לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2007, 22:04
  kean2 kean2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.07
התקנת מוד ב APACHE 1.3

שלום לכולם, אני ממש חדש בכל עיסקי ה PHP ודיי זרקו אותי למים , בשבוע האחרון אני לומד דברים האמת ממש הפוך ואין לי ממש מושג איך להתחיל ללמוד את הדברים ההלו ואם יש מדריך טוב בעיברית לסיפור הזה כאן או בכלל ברשת אני אשמח אם תשימו פה לינק אליו.

אחרי ההקדמה הזו ניגש לתכלס, אולי זה אפילו משהו שיהיה שימושי לחלק מאתכם הרצתי גאן חיפוש ולא מצאתי משהו בנידון...
העניין הוא כזה יש לי שרת ואתר ואני מעוניין להגביל IP מלהתעלל באתר ולהכנס אליו עשרות פעמים.
אחרי חיפוש גיליתי את המוד הנ"ל שזה תפקידו בחיים:
http://dominia.org/djao/limitipconn.html

משום מה אולי למבינים פה ההוראות שרשומות שם אומרות משהו אבל אני כפי שכבר הקדמתי לא מבין הרבה (ויש שיגידו לא מבין בכלל) - לא הבנתי את הוראות ההתקנה.
אם מישהו יוכל להסביר לי כאן כמו לילד קטן איך אני מתקין את המוד הזה בשרת שלי אני אודה לו מאד.
לידיעת העוזר: יש לי Apache 1.3.39
עם גישת רוט, אני עובד עם PUTTY ו WINSCP .
ואני יודע כבר איפה, httpd.conf ו PHP.INI נמצאים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2007, 10:35
  kean2 kean2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי GreenBerret שמתחילה ב "איזו הפצה יש לך?"

הפצה? (שמע אני ממש חדש בכל עסקי הלינוקס - אני משתמש וינדוס טהור)

בכל אופן, אני לא יודע, אם תוכל להגיד לי איף אני בודק את זה אני אבדוק אם זה חשוב לעניין.

(דרך אגב, איפה אני מכניס את הקטע קוד של הקונפיגורציה הזה?)
בעצם הקטע הזה:
קוד:
Example configuration: --------------------------------------------------------------------------- ExtendedStatus On # Only needed if the module is compiled as a DSO LoadModule limitipconn_module lib/apache/mod_limitipconn.so AddModule mod_limitipconn.c <IfModule mod_limitipconn.c> <Location /somewhere> MaxConnPerIP 3 # exempting images from the connection limit is often a good # idea if your web page has lots of inline images, since these # pages often generate a flurry of concurrent image requests NoIPLimit image/* </Location> <Location /mp3> MaxConnPerIP 1 # In this case, all MIME types other than audio/mpeg and video* # are exempt from the limit check OnlyIPLimit audio/mpeg video </Location> </IfModule>
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר