לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2007, 15:28
  Silver Shadow Silver Shadow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.07
יצירת קשר עם ידידה,חייב לשפוך..

שלום לכם אז אני אתחיל מהסיפור עצמו ונראה לאן כל זה יזרום:

מאז כיתה י' אני די אפשר להגיד מאוהב בילדה מסוימת מהרגע הראשון שראיתי אותה נכנסת לכיתה שלי זה מה שנקרא אהבה ממבט ראשון חח, עכשיו היינו איתה מאז שהיא הגיעה אליי לכיתה בקשר די טוב דיברנו הרבה ובאמת באמת היה לנו די טוב עם המצב הזה , אני מאז ומעולם רציתי לבוא ולהגיד לה מה שאני באמת חושב אבל כל פעם שבאתי להגיד לה את זה היה משהו שהפריע למשל בפעם הראשונה שבאתי להגיד לה יומיים לפני זה היא נהייתה חברה של חבר שלי מכיתה אחרת לכן לא היה שום סיכוי מבחינתי שהייתי אפילו מאז להכנס ביניהם לא משנה איך אני מרגיש..פעם שניה אחרי חצי שנה בערך שבאתי לדבר איתה פשוט קפאתי במקום ואיכשהו שיניתי את נושא השיחה (ואני מתחרט עד היום) ואז נתתי לעצמי הבטחה שאם הכל ילך טוב אחרי מסיבת סיום אני אגיד לה מה באמת על לבי מה שלא ידעתי שהיא תבוא לשם עם חבר שלה ושלא יתנו להם להכנס למועדון שעשינו שמה את המסיבה כששמעתי על יצאתי משם בריצה בניסיון אולי לתפוס אותה אבל הם הלכו..

לאחר כמה ימים דיברתי איתה בICQ ובאמת שאני לא אחד שחושב שזה נכון לברר דברים דרך איזשהי תוכנת אינטרנט אלא הכי טוב לעשות את זה פנים מול פנים,סיכמנו לשמור על קשר ו"נפרדנו" בצורה הכי טובה שרק יכולה להיות והייתי בטוח שביום מן הימים אני אצבור שוב אומץ ואוכל לקבוע איתה פגישה ולדבר איתה על הנושא, אז חשבתי....כבר איזה חודשיים שאני בכלל לא רואה אותה בICQ , אני יודע שהיא כבר משרתת אבל עדיין לא יכול להיות מצב שהיא לא נכנסה אפילו פעם אחת..בשבועות האחרונים אני התחלתי לחשוב מחדש על הנושא היות ואני מתגייס ביום רביעי הבא ואני הולך לקרבי ולא יהיו לי הרבה הזדמנויות לפגוש אותה חשבתי לברר פעם אחת ולתמיד לגבי איך שאני מרגיש..אבל שוב אני לא מוצא דרך לדבר איתה..

ולפני כמה ימים הסתכלתי בפלאפון וראיתי שעדיין יש לי את המספר שלה בכרטיס זיכרון (החלפתי פלא לא מזמן לכן חשבתי שכבר אין לי אותו) ועכשיו אני חושב על האם להתקשר אלה אחרי שחודשים לא משענו אחד מהשני והאם להתוודות מולה לגבי איך שאני מרגיש?..הדבר היחיד שאני פוחד ממנו הוא לא שהיא תסרב לי..אלה שאני אכנס באמצע של קשר שלה עם מישו אחר (מה שהבטחתי לעצמי שאני בחיים לא אעשה למישהו אחר)

אז פה אתם נכנסים לתמונה ...מה אתם חושבים שכדאי לי לעשות במקרה הזה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:04

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר