לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2007, 16:56
  avivmas avivmas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל avivmas שלח הודעה דרך MSN אל avivmas
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי fcf שמתחילה ב "יש באג הטקסט יוצא מחוץ לעיצוב..."

ציטוט:
הצחקת אותי .. FCK editor ממש ממש ממש לא קשור לפריימים משלבים אותו באתר בעזרת JS לא בעזרת פריימים, מה אתה מבלבל תשכל ?

אולי אתה לא יודע, אבל שמים קוד PHP שהוא יוצר את הפריימים שמביאה פונקציה, שילבתי בסדר גמור, אתה רוצה לראות קוד של איך שילבתי?
בבקשה:
קוד PHP:
 <form method="POST" action="?account&w">
<
br>
<
b>ערוך את הפרטים האישים שלך:</b><br>
<?
php
include("FCKeditor/fckeditor.php");//the file of the editor
$sBasePath $_SERVER['PHP_SELF'];
$sBasePath substr$sBasePath0strpos$sBasePath"/" ) ) ;
$oFCKeditor = new FCKeditor('editor1');
$oFCKeditor->BasePath $sBasePath ;
if ( isset(
$_GET['Skin']) )
$oFCKeditor->Config['SkinPath'] = $sBasePath 'FCKeditor/editor/skins/' htmlspecialchars($_GET['Skin']) . '/' ;
$oFCKeditor->Value $rs['aboutmy'] ;
$oFCKeditor->Create() ;
?>
<br>
<br>
<input type="submit" value="שלח" name="B1">
</form> 

כן, ואני רוצה לדעת איפה פה אתה רואה את התגית <iframe>?
וד"א לא רואים את הפריימים כשהעורך דולק, פשוט אצלך בגלל השגיאה זה מציג את הפריימים בשביל להציג דף שגיאה.
נסה להדליק את האתר עם maxthon או עם internet explorer

תמונה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
אם היתה יכול לעזור לי עם זה שזה יציג גם בפיירפוקס זה היה עוזר לי.

נערך לאחרונה ע"י avivmas בתאריך 08-11-2007 בשעה 17:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-11-2007, 17:36
צלמית המשתמש של fcf
  משתמש זכר fcf fcf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל fcf שלח הודעה דרך MSN אל fcf Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי avivmas שמתחילה ב "[QUOTE] הצחקת אותי .. FCK..."

תקשיב טוב .....
פיירפוקס זה הדפדפן השני בגודלו בעולם, וזאת רק בגלל שמייקרוסופט שולטת בעולם... רוב האנשים הם לא מבינים במחשבים, הם לא יודעים מה זה דפדפן בכלל ולא יודעים שאפשר להחליף אותו, לכן הם משתמשים עם האקספלורר שזה חרא של דבר.

יש אלפי אנשים בישראל שמשתמשים בפיירפוקס, אם אתה רוצה אתר רציני קדאי לך להתאים את האתר שלך גם לפיירפוקס.

העורך הזה הוא רציני ביותר והוא כך תומך בפיירפוקס. זה שאתה נמצא על שרת חינאמי שמשבש לך את הפעילות של האתר זאת לא אשמת העורך. אתה שילבת את העורך באתר בצורה מוזרה ביותר, את העורך משלבים בJS ולא בPHP . יש אופציה לשלב גם בPHP אבל היא לא מומלצת.

אין לי מושג למה הבעייה מתרחשת רק בפיירפוקס. העורך עצמו מותאם לפיירפירפוקס

ישן 08-11-2007, 18:47
  GreenBerret GreenBerret אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avivmas שמתחילה ב "אתר חדש שבניתי (מערכת בPHP שבניתי בעצמי) כמו וויקיפדיה רק פי אלף יותר טוב"

1. הכותרת שלך כבר מעוררת אנטגוניזם.. אז מה אתה מצפה? שלא יצחקו על האתר שלך, גם אם הוא טוב?
2. תתאים לפיירפוקס, וגם לאקספלורר (ולא ל6), כי גם ב7 זה יוצא מגבולות העמוד.
3. אתה צריך להוסיף עוד המון המון עד שזה יהיה כמו וויקיפדיה, ואם אתה עדיין לא מבין, תקרא את הגרסא העברית של וויקיפדיה.
4. יש לך באג בחיפוש.
5. fcf (יש פריים לעורך - ככה הוא עובד).
6. לשים אותו מצד הPHP או הJS זה לא משנה באמת - בסופו של דבר זה JS
7. תרחיב את האתר, אתה לא מצפה באמת לשים ערך מילוני ברוחב של 400 פיקסלים נכון? תן למשתמש להחליט מה הרוחב.
8. אף אחד לא יכתוב באתר שנראה כמו בלוג.
9.. וזהו בערך, כשתעשה את זה, אולי תתקרב לוויקיפדיה.

דרך אגב, יש לך תוכנית עסקית? איזושהי תוכנית?! ספק.
ישן 16-11-2007, 21:50

בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי GreenBerret שמתחילה ב "וגם דרך הספקית, זה דורש צו..."

מה אתה מבלבל? אם אתה מפריע לי באתר אתה פשוט תיחסם + תקבל קוקיז חסימה + סיישן ובשביל להיות פעיל שוב אתה תצטרך למחוק קוקיז + לצאת מהדפדפן + להפעיל את האינטרנט מחדש
אני לא צריך שום בית משפט

אה וראיתי מישהו משועמם פה מוחק לי דברים מהאתר אז שתדע לך שזה ממש לא קשה לי להחזיר את הערך, אתה פה סתם עושה עבודה קשה ותדע שאני יכול גם ליתלונן לספקית אינטרנט אבל אני לא יעשה את זה כי אני לא דפוק ואני יכול ליסתדר עם זה בעצמי, במקרה שהמישהו הזה באמת מעצבן אותי והוא באמת משועמם שמוחק לי דברים מהאתר אז מקסימום אני יעשה שהערך חסום לעריכה עד שיעזוב ואני יחזיר שוב שיהיה אפשר לכולם לערוך.
וזה רק מראה על קינאה כל מה שאתם/אותו אחד, שעשה את זה.

נערך לאחרונה ע"י avivmas בתאריך 16-11-2007 בשעה 21:53.
ישן 16-11-2007, 22:13

בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי fcf שמתחילה ב "חחחח זה ממש לא חסימה .. אתה..."

היא כן נותנת לערוך כל דף בלי שתירשם ובלי כלום, היא בדיוק כמו באתר שלי.
תנסה לערוך דף בויקיפדיה אתה תראה שהוא באמת נערך ואם אני יכנס אני יראה את מה שערכת אבל בגלל שיש שם מלא סדרנים הם ישר מזהים מישהו שערך וישר מחזירים את הערך, אני לעומת זאת אדם אחד לכן אני לא יכול לישתלט על כולם אתם לא מבינים?
אם מישהו רוצה גם לעזור לי לנהל ולסדר קצת (יש המון המון עבודה) שיפנה אלי לאיסיקיו 342464836 אבל זה ביתנדבות כמובן.
וויקיפדיה גם חוסמת איפי בלבד.
ככה זה עובדים החסימות בכל האתרים אז מה אתה אומר לי שזה לא חסימה.
fcf אני מתפלא עליך אתה בדרך כלל אדם ישר

נערך לאחרונה ע"י avivmas בתאריך 16-11-2007 בשעה 22:16.
ישן 16-11-2007, 23:03
צלמית המשתמש של fcf

בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי avivmas שמתחילה ב "היא כן נותנת לערוך כל דף בלי..."

מה הקשר אדם ישר ?
אתה לא יכול לחסום משתמש מהאתר... תבין.. מצידי תפתח אשכול חדש כאן בפורום בניית אתרים, תשאל האם ניתן לחסום גולש מהאתר בלי ליצור קשר עם הספקית ולעבור תשאול ובלאגנים.
חסימת IP חוסמת את המשתמש באופן זמני בלבד. אם המשתמש רוצה להסיר את החסימה הוא יכול לשנות את כתובת הIP שלו בקלות, או שהוא ינתק את המודם ויחבר אותו שוב, דבר שיאפס את הIP שלו, או שהוא יוריד תוכנה שמשנה IP , או שהוא יכנס דרך שירותים שמאפשרים לו להתחבר לאתר שלך באמצעות חיבור אנונימי, כך שלא תזהה אותו.... או שאם כל אלה לא עובדים, הוא יכול להתחבר לאתר שלך דרך מחשב אחר אשר לא נמצא בביתו ולהרוס הכול ממחשב אחר.

אל תבטח בעובדה "שיש לך חסימה" "שאתה יכול לחסום גולשים" . תמיד תמגן את המערכת שלך כמה שיותר. אני מציע לך לעשות ליד כל ערך בטבלת הערכים משתנה פשוט של 0 או 1 ... לאחר כל שינוי הערך או הוספת ערך חדש, הערך לא יוצג לגולשים אלא רק לך בלוח בקרה פרטי. אם תמצא שהערך תקין תהפוך את ספרת הבקרה שלו ל1 ובכך הוא יוצג לשולשים.

אין לך קטגיורות במערכת, זה הדבר הכי דחוף שאתה צריך לתקן... שמעת פעם על אנציקלופדיה, או על כל אתר שמסווג תכנים ללא קטגוריות ?

ישן 16-11-2007, 23:56
צלמית המשתמש של fcf

בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי avivmas שמתחילה ב "אה, ראיתי את האתר הזה באתר..."

דיי להיות מציק, תפסיק להתלהב מעצמך כל כך..
אין מתכנת אחד בעולם שיוכל לבנות מערכת בסדר גודל כזה בשלושה ימים (אפילו לא מתכנת מנוסה כמוך)
קודם כל יש לי המון ליומדים ואין לי הרבה זמן לבנו את המערכת אני גם לומד בתיכון וגם לומד במכללה במקביל (תואר ראשון) (בפרוייקט מיוחד)

המערכת מכילה יותר מ90 קבצים (לא קולל קבצי העורךFCK
והיא עדיין לא גמורה

דבר שני זה לא מערכת פשוטה כמו שלך שמכניסה ומוציאה נתונים מהבסיס נתונים.
כל המערכת עובדת על שיטות מסובכות... ניתן להוסיף מדריכים עם מספר משתנה של שלבים. קיימת מערכת להעלאת תמונות לשרת (עד 10 תמונות בו זמנית) + שינוי גודל התמונה בשרת, לאחר ההעלאה אין צורך לבצע שום דבר. כאן למשל שמעלים תמונה מקבלים קישור לתמונה, אצלי הקישור נשמר אטומטי בבסיס נתונים. כעת אני בונה מערכת תגובות עץ למדריכים, מערכת דירוג מדריכים ועוד.....

נערך לאחרונה ע"י fcf בתאריך 17-11-2007 בשעה 00:00.
ישן 17-11-2007, 01:00

בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי fcf שמתחילה ב "דיי להיות מציק, תפסיק להתלהב..."

זה אותו דבר
ואני לא מתלהב , אתה לא רוצה עזרה? לא צריך

אה, וגם אצלך זה רק "הכנסה והוצאה מהמסד"
אם אני עובד מהבוקר עד הערב אני יכול לגמור לבנות מערכת, את המערכת של האתר שלי בניתי שבוע שעבר כל השישי-שבת.

וזה גם לא משנה כמה קבצים מכילה מערכת, מערכת יכולה גם להכיל קובץ אחד זה ממש לא משנה
לדעתי יותר נוח לעשות קובץ לכל דף באתר, או קובץ אחד לכל האתר, אתה בטח עושה קובץ אחד לטופס וקובץ אחד לדף עיבוד זה לא טוב ככה, יכולים לשלוח לדף הזה פקודות בלי לשאול אותך.

ציטוט:
דבר שני זה לא מערכת פשוטה כמו שלך שמכניסה ומוציאה נתונים מהבסיס נתונים.

גם אצלך זה רק "הכנסה והוצאה מהמסד"

ציטוט:
כל המערכת עובדת על שיטות מסובכות...

לא צריך להיות שום סיבוך, אולי תסביר איך אתה מגדיר "סיבוך"

ציטוט:
ניתן להוסיף מדריכים עם מספר משתנה של שלבים

אנשים יכולים לעשות את זה. הלאה...

ציטוט:
קיימת מערכת להעלאת תמונות לשרת (עד 10 תמונות בו זמנית) + שינוי גודל התמונה בשרת, לאחר ההעלאה אין צורך לבצע שום דבר. כאן למשל שמעלים תמונה מקבלים קישור לתמונה, אצלי הקישור נשמר אטומטי בבסיס נתונים

*להשים קוד מסכן של שאומר להעלות את התמונה לשרת זה לא בעיה. וזה גם לא משנה כמה תמונות מעלים בו זמנית זה רק להשים קוד שעושה את זה.
*המערכת לשינוי גודל התמונה? אני משער שלקחת מוכן.
*לא קשה להשים קוד ששומר את הקישור בבסיס נתונים.

ציטוט:
כעת אני בונה מערכת תגובות עץ למדריכים, מערכת דירוג מדריכים ועוד.....

הכל מבוסס על "הכנסה והוצאה מהמסד" אז למה אתה אומר שהמערכת שלך כל כך מסובכת ושלוקח לבנות אותה חודשים?

אבל סה"כ אני אומר שהאתר שלך נראה טוב והמערכת גם. אבל מה שכן היא ממש לא קשה לבנייה. בניתי כבר דברים דומים לזה ומתקדמים הרבה יותר.

למשל בניתי מערכת שמביאה לך את התמונה שצריך להקליד אותה (אלה של הבדיקת בוטים) אתה מקליד את זה והשרת שולח את זה חזרה לאתר, הדבר הזה אומנם נראה פשוט אבל זה ממש לא, זה הרבה יותר מורכב ממה שזה ניראה, בשביל לבנות כזה אתה צריך לכתוב ביטוי רגולרי שמזהה איפה בדיוק הקישור של התמונה נמצא, ואחר כך שזה ישלח אותו מהשרת (לא מהמחשב של הלקוח, אלה מהשרת) כלומר שהשרת ישלח את השדה. וששוב יזהה את הוא נכון.

וגם עוד משהו מורכב שסופר לך את זמן ההמתנה ובשום אופן אי אפשר לרמות את הזמן המתנה של הטיימר.

אז בקיצור המערכת שלך זה גם רק סתם הכנסה והוצאה מהמסד נתונים כי זאת מערכת תוכן. חוץ מהכנסה והוצאה מהמסד שאמרת לי כמו ההקטנת תמונה לא ניראה לי שאתה בנית.

המערכת להקטנת תמונה היא באמת די מורכבת השאלה אם אתה בנית אותה. ואל תשקר.
והשאלה גם אם אתה מתכוון להקטנת התמונה עצמה או שזה מקטין בדפדפן (כי אז ממש זה לא בעיה אם זה מקטין בדפדפן)

עריכה: עכשיו נכנסתי לאתר וראיתי שזה מקטין דרך הדפדפן.

וסתם לדעתי: הגודל טקסט בתפריט קטן מידי(עשית על 1pt), זה סתם מאמץ את העיינים וזה גם לא אסטטי.

נערך לאחרונה ע"י avivmas בתאריך 17-11-2007 בשעה 01:26.
ישן 17-11-2007, 09:40
צלמית המשתמש של fcf

זה לא מקטין דרך הדפדפן....
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי avivmas שמתחילה ב "זה אותו דבר ואני לא מתלהב ,..."

אל תהיה חכמולוג... אני לא אידיוט.. אל תזלזל בי..
נראה לך שאני מסוגל להתלהב מ"מערכת שמקטינה תמונה בתצוגת הדפדפן" ? זה לא מערכת, כולה לקבוע גובה ורוחב ..... עוד לא הוספתי את הפונקצייה של שינוי גודל התמונה.... והיא משנה את התמונות כשהן נשמרות. אם משתמש מעלה תמונה ברוחב של 1000 פיקסל היא משתנה לרוחב של 560 פיקסל ולגובה באותו היחס.

וזה ממש לא טוב שאתה דוחף את כל המערכת בקובץ אחד, בלי פונקציות... תלמד תכנות רציני [לא PHP] לא קיימת תוכנה אחת בעולם הבנוייה בשפת תכנות עילית שלא משתמשת בפונקציות, פונקציות הן הבסיס של התכנות.

ולא רצוי לדחוף הכול לעמוד אחד, קוד התוכנה שלך חייב להיות מסודר,נוח וקריא. אם הוא פועל זה לא אומר שהוא "טוב". לדחוף 3413 שורות בעמוד אחד הורס את כל המערכת. אחר כך תיתן את המערכת למתכנת אחר והוא לא יבין כלום. המטרה של מתכנת היא תמיד לבנות קוד מובן וקריא. עם הערות במקומות המתאימים עם פונקציות (ובתחילת כל פונקצייה יש לכתוב הערה מה היא מבצעת)
(כבר העירו לך על זה)

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:43

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר