייתי זוכר כלום כשהם היו מגיעים לעונה 5, ואין מבחינתי שום טעם לצפות בסדרה מהתחלה שוב.

נערך לאחרונה ע"י Mithrandir21 בתאריך 11-11-2007 בשעה 00:10.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר