לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2007, 23:39
  benni7 benni7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.07
צריך עזרה.

הי.

אז ככה.

אני בן 21 אבל עדיין לא חוויתי יחסי מין (לצערי ?! - אפילו על זה אני לא סגור)
בכל אופן

לא היתה לי חברה קבועה אף פעם , עקב בעיות בבטחון העצמי שהיו לי בגלל שהייתי שמן עד גיל 19- הכוונה ששקלתי 30 קילו מעל לממוצע)

במהלך השנה האחרונה לקחתי את עצמי בידייים והורדתי את ה-30 קילו (במהלך 3 חודשים)
לאחר המהפך שלי מבחינה חיצונית , החלטתי שהגיע הזמן שלי לנסות להכיר בנות.
הרגשתי שאני צריך לכפר על כל תקופת הנעורים שהחמצתי במהלך השנה הזאת , ויצאתי עם המון בנות , נאות / חכמות / וגם סתם בנות בשביל העלאת הבטחון .

הייתי בהרבה מצבים של כמעט סקס , מה שאומר שהבחורה הסכימה, ואני סרבתי.
בהתחלה שכנעתי את עצמי שזה בגלל שחיכיתי הרבה זמן גם ככה מחוסר ברירה , אז אם כבר אני אחכה לבחורה הנכונה ..

אחרי כמה פעמים נוספות של כמעט סקס (מצטער על הביטוי הדוחה .. פשוט אין לי דרך אחרת לתאר את המצב ...) שוב סירבתי.

יש לציין שאני נראה טוב , ומקבל מחמאות על המראה שלי , ואני מרגיש שלם עם עצמי מבחינה גופנית, למרות שתמיד יש את הקול הקטן שאומר לי שאני עדיין שמן (למרות שאני לא באמת סובל מעודף משקל כרגע..)
והבעיה של הבטחון לדעתי נפתרה כשהצעתי לבנות לצאת איתי וכשרובן הסכימו ...

אני מניח שהבעיה שלי היא פחד ביצוע .. אבל אני בעצמי לא יודע.

מה לעזאזל עושים במצב הזה , אני לא רוצה לגמור בתול בן 40 , אבל זה לא שאני באמת מחכה לאחת , כי לדעתי עברתי כבר 2-3 בנות שהחשבתי אותן בזמנן לאחת . (אשכרה הכרתי אותן למשפחה שלי וישנתי איתן במיטה שלי , הכל חוץ מהאקט המיני.

אני צריך עזרה , מה לא בסדר איתי ? (אני לא נמשך לבנים אגב..)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-11-2007, 23:51
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
נתחיל בבסיס ,אין שום דבר לא בסדר איתך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי benni7 שמתחילה ב "צריך עזרה."

לדעתי בגדול אתה סובל מחוסר ביטחון לגבי 2 נושאים ,
הראשון זה שלמרות שהרזית ,עדיין בעיני עצמך אתה שמן , אתה צריך להפנים שחוץ מזה שרזית ,תקבל את עצמך כמו שאתה , הראית חוסן נפשי בכך שהורדת משקל ותפסת את עצמך בידיים ..
אז תמשיך לומר לעצמך שיש לך אופי חזק , נותנים לך מחמאות על המראה שלך , אז תראה את זה כחיזוק,
אבל יותר חשוב שיהיה לזה בסיס מוצק ,שתראה את עצמך כנאה קודם .

ועכשיו לבעיה השנייה , שזיהית אותה בצורה יפה ..
אתה פוחד מהביצוע , אתה חושש שזה לא יהיה משהו ,שלא תעמוד בסטנדרטים מסוימים ,
כל אלה חששים לגיטימיים והם נמצאים ברובנו .
איך פותרים אותם ? תדע שזה לא משהו שלא בסדר איתך , וזה הגיוני שתחשוש , ואין דרך מסביב לזה ,
פשוט תעשה את זה כשהגישה שלך היא שאתה הולך להינות , בלי לחץ של ביצוע , פשוט פאן טהור .
בנוסף , כמו שחכמים אחרים כבר אמרו ,כמו ארז,הפעם הראשונה היא בד"כ לא הכי טובה ,אבל זה מכשול שעושים כדי לעבור ..
וכמו שאני אוהב לומר , מה הדרך הכי טובה להשתפר?
Pratice,Practice,Practice

בהצלחה חביבי

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 09-11-2007 בשעה 15:44.
ישן 08-11-2007, 23:53
  misho16 misho16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.07
לדעתי

הבעיה היא שבטח תמיד אמרת לעצמך בלב "אני שמן, אני לא שווה,מי תרצה אותי וכו'" ורק בזמן האחרון עשית את השינוי במשקל,אבל הפחד שהחדרת לעצמך במשך שנים עדיין נשאר.. לדעתי זה גם מתקשר לזה שאתה זה שלא רוצה לשכב,מחוסר נסיון,מחוסר ביטחון ואולי זה גם לא במודע אצלך..
אתה צריך להתרגל לזה שעכשיו אתה כבר לא מה שהיית פעם ולהגיד לעצמך בלב בדיוק ההפך ממה שאמרת כ"כ הרבה שנים "אני חתיך,אני שווה,השאלה היא אם אני ירצה אותה"
אחרי שתחדיר לעצמך ביטחון (אני לא מאמין שיש לך ביטחון,לדעתי אתה חושב שיש לך עד שאתה רואה מישהי שאתה רוצה והביטחון שלך נהיה כמו הביטחון של המדינה שלנו)
תתחיל להתאמן,תפתח שרירים ולאט לאט תקבל באמת ביטחון כזה שאפילו אם תעלה בחזרה את ה-30 קילו (חס וחלילה יהיה לך את האומץ להתחיל עם מלכות יופי..

בהצלחה
ישן 09-11-2007, 00:15
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק

מכל בנאדם שתכיר תנסה ללמוד את תכונותיו החיוביות אך גם את השליליות, תבחר מה אתה רוצה ליישם על עצמך ומה בחיים אל תיישם על עצמך.
כך תבנה לך אופי חזק עם תחביבים שאתה באמת מעוניין לעשות,
תלמד מאנשים דברים!
אני אישית לא נותנת למישהו ללכת עד שאני לא מרגישה שלמדתי ממנו משהו!
אני פיתחתי את האופי שלי אחרי תקופה ענקית שלחוסר ביטחון ממש בדרך הזאת,
ואני יכולה להגיד שעכשיו אני מאוד שלמה עם עצמי!
בקשר ליחסי מין-
כנראה שאתה עדיין לא מוכן נפשית לכך...
אם היו לך הזדמנויות ואתה כל כך מרגיש נח עם עצמך אז זה באמת עניין של הרגשה אישית האם אתה מוכן לזה או לא.
אולי אתה מחפש את ה"אחת" ואולי את הרגע שתזרום בו הכי טוב.

אתה פשוט חייב להשתחרר לבנות לך ביטחון עצמי גבוה, ולא לחשוב על העתיד, ובמיוחד לא על העבר, כי אז ייהרס לך ההוה!
ישר כח-
בהצלחה!
ים.

ישן 09-11-2007, 13:41
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
:)

דבר מאוד נפוץ. בעיית ביטחון עצמי.
תראה, אין דברו חצי דבר לא בסדר אצלך, להפך, הרגשת עם משהו לא טוב אצלך ושינית, יצאת עם נשים וניסיתי למצוא מישהי שתרגיש איתה בנוח, אבל מה לעשות, סקס זה דבר אינטימי מאוד, עירום זה דבר שאפשר לראות בו את הפגמים הקטנים ביותר, ואני יכולה להבין למה זה כל כך מפריע לך.

הדרך הטובה ביותר לפתור את הבעייה היא פשוט לצאת עם מישהי תקופה, לא מדברת על סתם לצאת עם מישהי ולנסות לשכב איתה, זה טיפשי ולא נחוץ. תצא עם מישהי תקופה ארוכה, תגיד לה שאתה עדיין לא מוכן במקרה והיא תהיה מוכנה, ותשב ותסביר לה שאתה בתול ומפחד.

האמת היא שאין לך ממה לפחד, צריך להתחיל לאט, בהדרגה, וכך תבין שזה לא עניין של 'טוב לא טוב', זה עניין של נעים ולא נעים. נשים לא מחפשות את זה שיהיה בפנים הכי הרבה זמן, אלא את זה שההשקעה שלו תהיה הכי טובה. משחק מקדים זה לא באמת משחק מקדים מבחינת אישה, זה מה שהכי נעים לה. תשקיע באישה שלך, תגע בה, תלטף אותה, תעשה לה מסאג'ים, תרד לה, תפנק אותה. וכשתרגיש שהאינטימיות שלכם ממש גדולה, תראה שלא ישנה לה גם אם תהיה עוד 30 קילו, ותשכב איתה. קח את זה בקצב שלך, תסביר לה את המצב, אני בטוחה שאף אחד לא תראה את זה כ'איכ מה הוא בתול? ביי'. זה לא הולך ככה.

שיהיה בהצלחה.
תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 09-11-2007, 17:49
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
לא, ממש לא.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "אחלה נושא כל הכבוד על הפתיחות"

ורק לידע כללי, יש לי חברה טובה בת 22 חודש הבא והיא בתולה. והיה לה חבר שנה וחצי. יש הרבה כאלו שפשוט לא מרגישים בנוח להגיע למצב אינטימי מהר.
אין שום דבר לא תקין בזה, להפך, זה נראה לי דבר מאוד יפה, התמימות הזאת, החיוך המבוייש והמובך במיטה, זה מדליק =]
חוץ מזה, כשמתחילים ממש מההתחלה עם מישהי שאוהבים ממש ובאמת רוצים להיות איתה, אז כל מגע ראשוני נעים, הליטוף, הנשיקה, ההתחככות, ההתכרבלות בעירום ורק להתחיל לענג אחד את השני, כל הדברים שנראים למי ששכב עם הרבה אנשים כבר לא הכי מחרמנים יכולים להדליק ולהביא לאינטימיות ראויה להערצה. מי שאני איתה עכשיו בחיים לא נגעה באישה, אני הראשונה שלה מבחינת נשים, ואני רואה כל פעם מחדש את ההנאה בעיניים מכל מגע ראשוני ביותר, התמימות והשוני שבמגע מלהיבים אותה וגורמים לה הנאה עילאית, וזה משהו שנראה מיותר בעיני מישהי שכבר הרבה זמן בקטע.
אין שום דבר רע בלא לשכב עד גיל מאוחר.
תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 09-11-2007, 17:54
  TheHunter TheHunter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.03
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "אחלה נושא כל הכבוד על הפתיחות"

זה לא בעייתי, זה דבר נורמאלי לחלוטין אני דווקא חושב ההפך שיחסי מין בגיל מוקדם הם בעייתים, על בשרי, ד"א נשים ממש מתחרמנות מגברים בתולים, זה מין פנטסיה שלהן, או ככה לפחות כמה בנות אמרו לי =] חח

benni7

אין לך מושג כמה אני מזדהה איתך כל חיי הייתי שמנמן עד כיתה יא' שבלי דיאטה בלי כלום גבהתי 15 סנטימטר בערך, ורזיתי המוןןן פשוט בדרך טבעית ונראתי ממש טוב (ככה אמרו לי עד היום אני לא מרגיש "חתיך" התרגלתי להיות שמן.)
ופתאום צצו מלא בנות ומלא הזדמנויות ופשוט לא הייתי מסוגל בגלל שהתביישתי.
ואחרי זה פגשתי את החברה הראשונה שלי (3 שנים אגב.) שפשוט גרמה לי להרגיש הכי טוב בעולם ואמרה לי תמשפט הזה "אני תמיד אוהב אותך ואמשך אלייך לא משנה מה" ...
זה גרם לי להרגיש בטוח ובסוף גם שכבנו.

קיצר מה שאני מנסה להגיד, שתיכנס למערכת יחסים תמצא בחורה שתגרום לך להרגיש מספיק ביטחון שבסוף תרגיש מספיק טוב לשכב איתה..
ד"א לגבי ביצועים אין לך מה לדאוג מבחינת כמה זמן תישאר בפנים זה משתדרג עם הזמן חח אבל אפשר לגרום לה להרגיש טוב בדרכים אחרות כמו שתות הזכירה .. משחק מקדים (אוו כמה שזה חשוב) ממ ירידות וכאלה אני סומך עליך שתצליח =] בהצלחה .

נערך לאחרונה ע"י TheHunter בתאריך 09-11-2007 בשעה 17:57.
ישן 18-11-2007, 03:20
צלמית המשתמש של Zoinks
  Zoinks Zoinks אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.06
וואו זה נשמע ממש מפתה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ארמדיל שמתחילה ב "אחי עם הבעיה שלך זה הפחד..."

לבלות את החוויה הכי אינטימית בחיים שלך עם זונה...

כדי לשפר ביצועים הוא לא צריך ללכת לזונה, אף אחד לא מצפה ממנו שהוא יבוא עם נסיון כמו של יו הפנר, מה גם שאני לא רואה איך קיום יחסי מין קרים עם מישהי שהוא לא מכיר יכול להוריד ממנו את המתח והלחץ, ככה אני רואה את זה. אם הוא ילך לזונה הוא רק יגעל מעצמו עוד יותר.

לכותב האשכול, ברור לך ולי שהבעיה היא בראש, הרי אתה בעצמך אומר שנותנים לך מחמאות על המראה שלך ואפילו היו לך הזדמנויות... אל תחשוש מהפחד בביצוע, גם כשאתה רוכב בפעם הראשונה על אופניים אתה נופל, כל מה שאתה צריך זה למצוא לך מישהי שאתה באמת אוהב ושזה יהיה הדדי ולנתק את עצמך מכל המחשבות השליליות האלה, שמורידות לך את הבטחון העצמי בלי שום סיבה, ואתה יודע את זה.

ובאמת, אל תדאג, יהיה בסדר!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:08

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר