לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2007, 23:24
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גודלן-ארז שמתחילה ב "הצעה| מפגש פורום, לונה פארק תלאביב..."

אם כבר - סופרלנד. שם יש מתקנים די מפחידים (מלשון: כיפים). בלונה פארק יש רק מתקני בחילה. בפעם האחרונה שהייתי שם היתה לי כניסה חינם בתור מדריכת קייטנה נטולת חניכים (הם היו קטנים מדי, גן חובה, אז הם נשארו עם בייביסיטר והמדריכות שלהם הצטרפו לילדי בית הספר בנסיעה ללונה פארק ), לא עליתי כמעט על שום מתקן. פעמיים באנאקונדה, וחסל.

אה, ובקשר לעניין המפגש צילום: חבל לעשות מפגש צילום במקום כ"כ יקר, אני מניחה שזה יגרום לאנשים לא להגיע. חוץ מזה - אם כבר משלמים כ"כ הרבה כסף על הכרטיס - מי יבזבז את הזמן על צילומים?!
ועוד דבר - שמש ישירה זה בעע, ואם אין שמש ישירה זה אומר שיש יום מעונן וקריר ובטח לא יהיו הרבה אנשים לצלם. וגם - כולם ממהרים שם, די קשה לצלם.

אני רוצה לעשות שוב את הסקי קוסטררררר!!!!!1
ענב ומתן הפחדניייםםםםם!!!!!!!11
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2007, 16:50
  dor_dafna dor_dafna אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל dor_dafna שלח הודעה דרך MSN אל dor_dafna
:-)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גודלן-ארז שמתחילה ב "הצעה| מפגש פורום, לונה פארק תלאביב..."

איזה פורום מגניב נהייתם !!!!! D:

מי מצלם POV על הבומרנג ?!

חחחח...עזבו , יהיה לי ממש שמח שאני אחפש בפורום צילום "רכבת הרים" או "לונה פארק" או "סופרלנד" (הבנתם למה אני מתכוון ) חיפשתי והתוצאה היחידה שמצאתי זה התמונה היחידה של אביחי...עזבו , אני לא בא להספים לכם את הפורום אבל יכול להיות שבקרוב תהיה לי D40 אז אם תהיה לי עד המפגש יכול להיות שאני אבוא

by the way.....אם אתם רוצים תמונות יותר צבעוניות אז תבחרו בלונה פארק ואם אתם רוצים לצלם יותר Thrill אז תלכו לסופרלנד ! D:

ועוד דבר אחרון...לידיעתכם...כרטיס לא עולה 70...כרטיס עולה 89 אבל אם תהיו קבוצה מסודרת תוכלו לקבל כרטיס בקצת פחות מ-70

טוב....קצת נדחפתי יותר מדי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:13

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר