לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2007, 10:01
  lohem lohem אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.07
קבלת תעודת הלוחם מתעקבת?

שלום לכולם,
טוב אז ככה.
אני כבר חודשיים מחכה לתעודת לוחם והיא לא מגיעה. כבר מההתחלה החלטתי לא לסמוך על זה שמסרו לי ש"הכל בטיפול" ו"עוד שבוע שבועיים זה יגיע". ובעיקר עיצבן אותי שאמרו שאני החייל היחיד שמציק להם ושכל השאר פשוט מבינים שיש "עיקובים".
אז החלטתי לא לאפשר למצב הזה להמשך, ולהסביר למה יש עיקובים.
התהליך של קבלת תעודת לוחם עובד כך:
השליש של הגדוד מעביר את הנתונים של החיילים למדור המטפל בעניין ==> המדור פותח תיק בנושא ===> פעם בחודש הוא מעביר את המידע לחברה אזרחית ==> היא מוציאה את הכרטיסים ושולחת אותם חזרה למדור ==> המדור שולח אותם בדואר ללוחמים.
אבל לא הכל כל כך פשוט. במהלך חודש ספטמבר הצבא עבר לחברה אזרחית חדשה (כך הם טוענים) והיתה להם איזה בעיה איתם ולקח להם חודש!!!! "לטפל" בה. לפני כשבוע כאשר דיברתי איתם הם אמרו לי שזה יגיע תוך "שבוע-שבועיים", ולפני מספר ימים התקשרתי שוב לוודא זאת אך לא הפעם הם אמרו ש"זה יקח עוד איזה שבועיים שלוש" ו"שרק עכשיו הם פתרו את הבעיה מול החברה האזרחית".
לדעתי הסיבה שהכל מתעקב היא שאין מספיק לחץ על המערכת.
הם עובדים לאט, מאוד לאט, זה לא נשמע שאכפת להם יותר מדי מכל השיחות שהיו לי איתם. ממציאים תירוצים ובעיקר טוענים שהיה היא בי כי רק אני מציק להם.
לעדתי זה לא נכון, לדעתי הסיבה שרק אני מציק להם היא בגלל שרק אני הבנתי סוף סוף מי אחראי ולא לכולם יש את המספר שלהם.
בנוסף יש לציין שבימים אלה אני עובד על קבילה נגדם ביחס ליחס שהם מפנים כלפי וההתנהגות כלפי המדור שלהם כולוץ

הנה מספרי הטלפון הרלוונטיים:

קירא המש"קית שאחראית על תעודות הלוחם - 03-7375295
טלפון נוסף של המדור (הם נוהגים לסנן בטלפון הראשון, ורק אחרי שמתקשרים לטלפון הזה "פתאום" יש מענה) - 03-7375290
טליה הקצינה רמ"ד - 03-7375319 ===> אותה רק הצלחתי להשיג אחרי כשבועיים שלא הסכמתי לקבל את התירוצים שלהם על זה שהכל בטיפול.

לדעתי הדרך היחידה שניתן לטפל בנושא היא באמת לדרוש ולעמוד על זכויותנו ולא לתת לדרך הטיפול שלהם להמשך, דרך שמאפשרת להשפיל לוחמים בעקבות עיקובים של מספר חודשים, יחס מזעזע. לא למען הצבא הזה אני לוחם.
החלטתי לפתוח אי מייל שירכז את הנושא. אז אם יש שאלות נוספות, או שמישהו גם בדרך לקבול אותם , וגם בכלל אני אשמח לדעת על עוד לוחמים שמתקשרים ומה התשובות שנותנים להם.
אז זה האימייל: teudat.lohem@gmail.com

אי אפשר להשאיר את זה לשלישות, אני יודע איך השלישות אצלי מתנהגת אבל בכל מקרה רק בלחץ אקטיבי נוכל להשפיע ולשנות את המציאות המעוותת הזאת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:32

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר