לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2005, 16:51
  oz-g oz-g אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי pougachman שמתחילה ב "גם אני ישמח לדעת כמה דברים"

לגבי פעילות:
טוב הפעילות מגוונת וכמובן לא אוכל להרחיב עליה אני יכול לספר מה אני עשיתי ביחידה שלי....
הרבה מעצרים (זה תלוי אם נמצאים בתקופת רגיעה או לחימה), מארבים פעולות פשיטה רגליות בכפרים ועוד הרבה דברים מעניינים בכל זאת יש פעילויות לכל יחידה יותר שגרתיות (ושלא יטעו אותכם גם הגדס"רים תופסים קווים וזה בדוק - לא באופן קבוע), היחידה שלי לא עושה מחסומים ותופסת קווים היחידה השניה לפעמים אבל גם במינון נמוך.
מסלול חבל על הזמן אורך שנה מאתגר מכיל ניווטים רגליים רכובים (בזה אנחנו מס' 1 ללא עוררין) הרבה שטח לחימת סיור, הסוואה שזה תחום מדהים ומעניין למי שיצא להיחשף ליכולות, תצפיות קורס סיור בדרום הארץ הכשרות צלפים דוברי ערבית פריצה חמה נהגי האמר מבצעי, ועוד רבים המסלול אורך שנה ולאחר מכן תעלו לפלגת הלוחמים או שתצאו לבצע קורס מכים סיירות (עם שאר הסיירות).
לגבי שת"פ עם יחידות מובחרות - לי יצא לעשות שת"פ עם כל יחידה שאתם רק יכולים לחשוב עליה כולל יחידות משטרה מיוחדות.
ללא ספק כדאי ושווה.
בתרגילים גדולים יצא לכם לראות מה זה עוצמה של חטיבת שריון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר